Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
8. BIG FOX CUP SLOVENIA - 2015
About tournament
Documents
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
Minni olympics (male)
Minni olympics (female)
Younger cadets (male)
Younger cadets (female)
Cadets (male)
Cadets (female)
Juniors (male)
Juniors (female)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Younger cadets (male) -30
Younger cadets (male) -33
Younger cadets (male) -36
Younger cadets (male) -39
Younger cadets (male) -43
Younger cadets (male) -47
Younger cadets (male) +51
Younger cadets (male) -30
1012
223
5
DANIN HASANAGIC (SILLA)
234
4
UROŠ BELANOVIĆ (ŠA SRB)
100
MARKO DRLJO (BIST)
1013
215
12
JAN FLEGAR (BIST)
4
0
LAN LAVRINC (TKD KBK)
171
TAI CERAR (ŠMARTNO)
1032
223
9
DANIN HASANAGIC (SILLA)
100
5
MARKO DRLJO (BIST)
1033
215
7
JAN FLEGAR (BIST)
171
2
TAI CERAR (ŠMARTNO)
1052
223
4
DANIN HASANAGIC (SILLA)
215
10
JAN FLEGAR (BIST)
Medalists
1. JAN FLEGAR, Bistra
2. DANIN HASANAGIC, Taekwondo klub Silla
3. TAI CERAR, Šmartno-Litija
3. MARKO DRLJO, Bistra
Younger cadets (male) -33
1014
224
0
DOMEN MOLJ (SILLA)
47
0
MARKO FARKAS (DRGNSLO)
1015
159
7
JAKUB MULLER (SATKD)
176
5
DAMJAN IVANKOVIĆ (BIST)
1016
108
7
LUKA MIKARIC (TKD KBK)
44
3
LUKA MAKSIMOVIĆ (DRGNSLO)
197
MARTINO PRCE (CROSTAR)
1034
224
7
DOMEN MOLJ (SILLA)
159
4
JAKUB MULLER (SATKD)
1035
108
3
LUKA MIKARIC (TKD KBK)
197
10
MARTINO PRCE (CROSTAR)
1053
224
9
DOMEN MOLJ (SILLA)
197
0
MARTINO PRCE (CROSTAR)
Medalists
1. DOMEN MOLJ, Taekwondo klub Silla
2. MARTINO PRCE, Cro Star - Mostar
3. JAKUB MULLER, Slovak national team
3. LUKA MIKARIC, TKD-KBK-MARIBOR
Younger cadets (male) -36
1017
167
3
ANDRE ŠKREBLIN (PANTERA)
104
8
IVAN MATIĆ (RUG)
1018
98
6
IVAN ŽAGMEŠTER (BIST)
9
12
LUKA RASKOVIC (TKD KBK)
1019
128
1
JOSIP TRUPEC (MLADOST)
157
13
MATEJ HORVATH (SATKD)
1020
68
17
TONI DUJIĆ (RUG)
11
1
NEJC LAZAR (TKD KBK)
1036
104
5
IVAN MATIĆ (RUG)
9
1
LUKA RASKOVIC (TKD KBK)
1037
157
8
MATEJ HORVATH (SATKD)
68
7
TONI DUJIĆ (RUG)
1054
104
6
IVAN MATIĆ (RUG)
157
3
MATEJ HORVATH (SATKD)
Medalists
1. IVAN MATIĆ, RUGVICA
2. MATEJ HORVATH, Slovak national team
3. LUKA RASKOVIC, TKD-KBK-MARIBOR
3. TONI DUJIĆ, RUGVICA
Younger cadets (male) -39
1044
230
1
MARKO VIDOVIĆ (TKDS HB)
220
5
LIN KOVACIC (TKD KBK)
Medalists
1. LIN KOVACIC, TKD-KBK-MARIBOR
2. MARKO VIDOVIĆ, TKD SAVEZ HERCEG-BOSNE
3. ----
3. ----
Younger cadets (male) -43
1021
185
3
DIMITRIJE AJDUKOVIĆ (TKDBGD)
106
8
NIKOLA UGARKOVIĆ (RUG)
156
RICHARD BRISKAR (SATKD)
1022
202
0
ALEKSANDAR ZARIĆ (ORIENT1)
187
0
JIRI ŠŤASTNÝ (LECAF)
23
VID MOHORIČ (JITAE)
1038
106
9
NIKOLA UGARKOVIĆ (RUG)
156
6
RICHARD BRISKAR (SATKD)
1039
202
0
ALEKSANDAR ZARIĆ (ORIENT1)
23
0
VID MOHORIČ (JITAE)
1055
106
14
NIKOLA UGARKOVIĆ (RUG)
23
8
VID MOHORIČ (JITAE)
Medalists
1. NIKOLA UGARKOVIĆ, RUGVICA
2. VID MOHORIČ, JITAE Maribor
3. RICHARD BRISKAR, Slovak national team
3. ----
Younger cadets (male) -47
1045
134
8
PATRIK IVANKOVIĆ (BIST)
146
1
NIKOLA ZARIĆ (ORIENT1)
Medalists
1. PATRIK IVANKOVIĆ, Bistra
2. NIKOLA ZARIĆ, ORIENT TKD
3. ----
3. ----
Younger cadets (male) +51
1046
194
5
DOMINIK GRANIĆ (CROSTAR)
219
0
TOMAZ MOCNIK (TKD KBK)
Medalists
1. DOMINIK GRANIĆ, Cro Star - Mostar
2. TOMAZ MOCNIK, TKD-KBK-MARIBOR
3. ----
3. ----