Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
8. BIG FOX CUP SLOVENIA - 2015
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
Beograd
Bistra
Centar Hadžići
Cro Star - Mostar
Delini Ilinden
DRAGON
FREE SPIRIT TRIESTE
GACKA
GAIANA
Imotski
JITAE Maribor
Karlovac
Mladost Luka
ORIENT TKD
Pantera
Petrovec
RUGVICA
SK TKD LACEK
Slovak national team
Šabac
Šmartno-Litija
Taekwondo klub Silla
TKD klub Kang
TKD SAVEZ HERCEG-BOSNE
TKD-KBK-MARIBOR
Zaprešić_
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Kadeti (f) -47
Mladinci (m) -55
Mladinci (m) -63
Mladinci (m) -68
Kadeti (f) -47
2005
57
0
DESPINA JOVCEVSKA (DELINI)
12
0
PIADORA LONCARIC (TKD KBK)
152
GABRIELA BRISKAROVA (SATKD)
2006
158
16
VERONIKA BRISKAROVA (SATKD)
166
11
VERONIKA BILIČIĆ (TKD KAR)
163
SARA SEKELOVA (SATKD)
2025
12
0
PIADORA LONCARIC (TKD KBK)
152
8
GABRIELA BRISKAROVA (SATKD)
2026
158
4
VERONIKA BRISKAROVA (SATKD)
163
3
SARA SEKELOVA (SATKD)
2049
152
0
GABRIELA BRISKAROVA (SATKD)
158
0
VERONIKA BRISKAROVA (SATKD)
Medalists
1. VERONIKA BRISKAROVA, Slovak national team
2. GABRIELA BRISKAROVA, Slovak national team
3. SARA SEKELOVA, Slovak national team
3. PIADORA LONCARIC, TKD-KBK-MARIBOR
Mladinci (m) -55
2008
192
13
DAVID MARUŠIĆ (CROSTAR)
190
0
MARKO NOVAKOVIĆ (TKDBGD)
55
HRISTIJAN SPASOVSKI (DELINI)
2009
209
5
ARIJAN JELENOVIĆ (TKD KAR)
122
1
DAMJAN GRKOVSKI (GAIAN)
191
VUKAŠIN JOVIĆ (TKDBGD)
2029
192
0
DAVID MARUŠIĆ (CROSTAR)
55
0
HRISTIJAN SPASOVSKI (DELINI)
2030
209
16
ARIJAN JELENOVIĆ (TKD KAR)
191
1
VUKAŠIN JOVIĆ (TKDBGD)
2051
192
6
DAVID MARUŠIĆ (CROSTAR)
209
5
ARIJAN JELENOVIĆ (TKD KAR)
Medalists
1. DAVID MARUŠIĆ, Cro Star - Mostar
2. ARIJAN JELENOVIĆ, Karlovac
3. ----
3. VUKAŠIN JOVIĆ, Beograd
Mladinci (m) -63
2018
59
0
MARKO PETRUSHEVSKI (DELINI)
232
0
SANDI CENER (TKDKANG)
222
ANŽE ZUPAN (SILLA)
2044
232
0
SANDI CENER (TKDKANG)
222
0
ANŽE ZUPAN (SILLA)
Medalists
1. ANŽE ZUPAN, Taekwondo klub Silla
2. ----
3. ----
3. ----
Mladinci (m) -68
2034
60
0
DAVID KOSTADINOVSKI (DELINI)
77
0
MARIN BEGIĆ (TKDS HB)
Medalists
1. MARIN BEGIĆ, TKD SAVEZ HERCEG-BOSNE
2. ----
3. ----
3. ----