Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
CROATIA KARLOVAC OPEN 2015
About tournament
Documents
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
AGE GROUPS
Younger cadets A (male)
Younger cadets A (female)
Younger cadets B (male)
Younger cadets B (female)
Cadets A (male)
Cadets A (female)
Cadets B (male)
Cadets B (female)
Juniors A (male)
Juniors A (female)
Juniors B (male)
Juniors B (female)
Seniors A (male)
Seniors A (female)
Seniors B (male)
Seniors B (female)
Small olympics - A (male)
Small olympics - A (female)
Small olympics - B (male)
Small olympics - B (female)
Kick (male)
Kick (female)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Cadets A (female) -37
Cadets A (female) -41
Cadets A (female) -44
Cadets A (female) -47
Cadets A (female) -51
Cadets A (female) -55
Cadets A (female) -59
Cadets A (female) +59
Cadets A (female) -37
6032
420
9
ELA JELIĆ (OMEGA)
496
11
IVONA STRAŠĆEK (JASTREB)
6033
651
2
AMINA GRAHIĆ (TKD NUR)
740
1
MAJA MIKŠIĆ (TKD KAR)
6057
496
3
IVONA STRAŠĆEK (JASTREB)
651
0
AMINA GRAHIĆ (TKD NUR)
Medalists
1. IVONA STRAŠĆEK, Jastreb
2. AMINA GRAHIĆ, "NUR"
3. ELA JELIĆ, Omega
3. MAJA MIKŠIĆ, Karlovac
Cadets A (female) -41
6019
313
19
ANĐELA KATA PETROVIĆ (SCOMBAT)
483
6
LORA ĐURIĆ (VUKOVI)
816
DORA MALNAR (GROBNIK)
803
PETRA MRZLJAK (FOX)
603
LAURA MARGETIĆ (MED)
6046
313
3
ANĐELA KATA PETROVIĆ (SCOMBAT)
816
2
DORA MALNAR (GROBNIK)
6047
803
7
PETRA MRZLJAK (FOX)
603
11
LAURA MARGETIĆ (MED)
6065
313
0
ANĐELA KATA PETROVIĆ (SCOMBAT)
603
9
LAURA MARGETIĆ (MED)
Medalists
1. LAURA MARGETIĆ, Medvedgrad
2. ANĐELA KATA PETROVIĆ, Scardona Combat
3. PETRA MRZLJAK, Fox
3. DORA MALNAR, GROBNIK-ČAVLE
Cadets A (female) -44
6020
666
16
MIHAELA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
730
4
EMRA HELJA (TKD NUR)
396
TENA NAGLIĆ (TKD KAR)
6021
802
0
SILVIJA JOVIĆ (FOX)
870
12
SARA MIŠLJENOVIĆ (TKD KAR)
662
SANJA GLIGOREVIĆ (SOKOL)
6048
666
7
MIHAELA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
396
6
TENA NAGLIĆ (TKD KAR)
6049
870
10
SARA MIŠLJENOVIĆ (TKD KAR)
662
1
SANJA GLIGOREVIĆ (SOKOL)
6066
666
1
MIHAELA BOLJEŠIĆ (BRINJ)
870
2
SARA MIŠLJENOVIĆ (TKD KAR)
Medalists
1. SARA MIŠLJENOVIĆ, Karlovac
2. MIHAELA BOLJEŠIĆ, TKD BRINJE
3. SANJA GLIGOREVIĆ, SOKOL
3. TENA NAGLIĆ, Karlovac
Cadets A (female) -47
6007
199
3
LUCIJA POLOVIĆ (TKDDRHR)
689
4
KARLA KLAUDIA KVESIĆ (JASTREB)
804
IVA ĆURIĆ (ORKAAS)
6008
741
13
KARLA ANČIĆ (ST-KWAN)
63
1
PIADORA LONCARIC (TKD KBK)
329
NINA MIHELAC (SENJ)
6009
553
10
CVITA KINKELA (SOLARIS)
443
5
KARLA KIRIN (JASTREB)
392
VERONIKA BILIČIĆ (TKD KAR)
6010
486
9
ANDREA ZUBONJA (ČAPLJIN)
288
13
VERONIKA BRISKAROVA (KOSICE)
447
MIA VEKIĆ (JASTREB)
6028
689
14
KARLA KLAUDIA KVESIĆ (JASTREB)
804
1
IVA ĆURIĆ (ORKAAS)
6029
741
14
KARLA ANČIĆ (ST-KWAN)
329
0
NINA MIHELAC (SENJ)
6030
553
10
CVITA KINKELA (SOLARIS)
392
9
VERONIKA BILIČIĆ (TKD KAR)
6031
288
11
VERONIKA BRISKAROVA (KOSICE)
447
2
MIA VEKIĆ (JASTREB)
6054
689
6
KARLA KLAUDIA KVESIĆ (JASTREB)
741
5
KARLA ANČIĆ (ST-KWAN)
6055
553
6
CVITA KINKELA (SOLARIS)
288
7
VERONIKA BRISKAROVA (KOSICE)
6069
689
14
KARLA KLAUDIA KVESIĆ (JASTREB)
288
2
VERONIKA BRISKAROVA (KOSICE)
Medalists
1. KARLA KLAUDIA KVESIĆ, Jastreb
2. VERONIKA BRISKAROVA, Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
3. KARLA ANČIĆ, St-kwan
3. CVITA KINKELA, SOLARIS ŠIBENIK
Cadets A (female) -51
6022
868
1
NIKOLINA KARAKAŠ (PLTVICE)
64
14
LARISA LONCARIC (TKD KBK)
96
ELA ZNAOR (TKD KAR)
6023
400
5
GABRIELA KRIŽANOVIĆ (RJEČINA)
818
7
MARINA ČUNKO (GROBNIK)
727
TENA PETRA MIRKOVIĆ (CONTRA)
6050
64
4
LARISA LONCARIC (TKD KBK)
96
13
ELA ZNAOR (TKD KAR)
6051
818
7
MARINA ČUNKO (GROBNIK)
727
0
TENA PETRA MIRKOVIĆ (CONTRA)
6067
96
12
ELA ZNAOR (TKD KAR)
818
0
MARINA ČUNKO (GROBNIK)
Medalists
1. ELA ZNAOR, Karlovac
2. MARINA ČUNKO, GROBNIK-ČAVLE
3. LARISA LONCARIC, TKD-KBK-MARIBOR
3. TENA PETRA MIRKOVIĆ, Contra
Cadets A (female) -55
7009
649
16
ŠEJLA VEHAB (TKD NUR)
835
9
JELENA BUČAR (ORKAAS)
7010
760
1
KAROLÍNA MRAVCOVÁ (FALCON)
307
14
DORA PONGRAC (DUBRAVA)
7011
821
0
MARIJA GRGURIĆ (GROBNIK)
836
13
ANTONELA ABRAMOVIĆ (OTOK)
839
MIHAELA KLAIĆ (ORKAAS)
7039
649
11
ŠEJLA VEHAB (TKD NUR)
307
13
DORA PONGRAC (DUBRAVA)
7040
836
6
ANTONELA ABRAMOVIĆ (OTOK)
839
12
MIHAELA KLAIĆ (ORKAAS)
7063
307
11
DORA PONGRAC (DUBRAVA)
839
7
MIHAELA KLAIĆ (ORKAAS)
Medalists
1. DORA PONGRAC, Dubrava
2. MIHAELA KLAIĆ, ORKA AS
3. ŠEJLA VEHAB, "NUR"
3. ANTONELA ABRAMOVIĆ, Taekwondo klub OTOK
Cadets A (female) -59
7012
153
14
LAURA GRBIN (FORTECA)
490
0
TAMARA VRKIĆ (JASTREB)
317
LUCIA PALINIĆ (SCOMBAT)
7013
315
5
TONKA BANIĆ (SCOMBAT)
785
7
MATEJA KASUNIĆ (TKDDRHR)
81
SONIA PUPPO (ANTONIO)
7041
153
14
LAURA GRBIN (FORTECA)
317
2
LUCIA PALINIĆ (SCOMBAT)
7042
785
5
MATEJA KASUNIĆ (TKDDRHR)
81
3
SONIA PUPPO (ANTONIO)
7064
153
3
LAURA GRBIN (FORTECA)
785
4
MATEJA KASUNIĆ (TKDDRHR)
Medalists
1. MATEJA KASUNIĆ, DUGA RESA
2. LAURA GRBIN, Forteca Korčula
3. SONIA PUPPO, Centro Taekwondo Alessandria
3. LUCIA PALINIĆ, Scardona Combat
Cadets A (female) +59
7014
219
7
IRENA SINISTAJ (BES)
495
10
DARIJA ZELJKO (JASTREB)
316
ANITA PALINIĆ (SCOMBAT)
7015
703
12
NIKA PRPIĆ (GACKA)
94
0
EMA LONČARIĆ (TKD KAR)
656
MARIJANA TOPIĆ (ELIT)
7043
495
16
DARIJA ZELJKO (JASTREB)
316
4
ANITA PALINIĆ (SCOMBAT)
7044
703
3
NIKA PRPIĆ (GACKA)
656
2
MARIJANA TOPIĆ (ELIT)
7065
495
3
DARIJA ZELJKO (JASTREB)
703
2
NIKA PRPIĆ (GACKA)
Medalists
1. DARIJA ZELJKO, Jastreb
2. NIKA PRPIĆ, GACKA
3. ANITA PALINIĆ, Scardona Combat
3. MARIJANA TOPIĆ, Elit