Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
4. Čigra Open - 7. Čigra Limač Kup
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
CLUB
"SPARTAK" Prijedor
BANIJA PANDAS
Bistra
Casper
Cobra
Contra
Cro Star - Mostar
Čigra
DERVENTA
Dubrava
FENIKS-VUKOMEREC
Fox
GACKA
GAIANA
JAKOVLJE
Jastreb
MAKSIMIR
MARTIN GRAD
Medvedgrad
METALAC
MOTIV+
Novalja
Novi Grad Sarajevo
Obrovac
ORIENT TKD
Orion
Osvit
Ozalj
Pantera
Radnik
Red Power
RUGVICA
Scardona Combat
SENJ
SUSEDGRAD SOKOL
Sutla Šenkovec
Taekwondo klub ''Borik'' Đurđevac
Taekwondo klub Silla
Taekwondo savez Karlovačke županije
Tigar Zagreb
TKD BRINJE
TKD/Kozara/ Prijedor
TKD-KBK-MARIBOR
Velika Gorica
VRBOVEC
Zagorje-SLO
Zagrebačka Taekwondo Škola
ZELINGRAD
ZG-DUBRAVA
Zrenjanin
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
Mlađi kadeti B -36
Mlađi kadeti B -39
Mlađi kadeti B -43
Mlađe kadetkinje B -30
Mlađe kadetkinje B -39
Mlađe kadetkinje B -47
Mlađe kadetkinje B +51
Kadeti -65
Kadetkinje -33
Juniorke -52
Juniorke -59
Mlađi kadeti B -36
1015
243
2
VITO PETRIĆ (BAN-PAN)
264
10
TIN SALOPEK (DUBRAVA)
385
MARKO MRAKOVIĆ (JASTREB)
215
OSCAR KOVAČIĆ (BAN-PAN)
576
MARINO PARENTA (MED)
1047
264
13
TIN SALOPEK (DUBRAVA)
385
1
MARKO MRAKOVIĆ (JASTREB)
1048
215
7
OSCAR KOVAČIĆ (BAN-PAN)
576
5
MARINO PARENTA (MED)
1070
264
3
TIN SALOPEK (DUBRAVA)
215
7
OSCAR KOVAČIĆ (BAN-PAN)
Medalists
1. OSCAR KOVAČIĆ, BANIJA PANDAS
2. TIN SALOPEK, Dubrava
3. MARINO PARENTA, Medvedgrad
3. MARKO MRAKOVIĆ, Jastreb
Mlađi kadeti B -39
1006
255
2
LEON ŠELENDIĆ (DUBRAVA)
164
1
JAN JELOVAC (ČIGRA)
244
LEON KATUŠIN (BAN-PAN)
473
GRGA DUGAC (ORI)
367
KARLO MALEČIĆ (JASTREB)
1007
368
3
ADNAN ALAGIĆ (JASTREB)
166
2
LOVRO MATIĆ (ČIGRA)
498
TEO VAJNART (DUBRAVA)
665
MIHOVIL GALIĆ (OSVI)
160
DOMINIK DEDIĆ (ČIGRA)
1026
255
12
LEON ŠELENDIĆ (DUBRAVA)
244
0
LEON KATUŠIN (BAN-PAN)
1027
473
2
GRGA DUGAC (ORI)
367
6
KARLO MALEČIĆ (JASTREB)
1028
368
11
ADNAN ALAGIĆ (JASTREB)
498
3
TEO VAJNART (DUBRAVA)
1029
665
0
MIHOVIL GALIĆ (OSVI)
160
5
DOMINIK DEDIĆ (ČIGRA)
1055
255
2
LEON ŠELENDIĆ (DUBRAVA)
367
6
KARLO MALEČIĆ (JASTREB)
1056
368
4
ADNAN ALAGIĆ (JASTREB)
160
1
DOMINIK DEDIĆ (ČIGRA)
1074
367
5
KARLO MALEČIĆ (JASTREB)
368
3
ADNAN ALAGIĆ (JASTREB)
Medalists
1. KARLO MALEČIĆ, Jastreb
2. ADNAN ALAGIĆ, Jastreb
3. LEON ŠELENDIĆ, Dubrava
3. DOMINIK DEDIĆ, Čigra
Mlađi kadeti B -43
1008
371
5
FILIP GOJSALIĆ (JASTREB)
257
1
LUKA ŽIROVIĆ (DUBRAVA)
228
LUKA JURJEVIĆ (OBROVAC)
300
TONI RASONJA (RADNIK)
123
BORNA BOGDANIĆ (ZTŠ)
372
BORNA MARINKOV (JASTREB)
58
ROKO GLIGORA (NOVALJA)
176
VITO KREŠO-LOVRIĆ (ČIGRA)
252
NINO RADOČAJ (DUBRAVA)
1030
371
1
FILIP GOJSALIĆ (JASTREB)
228
5
LUKA JURJEVIĆ (OBROVAC)
1031
300
2
TONI RASONJA (RADNIK)
123
1
BORNA BOGDANIĆ (ZTŠ)
1032
372
6
BORNA MARINKOV (JASTREB)
58
3
ROKO GLIGORA (NOVALJA)
1033
176
11
VITO KREŠO-LOVRIĆ (ČIGRA)
252
1
NINO RADOČAJ (DUBRAVA)
1057
228
6
LUKA JURJEVIĆ (OBROVAC)
300
0
TONI RASONJA (RADNIK)
1058
372
3
BORNA MARINKOV (JASTREB)
176
0
VITO KREŠO-LOVRIĆ (ČIGRA)
1075
228
7
LUKA JURJEVIĆ (OBROVAC)
372
0
BORNA MARINKOV (JASTREB)
Medalists
1. LUKA JURJEVIĆ, Obrovac
2. BORNA MARINKOV, Jastreb
3. TONI RASONJA, Radnik
3. VITO KREŠO-LOVRIĆ, Čigra
Mlađe kadetkinje B -30
2009
226
7
ENI MELANI MODRIĆ (OBROVAC)
419
8
ELENA MILIVOJŠA (KOZARA)
2010
218
0
LIRIJANA JAKŠIĆ (BAN-PAN)
412
12
SARA SPASOJEVIC (PANTERA)
2011
413
8
LEONARDA BUČAR (SUTLA )
253
5
LUCIJA PUTAR (DUBRAVA)
2012
209
12
LEONA GRUBIŠA (BAN-PAN)
118
0
DINA SELAK (SENJ)
2041
419
0
ELENA MILIVOJŠA (KOZARA)
412
6
SARA SPASOJEVIC (PANTERA)
2042
413
1
LEONARDA BUČAR (SUTLA )
209
14
LEONA GRUBIŠA (BAN-PAN)
2064
412
5
SARA SPASOJEVIC (PANTERA)
209
6
LEONA GRUBIŠA (BAN-PAN)
Medalists
1. LEONA GRUBIŠA, BANIJA PANDAS
2. SARA SPASOJEVIC, Pantera
3. LEONARDA BUČAR, Sutla Šenkovec
3. ELENA MILIVOJŠA, TKD/Kozara/ Prijedor
Mlađe kadetkinje B -39
2001
158
4
ANA STOJEVIĆ (ČIGRA)
524
1
MARIJA KRZNARIĆ (TKD-KZ)
550
KARLA LONČAR (GACKA)
204
ALEKSANDRA MACUT (BAN-PAN)
663
DARIA RAJKOVIĆ (OSVI)
2002
173
3
NIKA BOSANČIĆ (ČIGRA)
250
5
SARA HAMPOVČAN (DUBRAVA)
615
NIKA STAŽNIK (MED)
167
LUCIJA ŠULJ (ČIGRA)
353
MARIS METER (JASTREB)
2023
158
4
ANA STOJEVIĆ (ČIGRA)
550
3
KARLA LONČAR (GACKA)
2024
204
12
ALEKSANDRA MACUT (BAN-PAN)
663
0
DARIA RAJKOVIĆ (OSVI)
2025
250
10
SARA HAMPOVČAN (DUBRAVA)
615
6
NIKA STAŽNIK (MED)
2026
167
9
LUCIJA ŠULJ (ČIGRA)
353
4
MARIS METER (JASTREB)
2051
158
5
ANA STOJEVIĆ (ČIGRA)
204
1
ALEKSANDRA MACUT (BAN-PAN)
2052
250
4
SARA HAMPOVČAN (DUBRAVA)
167
5
LUCIJA ŠULJ (ČIGRA)
2069
158
2
ANA STOJEVIĆ (ČIGRA)
167
0
LUCIJA ŠULJ (ČIGRA)
Medalists
1. ANA STOJEVIĆ, Čigra
2. LUCIJA ŠULJ, Čigra
3. ALEKSANDRA MACUT, BANIJA PANDAS
3. SARA HAMPOVČAN, Dubrava
Mlađe kadetkinje B -47
2020
668
0
NINA DOBRANOVIĆ (OSVI)
477
0
MATEA EŠEGOVIĆ (SUTLA )
171
NIKA AĆIMOVIĆ PINTARIĆ (ČIGRA)
2021
491
0
KARLA KELLEK (DUBRAVA)
410
7
ANA STIMAC (PANTERA)
431
DOROTEA DANANIĆ (ZELINA)
2047
668
4
NINA DOBRANOVIĆ (OSVI)
171
16
NIKA AĆIMOVIĆ PINTARIĆ (ČIGRA)
2048
410
13
ANA STIMAC (PANTERA)
431
0
DOROTEA DANANIĆ (ZELINA)
2067
171
6
NIKA AĆIMOVIĆ PINTARIĆ (ČIGRA)
410
3
ANA STIMAC (PANTERA)
Medalists
1. NIKA AĆIMOVIĆ PINTARIĆ, Čigra
2. ANA STIMAC, Pantera
3. NINA DOBRANOVIĆ, Osvit
3. DOROTEA DANANIĆ, ZELINGRAD
Mlađe kadetkinje B +51
2038
6
10
MILICA MARMAT (SPRTKPD)
251
11
EVA JAKŠIĆ (DUBRAVA)
670
JELENA VUGRINEC (OSVI)
2062
251
13
EVA JAKŠIĆ (DUBRAVA)
670
1
JELENA VUGRINEC (OSVI)
Medalists
1. EVA JAKŠIĆ, Dubrava
2. JELENA VUGRINEC, Osvit
3. MILICA MARMAT, "SPARTAK" Prijedor
3. ----
Kadeti -65
4003
376
5
FILIP TOMIĆ (JASTREB)
690
0
MARKO VLAHOVIĆ (DUBRAVA)
462
JURE TOZON (ORIENT1)
4004
52
0
TILEN AJHMAJER (TKD KBK)
691
6
IVAN DIEGO ĆOSIĆ (DUBRAVA)
432
KARLO VIPEL (ZELINA)
4022
376
1
FILIP TOMIĆ (JASTREB)
462
10
JURE TOZON (ORIENT1)
4023
691
15
IVAN DIEGO ĆOSIĆ (DUBRAVA)
432
3
KARLO VIPEL (ZELINA)
4039
462
2
JURE TOZON (ORIENT1)
691
1
IVAN DIEGO ĆOSIĆ (DUBRAVA)
Medalists
1. JURE TOZON, ORIENT TKD
2. IVAN DIEGO ĆOSIĆ, Dubrava
3. FILIP TOMIĆ, Jastreb
3. KARLO VIPEL, ZELINGRAD
Kadetkinje -33
2022
206
3
GABRIJELA FEHERVARI (BAN-PAN)
531
0
PATRICIA ŠPRAJC (TKD-KZ)
689
KORINA HOLJEVAC (DUBRAVA)
545
ANDREA BARTULAC (GACKA)
570
ANJA POPOVIĆ (FOX)
2049
206
1
GABRIJELA FEHERVARI (BAN-PAN)
689
2
KORINA HOLJEVAC (DUBRAVA)
2050
545
3
ANDREA BARTULAC (GACKA)
570
0
ANJA POPOVIĆ (FOX)
2068
689
1
KORINA HOLJEVAC (DUBRAVA)
545
5
ANDREA BARTULAC (GACKA)
Medalists
1. ANDREA BARTULAC, GACKA
2. KORINA HOLJEVAC, Dubrava
3. ANJA POPOVIĆ, Fox
3. GABRIJELA FEHERVARI, BANIJA PANDAS
Juniorke -52
4030
268
3
KLARA TURČIĆ (DUBRAVA)
685
3
MARTA LALIĆ (ČIGRA)
Medalists
1. KLARA TURČIĆ, Dubrava
2. MARTA LALIĆ, Čigra
3. ----
3. ----
Juniorke -59
4019
25
15
MILICA KARANOVIĆ (DERVENT)
51
0
NUSA URNAUT (TKD KBK)
4020
494
0
LUCIJA BLAŽEKOVIĆ (DUBRAVA)
682
0
EMA VRENKO (ČIGRA)
4037
25
0
MILICA KARANOVIĆ (DERVENT)
682
0
EMA VRENKO (ČIGRA)
Medalists
1. MILICA KARANOVIĆ, DERVENTA
2. EMA VRENKO, Čigra
3. NUSA URNAUT, TKD-KBK-MARIBOR
3. ----