Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
8. BIG FOX CUP SLOVENIA - 2015
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
KLUB
Beograd
Bistra
Centar Hadžići
Cro Star - Mostar
Delini Ilinden
DRAGON
FREE SPIRIT TRIESTE
GACKA
GAIANA
Imotski
JITAE Maribor
Karlovac
Mladost Luka
ORIENT TKD
Pantera
Petrovec
RUGVICA
SK TKD LACEK
Slovak national team
Šabac
Šmartno-Litija
Taekwondo klub Silla
TKD klub Kang
TKD SAVEZ HERCEG-BOSNE
TKD-KBK-MARIBOR
Zaprešić_
TEŽA/LETO
Mini olimpiada (f) -33
Mini olimpiada (f) +39
Mlajši kadeti (m) -43
Mlajši kadeti (m) -47
Mlajši kadeti (f) -27
Mlajši kadeti (f) -33
Mlajši kadeti (f) -43
Kadeti (m) -45
Kadeti (f) -51
Mladinci (m) +78
Mladinci (f) -59
Mini olimpiada (f) -33
1008
76
0
JOHANKA KOCHRDOVA (LECAF)
144
0
KATJA PETROVIĆ (ORIENT1)
Dobitniki medalj
1. KATJA PETROVIĆ, ORIENT TKD
2. JOHANKA KOCHRDOVA, SK TKD LACEK
3. ----
3. ----
Mini olimpiada (f) +39
1009
142
9
TISA NEJA ŠMIC (ORIENT1)
95
12
ANA STIMAC (PANTERA)
Dobitniki medalj
1. ANA STIMAC, Pantera
2. TISA NEJA ŠMIC, ORIENT TKD
3. ----
3. ----
Mlajši kadeti (m) -43
1021
185
3
DIMITRIJE AJDUKOVIĆ (TKDBGD)
106
8
NIKOLA UGARKOVIĆ (RUG)
156
RICHARD BRISKAR (SATKD)
1022
202
0
ALEKSANDAR ZARIĆ (ORIENT1)
187
0
JIRI ŠŤASTNÝ (LECAF)
23
VID MOHORIČ (JITAE)
1038
106
9
NIKOLA UGARKOVIĆ (RUG)
156
6
RICHARD BRISKAR (SATKD)
1039
202
0
ALEKSANDAR ZARIĆ (ORIENT1)
23
0
VID MOHORIČ (JITAE)
1055
106
14
NIKOLA UGARKOVIĆ (RUG)
23
8
VID MOHORIČ (JITAE)
Dobitniki medalj
1. NIKOLA UGARKOVIĆ, RUGVICA
2. VID MOHORIČ, JITAE Maribor
3. RICHARD BRISKAR, Slovak national team
3. ----
Mlajši kadeti (m) -47
1045
134
8
PATRIK IVANKOVIĆ (BIST)
146
1
NIKOLA ZARIĆ (ORIENT1)
Dobitniki medalj
1. PATRIK IVANKOVIĆ, Bistra
2. NIKOLA ZARIĆ, ORIENT TKD
3. ----
3. ----
Mlajši kadeti (f) -27
1025
216
7
NELA SERDAREVIĆ (ORIENT1)
218
1
ANA MINKOVIĆ (BIST)
132
RENATA ZERZANOVA (LECAF)
1047
216
0
NELA SERDAREVIĆ (ORIENT1)
132
0
RENATA ZERZANOVA (LECAF)
Dobitniki medalj
1. NELA SERDAREVIĆ, ORIENT TKD
2. ----
3. ANA MINKOVIĆ, Bistra
3. ----
Mlajši kadeti (f) -33
1026
179
0
ANDREA BARTULAC (GACKA)
102
0
ANNA HOSTIČKOVA (LECAF)
1027
67
10
LUCIJA NESNIDAL (RUG)
143
0
KAJA ŠPOLJAR MURATOVIĆ (ORIENT1)
1048
179
11
ANDREA BARTULAC (GACKA)
67
2
LUCIJA NESNIDAL (RUG)
Dobitniki medalj
1. ANDREA BARTULAC, GACKA
2. LUCIJA NESNIDAL, RUGVICA
3. ----
3. KAJA ŠPOLJAR MURATOVIĆ, ORIENT TKD
Mlajši kadeti (f) -43
1029
177
10
NICOLE FUMIĆ (BIST)
186
3
VESNA AJDUKOVIĆ (TKDBGD)
1030
199
2
FANI GELO (ZAPREŠI)
141
0
ANASTASIJA LJUBINKOVIĆ (ORIENT1)
1050
177
0
NICOLE FUMIĆ (BIST)
199
3
FANI GELO (ZAPREŠI)
Dobitniki medalj
1. FANI GELO, Zaprešić_
2. NICOLE FUMIĆ, Bistra
3. ANASTASIJA LJUBINKOVIĆ, ORIENT TKD
3. VESNA AJDUKOVIĆ, Beograd
Kadeti (m) -45
2001
225
4
JANKO GOLOREJ (SILLA)
81
8
HRVOJE GRČIĆ (TKD KAR)
127
NEJC PRIJATELJ (ORIENT1)
20
TIMOTEJ MLINARIČ (JITAE)
200
GORAN BUNČIĆ (TKD KAR)
2021
81
7
HRVOJE GRČIĆ (TKD KAR)
127
1
NEJC PRIJATELJ (ORIENT1)
2022
20
2
TIMOTEJ MLINARIČ (JITAE)
200
3
GORAN BUNČIĆ (TKD KAR)
2047
81
5
HRVOJE GRČIĆ (TKD KAR)
200
4
GORAN BUNČIĆ (TKD KAR)
Dobitniki medalj
1. HRVOJE GRČIĆ, Karlovac
2. GORAN BUNČIĆ, Karlovac
3. NEJC PRIJATELJ, ORIENT TKD
3. TIMOTEJ MLINARIČ, JITAE Maribor
Kadeti (f) -51
2007
124
6
NADJA DEBELJAK (ORIENT1)
173
13
PIJA SMREKAR (ŠMARTNO)
181
ANA MARIJA ŽALAC (GACKA)
5
LARISA LONCARIC (TKD KBK)
211
MATIJA UJEVIĆ (IM)
2027
173
0
PIJA SMREKAR (ŠMARTNO)
181
11
ANA MARIJA ŽALAC (GACKA)
2028
5
7
LARISA LONCARIC (TKD KBK)
211
1
MATIJA UJEVIĆ (IM)
2050
181
9
ANA MARIJA ŽALAC (GACKA)
5
10
LARISA LONCARIC (TKD KBK)
Dobitniki medalj
1. LARISA LONCARIC, TKD-KBK-MARIBOR
2. ANA MARIJA ŽALAC, GACKA
3. MATIJA UJEVIĆ, Imotski
3. PIJA SMREKAR, Šmartno-Litija
Mladinci (m) +78
2019
43
9
LUCIJAN KOBAL (DRGNSLO)
19
1
ŽAN BERGLEZ (JITAE)
125
ANŽE MATJAN (ORIENT1)
2045
43
0
LUCIJAN KOBAL (DRGNSLO)
125
0
ANŽE MATJAN (ORIENT1)
Dobitniki medalj
1. LUCIJAN KOBAL, DRAGON
2. ANŽE MATJAN, ORIENT TKD
3. ŽAN BERGLEZ, JITAE Maribor
3. ----
Mladinci (f) -59
2020
236
2
PETRA LISCINSKA (SATKD)
172
15
SARA ROZINA (ŠMARTNO)
123
LEJLA SERDAREVIĆ (ORIENT1)
2046
172
7
SARA ROZINA (ŠMARTNO)
123
13
LEJLA SERDAREVIĆ (ORIENT1)
Dobitniki medalj
1. LEJLA SERDAREVIĆ, ORIENT TKD
2. SARA ROZINA, Šmartno-Litija
3. PETRA LISCINSKA, Slovak national team
3. ----