Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
5 SOKOL OPEN
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
"NUR"
Azija
Beli Andjeli
BLACK BELT
Delini - Iilinden
DERVENTA
Dragon
Elit
Imperium
JOPA
Karlovac
KrKORYO
Letnjikovac
Lola
MEDVODE
Novi Grad Sarajevo
omegabg
Petrovec
SOKOL
Šabac
Škorpion
TKD/Kozara/ Prijedor
TKD-SLAVIJA
Vidikovac
WOLF
ZLATNI LJILJANI
TEŽA/LETO
Kadeti A -45
Kadeti A -53
Kadeti A -57
Juniori -63
Kadeti A -45
C004
446
0
STAŠA STANIĆ (AZIJA)
481
0
DAVOR KRSTEVSKI (DELINII)
254
STEFAN VIĆENTIĆ (ŠA SRB)
C005
8
12
DEJAN JOVANOVIĆ (DERVENT)
424
0
GORAN BUNČIĆ (TKD KAR)
448
LUKA STANOJLOVIĆ (AZIJA)
C030
446
5
STAŠA STANIĆ (AZIJA)
254
4
STEFAN VIĆENTIĆ (ŠA SRB)
C031
8
5
DEJAN JOVANOVIĆ (DERVENT)
448
2
LUKA STANOJLOVIĆ (AZIJA)
C053
446
4
STAŠA STANIĆ (AZIJA)
8
12
DEJAN JOVANOVIĆ (DERVENT)
Dobitniki medalj
1. DEJAN JOVANOVIĆ, DERVENTA
2. STAŠA STANIĆ, Azija
3. LUKA STANOJLOVIĆ, Azija
3. STEFAN VIĆENTIĆ, Šabac
Kadeti A -53
C006
3
7
DAVID CVIJANIKIĆ (DERVENT)
456
4
STEFAN MILIC (KRKORYO)
255
MATEJA VUČINIĆ (ŠA SRB)
C007
362
12
EVELIN PILJUG (TKD NUR)
447
0
STEFAN TAKOV (AZIJA)
483
HRISTIJAN SPASOVSKI (DELINII)
C032
3
3
DAVID CVIJANIKIĆ (DERVENT)
255
6
MATEJA VUČINIĆ (ŠA SRB)
C033
362
12
EVELIN PILJUG (TKD NUR)
483
3
HRISTIJAN SPASOVSKI (DELINII)
C054
255
9
MATEJA VUČINIĆ (ŠA SRB)
362
2
EVELIN PILJUG (TKD NUR)
Dobitniki medalj
1. MATEJA VUČINIĆ, Šabac
2. EVELIN PILJUG, "NUR"
3. DAVID CVIJANIKIĆ, DERVENTA
3. HRISTIJAN SPASOVSKI, Delini - Iilinden
Kadeti A -57
C019
484
17
MARKO PETRUSHEVSKI (DELINII)
162
4
ALEKSANDAR ŠKALJAC (IMP-SRB)
140
MLADEN PETROVIC (SOKOL)
C046
484
2
MARKO PETRUSHEVSKI (DELINII)
140
3
MLADEN PETROVIC (SOKOL)
Dobitniki medalj
1. MLADEN PETROVIC, SOKOL
2. MARKO PETRUSHEVSKI, Delini - Iilinden
3. ALEKSANDAR ŠKALJAC, Imperium
3. ----
Juniori -63
D001
339
0
MICO JOVICIC (WOLF)
191
0
BORISLAV JOVANOVIC (SOKOL)
161
AMAR LJUCA (TKDNGS)
463
STANKO STOJANOVIĆ (AZIJA)
486
STEFAN MILENKOVSKI (DELINII)
D002
505
14
VLADAN DJUKIC (OMEGABG)
282
2
MARJAN RADIC (SOKOL)
341
MILORAD JOVICIC (WOLF)
271
DJORDJE STANIC (LOLA)
415
RADOMIR LUKIC (SOKOL)
D006
191
2
BORISLAV JOVANOVIC (SOKOL)
161
5
AMAR LJUCA (TKDNGS)
D007
463
15
STANKO STOJANOVIĆ (AZIJA)
486
5
STEFAN MILENKOVSKI (DELINII)
D008
505
10
VLADAN DJUKIC (OMEGABG)
341
1
MILORAD JOVICIC (WOLF)
D009
271
7
DJORDJE STANIC (LOLA)
415
11
RADOMIR LUKIC (SOKOL)
D024
161
4
AMAR LJUCA (TKDNGS)
463
3
STANKO STOJANOVIĆ (AZIJA)
D025
505
11
VLADAN DJUKIC (OMEGABG)
415
4
RADOMIR LUKIC (SOKOL)
D043
161
9
AMAR LJUCA (TKDNGS)
505
10
VLADAN DJUKIC (OMEGABG)
Dobitniki medalj
1. VLADAN DJUKIC, omegabg
2. AMAR LJUCA, Novi Grad Sarajevo
3. RADOMIR LUKIC, SOKOL
3. STANKO STOJANOVIĆ, Azija