Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
7. BIG FOX Cup Slovenia - 2014
About tournament
Documents
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
Minni olympics (male)
Minni olympics (female)
Younger cadets (male)
Younger cadets (female)
Cadets (male)
Cadets (female)
Juniors (male)
Juniors (female)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Cadets (female) -37
Cadets (female) -41
Cadets (female) -44
Cadets (female) -47
Cadets (female) -51
Cadets (female) -55
Cadets (female) -37
A034
81
7
KLARA ČIČAK (RUG)
61
5
LORA MILIĆEVIĆ (CROSTAR)
95
SARA MIŠLJENOVIĆ (TKDKAZ)
A056
81
0
KLARA ČIČAK (RUG)
95
12
SARA MIŠLJENOVIĆ (TKDKAZ)
Medalists
1. SARA MIŠLJENOVIĆ, REPREZENTACIJA OSNOVNIH ŠKOLA KARLOVAČKE ŽUPANIJE
2. KLARA ČIČAK, RUGVICA
3. LORA MILIĆEVIĆ, Cro Star - Mostar
3. ----
Cadets (female) -41
B009
207
0
SARA SEKELOVA (ILYO KE)
62
0
LEA MARIĆ (CROSTAR)
6
PIADORA LONCARIC (TKD KBK)
106
GABRIELA BRISKAROVA (KOSICE)
126
MARIJA MAJCAN (RUG)
B033
62
4
LEA MARIĆ (CROSTAR)
6
6
PIADORA LONCARIC (TKD KBK)
B034
106
8
GABRIELA BRISKAROVA (KOSICE)
126
4
MARIJA MAJCAN (RUG)
B055
6
0
PIADORA LONCARIC (TKD KBK)
106
15
GABRIELA BRISKAROVA (KOSICE)
Medalists
1. GABRIELA BRISKAROVA, Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
2. PIADORA LONCARIC, TKD-KBK-MARIBOR
3. MARIJA MAJCAN, RUGVICA
3. LEA MARIĆ, Cro Star - Mostar
Cadets (female) -44
A035
80
13
ANALENA BRANDIĆ (RUG)
65
0
BARBARA ORLOVIĆ (TKDSHB)
155
RAMONA PETKO (JASTREB)
A057
80
17
ANALENA BRANDIĆ (RUG)
155
3
RAMONA PETKO (JASTREB)
Medalists
1. ANALENA BRANDIĆ, RUGVICA
2. RAMONA PETKO, Jastreb
3. BARBARA ORLOVIĆ, SAVEZ HERCEG-BOSNE
3. ----
Cadets (female) -47
B043
188
1
ALEKSANDRA ROZINA (ŠMARTNO)
189
0
PIJA SMREKAR (ŠMARTNO)
Medalists
1. ALEKSANDRA ROZINA, Šmartno-Litija
2. PIJA SMREKAR, Šmartno-Litija
3. ----
3. ----
Cadets (female) -51
B021
59
9
DORA MARUŠIĆ (CROSTAR)
99
1
LAURA GRBIN (FORTECA)
171
ANDJELA PECOTIC (FORTECA)
B048
59
12
DORA MARUŠIĆ (CROSTAR)
171
0
ANDJELA PECOTIC (FORTECA)
Medalists
1. DORA MARUŠIĆ, Cro Star - Mostar
2. ANDJELA PECOTIC, Forteca Korčula
3. LAURA GRBIN, Forteca Korčula
3. ----
Cadets (female) -55
B010
88
0
JOSIPA ČAĐAVČAN (TKDKAZ)
193
15
ADNA KADRIČ (HANK)
153
MATEA PRIMORAC (JASTREB)
B011
156
7
TENA KRZNARIĆ (JASTREB)
63
0
ANTONELA PRANJIĆ (TKDSHB)
141
NEŽA ANDROMAKO (K2 TKD)
B035
193
9
ADNA KADRIČ (HANK)
153
0
MATEA PRIMORAC (JASTREB)
B036
156
12
TENA KRZNARIĆ (JASTREB)
141
0
NEŽA ANDROMAKO (K2 TKD)
B056
193
4
ADNA KADRIČ (HANK)
156
3
TENA KRZNARIĆ (JASTREB)
Medalists
1. ADNA KADRIČ, TAE KWONDO KLUB HANKUK
2. TENA KRZNARIĆ, Jastreb
3. MATEA PRIMORAC, Jastreb
3. NEŽA ANDROMAKO, K2