Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
5. Jakovlje kup 2016
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
AGE GROUPS
Mlađi kadeti
Mlađe kadetkinje
Kadeti
Kadetkinje
Vrtičanci 10/11
Vrtičanke 10/11
Vrtičanci 08/09
Vrtičanke 08/09
Kick (muški)
Kick (ženski)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađi kadeti -30
Mlađi kadeti -33
Mlađi kadeti -36
Mlađi kadeti -39
Mlađi kadeti -43
Mlađi kadeti +51
Mlađi kadeti -30
2011
90
0
ANTONIO LEŠNJAKOVIĆ (TIGAZ)
212
0
ŠIMUN ŽIVKOVIĆ (ZGDUB)
2012
211
0
DAVID KARABEGOVIĆ (ZGDUB)
70
0
JAN FLEGAR (BIST)
2035
90
2
ANTONIO LEŠNJAKOVIĆ (TIGAZ)
70
13
JAN FLEGAR (BIST)
Medalists
1. JAN FLEGAR, Bistra
2. ANTONIO LEŠNJAKOVIĆ, Tigar Zagreb
3. ----
3. ----
Mlađi kadeti -33
2001
73
13
MARKO DRLJO (BIST)
125
1
MARTIN MIKA ZAGORAC (MAKSMR)
215
BORNA PRUGOVEČKI (ZGDUB)
2002
188
1
MARKO DUGAN (COB)
96
16
FRANO KUSIĆ (TIGAZ)
206
PAVAO SOVIĆ (MAKSMR)
2021
73
0
MARKO DRLJO (BIST)
215
0
BORNA PRUGOVEČKI (ZGDUB)
2022
96
14
FRANO KUSIĆ (TIGAZ)
206
0
PAVAO SOVIĆ (MAKSMR)
2042
73
8
MARKO DRLJO (BIST)
96
4
FRANO KUSIĆ (TIGAZ)
Medalists
1. MARKO DRLJO, Bistra
2. FRANO KUSIĆ, Tigar Zagreb
3. ----
3. PAVAO SOVIĆ, MAKSIMIR
Mlađi kadeti -36
2013
94
7
FRAN ANDRIJANIĆ (TIGAZ)
239
2
MARKO IVČEK (JAKOVLJ)
2014
224
3
IVANO VUKMIROVIĆ (MOTIVPL)
60
15
IVAN ĆUSAK (JAKOVLJ)
2036
94
4
FRAN ANDRIJANIĆ (TIGAZ)
60
0
IVAN ĆUSAK (JAKOVLJ)
Medalists
1. FRAN ANDRIJANIĆ, Tigar Zagreb
2. IVAN ĆUSAK, JAKOVLJE
3. MARKO IVČEK, JAKOVLJE
3. IVANO VUKMIROVIĆ, MOTIV+
Mlađi kadeti -39
2015
230
6
KARLO KUŠNJAČIĆ (JASTREB)
120
3
MIRZA DURANOVIC (START)
91
DOMINIK JAZVIĆ (TIGAZ)
2037
230
0
KARLO KUŠNJAČIĆ (JASTREB)
91
12
DOMINIK JAZVIĆ (TIGAZ)
Medalists
1. DOMINIK JAZVIĆ, Tigar Zagreb
2. KARLO KUŠNJAČIĆ, Jastreb
3. MIRZA DURANOVIC, START
3. ----
Mlađi kadeti -43
2003
22
15
HRVOJE JAVOROVIĆ (MAKSMR)
105
2
ROKO EŠEGOVIĆ (TIGAZ)
210
LEON NEMET (ZGDUB)
197
FILIP GALAC (MAKSMR)
99
KRISTIJAN HARAMUSTEK (TIGAZ)
2023
22
0
HRVOJE JAVOROVIĆ (MAKSMR)
210
0
LEON NEMET (ZGDUB)
2024
197
1
FILIP GALAC (MAKSMR)
99
7
KRISTIJAN HARAMUSTEK (TIGAZ)
2043
22
18
HRVOJE JAVOROVIĆ (MAKSMR)
99
6
KRISTIJAN HARAMUSTEK (TIGAZ)
Medalists
1. HRVOJE JAVOROVIĆ, MAKSIMIR
2. KRISTIJAN HARAMUSTEK, Tigar Zagreb
3. ----
3. FILIP GALAC, MAKSIMIR
Mlađi kadeti +51
3002
129
8
IVAN DANANIĆ (ZELINA)
202
0
DOMINIK SANTRIĆ (MAKSMR)
3003
223
1
ANDRO GALIĆ (MOTIVPL)
51
5
LUKA ĆUSAK (JAKOVLJ)
3012
129
1
IVAN DANANIĆ (ZELINA)
51
6
LUKA ĆUSAK (JAKOVLJ)
Medalists
1. LUKA ĆUSAK, JAKOVLJE
2. IVAN DANANIĆ, ZELINGRAD
3. ANDRO GALIĆ, MOTIV+
3. DOMINIK SANTRIĆ, MAKSIMIR