Cadets (male) -33
1. DIMITAR PETROV, Bulgarian National Team |
2. SADMIR HABIBOVIC, National team of Bosnia and Herzegovina |
3. DUŠAN GLIGORIĆ, Tekvondo asocijacija Srbije |
3. VIRGIL LAURENTIU PETER, Romanian National Team |
|
|
|
Cadets (male) -37
1. NEDZAD HUSIC, National team of Bosnia and Herzegovina |
2. ALEKSANDAR BATALO, Tekvondo asocijacija Srbije |
3. ŽIGA KORPAR, SLOVENIAN TAEKWONDO ASSOCIATION |
3. MUSTAFA TURHAL, TURKISH NATIONAL TAEKWONDO TEAM |
|
|
|
Cadets (male) -41
1. KRISTIAN VESELINOV, Bulgarian National Team |
2. DAVID CVIJANIKIC, National team of Bosnia and Herzegovina |
3. MUHAMED ĐOKOVIĆ, MONTENEGRO |
3. RAMAZAN KOSE, TURKISH NATIONAL TAEKWONDO TEAM |
|
|
|
Cadets (male) -45
1. NENAD MARJANOV, Tekvondo asocijacija Srbije |
2. NIKOLA VUKOSAVLJEV, Tekvondo asocijacija Srbije |
3. HRISTIJAN SPASOVSKI, Macedonia |
3. BURAK ASIK, TURKISH NATIONAL TAEKWONDO TEAM |
|
|
|
Cadets (male) -49
1. RECEP ANIL CANCI, TURKISH NATIONAL TAEKWONDO TEAM |
2. ALEXANDRU CILEA, Romanian National Team |
3. ROMARJO NOKA, Albania |
3. MIŠA STANIĆ, Tekvondo asocijacija Srbije |
|
|
|
Cadets (male) -53
1. PATRIK DIVKOVIČ, SLOVENIAN TAEKWONDO ASSOCIATION |
2. LIRIDON PEPOSHI, Albania |
3. FILIP KARAJLOVIĆ, Tekvondo asocijacija Srbije |
3. DAVID ARAPAJ, MONTENEGRO |
|
|
|
Cadets (male) -57
1. DONALDO DIZDARI, Albania |
2. STEFAN TOPIĆ, Tekvondo asocijacija Srbije |
3. ZORAN TOMIĆ, Tekvondo asocijacija Srbije |
3. BOJAN VLADISAVLJEVIĆ, MONTENEGRO |
|
|
|
Cadets (male) -61
1. NIKOLA KALANJ, Tekvondo asocijacija Srbije |
2. MUSTAFA ASLAN, TURKISH NATIONAL TAEKWONDO TEAM |
3. ĐORĐE IVANOVIĆ, MONTENEGRO |
3. FILIP BUNČIĆ, Tekvondo asocijacija Srbije |
|
|
|
Cadets (male) -65
1. EMRE GUL, TURKISH NATIONAL TAEKWONDO TEAM |
2. ĐORĐE VUJIČIĆ, National team of Bosnia and Herzegovina |
3. MARKO MARJANOVIĆ, Tekvondo asocijacija Srbije |
3. NIK JUNCAJ, MONTENEGRO |
|
|
|
Cadets (male) +65
1. LUCA GABRIEL, Romanian National Team |
2. ALEKSANDAR RADOVIĆ, Tekvondo asocijacija Srbije |
3. SERGEN CURABAS, TURKISH NATIONAL TAEKWONDO TEAM |
3. DEJAN GEORGIEVSKI, Macedonia |
|
| |
Cadets (female) -29
1. KUBRANUR CEKMECE, TURKISH NATIONAL TAEKWONDO TEAM |
2. NATAŠA LAZIĆ, Tekvondo asocijacija Srbije |
|
|
|
|
|
Cadets (female) -33
1. RABIA ARDIC, TURKISH NATIONAL TAEKWONDO TEAM |
2. EDINA KRAJA, MONTENEGRO |
3. MILJANA STEFANOV, Tekvondo asocijacija Srbije |
|
|
|
|
Cadets (female) -37
1. AYSE SUMEYRA ALICI, TURKISH NATIONAL TAEKWONDO TEAM |
2. EMILIA TASEVA, Bulgarian National Team |
3. GABRIELA KATSAROVA, Bulgarian National Team |
3. KSENIJA VUJADINOVIĆ, MONTENEGRO |
|
|
|
Cadets (female) -41
1. ANCUTA DUMITRA MIHAILA, Romanian National Team |
2. IRENA ĐORIĆ, Tekvondo asocijacija Srbije |
3. JELENA BERIĆ, Tekvondo asocijacija Srbije |
3. AYA AL MASRI, Bulgarian National Team |
|
|
|
Cadets (female) -44
1. MERVE DINCEL, TURKISH NATIONAL TAEKWONDO TEAM |
2. MILICA KARANOVIC, National team of Bosnia and Herzegovina |
3. MELANIJA BIORAC, Tekvondo asocijacija Srbije |
3. NADICA BOŽANIĆ, Tekvondo asocijacija Srbije |
|
|
|
Cadets (female) -47
1. KUBRA KORKMAZER, TURKISH NATIONAL TAEKWONDO TEAM |
2. ELENA MALINIĆ, Tekvondo asocijacija Srbije |
3. MERI ACEVSKA, Macedonia |
3. DRITA DEDIVANAJ, MONTENEGRO |
|
|
|
Cadets (female) -51
1. JANA RULJIĆ, Tekvondo asocijacija Srbije |
2. ILAYDA YILMAZ, TURKISH NATIONAL TAEKWONDO TEAM |
3. ELMEDINA LATIĆ, MONTENEGRO |
3. ŽELJANA RAŠKOVIĆ, Tekvondo asocijacija Srbije |
|
|
|
Cadets (female) -55
1. VANJA MARKOVIĆ, Tekvondo asocijacija Srbije |
2. NATALIJA ĆALIĆ, Tekvondo asocijacija Srbije |
3. MIRELA HRISTOVA, Bulgarian National Team |
3. DIMANA KRASTEVA, Bulgarian National Team |
|
|
|
Cadets (female) -59
1. NADJA SAVKOVIĆ, Tekvondo asocijacija Srbije |
2. LIA VASILEVA, Bulgarian National Team |
3. SUMEYYE EGRI, TURKISH NATIONAL TAEKWONDO TEAM |
3. AGNESA PEFQELI, AAM "PRISHTINA" |
|
|
|
Cadets (female) +59
1. ANDRIJANA ANTONIĆ, Tekvondo asocijacija Srbije |
2. MILICA BOŽANIĆ, Tekvondo asocijacija Srbije |
3. ANNA POPOVA, Bulgarian National Team |
3. ZEYNEP ESMA UYUMAZ, TURKISH NATIONAL TAEKWONDO TEAM |
|
| |
Juniors (male) -45
1. SELCUK AKBAS, TURKISH NATIONAL TAEKWONDO TEAM |
2. OVIDIU TRIFAN, Romanian National Team |
3. HALIL PEKA, Albania |
3. NIKOLA TRIFUNOVIĆ, Tekvondo asocijacija Srbije |
|
|
|
Juniors (male) -48
1. ARAŠ TOHIDI, Tekvondo asocijacija Srbije |
2. IRFAN BIRSOY, TURKISH NATIONAL TAEKWONDO TEAM |
|
|
|
|
|
Juniors (male) -51
1. KURSAT BUYUKEKEN, TURKISH NATIONAL TAEKWONDO TEAM |
2. UROŠ DEJANOVIĆ, Tekvondo asocijacija Srbije |
3. BESFORT BERISHA, AAM "PRISHTINA" |
3. KOSTADIN GORGJIEVSKI, Macedonia |
|
|
|
Juniors (male) -55
1. JOVAN SIBINČIĆ, Tekvondo asocijacija Srbije |
2. HAKAN RAMAZAN TEPE, TURKISH NATIONAL TAEKWONDO TEAM |
3. GJELOSH DEDIVANAJ, MONTENEGRO |
3. DUŠAN AVAKUMOVIĆ, Tekvondo asocijacija Srbije |
|
|
|
Juniors (male) -59
1. HASAN KAN, TURKISH NATIONAL TAEKWONDO TEAM |
2. NIKOLA MARČETIĆ, Tekvondo asocijacija Srbije |
3. MIODRAG VIĆENTIĆ, Tekvondo asocijacija Srbije |
3. MATIC MOTALN, SLOVENIAN TAEKWONDO ASSOCIATION |
|
|
|
Juniors (male) -63
1. YUNUS EMRE SAYAN, TURKISH NATIONAL TAEKWONDO TEAM |
2. MARIO GEGAJ, MONTENEGRO |
3. DARIO BODOR, Tekvondo asocijacija Srbije |
3. EMIR KALJANAC, National team of Bosnia and Herzegovina |
|
|
|
Juniors (male) -68
1. DEJAN TOMIĆ, Tekvondo asocijacija Srbije |
2. LUKA ČONIĆ, Tekvondo asocijacija Srbije |
3. ZSOLT JOZSEF FEHER, Romanian National Team |
3. ALEN CUKURIJA, National team of Bosnia and Herzegovina |
|
|
|
Juniors (male) -73
1. REMZI KARAKUS, TURKISH NATIONAL TAEKWONDO TEAM |
2. IGOR GLIŠIN, Tekvondo asocijacija Srbije |
3. YORDAN KOLEV, Bulgarian National Team |
3. MIHAIL KANCHEV, Bulgarian National Team |
|
|
|
Juniors (male) -78
1. ALEKSANDAR ĐORIĆ, Tekvondo asocijacija Srbije |
2. ADEM KOCOGLU, TURKISH NATIONAL TAEKWONDO TEAM |
3. DANILO SPASOJEVIĆ, MONTENEGRO |
3. VOJISLAV DANIČIĆ, Tekvondo asocijacija Srbije |
|
|
|
Juniors (male) +78
1. OMER FIRAT CELIK, TURKISH NATIONAL TAEKWONDO TEAM |
2. IVAN MILOVANOVIĆ, Tekvondo asocijacija Srbije |
3. PETAR STEVIC, Macedonia |
3. BORISLAV DONCHEV, Bulgarian National Team |
|
| |
Juniors (female) -44
1. CIGDEM SIMSEK, TURKISH NATIONAL TAEKWONDO TEAM |
2. TEODORA SUCIU, Romanian National Team |
3. AJLA REIZBEGOVIC, National team of Bosnia and Herzegovina |
|
|
|
|
Juniors (female) -46
1. ESRA KALEM, TURKISH NATIONAL TAEKWONDO TEAM |
2. AMILA KARSIC, National team of Bosnia and Herzegovina |
3. ADA DEMNERI, Albania |
3. ARDIANA KARAMANAGA, MONTENEGRO |
|
|
|
Juniors (female) -49
1. ESRA GUL, TURKISH NATIONAL TAEKWONDO TEAM |
2. MARIJA VUČETIĆ, Tekvondo asocijacija Srbije |
3. NIKOL CHORBANOVA, Bulgarian National Team |
3. MILENA LEVIČAR, MONTENEGRO |
|
|
|
Juniors (female) -52
1. SUDE BURCU, TURKISH NATIONAL TAEKWONDO TEAM |
2. IRIS JOVIĆ VUJAKOVIĆ, Tekvondo asocijacija Srbije |
3. MEDINA KANAĆEVIĆ, MONTENEGRO |
3. MIRJANA RAŠOVIĆ, MONTENEGRO |
|
|
|
Juniors (female) -55
1. ELIF KALEM, TURKISH NATIONAL TAEKWONDO TEAM |
2. MADALINA CONDURAT, Romanian National Team |
3. MARIJA PESHEVSKA, Macedonia |
|
|
|
|
Juniors (female) -59
1. BURCU OZLU, TURKISH NATIONAL TAEKWONDO TEAM |
2. DELILA RAMIC, National team of Bosnia and Herzegovina |
3. FABIOLA BRAHJA, Albania |
3. VANJA TOMIĆ, Tekvondo asocijacija Srbije |
|
|
|
Juniors (female) -63
1. NESLIHAN DEMIREL, TURKISH NATIONAL TAEKWONDO TEAM |
2. TEODORA NEDELCU, Romanian National Team |
3. SONJA BORODENKO, Tekvondo asocijacija Srbije |
|
|
|
|
Juniors (female) -68
1. EBRU KESKIN, TURKISH NATIONAL TAEKWONDO TEAM |
2. MILICA TASIĆ, Tekvondo asocijacija Srbije |
3. IRENA NEDELJKOVIĆ, Tekvondo asocijacija Srbije |
|
|
|
|
Juniors (female) +68
1. AYLA SOLAK, TURKISH NATIONAL TAEKWONDO TEAM |
2. SARA PUNGARTNIK, SLOVENIAN TAEKWONDO ASSOCIATION |
3. LEJLA BRKIĆ, National team of Bosnia and Herzegovina |
3. JELENA LUKIĆ, Tekvondo asocijacija Srbije |
|
| | | |
Seniors (male) -54
1. MIHAJLO MANIĆ, Tekvondo asocijacija Srbije |
2. METIN DANKAZ, TURKISH NATIONAL TAEKWONDO TEAM |
3. IULIAN GHIBU, Romanian National Team |
3. BORIS SEKULIĆ, Tekvondo asocijacija Srbije |
|
|
|
Seniors (male) -58
1. MILOŠ GLADOVIĆ, Tekvondo asocijacija Srbije |
2. DENIS PAUL MATEI, Romanian National Team |
3. MARIUS BODEA, Romanian National Team |
|
|
|
|
Seniors (male) -63
1. NIKOLA VUČKOVIĆ, Tekvondo asocijacija Srbije |
2. NINOSLAV BABIĆ, Tekvondo asocijacija Srbije |
3. MILO JANKOVIĆ, MONTENEGRO |
3. UGUR UCDINC, TURKISH NATIONAL TAEKWONDO TEAM |
|
|
|
Seniors (male) -68
1. IVAN PUREŠEVIĆ, Tekvondo asocijacija Srbije |
2. BOJAN ARBUTINA, Tekvondo asocijacija Srbije |
3. DAN ALEXANDRU DUMICI, Romanian National Team |
3. ABDULLAH MEHMET EVEZ, TURKISH NATIONAL TAEKWONDO TEAM |
|
|
|
Seniors (male) -74
1. BALŠA RADUNOVIĆ, MONTENEGRO |
2. JANET GEORGEL STOCHICI, Romanian National Team |
3. VALON SELMANI, AAM "PRISHTINA" |
3. VLADIMIR CHANKULOVSKI, Macedonia |
|
|
|
Seniors (male) -80
1. ARMIN GREDIC, National team of Bosnia and Herzegovina |
2. MILOŠ GOLUBOVIĆ, Tekvondo asocijacija Srbije |
3. IVAN KARAJLOVIĆ, Tekvondo asocijacija Srbije |
3. CELAL KELES, TURKISH NATIONAL TAEKWONDO TEAM |
|
|
|
Seniors (male) -87
1. ĐORĐE MARČETIĆ, Tekvondo asocijacija Srbije |
2. DRAŠKO JOVANOV, Tekvondo asocijacija Srbije |
3. ALEN ALIC, National team of Bosnia and Herzegovina |
|
|
|
|
Seniors (male) +87
1. VENTSISLAV SOKOLOV, Bulgarian National Team |
2. MAXHUN BERISHA, AAM "PRISHTINA" |
3. CHRISTOPHER BABY, Romanian National Team |
3. LJUBOMIR STANCIC, National team of Bosnia and Herzegovina |
|
| |
Seniors (female) -49
1. IVANA ĆUJIĆ, Tekvondo asocijacija Srbije |
2. SIMONA LARE, Romanian National Team |
3. ALEXANDRA NICOLETA GIREADA, Romanian National Team |
|
|
|
|
Seniors (female) -57
1. MALINA MIHAILA, Romanian National Team |
2. KATARINA ŠONJIĆ, Tekvondo asocijacija Srbije |
3. IVANA LJUBOJEVIĆ, Tekvondo asocijacija Srbije |
3. ERENDITA GERGURI, AAM "PRISHTINA" |
|
|
|
Seniors (female) -62
1. ALEKSANDRA RADMILOVIĆ, Tekvondo asocijacija Srbije |
2. JOVANA MIĆIĆ, Tekvondo asocijacija Srbije |
3. IZABELLA BAJKO, Romanian National Team |
3. GORANA MALINOVIĆ, National team of Bosnia and Herzegovina |
|
|
|
Seniors (female) -67
1. BUSRA NUR SEZEK, TURKISH NATIONAL TAEKWONDO TEAM |
2. VLORA HAJRIZI, AAM "PRISHTINA" |
|
|
|
|
|
Seniors (female) -73
1. KUBRA OKUR, TURKISH NATIONAL TAEKWONDO TEAM |
2. ANĐELA POPOVIĆ, MONTENEGRO |
3. MAJA DUKIĆ, Tekvondo asocijacija Srbije |
|
|
| | | |