Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
CROATIA KARLOVAC OPEN 2015
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
AREA
Area 1
Area 2
Area 3
Area 4
Area 6
Area 7
Area 8
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađi kadeti A -27
Mlađi kadeti A -30
Mlađi kadeti A -33
Mlađi kadeti A -36
Mlađi kadeti A -39
Mlađe kadetkinje A -30
Mlađe kadetkinje A -33
Mlađi kadeti B -24
Mlađi kadeti B -30
Mlađi kadeti A -27
2021
631
6
IVAN ŠALAMON (ELIT)
570
1
MAKS RAKOČEVIĆ (TKD KAR)
451
BORNA SMERNJAK (ZGDUB)
2022
466
7
DAVID KARABEGOVIĆ (ZGDUB)
527
1
HAMZA BAHTANOVIĆ (TKDNGS)
455
MATIJA TUNJIĆ (ORKAAS)
2050
631
9
IVAN ŠALAMON (ELIT)
451
5
BORNA SMERNJAK (ZGDUB)
2051
466
11
DAVID KARABEGOVIĆ (ZGDUB)
455
6
MATIJA TUNJIĆ (ORKAAS)
2068
631
5
IVAN ŠALAMON (ELIT)
466
6
DAVID KARABEGOVIĆ (ZGDUB)
Medalists
1. DAVID KARABEGOVIĆ, ZG-DUBRAVA
2. IVAN ŠALAMON, Elit
3. MATIJA TUNJIĆ, ORKA AS
3. BORNA SMERNJAK, ZG-DUBRAVA
Mlađi kadeti A -30
2008
774
1
LUKA ČORDAŠ (TKD_BJE)
630
8
SRDJAN TOMIC (ELIT)
231
BORNA BRADARIĆ (NERYO)
2009
427
0
MARTIN MATAK (OMEGA)
296
12
JAN FLEGAR (BIST)
505
SVEN ANIĆ (TKD PRA)
2010
775
2
DAVOR MLINAC (OMEGA)
617
12
DANIN HASANAGIC (KORYO)
380
MIHOVIL ŠAVOR RADIČEVIĆ (TKD KAR)
712
FRAN ŠERER (ZAGREB)
418
BRUNO GRĐAN (OMEGA)
2038
630
12
SRDJAN TOMIC (ELIT)
231
0
BORNA BRADARIĆ (NERYO)
2039
296
13
JAN FLEGAR (BIST)
505
7
SVEN ANIĆ (TKD PRA)
2040
617
2
DANIN HASANAGIC (KORYO)
380
0
MIHOVIL ŠAVOR RADIČEVIĆ (TKD KAR)
2041
712
5
FRAN ŠERER (ZAGREB)
418
0
BRUNO GRĐAN (OMEGA)
2062
630
9
SRDJAN TOMIC (ELIT)
296
3
JAN FLEGAR (BIST)
2063
617
6
DANIN HASANAGIC (KORYO)
712
4
FRAN ŠERER (ZAGREB)
2074
630
7
SRDJAN TOMIC (ELIT)
617
2
DANIN HASANAGIC (KORYO)
Medalists
1. SRDJAN TOMIC, Elit
2. DANIN HASANAGIC, KORYO Slovenia
3. JAN FLEGAR, Bistra
3. FRAN ŠERER, Zagreb
Mlađi kadeti A -33
2023
797
0
DOMAGOJ KOVAČ (FOX)
75
0
JAKOV PRPIĆ (GROBNIK)
2024
628
4
DOMEN MOLJ (KORYO)
473
0
LUKA GOLOMEIĆ (ZGDUB)
2025
382
0
IVAN KLARIĆ (TKD KAR)
73
1
VALERIO BURIĆ (GROBNIK)
2026
216
2
ADZIJA GANJOLA (BES)
301
1
PETER CISARIK (ILYO KE)
2052
797
0
DOMAGOJ KOVAČ (FOX)
628
13
DOMEN MOLJ (KORYO)
2053
73
10
VALERIO BURIĆ (GROBNIK)
216
3
ADZIJA GANJOLA (BES)
2069
628
12
DOMEN MOLJ (KORYO)
73
0
VALERIO BURIĆ (GROBNIK)
Medalists
1. DOMEN MOLJ, KORYO Slovenia
2. VALERIO BURIĆ, GROBNIK-ČAVLE
3. DOMAGOJ KOVAČ, Fox
3. ADZIJA GANJOLA, BESA
Mlađi kadeti A -36
2011
74
0
ROKO BOGDAN (GROBNIK)
121
25
TONI DUJIĆ (RUG)
743
MARIN TOTIĆ (FENVUK)
68
LUKA RASKOVIC (TKD KBK)
203
JOSIP BLAŽUN (OZALJ)
2012
303
3
DARIO PONGRAC (DUBRAVA)
793
1
LEON DUKANOVIĆ (FOX)
198
DOMINIK ARŠULIĆ (TKDDRHR)
180
IVAN MATIĆ (RUG)
289
MATEJ HORVATH (KOSICE)
2042
121
9
TONI DUJIĆ (RUG)
743
0
MARIN TOTIĆ (FENVUK)
2043
68
0
LUKA RASKOVIC (TKD KBK)
203
1
JOSIP BLAŽUN (OZALJ)
2044
303
2
DARIO PONGRAC (DUBRAVA)
198
3
DOMINIK ARŠULIĆ (TKDDRHR)
2045
180
11
IVAN MATIĆ (RUG)
289
1
MATEJ HORVATH (KOSICE)
2064
121
3
TONI DUJIĆ (RUG)
203
1
JOSIP BLAŽUN (OZALJ)
2065
198
0
DOMINIK ARŠULIĆ (TKDDRHR)
180
12
IVAN MATIĆ (RUG)
2075
121
2
TONI DUJIĆ (RUG)
180
1
IVAN MATIĆ (RUG)
Medalists
1. TONI DUJIĆ, RUGVICA
2. IVAN MATIĆ, RUGVICA
3. JOSIP BLAŽUN, Ozalj
3. DOMINIK ARŠULIĆ, DUGA RESA
Mlađi kadeti A -39
2027
217
1
DARDAN LULGJURAJ (BES)
784
9
IVAN ŠIMIĆ (ŠUJICA )
2028
61
12
LIN KOVACIC (TKD KBK)
792
0
MARKO OSMOKROVIĆ (FOX)
2029
309
0
DORIAN JURIĆ (LEKENIK)
832
3
LUKA VARGA (OTOK)
431
ADRIJAN JANDROKOVIĆ (MASTER)
2054
784
0
IVAN ŠIMIĆ (ŠUJICA )
61
2
LIN KOVACIC (TKD KBK)
2055
832
1
LUKA VARGA (OTOK)
431
2
ADRIJAN JANDROKOVIĆ (MASTER)
2070
61
18
LIN KOVACIC (TKD KBK)
431
2
ADRIJAN JANDROKOVIĆ (MASTER)
Medalists
1. LIN KOVACIC, TKD-KBK-MARIBOR
2. ADRIJAN JANDROKOVIĆ, MASTER
3. IVAN ŠIMIĆ, ŠUJICA Tomislavgrad
3. LUKA VARGA, Taekwondo klub OTOK
Mlađe kadetkinje A -30
2030
714
10
FRIDA ĆUŽE (CONTRA)
361
5
DORA ČERNELIĆ (TKDDRHR)
2031
395
13
PIA JURIČIĆ (RJEČINA)
69
1
SPELA SOSTARIC (TKD KBK)
2032
778
1
ENA DASKIJEVIĆ (OMEGA)
306
2
KORINA HOLJEVAC (DUBRAVA)
432
LANA PRĐUN (MASTER)
2056
714
1
FRIDA ĆUŽE (CONTRA)
395
2
PIA JURIČIĆ (RJEČINA)
2057
306
3
KORINA HOLJEVAC (DUBRAVA)
432
5
LANA PRĐUN (MASTER)
2071
395
3
PIA JURIČIĆ (RJEČINA)
432
6
LANA PRĐUN (MASTER)
Medalists
1. LANA PRĐUN, MASTER
2. PIA JURIČIĆ, Rječina
3. KORINA HOLJEVAC, Dubrava
3. FRIDA ĆUŽE, Contra
Mlađe kadetkinje A -33
2033
124
11
LUCIJA NESNIDAL (RUG)
62
1
LUCIJA BUJAS (TKD KBK)
2034
772
0
ELLA KASUMOVIĆ (TKD_BJE)
693
11
ANDREA BARTULAC (GACKA)
2035
377
6
ANA CUCULIĆ (GROBNIK)
758
14
SARA PIDRO (BUGOJNO)
780
ANA RANĐELOVIĆ (GAIAN)
2058
124
1
LUCIJA NESNIDAL (RUG)
693
5
ANDREA BARTULAC (GACKA)
2059
758
2
SARA PIDRO (BUGOJNO)
780
3
ANA RANĐELOVIĆ (GAIAN)
2072
693
3
ANDREA BARTULAC (GACKA)
780
2
ANA RANĐELOVIĆ (GAIAN)
Medalists
1. ANDREA BARTULAC, GACKA
2. ANA RANĐELOVIĆ, GAIANA
3. LUCIJA NESNIDAL, RUGVICA
3. SARA PIDRO, BUGOJNO
Mlađi kadeti B -24
2036
238
0
ZORAN GIZDIĆ (NERYO)
732
7
ANDREJ TUŠKAN (TKD KAR)
259
ANDRE KRANJ (ZADAR)
2037
842
9
MARTIN FRANOVIĆ (ČIGRA)
334
4
ALKANDER FRANULOVIĆ (FORTECA)
107
GABRIJEL ĐAKOVIĆ (TKD KAR)
2060
732
10
ANDREJ TUŠKAN (TKD KAR)
259
1
ANDRE KRANJ (ZADAR)
2061
842
6
MARTIN FRANOVIĆ (ČIGRA)
107
2
GABRIJEL ĐAKOVIĆ (TKD KAR)
2073
732
4
ANDREJ TUŠKAN (TKD KAR)
842
0
MARTIN FRANOVIĆ (ČIGRA)
Medalists
1. ANDREJ TUŠKAN, Karlovac
2. MARTIN FRANOVIĆ, Čigra
3. ANDRE KRANJ, PLOVANIJA-ZADAR
3. GABRIJEL ĐAKOVIĆ, Karlovac
Mlađi kadeti B -30
2001
598
2
MARKO DRLJO (BIST)
584
0
MARKO HRASTOVČAK (TKD KAR)
789
KOSTA KOMATINA (MNESTAR)
2002
857
0
NIKOLA BIĆANIĆ (PLTVICE)
648
1
LUKA VUKUŠIĆ (OGULIN)
713
IVAN VUCENOVIC (LJUBIJA)
2003
798
6
MARKO JOVIĆ (FOX)
144
2
JURIJ LEBINGER (GAIAN)
812
GAO SAMED YUAN YANG (TKDOLC)
2004
512
0
JOSIP ŠEKETA (TKD PRA)
767
2
BORNA PRUGOVEČKI (ZGDUB)
281
NIKOLA OREB (FORTECA)
2005
796
2
IVANO GRIGOROV (FOX)
135
3
DOROTEJ VUKŠIĆ (TKD KAR)
343
LUKA BEVANDA (CROSTAR)
2006
834
7
IVAN POLJAK (PLTVICE)
463
11
LOVRO MAŽAR (ZGDUB)
239
TONI SAŠA (NERYO)
2007.1
862
2
STIPE ŠEBALJ (PLTVICE)
645
8
IVAN LUKETIĆ (OGULIN)
718
LUKA VUNIC (LJUBIJA)
2007.2
284
0
CHRIS KERSCH (KUKKIWO)
887
0
IVAN KOS MARIČIĆ (CONTRA)
745
GABRIJEL HALAR (TKD KAR)
2013
598
1
MARKO DRLJO (BIST)
789
5
KOSTA KOMATINA (MNESTAR)
2014
648
4
LUKA VUKUŠIĆ (OGULIN)
713
6
IVAN VUCENOVIC (LJUBIJA)
2015
798
5
MARKO JOVIĆ (FOX)
812
18
GAO SAMED YUAN YANG (TKDOLC)
2016
767
10
BORNA PRUGOVEČKI (ZGDUB)
281
8
NIKOLA OREB (FORTECA)
2017
135
4
DOROTEJ VUKŠIĆ (TKD KAR)
343
3
LUKA BEVANDA (CROSTAR)
2018
463
10
LOVRO MAŽAR (ZGDUB)
239
4
TONI SAŠA (NERYO)
2019
645
3
IVAN LUKETIĆ (OGULIN)
718
0
LUKA VUNIC (LJUBIJA)
2020
284
0
CHRIS KERSCH (KUKKIWO)
745
0
GABRIJEL HALAR (TKD KAR)
2046
789
6
KOSTA KOMATINA (MNESTAR)
713
5
IVAN VUCENOVIC (LJUBIJA)
2047
812
4
GAO SAMED YUAN YANG (TKDOLC)
767
15
BORNA PRUGOVEČKI (ZGDUB)
2048
135
2
DOROTEJ VUKŠIĆ (TKD KAR)
463
7
LOVRO MAŽAR (ZGDUB)
2049
645
14
IVAN LUKETIĆ (OGULIN)
745
5
GABRIJEL HALAR (TKD KAR)
2066
789
2
KOSTA KOMATINA (MNESTAR)
767
9
BORNA PRUGOVEČKI (ZGDUB)
2067
463
2
LOVRO MAŽAR (ZGDUB)
645
3
IVAN LUKETIĆ (OGULIN)
2076
767
4
BORNA PRUGOVEČKI (ZGDUB)
645
13
IVAN LUKETIĆ (OGULIN)
Medalists
1. IVAN LUKETIĆ, Ogulin
2. BORNA PRUGOVEČKI, ZG-DUBRAVA
3. LOVRO MAŽAR, ZG-DUBRAVA
3. KOSTA KOMATINA, MONTENEGRO STARS - BUDVA