Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
4. MEMORIJALNI TAEKWONDO TURNIR 'TARIK LJUBUŠKIĆ-TARE'
About tournament
Documents
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
Younger cadets (male)
Younger cadets (female)
Cadets (male)
Cadets (female)
Juniors (male)
Juniors (female)
Seniors (male)
Seniors (female)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Cadets (male) -33
Cadets (male) -37
Cadets (male) -41
Cadets (male) -45
Cadets (male) -49
Cadets (male) -53
Cadets (male) -57
Cadets (male) -61
Cadets (male) -33
B012
51
7
ADNAN MAŠIĆ (TKD NUR)
62
20
ILHAN KOVAČEVIĆ (TKD NUR)
Medalists
1. ILHAN KOVAČEVIĆ, "NUR"
2. ADNAN MAŠIĆ, "NUR"
3. ----
3. ----
Cadets (male) -37
B001
48
7
ADI ŠEHAGIĆ (TKD NUR)
23
14
TARIK HORIĆ (TKDJALE)
B002
134
0
RIJAD KAPETANOVIC (TIM BOS)
140
0
IBRAHIM ĐONKO (TKDNGS)
B021
23
13
TARIK HORIĆ (TKDJALE)
140
1
IBRAHIM ĐONKO (TKDNGS)
Medalists
1. TARIK HORIĆ, AKADEMIJA JALE
2. IBRAHIM ĐONKO, Novi Grad Sarajevo
3. ADI ŠEHAGIĆ, "NUR"
3. ----
Cadets (male) -41
B013
38
4
ABDULKERIM JAŠAREVIĆ (BUGOJNO)
150
3
HARIS ĐELIĆ (TKDNGS)
Medalists
1. ABDULKERIM JAŠAREVIĆ, BUGOJNO
2. HARIS ĐELIĆ, Novi Grad Sarajevo
3. ----
3. ----
Cadets (male) -45
B003
86
0
ASMIR HRVAT (TIM BOS)
58
19
EMIR GORALIJA (TKD NUR)
B004
32
8
MAID JUSIĆ (BUGOJNO)
67
5
MUHAMED ADEMI (TKD NUR)
B022
58
0
EMIR GORALIJA (TKD NUR)
32
0
MAID JUSIĆ (BUGOJNO)
Medalists
1. EMIR GORALIJA, "NUR"
2. MAID JUSIĆ, BUGOJNO
3. ASMIR HRVAT, TIM BOSNA
3. MUHAMED ADEMI, "NUR"
Cadets (male) -49
B005
75
8
ALDIN KOVAC (SNAGA)
82
4
KERIM AHMETSPAHIC (TIM BOS)
B006
90
0
OMAR NEFIC (TIM BOS)
40
14
AHMED PILAV (BUGOJNO)
B023
75
0
ALDIN KOVAC (SNAGA)
40
7
AHMED PILAV (BUGOJNO)
Medalists
1. AHMED PILAV, BUGOJNO
2. ALDIN KOVAC, TKDK Snaga
3. OMAR NEFIC, TIM BOSNA
3. KERIM AHMETSPAHIC, TIM BOSNA
Cadets (male) -53
B014
94
0
DINO REDŽEPOVIĆ (VOGOŠĆA)
39
11
ADI ĆEFO (BUGOJNO)
Medalists
1. ADI ĆEFO, BUGOJNO
2. DINO REDŽEPOVIĆ, VOGOŠĆA
3. ----
3. ----
Cadets (male) -57
B015
154
1
EMIN BABANOVIC (ZE TIM)
88
0
EMIR ALISPAHIC (TIM BOS)
Medalists
1. EMIN BABANOVIC, Taekwondo klub Zenica
2. EMIR ALISPAHIC, TIM BOSNA
3. ----
3. ----
Cadets (male) -61
C014
110
13
NEDIM BECAR (TIM BOS)
81
4
JASMIN ALISPAHIC (TIM BOS)
Medalists
1. NEDIM BECAR, TIM BOSNA
2. JASMIN ALISPAHIC, TIM BOSNA
3. ----
3. ----