Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
BALKAN TAEKWONDO CHAMPIONSHIPS
About tournament
Documents
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
AGE GROUPS
Cadets (male)
Cadets (female)
Juniors (male)
Juniors (female)
Seniors (male)
Seniors (female)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Seniors (female) -49
Seniors (female) -57
Seniors (female) -62
Seniors (female) -67
Seniors (female) -73
Seniors (female) -49
A(2)026
293
8
ALEXANDRA NICOLETA GIREADA (ROU)
334
12
IVANA ĆUJIĆ (TAS)
292
SIMONA LARE (ROU)
A(2)038
334
11
IVANA ĆUJIĆ (TAS)
292
8
SIMONA LARE (ROU)
Medalists
1. IVANA ĆUJIĆ, Tekvondo asocijacija Srbije
2. SIMONA LARE, Romanian National Team
3. ALEXANDRA NICOLETA GIREADA, Romanian National Team
3. ----
Seniors (female) -57
B(2)006
186
3
TANIA STEFANOVA (BTF)
67
5
KATARINA ŠONJIĆ (TAS)
246
ERENDITA GERGURI (KOSOVO)
B(2)007
14
1
DINA CUKURIJA (BIH)
294
8
MALINA MIHAILA (ROU)
229
IVANA LJUBOJEVIĆ (TAS)
B(2)024
67
9
KATARINA ŠONJIĆ (TAS)
246
3
ERENDITA GERGURI (KOSOVO)
B(2)025
294
14
MALINA MIHAILA (ROU)
229
10
IVANA LJUBOJEVIĆ (TAS)
B(2)035
67
1
KATARINA ŠONJIĆ (TAS)
294
7
MALINA MIHAILA (ROU)
Medalists
1. MALINA MIHAILA, Romanian National Team
2. KATARINA ŠONJIĆ, Tekvondo asocijacija Srbije
3. IVANA LJUBOJEVIĆ, Tekvondo asocijacija Srbije
3. ERENDITA GERGURI, AAM "PRISHTINA"
Seniors (female) -62
C(2)017
55
15
ALEKSANDRA RADMILOVIĆ (TAS)
295
3
IZABELLA BAJKO (ROU)
C(2)018
56
12
JOVANA MIĆIĆ (TAS)
36
9
GORANA MALINOVIĆ (BIH)
C(2)033
55
14
ALEKSANDRA RADMILOVIĆ (TAS)
56
2
JOVANA MIĆIĆ (TAS)
Medalists
1. ALEKSANDRA RADMILOVIĆ, Tekvondo asocijacija Srbije
2. JOVANA MIĆIĆ, Tekvondo asocijacija Srbije
3. IZABELLA BAJKO, Romanian National Team
3. GORANA MALINOVIĆ, National team of Bosnia and Herzegovina
Seniors (female) -67
C(2)028
139
0
BUSRA NUR SEZEK (TURKEY)
256
0
VLORA HAJRIZI (KOSOVO)
Medalists
1. BUSRA NUR SEZEK, TURKISH NATIONAL TAEKWONDO TEAM
2. VLORA HAJRIZI, AAM "PRISHTINA"
3. ----
3. ----
Seniors (female) -73
C(2)019
58
7
MAJA DUKIĆ (TAS)
129
16
KUBRA OKUR (TURKEY)
147
ANĐELA POPOVIĆ (MNE)
C(2)034
129
11
KUBRA OKUR (TURKEY)
147
6
ANĐELA POPOVIĆ (MNE)
Medalists
1. KUBRA OKUR, TURKISH NATIONAL TAEKWONDO TEAM
2. ANĐELA POPOVIĆ, MONTENEGRO
3. MAJA DUKIĆ, Tekvondo asocijacija Srbije
3. ----