Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
4. Čigra Open - 7. Čigra Limač Kup
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
CLUB
"SPARTAK" Prijedor
BANIJA PANDAS
Bistra
Casper
Cobra
Contra
Cro Star - Mostar
Čigra
DERVENTA
Dubrava
FENIKS-VUKOMEREC
Fox
GACKA
GAIANA
JAKOVLJE
Jastreb
MAKSIMIR
MARTIN GRAD
Medvedgrad
METALAC
MOTIV+
Novalja
Novi Grad Sarajevo
Obrovac
ORIENT TKD
Orion
Osvit
Ozalj
Pantera
Radnik
Red Power
RUGVICA
Scardona Combat
SENJ
SUSEDGRAD SOKOL
Sutla Šenkovec
Taekwondo klub ''Borik'' Đurđevac
Taekwondo klub Silla
Taekwondo savez Karlovačke županije
Tigar Zagreb
TKD BRINJE
TKD/Kozara/ Prijedor
TKD-KBK-MARIBOR
Velika Gorica
VRBOVEC
Zagorje-SLO
Zagrebačka Taekwondo Škola
ZELINGRAD
ZG-DUBRAVA
Zrenjanin
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
Mlađi kadeti A -30
Mlađi kadeti (limači) -39
Limači - A -33
Limači - B -33
Limačice - B -18
Limačice - B -24
Limači - A -33
7001
460
12
DOMINIK FLANJAK (BRINJ)
358
11
BORNA MILOVAC (JASTREB)
7002
327
5
OSKAR SIVRIĆ (ČIGRA)
71
6
ANTONIO MUSTAPIĆ (CROSTAR)
7003
331
1
DINO HADŽIĆ (ČIGRA)
453
13
AHMED HAJDARI (TKDNGS)
637
JAN KUNČIĆ (MED)
7004
326
5
LOVRO SORIĆ (ČIGRA)
363
7
ROKO GULIN (JASTREB)
7005
635
12
LEON MIKULCIC (ZGDUB)
128
6
MATIJA PODNAR (SENJ)
7006
622
1
MATEJ PETRINIĆ (ČIGRA)
450
13
AJDIN KARUP (TKDNGS)
532
MIHOVIL PUHALOVIĆ (TIGAZ)
7011
460
2
DOMINIK FLANJAK (BRINJ)
71
3
ANTONIO MUSTAPIĆ (CROSTAR)
7012
453
17
AHMED HAJDARI (TKDNGS)
637
15
JAN KUNČIĆ (MED)
7013
363
2
ROKO GULIN (JASTREB)
635
14
LEON MIKULCIC (ZGDUB)
7014
450
12
AJDIN KARUP (TKDNGS)
532
5
MIHOVIL PUHALOVIĆ (TIGAZ)
7036
71
3
ANTONIO MUSTAPIĆ (CROSTAR)
453
4
AHMED HAJDARI (TKDNGS)
7037
635
7
LEON MIKULCIC (ZGDUB)
450
6
AJDIN KARUP (TKDNGS)
7054
453
6
AHMED HAJDARI (TKDNGS)
635
7
LEON MIKULCIC (ZGDUB)
Medalists
1. LEON MIKULCIC, ZG-DUBRAVA
2. AHMED HAJDARI, Novi Grad Sarajevo
3. AJDIN KARUP, Novi Grad Sarajevo
3. ANTONIO MUSTAPIĆ, Cro Star - Mostar