Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
4. kolo Limač lige
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
DISCIPLINE
Limači
All
DISPLAY TYPE
Individual results
Per report groups
Per club
All
Limači - A
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
MATEJ VUKOVIĆ
Lokomotiva
LIM-A-M-22
2
2
55
0
42
2.
MATEJ MATIĆ
RUGVICA
LIM-A-M-24
2
2
44
0
31
3.
MAROJE DEVERNAY
Dubrava
LIM-A-M-27
2
2
37
0
30
4.
JAKOV VRCA
Lokomotiva
LIM-A-M-20
2
2
35
0
30
5.
ŠIMUN ZADRO
Dubrava
LIM-A-M-30
2
2
57
0
13
6.
KARLO HOLJEVIĆ
Dubrava
LIM-A-M-33
1
1
21
0
17
7.
FILIP KRNJAIĆ
Dubrava
LIM-A-M-36
1
1
18
0
3
8.
MIHAEL TRGOVAC
Dubrava
LIM-A-M-27
2
1
44
0
20
9.
ADRIJAN KRSNIK AHMETOVIĆ
Lokomotiva
LIM-A-M-30
2
1
75
0
16
10.
IVAN ERCEGOVAC
Lokomotiva
LIM-A-M-20
2
1
18
0
10
11.
SEBASTIAN BIELEN
Pantera
LIM-A-M-24
1
0
8
0
-1
12.
JURAJ KRALJEVIĆ
Dubrava
LIM-A-M-36
1
0
15
0
-3
13.
VANJA ŠEPAROVIĆ
Dubrava
LIM-A-M-30
1
0
5
0
-9
14.
LUKA JELOVEČKI
Lokomotiva
LIM-A-M-20
1
0
2
0
-12
15.
MIHAEL IVEKOVIĆ
Dubrava
LIM-A-M-22
1
0
4
0
-13
16.
FRAN PAVIĆ
RUGVICA
LIM-A-M-27
1
0
2
0
-15
17.
LEON COHA
RUGVICA
LIM-A-M-33
1
0
4
0
-17
18.
LEGOLAS TOMŠIĆ ILIŠEVIĆ
Dubrava
LIM-A-M-30
1
0
16
0
-20
19.
ŠIMUN ŠUŠNJIĆ
Lokomotiva
LIM-A-M-20
1
0
1
0
-28
20.
KRISTIJAN KARABOGDAN
Karlovac
LIM-A-M-22
1
0
9
0
-29
21.
TOMA MIHETEC
Lokomotiva
LIM-A-M-24
1
0
5
0
-30
22.
TIMON VRGOČ
Lokomotiva
LIM-A-M-27
1
0
4
0
-35
Limačice - A
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
LEA OPARNICA
Karlovac
LIM-A-Ž-27
2
2
50
0
32
2.
LANA ŠAVORIĆ
Dubrava
LIM-A-Ž-36
2
2
41
0
27
3.
LARA TUŠKAN
Karlovac
LIM-A-Ž-27
3
2
67
0
34
4.
LAURA MIŠKULIN
Dubrava
LIM-A-Ž-36
1
0
2
0
-11
5.
TONKA JAKŠIĆ
Dubrava
LIM-A-Ž-36
1
0
12
0
-16
6.
DORA MAĐAREVIĆ
Dubrava
LIM-A-Ž-27
1
0
2
0
-20
7.
LAURA POSLON
RUGVICA
LIM-A-Ž-27
1
0
14
0
-21
8.
MIA SZITA
Dubrava
LIM-A-Ž-27
1
0
8
0
-25
Limači - B
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
LUKAS DUJIĆ
RUGVICA
LIM-B-M-24
2
2
49
0
42
2.
JAKOV ACKETA
Karlovac
LIM-B-M-24
2
1
13
0
-12
3.
LEO DAVILA
Pantera
LIM-B-M-24
1
0
0
0
-10
4.
FRAN GROSS
Pantera
LIM-B-M-24
1
0
4
0
-20
Limačice - B
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
MIA PARANOS
Karlovac
LIM-B-Ž-20
2
2
59
0
43
2.
NIKA PETRIĆ
Karlovac
LIM-B-Ž-20
1
0
8
0
-21
3.
EDITA DANON
Pantera
LIM-B-Ž-20
1
0
8
0
-22
Limači - C
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
LOVRO BEDEKOVIĆ
Dubrava
LIM-C-M-36
3
3
77
0
65
2.
TIN SALOPEK
Dubrava
LIM-C-M-47
2
2
20
0
17
3.
DAVID STEPANČIĆ
Dubrava
LIM-C-M-39
1
1
14
0
8
4.
DINO MIHELIN
Dubrava
LIM-C-M-33
1
1
8
0
2
5.
DORIAN SREMEC
Dubrava
LIM-C-M-39
2
1
32
0
16
6.
FRAN KOLIĆ
Dubrava
LIM-C-M-36
2
1
21
0
3
7.
IVANO GOJEVIĆ
Dubrava
LIM-C-M-33
1
0
6
0
-2
8.
DOMINIK BIŠĆAN
Dubrava
LIM-C-M-47
1
0
3
0
-8
9.
DOMAGOJ BIŠĆAN
Dubrava
LIM-C-M-36
1
0
2
0
-9
10.
ANTONIO VOLJAVAC
Dubrava
LIM-C-M-47
1
0
0
0
-9
11.
LUKA VULETIĆ
Dubrava
LIM-C-M-36
1
0
0
0
-18
12.
ZRIN BLAŽANOVIĆ
Dubrava
LIM-C-M-39
1
0
2
0
-24
13.
MARKO KOJIĆ
Dubrava
LIM-C-M-36
1
0
2
0
-41
Limačice - C
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
KALA MIDŽOR
Pantera
LIM-C-Ž-30
3
3
41
0
38
2.
SARA HAMPOVČAN
Dubrava
LIM-C-Ž-39
2
2
33
0
28
3.
LEONA PLEVNIK
Dubrava
LIM-C-Ž-30
2
1
11
0
7
4.
TARA LUČIĆ
Dubrava
LIM-C-Ž-30
1
0
4
0
-7
5.
STELLA SUBOTIĆ
Dubrava
LIM-C-Ž-39
1
0
5
0
-12
6.
DORA STRAŽIČIĆ
Pantera
LIM-C-Ž-39
1
0
0
0
-16
7.
ELENA KOVAČEVIĆ
Dubrava
LIM-C-Ž-30
1
0
0
0
-18
8.
LEONA ZORIĆ
Dubrava
LIM-C-Ž-30
1
0
3
0
-20
Limači - A, Limačice - A
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
Dubrava
46
1.
14
1.
60
5
4
4
1.
2.
Lokomotiva
30
2.
0
4.
30
2
2
4
2.
3.
Karlovac
1
5.
14
1.
15
1
1
1
3.
4.
RUGVICA
11
3.
1
3.
12
1
0
3
4.
5.
Pantera
3
4.
0
4.
3
0
1
0
5.
Limači - B, Limačice - B
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
Karlovac
4
2.
12
1.
16
1
2
0
1.
2.
RUGVICA
9
1.
0
3.
9
1
0
0
2.
3.
Pantera
2
3.
1
2.
3
0
0
3
3.
Limači - C, Limačice - C
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
Dubrava
53
1.
18
1.
71
5
6
6
1.
2.
Pantera
0
2.
11
2.
11
1
0
1
2.
Total
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
Dubrava
99
1.
32
1.
131
10
10
10
1.
2.
Karlovac
5
4.
26
2.
31
2
3
1
2.
3.
Lokomotiva
30
2.
0
5.
30
2
2
4
3.
4.
RUGVICA
20
3.
1
4.
21
2
0
3
4.
5.
Pantera
5
4.
12
3.
17
1
1
4
5.