Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
5. Jakovlje kup 2016
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
UZRASTI
Mlađi kadeti
Mlađe kadetkinje
Kadeti
Kadetkinje
Vrtičanci 10/11
Vrtičanke 10/11
Vrtičanci 08/09
Vrtičanke 08/09
Kick (muški)
Kick (ženski)
TEŽINE / UZRASTI
Mlađi kadeti -30
Mlađi kadeti -33
Mlađi kadeti -36
Mlađi kadeti -39
Mlađi kadeti -43
Mlađi kadeti +51
Mlađi kadeti -30
2011
90
0
ANTONIO LEŠNJAKOVIĆ (TIGAZ)
212
0
ŠIMUN ŽIVKOVIĆ (ZGDUB)
2012
211
0
DAVID KARABEGOVIĆ (ZGDUB)
70
0
JAN FLEGAR (BIST)
2035
90
2
ANTONIO LEŠNJAKOVIĆ (TIGAZ)
70
13
JAN FLEGAR (BIST)
Osvajači medalja
1. JAN FLEGAR, Bistra
2. ANTONIO LEŠNJAKOVIĆ, Tigar Zagreb
3. ----
3. ----
Mlađi kadeti -33
2001
73
13
MARKO DRLJO (BIST)
125
1
MARTIN MIKA ZAGORAC (MAKSMR)
215
BORNA PRUGOVEČKI (ZGDUB)
2002
188
1
MARKO DUGAN (COB)
96
16
FRANO KUSIĆ (TIGAZ)
206
PAVAO SOVIĆ (MAKSMR)
2021
73
0
MARKO DRLJO (BIST)
215
0
BORNA PRUGOVEČKI (ZGDUB)
2022
96
14
FRANO KUSIĆ (TIGAZ)
206
0
PAVAO SOVIĆ (MAKSMR)
2042
73
8
MARKO DRLJO (BIST)
96
4
FRANO KUSIĆ (TIGAZ)
Osvajači medalja
1. MARKO DRLJO, Bistra
2. FRANO KUSIĆ, Tigar Zagreb
3. ----
3. PAVAO SOVIĆ, MAKSIMIR
Mlađi kadeti -36
2013
94
7
FRAN ANDRIJANIĆ (TIGAZ)
239
2
MARKO IVČEK (JAKOVLJ)
2014
224
3
IVANO VUKMIROVIĆ (MOTIVPL)
60
15
IVAN ĆUSAK (JAKOVLJ)
2036
94
4
FRAN ANDRIJANIĆ (TIGAZ)
60
0
IVAN ĆUSAK (JAKOVLJ)
Osvajači medalja
1. FRAN ANDRIJANIĆ, Tigar Zagreb
2. IVAN ĆUSAK, JAKOVLJE
3. MARKO IVČEK, JAKOVLJE
3. IVANO VUKMIROVIĆ, MOTIV+
Mlađi kadeti -39
2015
230
6
KARLO KUŠNJAČIĆ (JASTREB)
120
3
MIRZA DURANOVIC (START)
91
DOMINIK JAZVIĆ (TIGAZ)
2037
230
0
KARLO KUŠNJAČIĆ (JASTREB)
91
12
DOMINIK JAZVIĆ (TIGAZ)
Osvajači medalja
1. DOMINIK JAZVIĆ, Tigar Zagreb
2. KARLO KUŠNJAČIĆ, Jastreb
3. MIRZA DURANOVIC, START
3. ----
Mlađi kadeti -43
2003
22
15
HRVOJE JAVOROVIĆ (MAKSMR)
105
2
ROKO EŠEGOVIĆ (TIGAZ)
210
LEON NEMET (ZGDUB)
197
FILIP GALAC (MAKSMR)
99
KRISTIJAN HARAMUSTEK (TIGAZ)
2023
22
0
HRVOJE JAVOROVIĆ (MAKSMR)
210
0
LEON NEMET (ZGDUB)
2024
197
1
FILIP GALAC (MAKSMR)
99
7
KRISTIJAN HARAMUSTEK (TIGAZ)
2043
22
18
HRVOJE JAVOROVIĆ (MAKSMR)
99
6
KRISTIJAN HARAMUSTEK (TIGAZ)
Osvajači medalja
1. HRVOJE JAVOROVIĆ, MAKSIMIR
2. KRISTIJAN HARAMUSTEK, Tigar Zagreb
3. ----
3. FILIP GALAC, MAKSIMIR
Mlađi kadeti +51
3002
129
8
IVAN DANANIĆ (ZELINA)
202
0
DOMINIK SANTRIĆ (MAKSMR)
3003
223
1
ANDRO GALIĆ (MOTIVPL)
51
5
LUKA ĆUSAK (JAKOVLJ)
3012
129
1
IVAN DANANIĆ (ZELINA)
51
6
LUKA ĆUSAK (JAKOVLJ)
Osvajači medalja
1. LUKA ĆUSAK, JAKOVLJE
2. IVAN DANANIĆ, ZELINGRAD
3. ANDRO GALIĆ, MOTIV+
3. DOMINIK SANTRIĆ, MAKSIMIR