Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
4. Čigra Open - 7. Čigra Limač Kup
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
CLUB
"SPARTAK" Prijedor
BANIJA PANDAS
Bistra
Casper
Cobra
Contra
Cro Star - Mostar
Čigra
DERVENTA
Dubrava
FENIKS-VUKOMEREC
Fox
GACKA
GAIANA
JAKOVLJE
Jastreb
MAKSIMIR
MARTIN GRAD
Medvedgrad
METALAC
MOTIV+
Novalja
Novi Grad Sarajevo
Obrovac
ORIENT TKD
Orion
Osvit
Ozalj
Pantera
Radnik
Red Power
RUGVICA
Scardona Combat
SENJ
SUSEDGRAD SOKOL
Sutla Šenkovec
Taekwondo klub ''Borik'' Đurđevac
Taekwondo klub Silla
Taekwondo savez Karlovačke županije
Tigar Zagreb
TKD BRINJE
TKD/Kozara/ Prijedor
TKD-KBK-MARIBOR
Velika Gorica
VRBOVEC
Zagorje-SLO
Zagrebačka Taekwondo Škola
ZELINGRAD
ZG-DUBRAVA
Zrenjanin
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kadeti -41
Kadeti -45
Kadeti -53
Kadetkinje -41
Juniorke +68
Limači - B -22
Kick (muški) -3 (2010-2011)
Kick (ženski) -2 (2008-2009)
Kadeti -41
3008
94
2
DORIJAN IVANČAN (BORIK)
405
10
MARKO KRISTOF (PANTERA)
3009
105
9
VID MOHORIČ (RP-TKD)
382
0
GRGUR VOKIĆ (JASTREB)
3010
13
6
SERGEJ TEOFILOVIĆ (DERVENT)
667
0
BORNA OSREČKI (OSVI)
199
VITO JELIC (PANTERA)
3011
505
0
DOMAGOJ LUKAČ (OZALJ)
575
21
MARKO ERJAVAC (FOX)
38
NEJC KOZOLE (ZAGORJE)
3012
75
1
FABIJAN BAGARIĆ (CROSTAR)
231
22
ANDRE ŠKREBLIN (PANTERA)
584
ROKO LIVADA (METALC)
3031
405
9
MARKO KRISTOF (PANTERA)
105
2
VID MOHORIČ (RP-TKD)
3032
13
23
SERGEJ TEOFILOVIĆ (DERVENT)
199
9
VITO JELIC (PANTERA)
3033
575
16
MARKO ERJAVAC (FOX)
38
2
NEJC KOZOLE (ZAGORJE)
3034
231
7
ANDRE ŠKREBLIN (PANTERA)
584
0
ROKO LIVADA (METALC)
3053
405
8
MARKO KRISTOF (PANTERA)
13
5
SERGEJ TEOFILOVIĆ (DERVENT)
3054
575
9
MARKO ERJAVAC (FOX)
231
0
ANDRE ŠKREBLIN (PANTERA)
3064
405
1
MARKO KRISTOF (PANTERA)
575
12
MARKO ERJAVAC (FOX)
Medalists
1. MARKO ERJAVAC, Fox
2. MARKO KRISTOF, Pantera
3. ANDRE ŠKREBLIN, Pantera
3. SERGEJ TEOFILOVIĆ, DERVENTA
Kadeti -45
2003
588
13
ROKO SIKAVICA (CASPER)
36
1
MATEVŽ KOŠAK (ZAGORJE)
131
EDIJAN ŠEĆIĆ (ZTŠ)
93
ROBERT MIJIĆ (BORIK)
272
TOMISLAV ČUPIĆ (ZGDUB)
2004
352
2
FILIP GALIJANIĆ (JASTREB)
422
5
NIKSA STANISAVLJEVIC (KOZARA)
47
LIN KOVACIC (TKD KBK)
33
JAKA GORJUP (ZAGORJE)
236
ROKO BLAŠKOVIĆ (TKD-KZ)
2027
588
0
ROKO SIKAVICA (CASPER)
131
0
EDIJAN ŠEĆIĆ (ZTŠ)
2028
93
0
ROBERT MIJIĆ (BORIK)
272
0
TOMISLAV ČUPIĆ (ZGDUB)
2029
422
0
NIKSA STANISAVLJEVIC (KOZARA)
47
2
LIN KOVACIC (TKD KBK)
2030
33
0
JAKA GORJUP (ZAGORJE)
236
13
ROKO BLAŠKOVIĆ (TKD-KZ)
2053
588
5
ROKO SIKAVICA (CASPER)
272
7
TOMISLAV ČUPIĆ (ZGDUB)
2054
47
5
LIN KOVACIC (TKD KBK)
236
4
ROKO BLAŠKOVIĆ (TKD-KZ)
2070
272
3
TOMISLAV ČUPIĆ (ZGDUB)
47
4
LIN KOVACIC (TKD KBK)
Medalists
1. LIN KOVACIC, TKD-KBK-MARIBOR
2. TOMISLAV ČUPIĆ, ZG-DUBRAVA
3. ROKO BLAŠKOVIĆ, Taekwondo savez Karlovačke županije
3. ROKO SIKAVICA, Casper
Kadeti -53
3017
676
0
FRAN KORDA (OSVI)
194
20
ANTE RONCEVIC (PANTERA)
3018
569
7
ANTUN VIMAN (MED)
240
17
RONALD QUITILEN (TKD-KZ)
3019
293
3
NIKO LONČAR (SCOMBAT)
389
15
MATEJ HORVAT (JASTREB)
3020
459
6
BONO VRANEŠIĆ KNEZIĆ (JAKOVLJ)
35
12
LUKA LESKOVAR (ZAGORJE)
3045
194
4
ANTE RONCEVIC (PANTERA)
240
2
RONALD QUITILEN (TKD-KZ)
3046
389
4
MATEJ HORVAT (JASTREB)
35
6
LUKA LESKOVAR (ZAGORJE)
3060
194
8
ANTE RONCEVIC (PANTERA)
35
3
LUKA LESKOVAR (ZAGORJE)
Medalists
1. ANTE RONCEVIC, Pantera
2. LUKA LESKOVAR, Zagorje-SLO
3. RONALD QUITILEN, Taekwondo savez Karlovačke županije
3. MATEJ HORVAT, Jastreb
Kadetkinje -41
3013
34
12
KIM ALIZEE OVEN LEKŠE (ZAGORJE)
351
1
MAGDALENA IVIĆ (JASTREB)
121
VITA PRPIĆ (SENJ)
42
STEFANI BANJAC (DERVENT)
573
LEDA ĐIMOTI (MED)
20
ANA RANĐELOVIĆ (GAIAN)
381
NICOLE DAGELIĆ (JASTREB)
529
HELENA DUJMIĆ (TKD-KZ)
212
MIA ŠNAJDER (BAN-PAN)
3035
34
6
KIM ALIZEE OVEN LEKŠE (ZAGORJE)
121
5
VITA PRPIĆ (SENJ)
3036
42
12
STEFANI BANJAC (DERVENT)
573
5
LEDA ĐIMOTI (MED)
3037
20
5
ANA RANĐELOVIĆ (GAIAN)
381
6
NICOLE DAGELIĆ (JASTREB)
3038
529
10
HELENA DUJMIĆ (TKD-KZ)
212
7
MIA ŠNAJDER (BAN-PAN)
3055
34
4
KIM ALIZEE OVEN LEKŠE (ZAGORJE)
42
8
STEFANI BANJAC (DERVENT)
3056
381
6
NICOLE DAGELIĆ (JASTREB)
529
5
HELENA DUJMIĆ (TKD-KZ)
3065
42
3
STEFANI BANJAC (DERVENT)
381
0
NICOLE DAGELIĆ (JASTREB)
Medalists
1. STEFANI BANJAC, DERVENTA
2. NICOLE DAGELIĆ, Jastreb
3. KIM ALIZEE OVEN LEKŠE, Zagorje-SLO
3. HELENA DUJMIĆ, Taekwondo savez Karlovačke županije
Juniorke +68
4021
99
0
PATRICIJA KAČIČ (ZAGORJE)
684
12
LUCIJA PAVLEK (ČIGRA)
223
ANTONIA MIHALJEVIĆ (OBROVAC)
4038
684
10
LUCIJA PAVLEK (ČIGRA)
223
7
ANTONIA MIHALJEVIĆ (OBROVAC)
Medalists
1. LUCIJA PAVLEK, Čigra
2. ANTONIA MIHALJEVIĆ, Obrovac
3. PATRICIJA KAČIČ, Zagorje-SLO
3. ----
Limači - B -22
7021
141
19
LUKAS DUJIĆ (RUG)
344
7
ROBERT RADOČAJ (ČIGRA)
32
ANEJ JERMAN (ZAGORJE)
7046
141
3
LUKAS DUJIĆ (RUG)
32
15
ANEJ JERMAN (ZAGORJE)
Medalists
1. ANEJ JERMAN, Zagorje-SLO
2. LUKAS DUJIĆ, RUGVICA
3. ROBERT RADOČAJ, Čigra
3. ----
Kick (muški) -3 (2010-2011)
K001
693
0
FRAN GLAVAŠ (ČIGRA)
611
0
GRGUR ŠALOMON (MAKSMR)
504
BRUNO LATIN (OZALJ)
K002
345
0
MATEJ NOVAK (ČIGRA)
488
0
FILIP POPIĆ (ZGDUB)
3
TARIK MUŠANOVIČ (ZAGORJE)
K003
343
0
ROBERT RADOČAJ (ČIGRA)
294
0
DAMJAN VORIH (ZGDUB)
56
AMIN VELIC (TKD KBK)
K004
346
0
MAX SARAČ MILOVANOVIĆ (ČIGRA)
499
0
JOSIP ZUKANOVIĆ (ZGDUB)
88
UROŠ ZARIĆ (ORIENT1)
K005
693
0
FRAN GLAVAŠ (ČIGRA)
504
0
BRUNO LATIN (OZALJ)
K006
488
0
FILIP POPIĆ (ZGDUB)
3
0
TARIK MUŠANOVIČ (ZAGORJE)
K007
343
0
ROBERT RADOČAJ (ČIGRA)
56
0
AMIN VELIC (TKD KBK)
K008
499
0
JOSIP ZUKANOVIĆ (ZGDUB)
88
0
UROŠ ZARIĆ (ORIENT1)
K009
693
0
FRAN GLAVAŠ (ČIGRA)
488
0
FILIP POPIĆ (ZGDUB)
K010
343
0
ROBERT RADOČAJ (ČIGRA)
499
0
JOSIP ZUKANOVIĆ (ZGDUB)
K011
693
0
FRAN GLAVAŠ (ČIGRA)
499
0
JOSIP ZUKANOVIĆ (ZGDUB)
Medalists
1. JOSIP ZUKANOVIĆ, ZG-DUBRAVA
2. FRAN GLAVAŠ, Čigra
3. ROBERT RADOČAJ, Čigra
3. FILIP POPIĆ, ZG-DUBRAVA
Kick (ženski) -2 (2008-2009)
K040
332
0
DOROTEA JESIH (ČIGRA)
444
0
MAJA MARIJA BORIĆ (BRINJ)
K041
597
0
HELENA MILIČIĆ (ČIGRA)
489
0
IVONA FERENAC (OZALJ)
K042
590
0
LAURA BUKOVAC (ČIGRA)
608
0
MARA BLAŠKOVIĆ (MAKSMR)
K043
591
0
VALENTINA ČULIG (ČIGRA)
97
0
DOROTEJA IVANČAN (BORIK)
K044
334
0
LEONA MALTARSKI (ČIGRA)
496
0
EMA KRIVAK (S.SOKOL)
K045
335
0
HELENA PARLOV (ČIGRA)
98
0
LANA MEHKEK DORIĆ (BORIK)
K046
594
0
JUDITA GREDELJ (ČIGRA)
1
0
KLARA KOŠAK (ZAGORJE)
333
JANA LACKOVIĆ (ČIGRA)
K047
444
0
MAJA MARIJA BORIĆ (BRINJ)
489
0
IVONA FERENAC (OZALJ)
K048
590
0
LAURA BUKOVAC (ČIGRA)
591
0
VALENTINA ČULIG (ČIGRA)
K049
334
0
LEONA MALTARSKI (ČIGRA)
335
0
HELENA PARLOV (ČIGRA)
K050
594
0
JUDITA GREDELJ (ČIGRA)
333
0
JANA LACKOVIĆ (ČIGRA)
K051
489
0
IVONA FERENAC (OZALJ)
590
0
LAURA BUKOVAC (ČIGRA)
K052
334
0
LEONA MALTARSKI (ČIGRA)
594
0
JUDITA GREDELJ (ČIGRA)
K053
489
0
IVONA FERENAC (OZALJ)
334
0
LEONA MALTARSKI (ČIGRA)
Medalists
1. IVONA FERENAC, Ozalj
2. LEONA MALTARSKI, Čigra
3. LAURA BUKOVAC, Čigra
3. JUDITA GREDELJ, Čigra