Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
CROATIA KARLOVAC OPEN 2015
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
AREA
Area 1
Area 2
Area 3
Area 4
Area 6
Area 7
Area 8
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađe kadetkinje A -36
Mlađe kadetkinje A -39
Mlađi kadeti B -27
Mlađi kadeti B -33
Mlađe kadetkinje B -24
Mlađe kadetkinje B -27
Mlađe kadetkinje B -30
Mlađe kadetkinje B -33
Mlađe kadetkinje A -36
3009
305
11
SARA HAMPOVČAN (DUBRAVA)
77
1
LARA ŠĆULAC (GROBNIK)
326
VITA PRPIĆ (SENJ)
681
NIKA JURAC (FENVUK)
800
LARA PAVIČIĆ (FOX)
3010
801
7
TARRA BUDAK (FOX)
448
5
KARLA MORENA-FUMIĆ (ZGDUB)
295
DORA TROHA (BIST)
589
MAREA VODOPIJA (TIGAZ)
346
SLAVICA LETICA (KORYOTG)
3036
305
0
SARA HAMPOVČAN (DUBRAVA)
326
0
VITA PRPIĆ (SENJ)
3037
681
0
NIKA JURAC (FENVUK)
800
0
LARA PAVIČIĆ (FOX)
3038
801
7
TARRA BUDAK (FOX)
295
2
DORA TROHA (BIST)
3039
589
1
MAREA VODOPIJA (TIGAZ)
346
3
SLAVICA LETICA (KORYOTG)
3058
326
5
VITA PRPIĆ (SENJ)
681
3
NIKA JURAC (FENVUK)
3059
801
2
TARRA BUDAK (FOX)
346
10
SLAVICA LETICA (KORYOTG)
3071
326
6
VITA PRPIĆ (SENJ)
346
8
SLAVICA LETICA (KORYOTG)
Medalists
1. SLAVICA LETICA, Koryo Tomislavgrad
2. VITA PRPIĆ, SENJ
3. TARRA BUDAK, Fox
3. NIKA JURAC, FENIKS-VUKOMEREC
Mlađe kadetkinje A -39
3068
876
4
STANIC ANDREA (LJUBIJA)
535
6
IRA GRGIĆ (TKDNGS)
Medalists
1. IRA GRGIĆ, Novi Grad Sarajevo
2. STANIC ANDREA, Ljubija-Prijedor
3. ----
3. ----
Mlađi kadeti B -27
3011
439
13
PATRIK KOVAČEVIĆ (MASTER)
815
6
ESED AHMETHODŽIĆ (TKDOLC)
752
JURAJ CIGLAR (TKTRNJE)
3012
336
1
SIMON MILOSTIĆ (FORTECA)
728
5
TIN HRISTOV (CONTRA)
723
MARTIN ĐAKOVIĆ (TKD KAR)
3013
260
6
JASMIN AGIĆ (ZADAR)
711
11
ANTONIO DEJAK (CONTRA)
113
MATEO GOLDAŠIĆ (TKD KAR)
3014
721
17
SRDJAN MILJATOVIC (LJUBIJA)
540
5
MARIN ŠTEKO (TKTRNJE)
733
IVAN KOS MARIČIĆ (CONTRA)
3040
439
8
PATRIK KOVAČEVIĆ (MASTER)
752
2
JURAJ CIGLAR (TKTRNJE)
3041
728
1
TIN HRISTOV (CONTRA)
723
14
MARTIN ĐAKOVIĆ (TKD KAR)
3042
711
0
ANTONIO DEJAK (CONTRA)
113
0
MATEO GOLDAŠIĆ (TKD KAR)
3043
721
0
SRDJAN MILJATOVIC (LJUBIJA)
733
0
IVAN KOS MARIČIĆ (CONTRA)
3060
439
1
PATRIK KOVAČEVIĆ (MASTER)
723
13
MARTIN ĐAKOVIĆ (TKD KAR)
3061
711
1
ANTONIO DEJAK (CONTRA)
721
3
SRDJAN MILJATOVIC (LJUBIJA)
3072
723
18
MARTIN ĐAKOVIĆ (TKD KAR)
721
10
SRDJAN MILJATOVIC (LJUBIJA)
Medalists
1. MARTIN ĐAKOVIĆ, Karlovac
2. SRDJAN MILJATOVIC, Ljubija-Prijedor
3. PATRIK KOVAČEVIĆ, MASTER
3. ANTONIO DEJAK, Contra
Mlađi kadeti B -33
3001
853
1
TOMISLAV BIĆANIĆ (PLTVICE)
596
13
DAMJAN IVANKOVIĆ (BIST)
609
LEON ČAČKO (MED)
3002
729
10
ĐORĐE BUNČIĆ (TKD KAR)
262
8
KARLO SMOLIĆ ANTIŠIN (ZADAR)
568
LAN LAVRINC (TKD KBK)
3003
756
2
MLADEN MADŽAR (LJUBIJA)
748
14
ANTE GRBAVAC (IM)
790
OGNJEN KOMATINA (MNESTAR)
3004
379
5
SAŠA MIŠLJENOVIĆ (TKD KAR)
272
3
ALEKSA ZIVANOVIC (RALE)
157
MARK ADRIAN GAVRANIĆ (FORTECA)
3005
852
14
NIKOLA FRANOVIĆ (ČIGRA)
751
2
PETAR KAVELJ (IM)
605
MARINO PARENTA (MED)
3006
129
0
FILIP OBROVAC (TKD KAR)
279
0
BORNA ANČIĆ (FORTECA)
255
MIHOVIL BERAM (ZADAR)
3007
338
5
LUKA PENAVIĆ (CROSTAR)
241
2
PETAR LJUBIĆ (NERYO)
383
RENATO CVITKOVIC (TKD KAR)
3008
826
3
LEO LAGANČIĆ (OTOK)
461
4
LUKA VLASTELICA (METALC)
637
MIHAJLO STEPANOVIC (ELIT)
3025
596
6
DAMJAN IVANKOVIĆ (BIST)
609
5
LEON ČAČKO (MED)
3026
729
6
ĐORĐE BUNČIĆ (TKD KAR)
568
7
LAN LAVRINC (TKD KBK)
3027
748
4
ANTE GRBAVAC (IM)
790
3
OGNJEN KOMATINA (MNESTAR)
3028
379
5
SAŠA MIŠLJENOVIĆ (TKD KAR)
157
0
MARK ADRIAN GAVRANIĆ (FORTECA)
3029
852
3
NIKOLA FRANOVIĆ (ČIGRA)
605
4
MARINO PARENTA (MED)
3030
279
3
BORNA ANČIĆ (FORTECA)
255
2
MIHOVIL BERAM (ZADAR)
3031
338
10
LUKA PENAVIĆ (CROSTAR)
383
1
RENATO CVITKOVIC (TKD KAR)
3032
461
7
LUKA VLASTELICA (METALC)
637
1
MIHAJLO STEPANOVIC (ELIT)
3052
596
3
DAMJAN IVANKOVIĆ (BIST)
568
2
LAN LAVRINC (TKD KBK)
3053
748
1
ANTE GRBAVAC (IM)
379
4
SAŠA MIŠLJENOVIĆ (TKD KAR)
3054
605
0
MARINO PARENTA (MED)
279
0
BORNA ANČIĆ (FORTECA)
3055
338
11
LUKA PENAVIĆ (CROSTAR)
461
6
LUKA VLASTELICA (METALC)
3066
596
0
DAMJAN IVANKOVIĆ (BIST)
379
1
SAŠA MIŠLJENOVIĆ (TKD KAR)
3067
279
0
BORNA ANČIĆ (FORTECA)
338
0
LUKA PENAVIĆ (CROSTAR)
3075
379
8
SAŠA MIŠLJENOVIĆ (TKD KAR)
338
2
LUKA PENAVIĆ (CROSTAR)
Medalists
1. SAŠA MIŠLJENOVIĆ, Karlovac
2. LUKA PENAVIĆ, Cro Star - Mostar
3. DAMJAN IVANKOVIĆ, Bistra
3. BORNA ANČIĆ, Forteca Korčula
Mlađe kadetkinje B -24
3069
378
1
MAGDALENA LJUBIĆ (TKD KAR)
469
11
MARGARITA VUKIĆ (ORKAAS)
Medalists
1. MARGARITA VUKIĆ, ORKA AS
2. MAGDALENA LJUBIĆ, Karlovac
3. ----
3. ----
Mlađe kadetkinje B -27
3033
638
7
VANESSA BOSILJ (OGULIN)
115
3
POLOVIĆ LEONI (TKD KAR)
3034
541
3
NAIDA TUTUIĆ (TKDNGS)
399
0
INES MIKŠIĆ (TKD KAR)
3035
627
2
SARA SPASOJEVIC (PANTERA)
134
0
LORENA VUKŠIĆ (TKD KAR)
127
ANASTAZIJA RADOČAJ (TKD KAR)
3056
638
13
VANESSA BOSILJ (OGULIN)
541
0
NAIDA TUTUIĆ (TKDNGS)
3057
627
3
SARA SPASOJEVIC (PANTERA)
127
0
ANASTAZIJA RADOČAJ (TKD KAR)
3070
638
1
VANESSA BOSILJ (OGULIN)
627
0
SARA SPASOJEVIC (PANTERA)
Medalists
1. VANESSA BOSILJ, Ogulin
2. SARA SPASOJEVIC, Pantera
3. NAIDA TUTUIĆ, Novi Grad Sarajevo
3. ANASTAZIJA RADOČAJ, Karlovac
Mlađe kadetkinje B -30
3015
542
11
NINA ĐOGANI (TKDNGS)
634
3
KARLA SMOLIĆ ROČAK (MED)
3016
640
2
PATRICIA ŠPRAJC (OGULIN)
131
0
ŽELJANA MANDIĆ (TKD KAR)
3017
702
2
ANA CIPETIĆ (ZAGREB)
610
4
ENA KULIĆ (MED)
750
ANETA LUKÁČOVÁ (FALCON)
3018
143
4
LAURA SULJKANOVIĆ (RUG)
716
2
LUCIJA OMEJC (METALC)
324
DINA SELAK (SENJ)
3019
608
4
EMA SEVER (BIST)
624
5
LUCIJA JELIC (PANTERA)
615
LANA KAŠĆELAN (MED)
3044
542
0
NINA ĐOGANI (TKDNGS)
640
7
PATRICIA ŠPRAJC (OGULIN)
3045
610
5
ENA KULIĆ (MED)
750
6
ANETA LUKÁČOVÁ (FALCON)
3046
143
2
LAURA SULJKANOVIĆ (RUG)
324
6
DINA SELAK (SENJ)
3047
624
16
LUCIJA JELIC (PANTERA)
615
0
LANA KAŠĆELAN (MED)
3062
640
12
PATRICIA ŠPRAJC (OGULIN)
750
0
ANETA LUKÁČOVÁ (FALCON)
3063
324
1
DINA SELAK (SENJ)
624
4
LUCIJA JELIC (PANTERA)
3073
640
1
PATRICIA ŠPRAJC (OGULIN)
624
0
LUCIJA JELIC (PANTERA)
Medalists
1. PATRICIA ŠPRAJC, Ogulin
2. LUCIJA JELIC, Pantera
3. ANETA LUKÁČOVÁ, Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
3. DINA SELAK, SENJ
Mlađe kadetkinje B -33
3020
345
3
EVA DAMJANOVIĆ (CROSTAR)
533
1
DONATA LEDNICKI (JASTREB)
3021
809
1
ANA ROGINIĆ (ČIGRA)
880
13
LANA DEMETER (MAKSMR)
3022
739
6
ADRIJANA JAKIC (LJUBIJA)
864
0
VEDRANA VUKOŠIĆ PETROVIĆ (PLTVICE)
759
MIHAELA SUŠIĆ (IM)
3023
101
18
BOJANA JOSIC (LJUBIJA)
831
6
ANTONELA ANTONIĆ (PLTVICE)
510
ANNA SOMOGYI (UJPEST)
3024
810
12
ANA STOJEVIĆ (ČIGRA)
229
0
ANETA KULIC (NERYO)
691
MARTA TURČIĆ (JASTREB)
3048
345
0
EVA DAMJANOVIĆ (CROSTAR)
880
0
LANA DEMETER (MAKSMR)
3049
739
4
ADRIJANA JAKIC (LJUBIJA)
759
5
MIHAELA SUŠIĆ (IM)
3050
101
2
BOJANA JOSIC (LJUBIJA)
510
4
ANNA SOMOGYI (UJPEST)
3051
810
6
ANA STOJEVIĆ (ČIGRA)
691
0
MARTA TURČIĆ (JASTREB)
3064
345
3
EVA DAMJANOVIĆ (CROSTAR)
759
1
MIHAELA SUŠIĆ (IM)
3065
510
0
ANNA SOMOGYI (UJPEST)
810
3
ANA STOJEVIĆ (ČIGRA)
3074
345
1
EVA DAMJANOVIĆ (CROSTAR)
810
7
ANA STOJEVIĆ (ČIGRA)
Medalists
1. ANA STOJEVIĆ, Čigra
2. EVA DAMJANOVIĆ, Cro Star - Mostar
3. ANNA SOMOGYI, UTE
3. MIHAELA SUŠIĆ, Imotski