001 | 1/8 | Kadeti -37 | IVAN GLAVAŠ (Čigra) |
WDR | ANTONIO KARPIŠEK (Jastreb) |
002 | 1/8 | Kadeti -37 | DOMEN MOLJ (Taekwondo klub Silla) |
WDR 25:14 | MARTIN ŠTEFANAC (Taekwondo savez Karlovačke županije) |
003 | 1/8 | Kadeti -37 | NIKOLA FRANOVIĆ (Čigra) |
PTF 3:10 | FRAN JAVORSKY (Pantera) |
004 | 1/8 | Kadeti -37 | FLORIJAN VUNIQI (Orion) |
PTF 11:9 | BORNA ZGLAVNIK (Taekwondo klub ''Borik'' Đurđevac) |
005 | 1/8 | Kadeti -37 | FRAN BOSANČIĆ (Čigra) |
PTF 10:5 | LUKA PAUN (MOTIV+) |
006 | 1/8 | Kadeti -37 | STJEPAN CULEJ (Orion) |
WDR 10:17 | MAX HAJAK (MAKSIMIR) |
007 | 1/8 | Kadeti -37 | ROK MOTALN (Red Power) |
PTF 4:1 | IAN MIDZOR (Pantera) |
008 | 1/8 | Kadeti -41 | DORIJAN IVANČAN (Taekwondo klub ''Borik'' Đurđevac) |
WDR 2:10 | MARKO KRISTOF (Pantera) |
009 | 1/8 | Kadeti -41 | VID MOHORIČ (Red Power) |
PTF 9:0 | GRGUR VOKIĆ (Jastreb) |
010 | 1/8 | Kadeti -41 | SERGEJ TEOFILOVIĆ (DERVENTA) |
RSC 6:0 | BORNA OSREČKI (Osvit) |
011 | 1/8 | Kadeti -41 | DOMAGOJ LUKAČ (Ozalj) |
PTF 0:21 | MARKO ERJAVAC (Fox) |
012 | 1/8 | Kadeti -41 | FABIJAN BAGARIĆ (Cro Star - Mostar) |
PTG 1:22 | ANDRE ŠKREBLIN (Pantera) |
013 | 1/8 | Kadetkinje -41 | KIM ALIZEE OVEN LEKŠE (Zagorje-SLO) |
PTF 12:1 | MAGDALENA IVIĆ (Jastreb) |
014 | 1/4 | Kadeti -49 | BORNA KLENOVŠAK (ZG-DUBRAVA) |
PTF 2:8 | DAVID VIDAKOVIĆ (Casper) |
015 | 1/4 | Kadeti -49 | SINIŠA TODIĆ (Red Power) |
PTF 0:7 | ANTONIO DRAGAŠEVIĆ (Radnik) |
016 | 1/4 | Kadeti -49 | TIMOTEJ MLINARIC (TKD-KBK-MARIBOR) |
PTF 7:11 | DENIS IVOŠEVIĆ (Taekwondo savez Karlovačke županije) |
017 | 1/4 | Kadeti -53 | FRAN KORDA (Osvit) |
WDR 0:20 | ANTE RONCEVIC (Pantera) |
018 | 1/4 | Kadeti -53 | ANTUN VIMAN (Medvedgrad) |
PTF 7:17 | RONALD QUITILEN (Taekwondo savez Karlovačke županije) |
019 | 1/4 | Kadeti -53 | NIKO LONČAR (Scardona Combat) |
PTF 3:15 | MATEJ HORVAT (Jastreb) |
020 | 1/4 | Kadeti -53 | BONO VRANEŠIĆ KNEZIĆ (JAKOVLJE) |
PTF 6:12 | LUKA LESKOVAR (Zagorje-SLO) |
021 | 1/4 | Kadetkinje -44 | LAURA MARGETIĆ (Medvedgrad) |
PTG 15:0 | ANĐELA KATA PETROVIĆ (Scardona Combat) |
022 | 1/4 | Kadetkinje -44 | MELANIE VRHOVEC (Radnik) |
DSQ 7:13 | DANIJELA ĐUKIĆ (DERVENTA) |
023 | 1/4 | Kadetkinje -47 | ANTONIJA HALAPIR (Medvedgrad) |
PTG 0:12 | MATEA ZELJKO (Jastreb) |
024 | 1/4 | Kadetkinje -47 | MONA PETRIĆ (BANIJA PANDAS) |
PTF 10:0 | NIKOLINA RAŠIĆ (Osvit) |
025 | 1/4 | Kadetkinje -47 | DORA MAČVANIN (Casper) |
PTG 19:0 | LAURA NEKIĆ (SENJ) |
026 | 1/4 | Kadetkinje -47 | EMA SARTA (METALAC) |
WDR | UNA RODIĆ (Zrenjanin) |
027 | 1/4 | Kadeti -37 | ANTONIO KARPIŠEK (Jastreb) |
SDP 0:1 | DOMEN MOLJ (Taekwondo klub Silla) |
028 | 1/4 | Kadeti -37 | FRAN JAVORSKY (Pantera) |
PTF 7:0 | FLORIJAN VUNIQI (Orion) |
029 | 1/4 | Kadeti -37 | FRAN BOSANČIĆ (Čigra) |
PTF 3:7 | MAX HAJAK (MAKSIMIR) |
030 | 1/4 | Kadeti -37 | ROK MOTALN (Red Power) |
PTF 5:7 | TONI DUJIĆ (RUGVICA) |
031 | 1/4 | Kadeti -41 | MARKO KRISTOF (Pantera) |
PTF 9:2 | VID MOHORIČ (Red Power) |
032 | 1/4 | Kadeti -41 | SERGEJ TEOFILOVIĆ (DERVENTA) |
PTG 23:9 | VITO JELIC (Pantera) |
033 | 1/4 | Kadeti -41 | MARKO ERJAVAC (Fox) |
PTG 16:2 | NEJC KOZOLE (Zagorje-SLO) |
034 | 1/4 | Kadeti -41 | ANDRE ŠKREBLIN (Pantera) |
WDR 7:0 | ROKO LIVADA (METALAC) |
035 | 1/4 | Kadetkinje -41 | KIM ALIZEE OVEN LEKŠE (Zagorje-SLO) |
SDP 6:5 | VITA PRPIĆ (SENJ) |
036 | 1/4 | Kadetkinje -41 | STEFANI BANJAC (DERVENTA) |
PTF 12:5 | LEDA ĐIMOTI (Medvedgrad) |
037 | 1/4 | Kadetkinje -41 | ANA RANĐELOVIĆ (GAIANA) |
SDP 5:6 | NICOLE DAGELIĆ (Jastreb) |
038 | 1/4 | Kadetkinje -41 | HELENA DUJMIĆ (Taekwondo savez Karlovačke županije) |
PTF 10:7 | MIA ŠNAJDER (BANIJA PANDAS) |
039 | 1/2 | Kadeti -57 | MARIN VRATARIĆ (Taekwondo savez Karlovačke županije) |
PTF 2:1 | DOMAGOJ PAVLEK (Čigra) |
040 | 1/2 | Kadeti -57 | LOVRO MILOŠ (Jastreb) |
PTF 2:6 | FRAN FURIĆ (Tigar Zagreb) |
041 | 1/2 | Juniorke -49 | LAURA JURKOVIĆ (Zagrebačka Taekwondo Škola) |
PTF 1:7 | STELLA CARL (Čigra) |
042 | 1/2 | Juniorke -49 | ELENA ĐURIČKOVIĆ (Casper) |
PTF 15:5 | MILICA STUPAR (TKD/Kozara/ Prijedor) |
043 | 1/2 | Kadeti -49 | DAVID VIDAKOVIĆ (Casper) |
PTG 16:4 | ANTONIO DRAGAŠEVIĆ (Radnik) |
044 | 1/2 | Kadeti -49 | DENIS IVOŠEVIĆ (Taekwondo savez Karlovačke županije) |
PTF 2:6 | KEVIN ČEŠLJAR (Fox) |
045 | 1/2 | Kadeti -53 | ANTE RONCEVIC (Pantera) |
PTF 4:2 | RONALD QUITILEN (Taekwondo savez Karlovačke županije) |
046 | 1/2 | Kadeti -53 | MATEJ HORVAT (Jastreb) |
PTF 4:6 | LUKA LESKOVAR (Zagorje-SLO) |
047 | 1/2 | Kadetkinje -44 | LAURA MARGETIĆ (Medvedgrad) |
PTF 0:11 | PAULA BOČKAJ (Contra) |
048 | 1/2 | Kadetkinje -44 | DANIJELA ĐUKIĆ (DERVENTA) |
PTF 4:3 | INES POPOVIĆ (Fox) |
049 | 1/2 | Kadetkinje -47 | MATEA ZELJKO (Jastreb) |
SDP 1:2 | MONA PETRIĆ (BANIJA PANDAS) |
050 | 1/2 | Kadetkinje -47 | DORA MAČVANIN (Casper) |
WDR 13:0 | EMA SARTA (METALAC) |
051 | 1/2 | Kadeti -37 | DOMEN MOLJ (Taekwondo klub Silla) |
PTF 8:0 | FRAN JAVORSKY (Pantera) |
052 | 1/2 | Kadeti -37 | MAX HAJAK (MAKSIMIR) |
PTF 0:6 | TONI DUJIĆ (RUGVICA) |
053 | 1/2 | Kadeti -41 | MARKO KRISTOF (Pantera) |
PTF 8:5 | SERGEJ TEOFILOVIĆ (DERVENTA) |
054 | 1/2 | Kadeti -41 | MARKO ERJAVAC (Fox) |
WDR 9:0 | ANDRE ŠKREBLIN (Pantera) |
055 | 1/2 | Kadetkinje -41 | KIM ALIZEE OVEN LEKŠE (Zagorje-SLO) |
PTF 4:8 | STEFANI BANJAC (DERVENTA) |
056 | 1/2 | Kadetkinje -41 | NICOLE DAGELIĆ (Jastreb) |
SDP 6:5 | HELENA DUJMIĆ (Taekwondo savez Karlovačke županije) |
057 | 1/1 | Kadeti -57 | MARIN VRATARIĆ (Taekwondo savez Karlovačke županije) |
PTF 7:0 | FRAN FURIĆ (Tigar Zagreb) |
058 | 1/1 | Juniorke -49 | STELLA CARL (Čigra) |
WDR | ELENA ĐURIČKOVIĆ (Casper) |
059 | 1/1 | Kadeti -49 | DAVID VIDAKOVIĆ (Casper) |
PTF 8:3 | KEVIN ČEŠLJAR (Fox) |
060 | 1/1 | Kadeti -53 | ANTE RONCEVIC (Pantera) |
PTF 8:3 | LUKA LESKOVAR (Zagorje-SLO) |
061 | 1/1 | Kadetkinje -44 | PAULA BOČKAJ (Contra) |
PTG 14:0 | DANIJELA ĐUKIĆ (DERVENTA) |
062 | 1/1 | Kadetkinje -47 | MONA PETRIĆ (BANIJA PANDAS) |
PTF 0:5 | DORA MAČVANIN (Casper) |
063 | 1/1 | Kadeti -37 | DOMEN MOLJ (Taekwondo klub Silla) |
PTF 6:3 | TONI DUJIĆ (RUGVICA) |
064 | 1/1 | Kadeti -41 | MARKO KRISTOF (Pantera) |
PTF 1:12 | MARKO ERJAVAC (Fox) |
065 | 1/1 | Kadetkinje -41 | STEFANI BANJAC (DERVENTA) |
SDP 3:0 | NICOLE DAGELIĆ (Jastreb) |