Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
6th Theranda Open 2015
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
DISPLAY TYPE
individually by category
grouped by category
individually by club
grouped by club
Peewees, Cadets, Juniors, Seniors (70)
Peewees (male) -22
1. ARBI BARUTI - Tkd Dearti
2. RRONI KAMERI - Tkd Dearti
Peewees (male) -24
Peewees (male) -26
1. AQILEA GAQOS - OAZ
2. JON GRAJQEVCI - Olympic Art
3. KLOS VOKSHI - Olympic Art
4. OREST SHARKO - Tkd Studenti
5. REDIS KADRIU - ALPIN-Durres
Peewees (male) -29
1. AVDYL MUCA - Tkd Studenti
2. ELION AGUSHI - Olympic Art
3. OMER VERBANI - KT Shqiponja
Peewees (male) -32
1. HARUN MORINA - Tkd Dearti
2. KERIM KAJA - ALPIN-Durres
3. KLAERT GODIME - ALPIN-Durres
4. LEON TOTAJ - Tkd Dearti
Peewees (male) -35
1. ALTIN MEHMETAJ - Tkd Dearti
2. ANDI FETIU - PUMA
3. ARSHI ABRASHI - Tkd Dearti
4. DENIS BLLACA - Olympic Art
5. JON LUMI - Olympic Art
Peewees (male) -38
1. ALBION MERSULAJ - Tkd Dearti
2. ENIANO KADRI - OAZ
3. ENSAR ABRASHI - Tkd Dearti
4. ERDONIS ARIFI - Tkd Dearti
Peewees (male) -41
1. AMËR KOSHI - Tkd Dearti
2. LEON SOPJANI - PUMA
Peewees (male) -45
1. ERON BRAHIMI - Olympic Art
Peewees (male) +45
1. ARDI GJIKOLLI - Tkd Dearti
2. PELLUMB HODA - Tkd Dearti
3. ZANI BISLIMI - Olympic Art
Peewees (female) -22
Peewees (female) -24
Peewees (female) -26
1. AKSA KAJA - Tkd Studenti
Peewees (female) -29
Peewees (female) -32
1. ELONA HOTI - Tkd Dearti
Peewees (female) -35
Peewees (female) -38
Peewees (female) -41
Peewees (female) -45
Peewees (female) +45
1. ELDA ZEQIRI - Olympic Art
Cadets (male) -33
1. LIRIART GASHI - Tkd Dearti
2. ZEF LUCAJ - Taekwondo klub Koryo
Cadets (male) -37
1. KRON GRAJQEVCI - Olympic Art
Cadets (male) -41
Cadets (male) -45
1. ARNIS AGUSHI - Olympic Art
2. ESAD KRAJA - Tkd Ulcinj
3. LEOTRIM KADRIAJ - PUMA
Cadets (male) -49
1. GELDON IBISHI - Olympic Art
2. JON KADOLLI - PUMA
Cadets (male) -53
1. ELIGET RAMADANI - Tkd Studenti
2. ENI KADOLLI - PUMA
Cadets (male) -57
1. ANDI NELA - Tkd Studenti
2. VILHEM JUNCAJ - Taekwondo klub Koryo
Cadets (male) -61
Cadets (male) -65
1. AGAN KADRIU - Olympic Art
2. FLAMUR BEQIRAJ - PUMA
Cadets (male) +65
1. ENDRI GUNGA - Tkd Dearti
Cadets (female) -29
Cadets (female) -33
Cadets (female) -37
Cadets (female) -41
Cadets (female) -44
1. EDINA KRAJA - Tkd Ulcinj
Cadets (female) -47
Cadets (female) -51
Cadets (female) -55
Cadets (female) -59
Cadets (female) +59
Juniors (male) -45
Juniors (male) -48
1. KORAB GASHI - Tkd Dearti
Juniors (male) -51
Juniors (male) -55
Juniors (male) -59
1. TAULANT MUÇA - PUMA
2. ZANI SYLHASI - Tkd Dearti
Juniors (male) -63
1. FATOS BYTYQI - PUMA
2. LIRIM HALILI - PUMA
3. SHKUMBIN QALLAKU - KT Shqiponja
Juniors (male) -68
Juniors (male) -73
Juniors (male) -78
Juniors (male) +78
1. DON BERISHA - Olympic Art
Juniors (female) -42
Juniors (female) -44
Juniors (female) -46
Juniors (female) -49
1. ILDA VESELAJ - PUMA
2. NATYRA KADRIU - Olympic Art
Juniors (female) -52
Juniors (female) -55
Juniors (female) -59
Juniors (female) -63
Juniors (female) -68
Juniors (female) +68
Seniors (male) - 54
1. VALON GEGAJ - PUMA
Seniors (male) - 58
1. BARDH FONDAJ - PUMA
2. FATMIR BYTYQI - PUMA
3. VALON GEGAJ - PUMA
Seniors (male) - 63
Seniors (male) - 68
1. FATLUM KABASHI - PUMA
2. FLORIAN VESELI - PUMA
Seniors (male) - 74
1. RRAHMAN BYTYQI - PUMA
2. VISAR UKAJ - Olympic Art
Seniors (male) - 80
1. MUSTAF KODRA - PUMA
Seniors (male) - 87
1. ATDHE HOXHA - PUMA
Seniors (male) +87
1. LIRIDON TAFA - KT Shqiponja
Seniors (female) -46
Seniors (female) -49
1. ARDIANA KARAMANAGA - Tkd Ulcinj
Seniors (female) -53
1. MEDINA KANACEVIC - Tkd Ulcinj
Seniors (female) -57
Seniors (female) -62
Seniors (female) -67
Seniors (female) -73
Seniors (female) +73