Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
5. World Hallelujah Cup
About tournament
Documents
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
CLUB
Centro Taekwondo Alessandria
Cobra
Čigra
DUGA RESA
ELITE
Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
FAMC Catalonia
Forteca Korčula
GACKA
Jastreb
JOPA
Karlovac
LOTUS
MAKSIMIR
Novi Grad Sarajevo
Ogulin
ORKA AS
Ozalj
Plitvice
PLOVANIJA-ZADAR
RUGVICA
Sutla Šenkovec
TK Prana Karlovac
TKD BRINJE
tkd frenki
TKD-KBK-MARIBOR
VARAŽDIN 1
Yong-Gi TKD Sportcenter
ZG-DUBRAVA
Zrenjanin
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Younger cadets A (male) -33
Younger cadets A (male) -39
Younger cadets A (female) -39
Younger cadets A (female) -43
Younger cadets A (female) -47
Younger cadets B (female) -30
Younger cadets B (female) -33
Younger cadets B (female) -39
Juniors A (female) -59
Younger cadets A (male) -33
2001
270
11
IVAN LUKETIĆ (OGULIN)
242
2
LUKA POSAVEC (JASTREB)
313
KARLO VOHRIĆ (ČIGRA)
249
MATIJA TUNJIĆ (ORKAAS)
143
JAN RASKOVIC (TKD KBK)
2019
270
2
IVAN LUKETIĆ (OGULIN)
313
3
KARLO VOHRIĆ (ČIGRA)
2020
249
6
MATIJA TUNJIĆ (ORKAAS)
143
5
JAN RASKOVIC (TKD KBK)
2042
313
11
KARLO VOHRIĆ (ČIGRA)
249
0
MATIJA TUNJIĆ (ORKAAS)
Medalists
1. KARLO VOHRIĆ, Čigra
2. MATIJA TUNJIĆ, ORKA AS
3. IVAN LUKETIĆ, Ogulin
3. JAN RASKOVIC, TKD-KBK-MARIBOR
Younger cadets A (male) -39
2002
195
4
ĐORĐE BUNČIĆ (TKD KAR)
193
2
KARLO MALEČIĆ (JASTREB)
314
LOVRO MATIĆ (ČIGRA)
144
LUKA RASKOVIC (TKD KBK)
204
MAURO MARTINAC (JASTREB)
2021
195
1
ĐORĐE BUNČIĆ (TKD KAR)
314
9
LOVRO MATIĆ (ČIGRA)
2022
144
6
LUKA RASKOVIC (TKD KBK)
204
1
MAURO MARTINAC (JASTREB)
2043
314
0
LOVRO MATIĆ (ČIGRA)
144
7
LUKA RASKOVIC (TKD KBK)
Medalists
1. LUKA RASKOVIC, TKD-KBK-MARIBOR
2. LOVRO MATIĆ, Čigra
3. MAURO MARTINAC, Jastreb
3. ĐORĐE BUNČIĆ, Karlovac
Younger cadets A (female) -39
2008
268
0
DOROTEA MAGDIĆ (OGULIN)
42
0
MATEA MAGDIĆ (TKD KAR)
2009
316
0
LUCIJA ŠULJ (ČIGRA)
330
3
KARLA LONČAR (GACKA)
2035
268
1
DOROTEA MAGDIĆ (OGULIN)
330
2
KARLA LONČAR (GACKA)
Medalists
1. KARLA LONČAR, GACKA
2. DOROTEA MAGDIĆ, Ogulin
3. LUCIJA ŠULJ, Čigra
3. MATEA MAGDIĆ, Karlovac
Younger cadets A (female) -43
2032
253
5
PETRA GEČEK (ORKAAS)
315
4
ANA STOJEVIĆ (ČIGRA)
Medalists
1. PETRA GEČEK, ORKA AS
2. ANA STOJEVIĆ, Čigra
3. ----
3. ----
Younger cadets A (female) -47
3027
319
8
NIKA AĆIMOVIĆ PINTARIĆ (ČIGRA)
236
0
JOSIPA CURAĆ (FORTECA)
Medalists
1. NIKA AĆIMOVIĆ PINTARIĆ, Čigra
2. JOSIPA CURAĆ, Forteca Korčula
3. ----
3. ----
Younger cadets B (female) -30
2006
70
0
MIHAELA FLANJAK (BRINJ)
295
0
BARBARA ŠPIŠIĆ (TKD PRA)
318
MARTA JURIĆ (ČIGRA)
288
MARIJA VLAIĆ (LOTUS)
162
IVANA PROFOZ (TKD KAR)
2029
70
4
MIHAELA FLANJAK (BRINJ)
318
5
MARTA JURIĆ (ČIGRA)
2030
288
1
MARIJA VLAIĆ (LOTUS)
162
10
IVANA PROFOZ (TKD KAR)
2047
318
4
MARTA JURIĆ (ČIGRA)
162
7
IVANA PROFOZ (TKD KAR)
Medalists
1. IVANA PROFOZ, Karlovac
2. MARTA JURIĆ, Čigra
3. MARIJA VLAIĆ, LOTUS
3. MIHAELA FLANJAK, TKD BRINJE
Younger cadets B (female) -33
2013
118
11
ANETA LUKÁČOVÁ (FALCON)
165
4
MAJA KOLIĆ (TKD KAR)
2014
219
2
NAIDA TUTUIĆ (TKDNGS)
317
9
MARTA HORVAT (ČIGRA)
2039
118
12
ANETA LUKÁČOVÁ (FALCON)
317
0
MARTA HORVAT (ČIGRA)
Medalists
1. ANETA LUKÁČOVÁ, Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
2. MARTA HORVAT, Čigra
3. MAJA KOLIĆ, Karlovac
3. NAIDA TUTUIĆ, Novi Grad Sarajevo
Younger cadets B (female) -39
3001
266
3
NELA LASAN (MAKSMR)
277
7
CHIARA MILIŠA (LOTUS)
324
ELMA HODZIC (FRENKI)
3002
310
14
ANA ROGINIĆ (ČIGRA)
124
9
TEA TRUPKOVIĆ (TKDDRHR)
161
ANTONELA ŠALIĆ (TKD KAR)
3018
277
0
CHIARA MILIŠA (LOTUS)
324
0
ELMA HODZIC (FRENKI)
3019
310
21
ANA ROGINIĆ (ČIGRA)
161
0
ANTONELA ŠALIĆ (TKD KAR)
3038
277
0
CHIARA MILIŠA (LOTUS)
310
12
ANA ROGINIĆ (ČIGRA)
Medalists
1. ANA ROGINIĆ, Čigra
2. CHIARA MILIŠA, LOTUS
3. ANTONELA ŠALIĆ, Karlovac
3. ----
Juniors A (female) -59
4004
75
3
SONIA PUPPO (ANTONIO)
127
0
MATEJA KASUNIĆ (TKDDRHR)
102
MARIJA ČURILOVIĆ (TKD KAR)
312
EMA VRENKO (ČIGRA)
251
MIHAELA KLAIĆ (ORKAAS)
4015
75
0
SONIA PUPPO (ANTONIO)
102
5
MARIJA ČURILOVIĆ (TKD KAR)
4016
312
2
EMA VRENKO (ČIGRA)
251
15
MIHAELA KLAIĆ (ORKAAS)
4037
102
0
MARIJA ČURILOVIĆ (TKD KAR)
251
8
MIHAELA KLAIĆ (ORKAAS)
Medalists
1. MIHAELA KLAIĆ, ORKA AS
2. MARIJA ČURILOVIĆ, Karlovac
3. EMA VRENKO, Čigra
3. SONIA PUPPO, Centro Taekwondo Alessandria