Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
4. Čigra Open - 7. Čigra Limač Kup
About tournament
Documents
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
DISCIPLINE
Y. cadets, Cadets, Juniors, Seniors
Scholars
Kick
All
DISPLAY TYPE
Individual results
Per report groups
Per club
All
Mlađi kadeti A
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
PETAR FIČKO
BANIJA PANDAS
YCAD-A-M-36
2
2
13
0
11
2.
DAVID KARABEGOVIĆ
ZG-DUBRAVA
YCAD-A-M-30
2
2
17
0
10
3.
SRĐAN TEOFILOVIĆ
DERVENTA
YCAD-A-M-39
2
2
8
0
2
4.
DANIN HASANAGIC
Taekwondo klub Silla
YCAD-A-M-33
2
2
1
0
1
5.
MATEJ HABDIJA
Radnik
YCAD-A-M-51
1
1
16
0
13
6.
HRVOJE JAVOROVIĆ
MAKSIMIR
YCAD-A-M-43
1
1
2
0
1
7.
SVEN ANIĆ
Taekwondo savez Karlovačke županije
YCAD-A-M-33
3
2
18
0
15
8.
HAMZA BAHTANOVIĆ
Novi Grad Sarajevo
YCAD-A-M-30
1
0
0
0
0
9.
MAURO KRITOVAC
METALAC
YCAD-A-M-33
1
0
0
0
0
10.
DAVID MIHIC
Pantera
YCAD-A-M-39
1
0
3
0
-1
11.
LUKA RASKOVIC
TKD-KBK-MARIBOR
YCAD-A-M-39
1
0
3
0
-1
12.
STEFAN ŠOGOROVIĆ
DERVENTA
YCAD-A-M-43
1
0
1
0
-1
13.
ADRIANO QETA
BANIJA PANDAS
YCAD-A-M-33
1
0
2
0
-2
14.
JAN RASKOVIC
TKD-KBK-MARIBOR
YCAD-A-M-36
1
0
0
0
-4
15.
ĐORĐE BUNČIĆ
Taekwondo savez Karlovačke županije
YCAD-A-M-36
1
0
2
0
-7
16.
DARIJE JURIŠIĆ
Osvit
YCAD-A-M-30
1
0
7
0
-10
17.
IVAN ŽUBRINIĆ
GACKA
YCAD-A-M-51
1
0
3
0
-13
18.
HRVOJE MESIC
METALAC
YCAD-A-M-33
1
0
0
0
-14
Mlađe kadetkinje A
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
LUCIJA JELIC
Pantera
YCAD-A-F-33
2
2
16
0
13
2.
LANA ROGAR
Tigar Zagreb
YCAD-A-F-27
1
1
21
0
21
3.
NIKOLINA MESIĆ
Jastreb
YCAD-A-F-51
1
1
7
0
5
4.
BRUNA HOGGE
Casper
YCAD-A-F-47
1
1
6
0
4
5.
SARA BALENT
Osvit
YCAD-A-F-39
1
1
7
0
3
6.
SPELA SOSTARIC
TKD-KBK-MARIBOR
YCAD-A-F-33
2
1
5
0
-10
7.
DANIA SALZER
METALAC
YCAD-A-F-33
1
0
3
0
-1
8.
LARA PEZELJ
METALAC
YCAD-A-F-33
1
0
3
0
-2
9.
MELANI HABDIJA
Radnik
YCAD-A-F-39
1
0
4
0
-3
10.
SARA MALJKOVIĆ
Osvit
YCAD-A-F-47
1
0
2
0
-4
11.
LUCIJA RIBIĆ
METALAC
YCAD-A-F-51
1
0
2
0
-5
12.
VANESA LEDINSKI
Radnik
YCAD-A-F-27
1
0
0
0
-21
Mlađi kadeti B
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
ANTONIO DRAGUN
Jastreb
YCAD-B-M-30
4
4
25
0
21
2.
LUKA JURJEVIĆ
Obrovac
YCAD-B-M-43
3
3
18
0
17
3.
KARLO MALEČIĆ
Jastreb
YCAD-B-M-39
3
3
17
0
10
4.
KARLO VOHRIĆ
Čigra
YCAD-B-M-33
3
3
16
0
7
5.
LUKA ĆUSAK
JAKOVLJE
YCAD-B-M+51
2
2
18
0
18
6.
TEO MARKOVIĆ
GACKA
YCAD-B-M-47
2
2
34
0
15
7.
CARLOS GRBA
Taekwondo savez Karlovačke županije
YCAD-B-M-51
2
2
30
0
11
8.
MARKO MIHOLIĆ
Jastreb
YCAD-B-M-24
2
2
14
0
11
9.
PATRIK PARADŽIK
Contra
YCAD-B-M-27
2
2
9
0
8
10.
OSCAR KOVAČIĆ
BANIJA PANDAS
YCAD-B-M-36
2
2
14
0
6
11.
ADNAN ALAGIĆ
Jastreb
YCAD-B-M-39
4
3
21
0
10
12.
ANTONIO DEJAK
Contra
YCAD-B-M-27
3
2
20
0
18
13.
TIN SALOPEK
Dubrava
YCAD-B-M-36
3
2
26
0
16
14.
MARTIN ĐAKOVIĆ
Taekwondo savez Karlovačke županije
YCAD-B-M-30
3
2
19
0
12
15.
LEON ŠELENDIĆ
Dubrava
YCAD-B-M-39
3
2
16
0
9
16.
DARON LJUBIĆ
FENIKS-VUKOMEREC
YCAD-B-M-24
3
2
23
0
7
17.
BORNA PRUGOVEČKI
ZG-DUBRAVA
YCAD-B-M-33
3
2
19
0
5
18.
MATEJ MIHOLIĆ
Jastreb
YCAD-B-M-30
3
2
17
0
5
19.
BORNA MARINKOV
Jastreb
YCAD-B-M-43
3
2
9
0
-1
20.
DOMINIK ARŠULIĆ
Taekwondo savez Karlovačke županije
YCAD-B-M-47
2
1
32
0
9
21.
MATE ZORIĆ
Casper
YCAD-B-M-30
2
1
20
0
9
22.
VITO KREŠO-LOVRIĆ
Čigra
YCAD-B-M-43
2
1
11
0
7
23.
FRANJO REBEC
MARTIN GRAD
YCAD-B-M-33
2
1
27
0
5
24.
LUKA VUKUŠIĆ
Taekwondo savez Karlovačke županije
YCAD-B-M-33
2
1
12
0
3
25.
DOMINIK DEDIĆ
Čigra
YCAD-B-M-39
2
1
6
0
2
26.
FILIP GOJSALIĆ
Jastreb
YCAD-B-M-43
2
1
6
0
0
27.
DINO TONKIVIĆ
GACKA
YCAD-B-M+51
2
1
13
0
-3
28.
VITO KARPIŠEK
Jastreb
YCAD-B-M-30
2
1
7
0
-3
29.
JURICA PAVANIĆ
MARTIN GRAD
YCAD-B-M-30
2
1
10
0
-5
30.
TONI RASONJA
Radnik
YCAD-B-M-43
2
1
2
0
-5
31.
FILIP ŠAKIĆ
Obrovac
YCAD-B-M+51
2
1
0
0
-9
32.
MARTIN FRANOVIĆ
Čigra
YCAD-B-M-30
2
1
10
0
-11
33.
JAN MAŠINOVIĆ
BANIJA PANDAS
YCAD-B-M+51
1
0
0
0
0
34.
LUKA MATIJAS
TKD/Kozara/ Prijedor
YCAD-B-M-30
1
0
5
0
-1
35.
IVAN VARGA
Jastreb
YCAD-B-M-30
1
0
4
0
-1
36.
LUKA VLASTELICA
METALAC
YCAD-B-M-33
1
0
3
0
-1
37.
LOVRO MATIĆ
Čigra
YCAD-B-M-39
1
0
2
0
-1
38.
BORNA BOGDANIĆ
Zagrebačka Taekwondo Škola
YCAD-B-M-43
1
0
1
0
-1
39.
JAN JELOVAC
Čigra
YCAD-B-M-39
1
0
1
0
-1
40.
MARINO PARENTA
Medvedgrad
YCAD-B-M-36
1
0
5
0
-2
41.
SIMON LEŠ
Contra
YCAD-B-M-24
1
0
4
0
-2
42.
ROKO GLIGORA
Novalja
YCAD-B-M-43
1
0
3
0
-3
43.
DAVID ZUBOVIĆ
Novalja
YCAD-B-M-30
1
0
2
0
-3
44.
FILIP PUŠIĆ
Novalja
YCAD-B-M-33
1
0
2
0
-4
45.
GRGA DUGAC
Orion
YCAD-B-M-39
1
0
2
0
-4
46.
LUKA ŽIROVIĆ
Dubrava
YCAD-B-M-43
1
0
1
0
-4
47.
BRUNO HAMPOVČAN
FENIKS-VUKOMEREC
YCAD-B-M-24
1
0
0
0
-4
48.
STEFAN GRBIĆ
GACKA
YCAD-B-M-51
1
0
17
0
-5
49.
SVEN KOLEVSKI
Jastreb
YCAD-B-M-30
1
0
1
0
-5
50.
MIHOVIL GALIĆ
Osvit
YCAD-B-M-39
1
0
0
0
-5
51.
MARKO PILIPOVIĆ
TKD/Kozara/ Prijedor
YCAD-B-M+51
1
0
7
0
-6
52.
DAVID VELAULA
"SPARTAK" Prijedor
YCAD-B-M-33
1
0
3
0
-6
53.
MATIJA KARIĆ
MOTIV+
YCAD-B-M-51
1
0
2
0
-6
54.
SAMUEL JURKIĆ
Casper
YCAD-B-M-30
1
0
0
0
-6
55.
SANDI SRDOVIĆ
MARTIN GRAD
YCAD-B-M-27
1
0
1
0
-7
56.
LAZAR ČELICA
TKD/Kozara/ Prijedor
YCAD-B-M-27
1
0
0
0
-7
57.
TEO VAJNART
Dubrava
YCAD-B-M-39
1
0
3
0
-8
58.
VITO PETRIĆ
BANIJA PANDAS
YCAD-B-M-36
1
0
2
0
-8
59.
MAURO KRITOVAC
METALAC
YCAD-B-M-33
1
0
12
0
-9
60.
NINO RADOČAJ
Dubrava
YCAD-B-M-43
1
0
1
0
-10
61.
EROL MUJKIĆ
Jastreb
YCAD-B-M-47
1
0
3
0
-12
62.
IVAN DEVČIĆ
Osvit
YCAD-B-M-24
1
0
2
0
-12
63.
JOSIP GALIĆ
Jastreb
YCAD-B-M-47
1
0
2
0
-12
64.
MARKO MRAKOVIĆ
Jastreb
YCAD-B-M-36
1
0
1
0
-12
65.
ROKO ČULIN
Osvit
YCAD-B-M-27
1
0
1
0
-12
66.
FILIP PREDOJEVIC
TKD/Kozara/ Prijedor
YCAD-B-M-30
1
0
0
0
-12
67.
LEON KATUŠIN
BANIJA PANDAS
YCAD-B-M-39
1
0
0
0
-12
Mlađe kadetkinje B
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
ANA STOJEVIĆ
Čigra
YCAD-B-F-39
4
4
15
0
10
2.
SARA ANĐELIĆ
Velika Gorica
YCAD-B-F-36
3
3
40
0
27
3.
LEONA GRUBIŠA
BANIJA PANDAS
YCAD-B-F-30
3
3
32
0
26
4.
CHIARA DUJMOVIĆ
Osvit
YCAD-B-F-43
3
3
19
0
16
5.
VANESSA BOSILJ
Taekwondo savez Karlovačke županije
YCAD-B-F-27
3
3
17
0
14
6.
DOROTEA MAGDIĆ
Taekwondo savez Karlovačke županije
YCAD-B-F-33
3
3
20
0
10
7.
NIKA AĆIMOVIĆ PINTARIĆ
Čigra
YCAD-B-F-47
2
2
22
0
15
8.
EVA JAKŠIĆ
Dubrava
YCAD-B-F+51
2
2
24
0
13
9.
ANA STIMAC
Pantera
YCAD-B-F-47
3
2
23
0
17
10.
SARA SPASOJEVIC
Pantera
YCAD-B-F-30
3
2
23
0
17
11.
MAGDALENA LJUBIĆ
Taekwondo savez Karlovačke županije
YCAD-B-F-27
3
2
19
0
17
12.
SARA MARIČIĆ
FENIKS-VUKOMEREC
YCAD-B-F-33
3
2
25
0
7
13.
EMA KUČIŠ
Velika Gorica
YCAD-B-F-43
3
2
11
0
6
14.
SARA HAMPOVČAN
Dubrava
YCAD-B-F-39
3
2
19
0
5
15.
LUCIJA ŠULJ
Čigra
YCAD-B-F-39
3
2
14
0
4
16.
ANA ROGINIĆ
Čigra
YCAD-B-F-36
3
2
19
0
-6
17.
ALEKSANDRA MACUT
BANIJA PANDAS
YCAD-B-F-39
2
1
13
0
8
18.
MARIJA BOROVIĆ
Velika Gorica
YCAD-B-F-33
2
1
15
0
5
19.
NELA PUHALO
Pantera
YCAD-B-F-33
2
1
8
0
0
20.
DORA ČERNELIĆ
Taekwondo savez Karlovačke županije
YCAD-B-F-36
2
1
23
0
-1
21.
SARA KRKOVIĆ
FENIKS-VUKOMEREC
YCAD-B-F-43
2
1
9
0
-3
22.
ELENA MILIVOJŠA
TKD/Kozara/ Prijedor
YCAD-B-F-30
2
1
8
0
-5
23.
MARTA JURIĆ
Čigra
YCAD-B-F-27
2
1
4
0
-8
24.
LEONARDA BUČAR
Sutla Šenkovec
YCAD-B-F-30
2
1
9
0
-10
25.
NINA DOBRANOVIĆ
Osvit
YCAD-B-F-47
2
1
4
0
-12
26.
MILICA MARMAT
"SPARTAK" Prijedor
YCAD-B-F+51
1
0
10
0
-1
27.
ANTONIJA PUŠIĆ
Velika Gorica
YCAD-B-F-36
1
0
9
0
-1
28.
ENI MELANI MODRIĆ
Obrovac
YCAD-B-F-30
1
0
7
0
-1
29.
KARLA LONČAR
GACKA
YCAD-B-F-39
1
0
3
0
-1
30.
FRIDA ĆUŽE
Contra
YCAD-B-F-33
1
0
1
0
-1
31.
BARBARA KISIĆ
METALAC
YCAD-B-F-36
1
0
3
0
-2
32.
NIKA BOSANČIĆ
Čigra
YCAD-B-F-39
1
0
3
0
-2
33.
LUCIJA BARIŠIĆ
Medvedgrad
YCAD-B-F-43
1
0
2
0
-2
34.
LUCIJA PUTAR
Dubrava
YCAD-B-F-30
1
0
5
0
-3
35.
MARIJA KRZNARIĆ
Taekwondo savez Karlovačke županije
YCAD-B-F-39
1
0
1
0
-3
36.
DORA KRUŠLIN
Tigar Zagreb
YCAD-B-F-33
1
0
0
0
-3
37.
NIKA STAŽNIK
Medvedgrad
YCAD-B-F-39
1
0
6
0
-4
38.
LUCIJA UROIĆ
Medvedgrad
YCAD-B-F-43
1
0
1
0
-4
39.
GABRIELA ŠTURLIĆ
Zagrebačka Taekwondo Škola
YCAD-B-F-27
1
0
0
0
-4
40.
MARIS METER
Jastreb
YCAD-B-F-39
1
0
4
0
-5
41.
TEA KARAPANDŽA
Osvit
YCAD-B-F-43
1
0
0
0
-5
42.
LANA KOPJAR
Osvit
YCAD-B-F-33
1
0
5
0
-6
43.
MIHAELA JURJEVIĆ
Obrovac
YCAD-B-F-36
1
0
3
0
-6
44.
CHIARA ČUMORIC
BANIJA PANDAS
YCAD-B-F-27
1
0
2
0
-6
45.
ERIKA KUČKOVEČKI
Osvit
YCAD-B-F-27
1
0
0
0
-6
46.
KARLA KELLEK
Dubrava
YCAD-B-F-47
1
0
0
0
-7
47.
LARA KRILIĆ
Zagrebačka Taekwondo Škola
YCAD-B-F-27
1
0
0
0
-7
48.
ANA ČEMELJIĆ
Novalja
YCAD-B-F-43
1
0
1
0
-8
49.
MARTA GLOBAN
Taekwondo klub ''Borik'' Đurđevac
YCAD-B-F-36
1
0
6
0
-11
50.
JELENA VUGRINEC
Osvit
YCAD-B-F+51
1
0
1
0
-12
51.
DARIA RAJKOVIĆ
Osvit
YCAD-B-F-39
1
0
0
0
-12
52.
DINA SELAK
SENJ
YCAD-B-F-30
1
0
0
0
-12
53.
LIRIJANA JAKŠIĆ
BANIJA PANDAS
YCAD-B-F-30
1
0
0
0
-12
54.
NINA CONER
Osvit
YCAD-B-F-33
1
0
0
0
-12
55.
DOROTEA DANANIĆ
ZELINGRAD
YCAD-B-F-47
1
0
0
0
-13
Kadeti A
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
MARKO ERJAVAC
Fox
CAD-M-41
4
4
58
0
55
2.
DOMEN MOLJ
Taekwondo klub Silla
CAD-M-37
4
4
40
0
23
3.
ANTE RONCEVIC
Pantera
CAD-M-53
3
3
32
0
27
4.
DAVID VIDAKOVIĆ
Casper
CAD-M-49
3
3
32
0
23
5.
LIN KOVACIC
TKD-KBK-MARIBOR
CAD-M-45
3
3
11
0
4
6.
JURE TOZON
ORIENT TKD
CAD-M-65
2
2
12
0
10
7.
MARIN VRATARIĆ
Taekwondo savez Karlovačke županije
CAD-M-57
2
2
9
0
8
8.
MARKO KRISTOF
Pantera
CAD-M-41
4
3
28
0
7
9.
ANDRE ŠKREBLIN
Pantera
CAD-M-41
3
2
29
0
19
10.
SERGEJ TEOFILOVIĆ
DERVENTA
CAD-M-41
3
2
34
0
17
11.
IVAN DIEGO ĆOSIĆ
Dubrava
CAD-M-65
3
2
22
0
17
12.
ROKO SIKAVICA
Casper
CAD-M-45
3
2
18
0
10
13.
FRAN JAVORSKY
Pantera
CAD-M-37
3
2
17
0
6
14.
MAX HAJAK
MAKSIMIR
CAD-M-37
3
2
24
0
5
15.
TONI DUJIĆ
RUGVICA
CAD-M-37
3
2
16
0
5
16.
LUKA LESKOVAR
Zagorje-SLO
CAD-M-53
3
2
21
0
3
17.
TOMISLAV ČUPIĆ
ZG-DUBRAVA
CAD-M-45
3
2
10
0
1
18.
ROKO BLAŠKOVIĆ
Taekwondo savez Karlovačke županije
CAD-M-45
2
1
17
0
12
19.
MATEJ HORVAT
Jastreb
CAD-M-53
2
1
19
0
10
20.
RONALD QUITILEN
Taekwondo savez Karlovačke županije
CAD-M-53
2
1
19
0
8
21.
VID MOHORIČ
Red Power
CAD-M-41
2
1
11
0
2
22.
FRAN BOSANČIĆ
Čigra
CAD-M-37
2
1
13
0
1
23.
ROK MOTALN
Red Power
CAD-M-37
2
1
9
0
1
24.
NIKSA STANISAVLJEVIC
TKD/Kozara/ Prijedor
CAD-M-45
2
1
5
0
1
25.
DENIS IVOŠEVIĆ
Taekwondo savez Karlovačke županije
CAD-M-49
2
1
13
0
0
26.
KEVIN ČEŠLJAR
Fox
CAD-M-49
2
1
9
0
-1
27.
ANTONIO KARPIŠEK
Jastreb
CAD-M-37
2
1
0
0
-1
28.
FRAN FURIĆ
Tigar Zagreb
CAD-M-57
2
1
6
0
-3
29.
FILIP TOMIĆ
Jastreb
CAD-M-65
2
1
6
0
-4
30.
ANTONIO DRAGAŠEVIĆ
Radnik
CAD-M-49
2
1
11
0
-5
31.
FLORIJAN VUNIQI
Orion
CAD-M-37
2
1
11
0
-5
32.
EDIJAN ŠEĆIĆ
Zagrebačka Taekwondo Škola
CAD-M-45
1
0
0
0
0
33.
IVAN GLAVAŠ
Čigra
CAD-M-37
1
0
0
0
0
34.
ROBERT MIJIĆ
Taekwondo klub ''Borik'' Đurđevac
CAD-M-45
1
0
0
0
0
35.
DOMAGOJ PAVLEK
Čigra
CAD-M-57
1
0
1
0
-1
36.
BORNA ZGLAVNIK
Taekwondo klub ''Borik'' Đurđevac
CAD-M-37
1
0
9
0
-2
37.
FILIP GALIJANIĆ
Jastreb
CAD-M-45
1
0
2
0
-3
38.
IAN MIDZOR
Pantera
CAD-M-37
1
0
1
0
-3
39.
TIMOTEJ MLINARIC
TKD-KBK-MARIBOR
CAD-M-49
1
0
7
0
-4
40.
LOVRO MILOŠ
Jastreb
CAD-M-57
1
0
2
0
-4
41.
LUKA PAUN
MOTIV+
CAD-M-37
1
0
5
0
-5
42.
MARKO VLAHOVIĆ
Dubrava
CAD-M-65
1
0
0
0
-5
43.
BONO VRANEŠIĆ KNEZIĆ
JAKOVLJE
CAD-M-53
1
0
6
0
-6
44.
BORNA KLENOVŠAK
ZG-DUBRAVA
CAD-M-49
1
0
2
0
-6
45.
BORNA OSREČKI
Osvit
CAD-M-41
1
0
0
0
-6
46.
TILEN AJHMAJER
TKD-KBK-MARIBOR
CAD-M-65
1
0
0
0
-6
47.
STJEPAN CULEJ
Orion
CAD-M-37
1
0
10
0
-7
48.
NIKOLA FRANOVIĆ
Čigra
CAD-M-37
1
0
3
0
-7
49.
ROKO LIVADA
METALAC
CAD-M-41
1
0
0
0
-7
50.
SINIŠA TODIĆ
Red Power
CAD-M-49
1
0
0
0
-7
51.
DORIJAN IVANČAN
Taekwondo klub ''Borik'' Đurđevac
CAD-M-41
1
0
2
0
-8
52.
GRGUR VOKIĆ
Jastreb
CAD-M-41
1
0
0
0
-9
53.
ANTUN VIMAN
Medvedgrad
CAD-M-53
1
0
7
0
-10
54.
MARTIN ŠTEFANAC
Taekwondo savez Karlovačke županije
CAD-M-37
1
0
14
0
-11
55.
KARLO VIPEL
ZELINGRAD
CAD-M-65
1
0
3
0
-12
56.
NIKO LONČAR
Scardona Combat
CAD-M-53
1
0
3
0
-12
57.
MATEVŽ KOŠAK
Zagorje-SLO
CAD-M-45
1
0
1
0
-12
58.
JAKA GORJUP
Zagorje-SLO
CAD-M-45
1
0
0
0
-13
59.
VITO JELIC
Pantera
CAD-M-41
1
0
9
0
-14
60.
NEJC KOZOLE
Zagorje-SLO
CAD-M-41
1
0
2
0
-14
61.
FRAN KORDA
Osvit
CAD-M-53
1
0
0
0
-20
62.
FABIJAN BAGARIĆ
Cro Star - Mostar
CAD-M-41
1
0
1
0
-21
63.
DOMAGOJ LUKAČ
Ozalj
CAD-M-41
1
0
0
0
-21
Kadetkinje A
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
DORA MAČVANIN
Casper
CAD-F-47
3
3
37
0
37
2.
AMELA NICOL IMŠIROVIĆ
Čigra
CAD-F+59
3
3
36
0
32
3.
STEFANI BANJAC
DERVENTA
CAD-F-41
3
3
23
0
14
4.
LANA MALETIĆ
Velika Gorica
CAD-F-37
3
3
13
0
10
5.
PAOLA PAP
Casper
CAD-F-51
3
3
5
0
5
6.
PAULA BOČKAJ
Contra
CAD-F-44
2
2
25
0
25
7.
ANDREA BARTULAC
GACKA
CAD-F-33
2
2
8
0
7
8.
LARISA LONCARIC
TKD-KBK-MARIBOR
CAD-F-59
1
1
4
0
1
9.
KARLA HOGGE
Casper
CAD-F-51
4
3
18
0
5
10.
NIKA KOPJAR
Osvit
CAD-F-37
3
2
24
0
21
11.
KIM ALIZEE OVEN LEKŠE
Zagorje-SLO
CAD-F-41
3
2
22
0
8
12.
BRUNA LUKAČIĆ
Orion
CAD-F-51
3
2
15
0
8
13.
NADJA DRAGIC
TKD/Kozara/ Prijedor
CAD-F-37
3
2
31
0
6
14.
MONA PETRIĆ
BANIJA PANDAS
CAD-F-47
3
2
12
0
6
15.
MAREA VODOPIJA
Cobra
CAD-F-37
3
2
23
0
4
16.
NICOLE DAGELIĆ
Jastreb
CAD-F-41
3
2
12
0
-1
17.
DANIJELA ĐUKIĆ
DERVENTA
CAD-F-44
3
2
17
0
-7
18.
MATEA ZELJKO
Jastreb
CAD-F-47
2
1
13
0
11
19.
NIKA BARIĆ
Čigra
CAD-F-59
2
1
14
0
10
20.
LAURA MARGETIĆ
Medvedgrad
CAD-F-44
2
1
15
0
4
21.
ANITA PALINIĆ
Scardona Combat
CAD-F+59
2
1
8
0
4
22.
HELENA DUJMIĆ
Taekwondo savez Karlovačke županije
CAD-F-41
2
1
15
0
2
23.
GABRIJELA FEHERVARI
BANIJA PANDAS
CAD-F-33
2
1
4
0
2
24.
BARBARA TARANDEK
Velika Gorica
CAD-F-51
2
1
6
0
-1
25.
MARTA ŽUPAN
Obrovac
CAD-F+59
2
1
7
0
-2
26.
LUCIJA HREBAC
BANIJA PANDAS
CAD-F-37
2
1
16
0
-3
27.
KORINA HOLJEVAC
Dubrava
CAD-F-33
2
1
3
0
-3
28.
TAMARA VRKIĆ
Jastreb
CAD-F+59
2
1
5
0
-11
29.
EMA SARTA
METALAC
CAD-F-47
2
1
0
0
-13
30.
FURJAN EMA
ZG-DUBRAVA
CAD-F-51
1
0
1
0
0
31.
UNA RODIĆ
Zrenjanin
CAD-F-47
1
0
0
0
0
32.
LUCIJA BUJAS
TKD-KBK-MARIBOR
CAD-F-37
1
0
7
0
-1
33.
ANA RANĐELOVIĆ
GAIANA
CAD-F-41
1
0
5
0
-1
34.
VITA PRPIĆ
SENJ
CAD-F-41
1
0
5
0
-1
35.
INES POPOVIĆ
Fox
CAD-F-44
1
0
3
0
-1
36.
OLIVERA ŠVRAKA
"SPARTAK" Prijedor
CAD-F+59
1
0
3
0
-1
37.
PIADORA LONCARIC
TKD-KBK-MARIBOR
CAD-F-51
1
0
1
0
-1
38.
MIA ŠNAJDER
BANIJA PANDAS
CAD-F-41
1
0
7
0
-3
39.
ANJA POPOVIĆ
Fox
CAD-F-33
1
0
0
0
-3
40.
PATRICIA ŠPRAJC
Taekwondo savez Karlovačke županije
CAD-F-33
1
0
0
0
-3
41.
NIKA HAJAK
MAKSIMIR
CAD-F-37
1
0
12
0
-4
42.
MATEA MARINKOVIĆ
Cobra
CAD-F-37
1
0
11
0
-4
43.
MIA VEKIĆ
Jastreb
CAD-F-51
1
0
6
0
-4
44.
CARMEN HEINRICH
Jastreb
CAD-F-37
1
0
11
0
-5
45.
MELANIE VRHOVEC
Radnik
CAD-F-44
1
0
7
0
-6
46.
LEDA ĐIMOTI
Medvedgrad
CAD-F-41
1
0
5
0
-7
47.
ANJA MUZGONJA
"SPARTAK" Prijedor
CAD-F+59
1
0
0
0
-7
48.
LARA KRIŽANIĆ
Taekwondo savez Karlovačke županije
CAD-F-37
1
0
0
0
-10
49.
NIKOLINA RAŠIĆ
Osvit
CAD-F-47
1
0
0
0
-10
50.
MAGDALENA IVIĆ
Jastreb
CAD-F-41
1
0
1
0
-11
51.
ADRIANA LEŠ
Contra
CAD-F-59
1
0
0
0
-11
52.
NIKOLINA TROŠELJ
Obrovac
CAD-F-51
1
0
3
0
-12
53.
ANTONIJA HALAPIR
Medvedgrad
CAD-F-47
1
0
0
0
-12
54.
LARA BOŠKOVIĆ
Radnik
CAD-F-37
1
0
1
0
-14
55.
ANĐELA KATA PETROVIĆ
Scardona Combat
CAD-F-44
1
0
0
0
-15
56.
LARA TOMAŠKOVIĆ
Osvit
CAD-F+59
1
0
0
0
-15
57.
LAURA NEKIĆ
SENJ
CAD-F-47
1
0
0
0
-19
Juniori A
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
JOSIP VIMAN
Medvedgrad
JUN-M-63
2
2
15
0
14
2.
KRISTIJAN KUKIĆ
DERVENTA
JUN-M-73
2
2
12
0
12
3.
MATEVŽ KOREN
Red Power
JUN-M-59
1
1
14
0
10
4.
SERGEJ BJELOŠEVIĆ
DERVENTA
JUN-M-55
1
1
7
0
2
5.
TONI GOLOMEIĆ
ZG-DUBRAVA
JUN-M-68
1
1
6
0
1
6.
DAVID CVIJANIKIĆ
DERVENTA
JUN-M-68
2
1
21
0
14
7.
ANŽE ZUPAN
Taekwondo klub Silla
JUN-M-63
2
1
16
0
11
8.
JIOSIP PEKIĆ
MARTIN GRAD
JUN-M-73
1
0
0
0
0
9.
ANDRO PLESKALT
Medvedgrad
JUN-M-55
1
0
5
0
-2
10.
DORIAN SKOKOVIĆ
Radnik
JUN-M-59
1
0
4
0
-10
11.
PETAR MAKARIC
TKD/Kozara/ Prijedor
JUN-M-63
1
0
0
0
-10
12.
NITAJ ROPRET
Taekwondo klub Silla
JUN-M-73
1
0
0
0
-12
13.
KARLO PENTAVEC
ZELINGRAD
JUN-M-68
1
0
1
0
-15
14.
IVAN URUKALO
Scardona Combat
JUN-M-63
1
0
0
0
-15
Juniorke A
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
KRISTINA LAZAREVIĆ
DERVENTA
JUN-F-55
2
2
25
0
20
2.
LUCIJA PAVLEK
Čigra
JUN-F+68
2
2
22
0
15
3.
MILICA KARANOVIĆ
DERVENTA
JUN-F-59
2
2
15
0
15
4.
ELENA ĐURIČKOVIĆ
Casper
JUN-F-49
2
2
15
0
10
5.
IVANA BOSANČIĆ
Čigra
JUN-F-63
1
1
17
0
6
6.
KLARA TURČIĆ
Dubrava
JUN-F-52
1
1
3
0
0
7.
STELLA CARL
Čigra
JUN-F-49
2
1
7
0
6
8.
EMA VRENKO
Čigra
JUN-F-59
2
1
0
0
0
9.
LEONARDA ŠIMIĆ
Osvit
JUN-F-55
2
1
10
0
-4
10.
MARTA LALIĆ
Čigra
JUN-F-52
1
0
3
0
0
11.
ANTONIA MIHALJEVIĆ
Obrovac
JUN-F+68
1
0
7
0
-3
12.
TONKA BANIĆ
Scardona Combat
JUN-F-63
1
0
11
0
-6
13.
LAURA JURKOVIĆ
Zagrebačka Taekwondo Škola
JUN-F-49
1
0
1
0
-6
14.
KRISTINA ZADRAVEC
Osvit
JUN-F-55
1
0
4
0
-7
15.
JOSIPA ČIČAK
Orion
JUN-F-55
1
0
0
0
-9
16.
MILICA STUPAR
TKD/Kozara/ Prijedor
JUN-F-49
1
0
5
0
-10
17.
PATRICIJA KAČIČ
Zagorje-SLO
JUN-F+68
1
0
0
0
-12
18.
NUSA URNAUT
TKD-KBK-MARIBOR
JUN-F-59
1
0
0
0
-15
Mlađi kadeti A, Mlađe kadetkinje A, Mlađi kadeti B, Mlađe kadetkinje B
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
Jastreb
51
1.
8
8.
59
4
3
3
1.
2.
Taekwondo savez Karlovačke županije
24
2.
27
2.
51
3
3
4
2.
3.
Čigra
15
4.
32
1.
47
3
2
3
3.
4.
BANIJA PANDAS
20
3.
12
6.
32
3
0
3
4.
5.
Osvit
2
21.
26
3.
28
2
2
3
5.
6.
Pantera
3
18.
21
4.
24
1
3
1
6.
7.
Dubrava
8
13.
12
6.
20
1
1
2
7.
8.
Velika Gorica
0
26.
18
5.
18
1
1
2
8.
9.
Radnik
10
10.
6
12.
16
1
2
1
9.
10.
GACKA
15
4.
0
21.
15
1
1
2
10.
11.
Contra
14
6.
0
21.
14
1
1
0
11.
12.
Obrovac
14
6.
0
21.
14
1
1
0
11.
13.
ZG-DUBRAVA
14
6.
0
21.
14
1
1
0
11.
14.
FENIKS-VUKOMEREC
6
15.
7
11.
13
0
2
2
14.
15.
DERVENTA
12
9.
0
21.
12
1
1
0
15.
16.
Casper
2
21.
8
8.
10
1
0
1
16.
17.
JAKOVLJE
9
11.
0
21.
9
1
0
0
17.
18.
Taekwondo klub Silla
9
11.
0
21.
9
1
0
0
17.
19.
MAKSIMIR
8
13.
0
21.
8
1
0
0
19.
20.
Tigar Zagreb
0
26.
8
8.
8
1
0
0
19.
21.
TKD-KBK-MARIBOR
4
16.
4
14.
8
0
2
1
21.
22.
METALAC
1
23.
5
13.
6
0
1
3
22.
23.
MARTIN GRAD
4
16.
0
21.
4
0
0
2
23.
24.
MOTIV+
3
18.
0
21.
3
0
1
0
24.
25.
Novi Grad Sarajevo
3
18.
0
21.
3
0
1
0
24.
26.
TKD/Kozara/ Prijedor
1
23.
2
15.
3
0
0
2
26.
27.
Medvedgrad
1
23.
1
17.
2
0
0
2
27.
28.
Sutla Šenkovec
0
26.
2
15.
2
0
0
1
28.
29.
"SPARTAK" Prijedor
0
26.
1
17.
1
0
0
1
29.
30.
Zagrebačka Taekwondo Škola
0
26.
1
17.
1
0
0
1
29.
31.
ZELINGRAD
0
26.
1
17.
1
0
0
1
29.
32.
Novalja
0
26.
0
21.
0
0
0
0
32.
33.
Orion
0
26.
0
21.
0
0
0
0
32.
34.
SENJ
0
26.
0
21.
0
0
0
0
32.
35.
Taekwondo klub ''Borik'' Đurđevac
0
26.
0
21.
0
0
0
0
32.
Kadeti A, Kadetkinje A
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
Casper
13
4.
26
1.
39
3
1
1
1.
2.
Pantera
22
1.
0
22.
22
1
1
2
2.
3.
TKD-KBK-MARIBOR
10
6.
8
8.
18
2
0
0
3.
4.
DERVENTA
3
14.
15
2.
18
1
1
1
4.
5.
Fox
15
2.
2
17.
17
1
1
2
5.
6.
Taekwondo savez Karlovačke županije
15
2.
2
17.
17
1
0
4
6.
7.
Čigra
2
16.
14
3.
16
1
1
1
7.
8.
Jastreb
6
8.
9
6.
15
0
1
5
8.
9.
Velika Gorica
0
22.
12
4.
12
1
0
1
9.
10.
Taekwondo klub Silla
11
5.
0
22.
11
1
0
0
10.
11.
Contra
0
22.
10
5.
10
1
0
1
11.
12.
GACKA
0
22.
9
6.
9
1
0
0
12.
13.
ORIENT TKD
9
7.
0
22.
9
1
0
0
12.
14.
Dubrava
5
9.
4
11.
9
0
2
0
14.
15.
Zagorje-SLO
5
9.
3
13.
8
0
1
1
15.
16.
BANIJA PANDAS
0
22.
8
8.
8
0
1
1
15.
17.
RUGVICA
5
9.
0
22.
5
0
1
0
17.
18.
ZG-DUBRAVA
5
9.
0
22.
5
0
1
0
17.
19.
Osvit
0
22.
5
10.
5
0
1
0
17.
20.
Obrovac
0
22.
4
11.
4
0
1
0
20.
21.
Tigar Zagreb
4
13.
0
22.
4
0
1
0
20.
22.
Orion
1
19.
3
13.
4
0
0
1
22.
23.
TKD/Kozara/ Prijedor
1
19.
3
13.
4
0
0
1
22.
24.
Cobra
0
22.
3
13.
3
0
0
1
24.
25.
MAKSIMIR
3
14.
0
22.
3
0
0
1
24.
26.
Radnik
2
16.
0
22.
2
0
0
1
26.
27.
Medvedgrad
0
22.
2
17.
2
0
0
1
26.
28.
METALAC
0
22.
2
17.
2
0
0
1
26.
29.
Scardona Combat
0
22.
2
17.
2
0
0
1
26.
30.
Red Power
2
16.
0
22.
2
0
0
0
30.
31.
ZELINGRAD
1
19.
0
22.
1
0
0
1
31.
32.
"SPARTAK" Prijedor
0
22.
0
22.
0
0
0
0
32.
33.
Cro Star - Mostar
0
22.
0
22.
0
0
0
0
32.
34.
GAIANA
0
22.
0
22.
0
0
0
0
32.
35.
JAKOVLJE
0
22.
0
22.
0
0
0
0
32.
36.
MOTIV+
0
22.
0
22.
0
0
0
0
32.
37.
Ozalj
0
22.
0
22.
0
0
0
0
32.
38.
SENJ
0
22.
0
22.
0
0
0
0
32.
39.
Taekwondo klub ''Borik'' Đurđevac
0
22.
0
22.
0
0
0
0
32.
40.
Zagrebačka Taekwondo Škola
0
22.
0
22.
0
0
0
0
32.
41.
Zrenjanin
0
22.
0
22.
0
0
0
0
32.
Juniori A, Juniorke A
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
DERVENTA
21
1.
18
2.
39
4
1
0
1.
2.
Čigra
0
11.
28
1.
28
2
3
0
2.
3.
Medvedgrad
12
2.
0
13.
12
1
1
0
3.
4.
Casper
0
11.
9
3.
9
1
0
0
4.
5.
Dubrava
0
11.
8
4.
8
1
0
0
5.
6.
Red Power
8
3.
0
13.
8
1
0
0
5.
7.
ZG-DUBRAVA
8
3.
0
13.
8
1
0
0
5.
8.
Osvit
0
11.
5
5.
5
0
1
1
8.
9.
Taekwondo klub Silla
5
5.
0
13.
5
0
1
1
8.
10.
Scardona Combat
1
8.
3
6.
4
0
1
1
10.
11.
Obrovac
0
11.
3
6.
3
0
1
0
11.
12.
MARTIN GRAD
3
6.
0
13.
3
0
1
0
11.
13.
Radnik
3
6.
0
13.
3
0
1
0
11.
14.
TKD/Kozara/ Prijedor
1
8.
1
8.
2
0
0
2
14.
15.
Orion
0
11.
1
8.
1
0
0
1
15.
16.
TKD-KBK-MARIBOR
0
11.
1
8.
1
0
0
1
15.
17.
Zagorje-SLO
0
11.
1
8.
1
0
0
1
15.
18.
Zagrebačka Taekwondo Škola
0
11.
1
8.
1
0
0
1
15.
19.
ZELINGRAD
1
8.
0
13.
1
0
0
1
15.
Total
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
Čigra
17
8.
74
1.
91
6
6
4
1.
2.
Jastreb
57
1.
17
10.
74
4
4
8
2.
3.
DERVENTA
36
3.
33
4.
69
6
3
1
3.
4.
Taekwondo savez Karlovačke županije
39
2.
29
6.
68
4
3
8
4.
5.
Casper
15
9.
43
2.
58
5
1
2
5.
6.
Pantera
25
5.
21
8.
46
2
4
3
6.
7.
BANIJA PANDAS
20
7.
20
9.
40
3
1
4
7.
8.
Osvit
2
30.
36
3.
38
2
4
4
8.
9.
Dubrava
13
16.
24
7.
37
2
3
2
9.
10.
Velika Gorica
0
35.
30
5.
30
2
1
3
10.
11.
TKD-KBK-MARIBOR
14
13.
13
11.
27
2
2
2
11.
12.
ZG-DUBRAVA
27
4.
0
30.
27
2
2
0
12.
13.
Taekwondo klub Silla
25
5.
0
30.
25
2
1
1
13.
14.
GACKA
15
9.
9
13.
24
2
1
2
14.
15.
Contra
14
13.
10
12.
24
2
1
1
15.
16.
Radnik
15
9.
6
18.
21
1
3
2
16.
17.
Obrovac
14
13.
7
15.
21
1
3
0
17.
18.
Fox
15
9.
2
25.
17
1
1
2
18.
19.
Medvedgrad
13
16.
3
23.
16
1
1
3
19.
20.
FENIKS-VUKOMEREC
6
23.
7
15.
13
0
2
2
20.
21.
Tigar Zagreb
4
26.
8
14.
12
1
1
0
21.
22.
MAKSIMIR
11
18.
0
30.
11
1
0
1
22.
23.
Red Power
10
19.
0
30.
10
1
0
0
23.
24.
JAKOVLJE
9
20.
0
30.
9
1
0
0
24.
25.
ORIENT TKD
9
20.
0
30.
9
1
0
0
24.
26.
Zagorje-SLO
5
24.
4
21.
9
0
1
2
26.
27.
TKD/Kozara/ Prijedor
3
27.
6
18.
9
0
0
5
27.
28.
METALAC
1
32.
7
15.
8
0
1
4
28.
29.
MARTIN GRAD
7
22.
0
30.
7
0
1
2
29.
30.
Scardona Combat
1
32.
5
20.
6
0
1
2
30.
31.
RUGVICA
5
24.
0
30.
5
0
1
0
31.
32.
Orion
1
32.
4
21.
5
0
0
2
32.
33.
MOTIV+
3
27.
0
30.
3
0
1
0
33.
34.
Novi Grad Sarajevo
3
27.
0
30.
3
0
1
0
33.
35.
ZELINGRAD
2
30.
1
28.
3
0
0
3
35.
36.
Cobra
0
35.
3
23.
3
0
0
1
36.
37.
Zagrebačka Taekwondo Škola
0
35.
2
25.
2
0
0
2
37.
38.
Sutla Šenkovec
0
35.
2
25.
2
0
0
1
38.
39.
"SPARTAK" Prijedor
0
35.
1
28.
1
0
0
1
39.
40.
Cro Star - Mostar
0
35.
0
30.
0
0
0
0
40.
41.
GAIANA
0
35.
0
30.
0
0
0
0
40.
42.
Novalja
0
35.
0
30.
0
0
0
0
40.
43.
Ozalj
0
35.
0
30.
0
0
0
0
40.
44.
SENJ
0
35.
0
30.
0
0
0
0
40.
45.
Taekwondo klub ''Borik'' Đurđevac
0
35.
0
30.
0
0
0
0
40.
46.
Zrenjanin
0
35.
0
30.
0
0
0
0
40.