Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
8th Open European Clubs Championships 2020
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
Younger cadets (male)
Younger cadets (female)
Cadets (male)
Cadets (female)
Juniors (male)
Juniors (female)
Younger seniors (male)
Younger seniors (female)
Seniors (male)
Seniors (female)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Younger cadets (F) -33
Younger cadets (F) -36
Younger cadets (F) -40
Younger cadets (F) -44
Younger cadets (F) -33
SUNDAY1C
644
0
VIKTORIA VARGA (ION)
31
3
AINA KIRTSELIS (NURMI)
38
PETRA ČIRJAK (JASTREB)
643
ARIANA DORBOLO (ION)
649
ALEA LIN MOCEK (LACEK)
SUNDAY3C
31
9
AINA KIRTSELIS (NURMI)
38
1
PETRA ČIRJAK (JASTREB)
SUNDAY3D
643
14
ARIANA DORBOLO (ION)
649
6
ALEA LIN MOCEK (LACEK)
SUNDAY7D
31
8
AINA KIRTSELIS (NURMI)
643
6
ARIANA DORBOLO (ION)
Medalists
1. AINA KIRTSELIS, Taekwondo Nurmijärvi
2. ARIANA DORBOLO, ION
3. PETRA ČIRJAK, Jastreb
3. ALEA LIN MOCEK, SK TKD LACEK
Younger cadets (F) -36
SUNDAY4A
651
8
TEREZA URBANKOVA (LACEK)
653
5
ANA DJORDEVIC (OBENDF)
SUNDAY4B
652
0
TINA NINIĆ (ASTERX)
659
14
EMA DELIĆ (METALAC)
SUNDAY7A
651
2
TEREZA URBANKOVA (LACEK)
659
14
EMA DELIĆ (METALAC)
Medalists
1. EMA DELIĆ, Metalac
2. TEREZA URBANKOVA, SK TKD LACEK
3. TINA NINIĆ, TK ASTERIKS
3. ANA DJORDEVIC, Taekwondo Oberndorf
Younger cadets (F) -40
SUNDAY6A
671
7
KLARA UGLEŠIĆ (MONTER)
647
2
LORENA BULJAN (BISTRA)
310
LETIZIA ŠIMUNEC (VRB)
SUNDAY8C
671
8
KLARA UGLEŠIĆ (MONTER)
310
0
LETIZIA ŠIMUNEC (VRB)
Medalists
1. KLARA UGLEŠIĆ, TKD Monter
2. LETIZIA ŠIMUNEC, TK VRBOVEC
3. LORENA BULJAN, Bistra
3. ----
Younger cadets (F) -44
SUNDAY4C
668
6
LEA OPARNICA (KARLOV)
166
4
AIDA TOURE (CHAL)
313
REBECCA ŠIMUNEC (VRB)
SUNDAY7B
668
8
LEA OPARNICA (KARLOV)
313
0
REBECCA ŠIMUNEC (VRB)
Medalists
1. LEA OPARNICA, Karlovac
2. REBECCA ŠIMUNEC, TK VRBOVEC
3. AIDA TOURE, U S Chalette
3. ----