Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
4. Čigra Open - 7. Čigra Limač Kup
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
"SPARTAK" Prijedor
BANIJA PANDAS
Bistra
Casper
Cobra
Contra
Cro Star - Mostar
Čigra
DERVENTA
Dubrava
FENIKS-VUKOMEREC
Fox
GACKA
GAIANA
JAKOVLJE
Jastreb
MAKSIMIR
MARTIN GRAD
Medvedgrad
METALAC
MOTIV+
Novalja
Novi Grad Sarajevo
Obrovac
ORIENT TKD
Orion
Osvit
Ozalj
Pantera
Radnik
Red Power
RUGVICA
Scardona Combat
SENJ
SUSEDGRAD SOKOL
Sutla Šenkovec
Taekwondo klub ''Borik'' Đurđevac
Taekwondo klub Silla
Taekwondo savez Karlovačke županije
Tigar Zagreb
TKD BRINJE
TKD/Kozara/ Prijedor
TKD-KBK-MARIBOR
Velika Gorica
VRBOVEC
Zagorje-SLO
Zagrebačka Taekwondo Škola
ZELINGRAD
ZG-DUBRAVA
Zrenjanin
TEŽINE / UZRASTI
Mlađi kadeti A -30
Mlađe kadetkinje A -39
Mlađe kadetkinje A -47
Mlađi kadeti B -24
Mlađi kadeti B -27
Mlađi kadeti B -39
Mlađe kadetkinje B -27
Mlađe kadetkinje B -33
Mlađe kadetkinje B -39
Mlađe kadetkinje B -43
Mlađe kadetkinje B -47
Mlađe kadetkinje B +51
Kadeti -41
Kadeti -53
Kadetkinje -37
Kadetkinje -47
Kadetkinje +59
Juniorke -55
Mlađe kadetkinje (limači) -43
Limačice - A -30
Limačice - B -24
Mlađe kadetkinje B -39
2001
158
4
ANA STOJEVIĆ (ČIGRA)
524
1
MARIJA KRZNARIĆ (TKD-KZ)
550
KARLA LONČAR (GACKA)
204
ALEKSANDRA MACUT (BAN-PAN)
663
DARIA RAJKOVIĆ (OSVI)
2002
173
3
NIKA BOSANČIĆ (ČIGRA)
250
5
SARA HAMPOVČAN (DUBRAVA)
615
NIKA STAŽNIK (MED)
167
LUCIJA ŠULJ (ČIGRA)
353
MARIS METER (JASTREB)
2023
158
4
ANA STOJEVIĆ (ČIGRA)
550
3
KARLA LONČAR (GACKA)
2024
204
12
ALEKSANDRA MACUT (BAN-PAN)
663
0
DARIA RAJKOVIĆ (OSVI)
2025
250
10
SARA HAMPOVČAN (DUBRAVA)
615
6
NIKA STAŽNIK (MED)
2026
167
9
LUCIJA ŠULJ (ČIGRA)
353
4
MARIS METER (JASTREB)
2051
158
5
ANA STOJEVIĆ (ČIGRA)
204
1
ALEKSANDRA MACUT (BAN-PAN)
2052
250
4
SARA HAMPOVČAN (DUBRAVA)
167
5
LUCIJA ŠULJ (ČIGRA)
2069
158
2
ANA STOJEVIĆ (ČIGRA)
167
0
LUCIJA ŠULJ (ČIGRA)
Osvajači medalja
1. ANA STOJEVIĆ, Čigra
2. LUCIJA ŠULJ, Čigra
3. ALEKSANDRA MACUT, BANIJA PANDAS
3. SARA HAMPOVČAN, Dubrava