Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
4. KUP JAKOVLJA 2015
About tournament
Documents
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AREA
Area 1
Area 1.
Area 2
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Vrtićanci 0910 -20
Vrtićanke 0910 -20
Vrtićanci 0708 -26
Vrtićanci 0708 -28
Vrtićanci 0708 -30
Vrtićanci 0708 -33
Vrtićanke 0708 -22
Vrtićanke 0708 -26
Vrtićanke 0708 -30
Vrtićanci 0910 -20
1016
11
5
LEON SENICIC (BIST)
25
4
JOSIP FRANJO (JAKOVLJ)
163
FILIP KIŠ (FENVUK)
12
LEON KLANFAR (BIST)
1
AJMAN FARHAT (MAKSMR)
1023
11
8
LEON SENICIC (BIST)
163
0
FILIP KIŠ (FENVUK)
1024
12
11
LEON KLANFAR (BIST)
1
9
AJMAN FARHAT (MAKSMR)
1033
11
11
LEON SENICIC (BIST)
12
3
LEON KLANFAR (BIST)
Medalists
1. LEON SENICIC, Bistra
2. LEON KLANFAR, Bistra
3. FILIP KIŠ, FENIKS-VUKOMEREC
3. AJMAN FARHAT, MAKSIMIR
Vrtićanke 0910 -20
1017
165
5
MIA KOVAČ (FENVUK)
27
3
EMA FILA (ORKAAS)
1018
93
8
LARA TUŠKAN (TKD KAR)
9
1
LARA KURJAN (BIST)
1029
165
12
MIA KOVAČ (FENVUK)
93
13
LARA TUŠKAN (TKD KAR)
Medalists
1. LARA TUŠKAN, Karlovac
2. MIA KOVAČ, FENIKS-VUKOMEREC
3. LARA KURJAN, Bistra
3. EMA FILA, ORKA AS
Vrtićanci 0708 -26
1019
54
14
JAKOV BEZJAK (MASTER)
126
4
LOVRO MATIĆ (TIGAZ)
83
ROKO ŠAGUD (ZELINA)
1030
54
10
JAKOV BEZJAK (MASTER)
83
8
ROKO ŠAGUD (ZELINA)
Medalists
1. JAKOV BEZJAK, MASTER
2. ROKO ŠAGUD, ZELINGRAD
3. LOVRO MATIĆ, Tigar Zagreb
3. ----
Vrtićanci 0708 -28
1025
45
16
HRVOJE SUHIĆ (ORKAAS)
125
10
SVEN TINODI (TIGAZ)
Medalists
1. HRVOJE SUHIĆ, ORKA AS
2. SVEN TINODI, Tigar Zagreb
3. ----
3. ----
Vrtićanci 0708 -30
1026
18
4
IVAN ĆUSAK (JAKOVLJ)
151
7
MARIO ILIJA PRKIĆ (TKDDS)
Medalists
1. MARIO ILIJA PRKIĆ, DUGO SELO
2. IVAN ĆUSAK, JAKOVLJE
3. ----
3. ----
Vrtićanci 0708 -33
1027
8
9
FILIP SPICEK (BIST)
44
4
JOSIP RAČIĆ (ORKAAS)
Medalists
1. FILIP SPICEK, Bistra
2. JOSIP RAČIĆ, ORKA AS
3. ----
3. ----
Vrtićanke 0708 -22
1020
82
0
LAURA KOS (ZELINA)
91
7
EMA BRNARDIĆ (TKD KAR)
92
DORA NAGLIĆ (TKD KAR)
1031
91
17
EMA BRNARDIĆ (TKD KAR)
92
5
DORA NAGLIĆ (TKD KAR)
Medalists
1. EMA BRNARDIĆ, Karlovac
2. DORA NAGLIĆ, Karlovac
3. LAURA KOS, ZELINGRAD
3. ----
Vrtićanke 0708 -26
1028
164
14
LANA TOTIĆ (FENVUK)
53
15
NIKA JANDROKOVIĆ (MASTER)
Medalists
1. NIKA JANDROKOVIĆ, MASTER
2. LANA TOTIĆ, FENIKS-VUKOMEREC
3. ----
3. ----
Vrtićanke 0708 -30
1021
158
11
NIKI TOMELJAK (MAKSMR)
48
1
SARA CURMAN (JAKOVLJ)
1022
169
3
GITA ILIJIĆ (MAKSMR)
161
9
SARA MARIČIĆ (FENVUK)
1032
158
7
NIKI TOMELJAK (MAKSMR)
161
6
SARA MARIČIĆ (FENVUK)
Medalists
1. NIKI TOMELJAK, MAKSIMIR
2. SARA MARIČIĆ, FENIKS-VUKOMEREC
3. SARA CURMAN, JAKOVLJE
3. GITA ILIJIĆ, MAKSIMIR