Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
7. Grobnik Kup - 2016
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
BORILIŠTE
Borilište 1
Borilište 2
Borilište K
TEŽINE / UZRASTI
Kick (muški) -1 (2006-07)
Kick (muški) -2 (2008-09)
Kick (muški) -3 (2010-11)
Kick (ženski) -1 (2006-07)
Kick (ženski) -2 (2008-09)
Kick (ženski) -3 (2010-11)
Kick (muški) -1 (2006-07)
K001
111
0
FILIP MILIČEVIĆ (OGRC)
148
0
KARLO KOVAČIĆ (GROBNIK)
K002
17
0
FILIP IVANKOVIĆ (RJEČINA)
150
0
LEON TROŠELJ (GROBNIK)
K003
22
0
LEON BAN (RJEČINA)
88
0
ALEK KUŠAR (ISTRA)
152
IVAN BROZNIĆ (GROBNIK)
K004
111
0
FILIP MILIČEVIĆ (OGRC)
150
0
LEON TROŠELJ (GROBNIK)
K005
88
0
ALEK KUŠAR (ISTRA)
152
0
IVAN BROZNIĆ (GROBNIK)
K006
111
0
FILIP MILIČEVIĆ (OGRC)
88
0
ALEK KUŠAR (ISTRA)
Osvajači medalja
1. ALEK KUŠAR, Istra - Pula
2. FILIP MILIČEVIĆ, OGRC Novska
3. IVAN BROZNIĆ, GROBNIK-ČAVLE
3. LEON TROŠELJ, GROBNIK-ČAVLE
Kick (muški) -2 (2008-09)
K007
29
0
TIMON JEDRIŠKO (RJEČINA)
166
0
ALEKS VUJEVIĆ (GROBNIK)
K008
33
0
GABRIJEL BABIĆ (RJEČINA)
164
0
ALEX MAVRINAC (GROBNIK)
K009
31
0
TOMO ĐURIĆ (RJEČINA)
72
0
MATIJA BELJAN (GROBNIK)
K010
163
0
BARTOL NASTIĆ (GROBNIK)
62
0
MARKO PERNAR (BRINJ)
K011
24
0
LUKA RADIĆ (RJEČINA)
167
0
MATEO KATIĆ (GROBNIK)
K012
35
0
ELVIR ČOKO (RJEČINA)
165
0
MARKO FRANČIŠKOVIĆ (GROBNIK)
K013
32
0
BRUNO SUDAN (RJEČINA)
168
0
BOŽO LOZANČIĆ (GROBNIK)
K014
161
0
LEO GUMBAREVIĆ (GROBNIK)
63
0
DOMINIK FLANJAK (BRINJ)
K015
29
0
TIMON JEDRIŠKO (RJEČINA)
164
0
ALEX MAVRINAC (GROBNIK)
K016
31
0
TOMO ĐURIĆ (RJEČINA)
62
0
MARKO PERNAR (BRINJ)
K017
24
0
LUKA RADIĆ (RJEČINA)
35
0
ELVIR ČOKO (RJEČINA)
K018
168
0
BOŽO LOZANČIĆ (GROBNIK)
63
0
DOMINIK FLANJAK (BRINJ)
K019
164
0
ALEX MAVRINAC (GROBNIK)
62
0
MARKO PERNAR (BRINJ)
K020
24
0
LUKA RADIĆ (RJEČINA)
168
0
BOŽO LOZANČIĆ (GROBNIK)
K021
164
0
ALEX MAVRINAC (GROBNIK)
168
0
BOŽO LOZANČIĆ (GROBNIK)
Osvajači medalja
1. ALEX MAVRINAC, GROBNIK-ČAVLE
2. BOŽO LOZANČIĆ, GROBNIK-ČAVLE
3. MARKO PERNAR, TKD BRINJE
3. LUKA RADIĆ, Rječina
Kick (muški) -3 (2010-11)
K022
74
0
TEO ŠTEFANAC (GROBNIK)
76
0
DAMIR BRDAR (GROBNIK)
K023
73
0
NIKO HARAMIJA (GROBNIK)
75
0
MATEO BARAK (GROBNIK)
K024
74
0
TEO ŠTEFANAC (GROBNIK)
73
0
NIKO HARAMIJA (GROBNIK)
Osvajači medalja
1. TEO ŠTEFANAC, GROBNIK-ČAVLE
2. NIKO HARAMIJA, GROBNIK-ČAVLE
3. DAMIR BRDAR, GROBNIK-ČAVLE
3. MATEO BARAK, GROBNIK-ČAVLE
Kick (ženski) -1 (2006-07)
K025
23
0
LUCIA PRPIĆ (RJEČINA)
158
0
MATIJA TIĆAK (GROBNIK)
132
TARA BLAŽEVIĆ (DRENOVA)
K026
142
0
DARIA HRIBERŠEK (GROBNIK)
134
0
IVONA KLAPAN (DRENOVA)
181
SARA PRPIĆ (GROBNIK)
K027
145
0
EMA JURICA (GROBNIK)
173
0
KLARA KARTELO (DRENOVA)
156
LUCIJA FUĆAK (GROBNIK)
K028
180
0
LEA PACEK (GROBNIK)
123
0
HANA ZUBER (ISTRA)
140
MARIJA PEJČIĆ (DRENOVA)
K029
158
0
MATIJA TIĆAK (GROBNIK)
132
0
TARA BLAŽEVIĆ (DRENOVA)
K030
142
0
DARIA HRIBERŠEK (GROBNIK)
181
0
SARA PRPIĆ (GROBNIK)
K031
145
0
EMA JURICA (GROBNIK)
156
0
LUCIJA FUĆAK (GROBNIK)
K032
180
0
LEA PACEK (GROBNIK)
140
0
MARIJA PEJČIĆ (DRENOVA)
K033
158
0
MATIJA TIĆAK (GROBNIK)
181
0
SARA PRPIĆ (GROBNIK)
K034
145
0
EMA JURICA (GROBNIK)
180
0
LEA PACEK (GROBNIK)
K035
181
0
SARA PRPIĆ (GROBNIK)
180
0
LEA PACEK (GROBNIK)
Osvajači medalja
1. SARA PRPIĆ, GROBNIK-ČAVLE
2. LEA PACEK, GROBNIK-ČAVLE
3. MATIJA TIĆAK, GROBNIK-ČAVLE
3. EMA JURICA, GROBNIK-ČAVLE
Kick (ženski) -2 (2008-09)
K036
36
0
LARA ŠPANJIĆ (RJEČINA)
78
0
NOEMI BRADIČIĆ (GROBNIK)
77
LAURA FRLAN (GROBNIK)
K037
169
0
ANDREA MATOŠIĆ (GROBNIK)
61
0
MAJA MARIJA BORIĆ (BRINJ)
172
EMA ŠTIMAC (GROBNIK)
K038
170
0
TARA LABAN (GROBNIK)
64
0
MANUELA SERTIĆ (BRINJ)
34
ERIN MICULINIĆ (RJEČINA)
175
JELENA CUCULIĆ (GROBNIK)
174
NINA ŠTIMAC (GROBNIK)
K039
36
0
LARA ŠPANJIĆ (RJEČINA)
77
0
LAURA FRLAN (GROBNIK)
K040
61
0
MAJA MARIJA BORIĆ (BRINJ)
172
0
EMA ŠTIMAC (GROBNIK)
K041
64
0
MANUELA SERTIĆ (BRINJ)
34
0
ERIN MICULINIĆ (RJEČINA)
K042
175
0
JELENA CUCULIĆ (GROBNIK)
174
0
NINA ŠTIMAC (GROBNIK)
K043
36
0
LARA ŠPANJIĆ (RJEČINA)
61
0
MAJA MARIJA BORIĆ (BRINJ)
K044
64
0
MANUELA SERTIĆ (BRINJ)
175
0
JELENA CUCULIĆ (GROBNIK)
K045
61
0
MAJA MARIJA BORIĆ (BRINJ)
64
0
MANUELA SERTIĆ (BRINJ)
Osvajači medalja
1. MANUELA SERTIĆ, TKD BRINJE
2. MAJA MARIJA BORIĆ, TKD BRINJE
3. JELENA CUCULIĆ, GROBNIK-ČAVLE
3. LARA ŠPANJIĆ, Rječina
Kick (ženski) -3 (2010-11)
K046
81
0
VANESA BABIĆ (GROBNIK)
79
0
KORINA MAVRINAC (GROBNIK)
K047
80
0
DORA ŽEŽELIĆ (GROBNIK)
176
0
DORA MIJIĆ (GROBNIK)
K048
79
0
KORINA MAVRINAC (GROBNIK)
176
0
DORA MIJIĆ (GROBNIK)
Osvajači medalja
1. DORA MIJIĆ, GROBNIK-ČAVLE
2. KORINA MAVRINAC, GROBNIK-ČAVLE
3. DORA ŽEŽELIĆ, GROBNIK-ČAVLE
3. VANESA BABIĆ, GROBNIK-ČAVLE