001 | 1/4 | Mini olimpiada (f) -23 | KLARA KOKOLJ (TKD klub Kang) |
WDR | MIDZOR KALA (Pantera) |
002 | 1/2 | Mini olimpiada (m) -27 | OŽBOLT MOLJ (Taekwondo klub Silla) |
PTF 17:18 | JAN RASKOVIC (TKD-KBK-MARIBOR) |
003 | 1/2 | Mini olimpiada (f) -23 | MIDZOR KALA (Pantera) |
PTF 20:3 | MAJA TOPIČ (TKD-KBK-MARIBOR) |
004 | 1/2 | Mini olimpiada (f) -23 | MEDEJA MOHORIČ (JITAE Maribor) |
PTF 28:37 | LARA KURJAN (Bistra) |
005 | 1/1 | Mini olimpiada (m) -21 | NIKOLA DRAŽETA (Beograd) |
PTF 27:40 | LEON SENICIC (Bistra) |
006 | 1/1 | Mini olimpiada (m) -23 | JAKA TOPIČ (TKD-KBK-MARIBOR) |
PTF 0:10 | MARINO MATIĆ (RUGVICA) |
007 | 1/1 | Mini olimpiada (m) -36 | TEVŽ OLOVEC (TKD klub Kang) |
PTF 14:16 | FILIP SPICEK (Bistra) |
008 | 1/1 | Mini olimpiada (f) -33 | JOHANKA KOCHRDOVA (SK TKD LACEK) |
WDR | KATJA PETROVIĆ (ORIENT TKD) |
009 | 1/1 | Mini olimpiada (f) +39 | TISA NEJA ŠMIC (ORIENT TKD) |
PTF 9:12 | ANA STIMAC (Pantera) |
010 | 1/1 | Mini olimpiada (m) -27 | JAN RASKOVIC (TKD-KBK-MARIBOR) |
- | MICHAL POHAN (SK TKD LACEK) |
011 | 1/1 | Mini olimpiada (f) -23 | MIDZOR KALA (Pantera) |
WDR 4:0 | LARA KURJAN (Bistra) |
012 | 1/4 | Mlajši kadeti (m) -30 | DANIN HASANAGIC (Taekwondo klub Silla) |
SDP 5:4 | UROŠ BELANOVIĆ (Šabac) |
013 | 1/4 | Mlajši kadeti (m) -30 | JAN FLEGAR (Bistra) |
PTF 12:0 | LAN LAVRINC (TKD-KBK-MARIBOR) |
014 | 1/4 | Mlajši kadeti (m) -33 | DOMEN MOLJ (Taekwondo klub Silla) |
WDR | MARKO FARKAS (DRAGON) |
015 | 1/4 | Mlajši kadeti (m) -33 | JAKUB MULLER (Slovak national team) |
PTF 7:5 | DAMJAN IVANKOVIĆ (Bistra) |
016 | 1/4 | Mlajši kadeti (m) -33 | LUKA MIKARIC (TKD-KBK-MARIBOR) |
PTF 7:3 | LUKA MAKSIMOVIĆ (DRAGON) |
017 | 1/4 | Mlajši kadeti (m) -36 | ANDRE ŠKREBLIN (Pantera) |
PTF 3:8 | IVAN MATIĆ (RUGVICA) |
018 | 1/4 | Mlajši kadeti (m) -36 | IVAN ŽAGMEŠTER (Bistra) |
PTF 6:12 | LUKA RASKOVIC (TKD-KBK-MARIBOR) |
019 | 1/4 | Mlajši kadeti (m) -36 | JOSIP TRUPEC (Mladost Luka) |
PTF 1:13 | MATEJ HORVATH (Slovak national team) |
020 | 1/4 | Mlajši kadeti (m) -36 | TONI DUJIĆ (RUGVICA) |
PTF 17:1 | NEJC LAZAR (TKD-KBK-MARIBOR) |
021 | 1/4 | Mlajši kadeti (m) -43 | DIMITRIJE AJDUKOVIĆ (Beograd) |
PTF 3:8 | NIKOLA UGARKOVIĆ (RUGVICA) |
022 | 1/4 | Mlajši kadeti (m) -43 | ALEKSANDAR ZARIĆ (ORIENT TKD) |
- | JIRI ŠŤASTNÝ (SK TKD LACEK) |
023 | 1/4 | Mlajši kadeti (f) -30 | NIKA KOLAREK (Pantera) |
PTF 21:0 | ANNA KOKOLJ (TKD klub Kang) |
024 | 1/4 | Kadeti (m) -37 | DAVID MARIJANOVIĆ (Cro Star - Mostar) |
SDP 1:2 | NEMANJA VASIĆ (DRAGON) |
025 | 1/2 | Mlajši kadeti (f) -27 | NELA SERDAREVIĆ (ORIENT TKD) |
PTF 7:1 | ANA MINKOVIĆ (Bistra) |
026 | 1/2 | Mlajši kadeti (f) -33 | ANDREA BARTULAC (GACKA) |
- | ANNA HOSTIČKOVA (SK TKD LACEK) |
027 | 1/2 | Mlajši kadeti (f) -33 | LUCIJA NESNIDAL (RUGVICA) |
PTF 10:0 | KAJA ŠPOLJAR MURATOVIĆ (ORIENT TKD) |
028 | 1/2 | Mlajši kadeti (f) -36 | SLAVICA LETICA (TKD SAVEZ HERCEG-BOSNE) |
PTF 15:5 | DORA TROHA (Bistra) |
029 | 1/2 | Mlajši kadeti (f) -43 | NICOLE FUMIĆ (Bistra) |
PTF 10:3 | VESNA AJDUKOVIĆ (Beograd) |
030 | 1/2 | Mlajši kadeti (f) -43 | FANI GELO (Zaprešić_) |
PTF 2:0 | ANASTASIJA LJUBINKOVIĆ (ORIENT TKD) |
031 | 1/2 | Kadeti (m) -33 | IAN MIDZOR (Pantera) |
PTF 1:7 | ROK MOTALN (JITAE Maribor) |
032 | 1/2 | Mlajši kadeti (m) -30 | DANIN HASANAGIC (Taekwondo klub Silla) |
PTF 9:5 | MARKO DRLJO (Bistra) |
033 | 1/2 | Mlajši kadeti (m) -30 | JAN FLEGAR (Bistra) |
PTF 7:2 | TAI CERAR (Šmartno-Litija) |
034 | 1/2 | Mlajši kadeti (m) -33 | DOMEN MOLJ (Taekwondo klub Silla) |
PTF 7:4 | JAKUB MULLER (Slovak national team) |
035 | 1/2 | Mlajši kadeti (m) -33 | LUKA MIKARIC (TKD-KBK-MARIBOR) |
PTF 3:10 | MARTINO PRCE (Cro Star - Mostar) |
036 | 1/2 | Mlajši kadeti (m) -36 | IVAN MATIĆ (RUGVICA) |
PTF 5:1 | LUKA RASKOVIC (TKD-KBK-MARIBOR) |
037 | 1/2 | Mlajši kadeti (m) -36 | MATEJ HORVATH (Slovak national team) |
PTF 8:7 | TONI DUJIĆ (RUGVICA) |
038 | 1/2 | Mlajši kadeti (m) -43 | NIKOLA UGARKOVIĆ (RUGVICA) |
PTF 9:6 | RICHARD BRISKAR (Slovak national team) |
039 | 1/2 | Mlajši kadeti (m) -43 | ALEKSANDAR ZARIĆ (ORIENT TKD) |
- | VID MOHORIČ (JITAE Maribor) |
040 | 1/2 | Mlajši kadeti (f) -30 | NIKA KOLAREK (Pantera) |
PTF 2:3 | TEODORA RADAK (Beograd) |
041 | 1/2 | Mlajši kadeti (f) -30 | EMA SEVER (Bistra) |
PTF 13:1 | SPELA SOSTARIC (TKD-KBK-MARIBOR) |
042 | 1/2 | Kadeti (m) -37 | NEMANJA VASIĆ (DRAGON) |
WDR | IVO SANDEV (Petrovec) |
043 | 1/2 | Kadeti (m) -37 | NIK BERGANT (Taekwondo klub Silla) |
PTF 6:0 | MARKO PALECKO (Slovak national team) |
044 | 1/1 | Mlajši kadeti (m) -39 | MARKO VIDOVIĆ (TKD SAVEZ HERCEG-BOSNE) |
WDR 1:5 | LIN KOVACIC (TKD-KBK-MARIBOR) |
045 | 1/1 | Mlajši kadeti (m) -47 | PATRIK IVANKOVIĆ (Bistra) |
PTF 8:1 | NIKOLA ZARIĆ (ORIENT TKD) |
046 | 1/1 | Mlajši kadeti (m) +51 | DOMINIK GRANIĆ (Cro Star - Mostar) |
PTF 5:0 | TOMAZ MOCNIK (TKD-KBK-MARIBOR) |
047 | 1/1 | Mlajši kadeti (f) -27 | NELA SERDAREVIĆ (ORIENT TKD) |
- | RENATA ZERZANOVA (SK TKD LACEK) |
048 | 1/1 | Mlajši kadeti (f) -33 | ANDREA BARTULAC (GACKA) |
PTF 11:2 | LUCIJA NESNIDAL (RUGVICA) |
049 | 1/1 | Mlajši kadeti (f) -36 | SLAVICA LETICA (TKD SAVEZ HERCEG-BOSNE) |
PTF 14:2 | LUCIJA BUJAS (TKD-KBK-MARIBOR) |
050 | 1/1 | Mlajši kadeti (f) -43 | NICOLE FUMIĆ (Bistra) |
PTF 0:3 | FANI GELO (Zaprešić_) |
051 | 1/1 | Kadeti (m) -33 | ROK MOTALN (JITAE Maribor) |
PTF 2:3 | NIKOLA BRNARDIĆ (Karlovac) |
052 | 1/1 | Mlajši kadeti (m) -30 | DANIN HASANAGIC (Taekwondo klub Silla) |
PTF 4:10 | JAN FLEGAR (Bistra) |
053 | 1/1 | Mlajši kadeti (m) -33 | DOMEN MOLJ (Taekwondo klub Silla) |
PTF 9:0 | MARTINO PRCE (Cro Star - Mostar) |
054 | 1/1 | Mlajši kadeti (m) -36 | IVAN MATIĆ (RUGVICA) |
PTF 6:3 | MATEJ HORVATH (Slovak national team) |
055 | 1/1 | Mlajši kadeti (m) -43 | NIKOLA UGARKOVIĆ (RUGVICA) |
PTF 14:8 | VID MOHORIČ (JITAE Maribor) |
056 | 1/1 | Mlajši kadeti (f) -30 | TEODORA RADAK (Beograd) |
PTF 13:2 | EMA SEVER (Bistra) |
057 | 1/1 | Kadeti (m) -37 | NEMANJA VASIĆ (DRAGON) |
PTF 4:7 | NIK BERGANT (Taekwondo klub Silla) |