Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
CROATIA KARLOVAC OPEN 2015
About tournament
Documents
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
AGE GROUPS
Younger cadets A (male)
Younger cadets A (female)
Younger cadets B (male)
Younger cadets B (female)
Cadets A (male)
Cadets A (female)
Cadets B (male)
Cadets B (female)
Juniors A (male)
Juniors A (female)
Juniors B (male)
Juniors B (female)
Seniors A (male)
Seniors A (female)
Seniors B (male)
Seniors B (female)
Small olympics - A (male)
Small olympics - A (female)
Small olympics - B (male)
Small olympics - B (female)
Kick (male)
Kick (female)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Younger cadets B (female) -24
Younger cadets B (female) -27
Younger cadets B (female) -30
Younger cadets B (female) -33
Younger cadets B (female) -36
Younger cadets B (female) -39
Younger cadets B (female) -43
Younger cadets B (female) -51
Younger cadets B (female) +51
Younger cadets B (female) -36
4010
769
3
LAURA DAVIDOVA (FALCON)
607
0
LUCIJA BARIŠIĆ (MED)
4011
641
8
HELENA DUJMIĆ (OGULIN)
781
1
KAROLINA KIŠ (OMEGA)
4012
341
0
MARINA ANIČIĆ (CROSTAR)
581
0
LEA VORKAPIĆ (TKD KAR)
700
KARLA LONČAR (GACKA)
4013
470
7
PETRA GEČEK (ORKAAS)
613
1
NIKA STAŽNIK (MED)
528
MAGDALENA IVIĆ (JASTREB)
4014
148
0
MATEA KAUZLARIĆ (GROBNIK)
770
15
VERONIKA FULIR (ZGDUB)
612
IMAN OPARDIJA (MED)
4033
769
4
LAURA DAVIDOVA (FALCON)
641
2
HELENA DUJMIĆ (OGULIN)
4034
341
0
MARINA ANIČIĆ (CROSTAR)
700
3
KARLA LONČAR (GACKA)
4035
470
0
PETRA GEČEK (ORKAAS)
528
3
MAGDALENA IVIĆ (JASTREB)
4036
770
11
VERONIKA FULIR (ZGDUB)
612
1
IMAN OPARDIJA (MED)
4057
769
2
LAURA DAVIDOVA (FALCON)
700
0
KARLA LONČAR (GACKA)
4058
528
0
MAGDALENA IVIĆ (JASTREB)
770
4
VERONIKA FULIR (ZGDUB)
4075
769
3
LAURA DAVIDOVA (FALCON)
770
0
VERONIKA FULIR (ZGDUB)
Medalists
1. LAURA DAVIDOVA, Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
2. VERONIKA FULIR, ZG-DUBRAVA
3. KARLA LONČAR, GACKA
3. MAGDALENA IVIĆ, Jastreb