Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
Oprema
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
4. KUP JAKOVLJA 2015
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
Mlađi kadeti
Mlađe kadetkinje
Kadeti
Kadetkinje
Vrtičanci 09/10
Vrtičanke 09/10
Vrtičanci 07/08
Vrtičanke 07/08
Kick (muški)
Kick (ženski)
TEŽINE / UZRASTI
Mlađi kadeti -27
Mlađi kadeti -30
Mlađi kadeti -33
Mlađi kadeti -36
Mlađi kadeti -39
Mlađi kadeti -43
Mlađi kadeti -51
Mlađi kadeti +51
Mlađi kadeti -27
2003
34
13
MATIJA TUNJIĆ (ORKAAS)
106
1
IVAN VARGA (JASTREB)
178
MARTIN ĐAKOVIĆ (TKD KAR)
2004
139
15
ANTONIO LEŠNJAKOVIĆ (TIGAZ)
66
18
ANTONIO DRAGUN (JASTREB)
56
PATRIK KOVAČEVIĆ (MASTER)
2024
34
0
MATIJA TUNJIĆ (ORKAAS)
178
0
MARTIN ĐAKOVIĆ (TKD KAR)
2025
66
8
ANTONIO DRAGUN (JASTREB)
56
2
PATRIK KOVAČEVIĆ (MASTER)
2048
34
8
MATIJA TUNJIĆ (ORKAAS)
66
9
ANTONIO DRAGUN (JASTREB)
Osvajači medalja
1. ANTONIO DRAGUN, Jastreb
2. MATIJA TUNJIĆ, ORKA AS
3. PATRIK KOVAČEVIĆ, MASTER
3. MARTIN ĐAKOVIĆ, Karlovac
Mlađi kadeti -30
2014
154
3
VITO STJEPAN ČAVAR (TKDDS)
63
16
MAURO MARTINAC (JASTREB)
2015
79
7
PATRIK HOĐA (ZELINA)
136
13
FRANO KUSIĆ (TIGAZ)
2042
63
6
MAURO MARTINAC (JASTREB)
136
9
FRANO KUSIĆ (TIGAZ)
Osvajači medalja
1. FRANO KUSIĆ, Tigar Zagreb
2. MAURO MARTINAC, Jastreb
3. PATRIK HOĐA, ZELINGRAD
3. VITO STJEPAN ČAVAR, DUGO SELO
Mlađi kadeti -33
2034
128
6
FRAN ANDRIJANIĆ (TIGAZ)
122
0
KARLO KUŠNJAČIĆ (JASTREB)
Osvajači medalja
1. FRAN ANDRIJANIĆ, Tigar Zagreb
2. KARLO KUŠNJAČIĆ, Jastreb
3. ----
3. ----
Mlađi kadeti -36
2001
179
6
MARTIN ŠTEFANAC (TKD KAR)
123
12
KARLO MALEČIĆ (JASTREB)
62
MARKO SUBOTIČANEC (JASTREB)
130
EMANUEL PALIKUĆA (TIGAZ)
108
IVAN DRAŽENOVIĆ (JASTREB)
2002
143
1
KARLO MARINKOVIĆ (TIGAZ)
65
2
ADNAN ALAGIĆ (JASTREB)
109
MATEO VUKŠIĆ (JASTREB)
47
LUKA MIRKOVIĆ (JAKOVLJ)
64
NINO KOLEGA (JASTREB)
2010
123
6
KARLO MALEČIĆ (JASTREB)
62
2
MARKO SUBOTIČANEC (JASTREB)
2011
130
7
EMANUEL PALIKUĆA (TIGAZ)
108
6
IVAN DRAŽENOVIĆ (JASTREB)
2012
65
13
ADNAN ALAGIĆ (JASTREB)
109
7
MATEO VUKŠIĆ (JASTREB)
2013
47
6
LUKA MIRKOVIĆ (JAKOVLJ)
64
0
NINO KOLEGA (JASTREB)
2032
123
3
KARLO MALEČIĆ (JASTREB)
130
5
EMANUEL PALIKUĆA (TIGAZ)
2033
65
14
ADNAN ALAGIĆ (JASTREB)
47
0
LUKA MIRKOVIĆ (JAKOVLJ)
2052
130
9
EMANUEL PALIKUĆA (TIGAZ)
65
8
ADNAN ALAGIĆ (JASTREB)
Osvajači medalja
1. EMANUEL PALIKUĆA, Tigar Zagreb
2. ADNAN ALAGIĆ, Jastreb
3. KARLO MALEČIĆ, Jastreb
3. LUKA MIRKOVIĆ, JAKOVLJE
Mlađi kadeti -39
2035
51
4
ADRIJAN JANDROKOVIĆ (MASTER)
167
5
DOMINIK JAZVIĆ (TIGAZ)
Osvajači medalja
1. DOMINIK JAZVIĆ, Tigar Zagreb
2. ADRIJAN JANDROKOVIĆ, MASTER
3. ----
3. ----
Mlađi kadeti -43
2016
107
7
ROKO BULJAN (JASTREB)
78
4
IVAN POSAVEC (ZELINA)
2017
170
2
ROKO EŠEGOVIĆ (TIGAZ)
43
11
ANTON RAMAJ (ORKAAS)
2043
107
3
ROKO BULJAN (JASTREB)
43
11
ANTON RAMAJ (ORKAAS)
Osvajači medalja
1. ANTON RAMAJ, ORKA AS
2. ROKO BULJAN, Jastreb
3. ROKO EŠEGOVIĆ, Tigar Zagreb
3. IVAN POSAVEC, ZELINGRAD
Mlađi kadeti -51
2036
166
7
MISLAV SENIČIĆ (JAKOVLJ)
14
2
MARIN HLAD (JAKOVLJ)
Osvajači medalja
1. MISLAV SENIČIĆ, JAKOVLJE
2. MARIN HLAD, JAKOVLJE
3. ----
3. ----
Mlađi kadeti +51
2037
77
2
IVAN DANANIĆ (ZELINA)
21
5
LUKA ĆUSAK (JAKOVLJ)
Osvajači medalja
1. LUKA ĆUSAK, JAKOVLJE
2. IVAN DANANIĆ, ZELINGRAD
3. ----
3. ----