Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
Oprema
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
4. kolo Limač lige
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
DISCIPLINE
Limači
Sve
NAČIN PRIKAZA
Pojedinačni rezultati
Rezultati po grupama
Rezultati po klubovima
Sve zajedno
Limači - A
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
MATEJ VUKOVIĆ
Lokomotiva
LIM-A-M-22
2
2
55
0
42
2.
MATEJ MATIĆ
RUGVICA
LIM-A-M-24
2
2
44
0
31
3.
MAROJE DEVERNAY
Dubrava
LIM-A-M-27
2
2
37
0
30
4.
JAKOV VRCA
Lokomotiva
LIM-A-M-20
2
2
35
0
30
5.
ŠIMUN ZADRO
Dubrava
LIM-A-M-30
2
2
57
0
13
6.
KARLO HOLJEVIĆ
Dubrava
LIM-A-M-33
1
1
21
0
17
7.
FILIP KRNJAIĆ
Dubrava
LIM-A-M-36
1
1
18
0
3
8.
MIHAEL TRGOVAC
Dubrava
LIM-A-M-27
2
1
44
0
20
9.
ADRIJAN KRSNIK AHMETOVIĆ
Lokomotiva
LIM-A-M-30
2
1
75
0
16
10.
IVAN ERCEGOVAC
Lokomotiva
LIM-A-M-20
2
1
18
0
10
11.
SEBASTIAN BIELEN
Pantera
LIM-A-M-24
1
0
8
0
-1
12.
JURAJ KRALJEVIĆ
Dubrava
LIM-A-M-36
1
0
15
0
-3
13.
VANJA ŠEPAROVIĆ
Dubrava
LIM-A-M-30
1
0
5
0
-9
14.
LUKA JELOVEČKI
Lokomotiva
LIM-A-M-20
1
0
2
0
-12
15.
MIHAEL IVEKOVIĆ
Dubrava
LIM-A-M-22
1
0
4
0
-13
16.
FRAN PAVIĆ
RUGVICA
LIM-A-M-27
1
0
2
0
-15
17.
LEON COHA
RUGVICA
LIM-A-M-33
1
0
4
0
-17
18.
LEGOLAS TOMŠIĆ ILIŠEVIĆ
Dubrava
LIM-A-M-30
1
0
16
0
-20
19.
ŠIMUN ŠUŠNJIĆ
Lokomotiva
LIM-A-M-20
1
0
1
0
-28
20.
KRISTIJAN KARABOGDAN
Karlovac
LIM-A-M-22
1
0
9
0
-29
21.
TOMA MIHETEC
Lokomotiva
LIM-A-M-24
1
0
5
0
-30
22.
TIMON VRGOČ
Lokomotiva
LIM-A-M-27
1
0
4
0
-35
Limačice - A
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
LEA OPARNICA
Karlovac
LIM-A-Ž-27
2
2
50
0
32
2.
LANA ŠAVORIĆ
Dubrava
LIM-A-Ž-36
2
2
41
0
27
3.
LARA TUŠKAN
Karlovac
LIM-A-Ž-27
3
2
67
0
34
4.
LAURA MIŠKULIN
Dubrava
LIM-A-Ž-36
1
0
2
0
-11
5.
TONKA JAKŠIĆ
Dubrava
LIM-A-Ž-36
1
0
12
0
-16
6.
DORA MAĐAREVIĆ
Dubrava
LIM-A-Ž-27
1
0
2
0
-20
7.
LAURA POSLON
RUGVICA
LIM-A-Ž-27
1
0
14
0
-21
8.
MIA SZITA
Dubrava
LIM-A-Ž-27
1
0
8
0
-25
Limači - B
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
LUKAS DUJIĆ
RUGVICA
LIM-B-M-24
2
2
49
0
42
2.
JAKOV ACKETA
Karlovac
LIM-B-M-24
2
1
13
0
-12
3.
LEO DAVILA
Pantera
LIM-B-M-24
1
0
0
0
-10
4.
FRAN GROSS
Pantera
LIM-B-M-24
1
0
4
0
-20
Limačice - B
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
MIA PARANOS
Karlovac
LIM-B-Ž-20
2
2
59
0
43
2.
NIKA PETRIĆ
Karlovac
LIM-B-Ž-20
1
0
8
0
-21
3.
EDITA DANON
Pantera
LIM-B-Ž-20
1
0
8
0
-22
Limači - C
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
LOVRO BEDEKOVIĆ
Dubrava
LIM-C-M-36
3
3
77
0
65
2.
TIN SALOPEK
Dubrava
LIM-C-M-47
2
2
20
0
17
3.
DAVID STEPANČIĆ
Dubrava
LIM-C-M-39
1
1
14
0
8
4.
DINO MIHELIN
Dubrava
LIM-C-M-33
1
1
8
0
2
5.
DORIAN SREMEC
Dubrava
LIM-C-M-39
2
1
32
0
16
6.
FRAN KOLIĆ
Dubrava
LIM-C-M-36
2
1
21
0
3
7.
IVANO GOJEVIĆ
Dubrava
LIM-C-M-33
1
0
6
0
-2
8.
DOMINIK BIŠĆAN
Dubrava
LIM-C-M-47
1
0
3
0
-8
9.
DOMAGOJ BIŠĆAN
Dubrava
LIM-C-M-36
1
0
2
0
-9
10.
ANTONIO VOLJAVAC
Dubrava
LIM-C-M-47
1
0
0
0
-9
11.
LUKA VULETIĆ
Dubrava
LIM-C-M-36
1
0
0
0
-18
12.
ZRIN BLAŽANOVIĆ
Dubrava
LIM-C-M-39
1
0
2
0
-24
13.
MARKO KOJIĆ
Dubrava
LIM-C-M-36
1
0
2
0
-41
Limačice - C
Ime i prezime
Klub
Kategorija
Bor.
Pob.
Bod.
KO.
Raz.
1.
KALA MIDŽOR
Pantera
LIM-C-Ž-30
3
3
41
0
38
2.
SARA HAMPOVČAN
Dubrava
LIM-C-Ž-39
2
2
33
0
28
3.
LEONA PLEVNIK
Dubrava
LIM-C-Ž-30
2
1
11
0
7
4.
TARA LUČIĆ
Dubrava
LIM-C-Ž-30
1
0
4
0
-7
5.
STELLA SUBOTIĆ
Dubrava
LIM-C-Ž-39
1
0
5
0
-12
6.
DORA STRAŽIČIĆ
Pantera
LIM-C-Ž-39
1
0
0
0
-16
7.
ELENA KOVAČEVIĆ
Dubrava
LIM-C-Ž-30
1
0
0
0
-18
8.
LEONA ZORIĆ
Dubrava
LIM-C-Ž-30
1
0
3
0
-20