Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
CROATIA KARLOVAC OPEN 2015
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
CLUB
"NUR"
AKADEMIJA JALE
Baghada team
BESA
Bistra
Bjelovar
BUGOJNO
Centro Taekwondo Alessandria
Contra
Cro Star - Mostar
Čigra
Dubrava
DUGA RESA
Elit
Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
Fast Kick
FENIKS-VUKOMEREC
Forteca Korčula
Fox
GACKA
GAIANA
GROBNIK-ČAVLE
Ilyo TKD SKP Kosice
Imotski
Jastreb
Karlovac
KORYO Slovenia
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
Koryo Tomislavgrad
KUKKIWON - LUXEMBOURG
Lekenik
Ljubija-Prijedor
MAKSIMIR
MASTER
Medvedgrad
METALAC
MONTENEGRO STARS - BUDVA
neryo
Novi Grad Sarajevo
Ogulin
Olimpic Sarajevo
Omega
ORKA AS
Ozalj
Pantera
Petrovec
Plitvice
PLOVANIJA-ZADAR
Rječina
Rovinj.
RUGVICA
Scardona Combat
SENJ
SOKOL
SOLARIS ŠIBENIK
SSDRL CORPO LIBERO
St-kwan
ŠUJICA Tomislavgrad
Taekwondo klub OTOK
Tigar Zagreb
TK Prana Karlovac
TK TRNJE
TKD "ČAPLJINA"
TKD BRINJE
TKD-KBK-MARIBOR
UTE
VUKOVI
Zagreb
ZG-DUBRAVA
Zrenjanin
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađe kadetkinje A -39
Mlađi kadeti B -27
Mlađi kadeti B -30
Mlađi kadeti B -33
Mlađi kadeti B -36
Mlađi kadeti B -51
Mlađe kadetkinje B -33
Mlađe kadetkinje B -39
Mali olimpijci - A -22
Mali olimpijci - A -30
Mali olimpijci - A -36
Mali olimpijci - A +36
Male olimpijke - A -26
Male olimpijke - A -28
Male olimpijke - A -30
Male olimpijke - A -36
Mlađe kadetkinje A -39
3068
876
4
STANIC ANDREA (LJUBIJA)
535
6
IRA GRGIĆ (TKDNGS)
Medalists
1. IRA GRGIĆ, Novi Grad Sarajevo
2. STANIC ANDREA, Ljubija-Prijedor
3. ----
3. ----
Mlađi kadeti B -27
3011
439
13
PATRIK KOVAČEVIĆ (MASTER)
815
6
ESED AHMETHODŽIĆ (TKDOLC)
752
JURAJ CIGLAR (TKTRNJE)
3012
336
1
SIMON MILOSTIĆ (FORTECA)
728
5
TIN HRISTOV (CONTRA)
723
MARTIN ĐAKOVIĆ (TKD KAR)
3013
260
6
JASMIN AGIĆ (ZADAR)
711
11
ANTONIO DEJAK (CONTRA)
113
MATEO GOLDAŠIĆ (TKD KAR)
3014
721
17
SRDJAN MILJATOVIC (LJUBIJA)
540
5
MARIN ŠTEKO (TKTRNJE)
733
IVAN KOS MARIČIĆ (CONTRA)
3040
439
8
PATRIK KOVAČEVIĆ (MASTER)
752
2
JURAJ CIGLAR (TKTRNJE)
3041
728
1
TIN HRISTOV (CONTRA)
723
14
MARTIN ĐAKOVIĆ (TKD KAR)
3042
711
0
ANTONIO DEJAK (CONTRA)
113
0
MATEO GOLDAŠIĆ (TKD KAR)
3043
721
0
SRDJAN MILJATOVIC (LJUBIJA)
733
0
IVAN KOS MARIČIĆ (CONTRA)
3060
439
1
PATRIK KOVAČEVIĆ (MASTER)
723
13
MARTIN ĐAKOVIĆ (TKD KAR)
3061
711
1
ANTONIO DEJAK (CONTRA)
721
3
SRDJAN MILJATOVIC (LJUBIJA)
3072
723
18
MARTIN ĐAKOVIĆ (TKD KAR)
721
10
SRDJAN MILJATOVIC (LJUBIJA)
Medalists
1. MARTIN ĐAKOVIĆ, Karlovac
2. SRDJAN MILJATOVIC, Ljubija-Prijedor
3. PATRIK KOVAČEVIĆ, MASTER
3. ANTONIO DEJAK, Contra
Mlađi kadeti B -30
2001
598
2
MARKO DRLJO (BIST)
584
0
MARKO HRASTOVČAK (TKD KAR)
789
KOSTA KOMATINA (MNESTAR)
2002
857
0
NIKOLA BIĆANIĆ (PLTVICE)
648
1
LUKA VUKUŠIĆ (OGULIN)
713
IVAN VUCENOVIC (LJUBIJA)
2003
798
6
MARKO JOVIĆ (FOX)
144
2
JURIJ LEBINGER (GAIAN)
812
GAO SAMED YUAN YANG (TKDOLC)
2004
512
0
JOSIP ŠEKETA (TKD PRA)
767
2
BORNA PRUGOVEČKI (ZGDUB)
281
NIKOLA OREB (FORTECA)
2005
796
2
IVANO GRIGOROV (FOX)
135
3
DOROTEJ VUKŠIĆ (TKD KAR)
343
LUKA BEVANDA (CROSTAR)
2006
834
7
IVAN POLJAK (PLTVICE)
463
11
LOVRO MAŽAR (ZGDUB)
239
TONI SAŠA (NERYO)
2007.1
862
2
STIPE ŠEBALJ (PLTVICE)
645
8
IVAN LUKETIĆ (OGULIN)
718
LUKA VUNIC (LJUBIJA)
2007.2
284
0
CHRIS KERSCH (KUKKIWO)
887
0
IVAN KOS MARIČIĆ (CONTRA)
745
GABRIJEL HALAR (TKD KAR)
2013
598
1
MARKO DRLJO (BIST)
789
5
KOSTA KOMATINA (MNESTAR)
2014
648
4
LUKA VUKUŠIĆ (OGULIN)
713
6
IVAN VUCENOVIC (LJUBIJA)
2015
798
5
MARKO JOVIĆ (FOX)
812
18
GAO SAMED YUAN YANG (TKDOLC)
2016
767
10
BORNA PRUGOVEČKI (ZGDUB)
281
8
NIKOLA OREB (FORTECA)
2017
135
4
DOROTEJ VUKŠIĆ (TKD KAR)
343
3
LUKA BEVANDA (CROSTAR)
2018
463
10
LOVRO MAŽAR (ZGDUB)
239
4
TONI SAŠA (NERYO)
2019
645
3
IVAN LUKETIĆ (OGULIN)
718
0
LUKA VUNIC (LJUBIJA)
2020
284
0
CHRIS KERSCH (KUKKIWO)
745
0
GABRIJEL HALAR (TKD KAR)
2046
789
6
KOSTA KOMATINA (MNESTAR)
713
5
IVAN VUCENOVIC (LJUBIJA)
2047
812
4
GAO SAMED YUAN YANG (TKDOLC)
767
15
BORNA PRUGOVEČKI (ZGDUB)
2048
135
2
DOROTEJ VUKŠIĆ (TKD KAR)
463
7
LOVRO MAŽAR (ZGDUB)
2049
645
14
IVAN LUKETIĆ (OGULIN)
745
5
GABRIJEL HALAR (TKD KAR)
2066
789
2
KOSTA KOMATINA (MNESTAR)
767
9
BORNA PRUGOVEČKI (ZGDUB)
2067
463
2
LOVRO MAŽAR (ZGDUB)
645
3
IVAN LUKETIĆ (OGULIN)
2076
767
4
BORNA PRUGOVEČKI (ZGDUB)
645
13
IVAN LUKETIĆ (OGULIN)
Medalists
1. IVAN LUKETIĆ, Ogulin
2. BORNA PRUGOVEČKI, ZG-DUBRAVA
3. LOVRO MAŽAR, ZG-DUBRAVA
3. KOSTA KOMATINA, MONTENEGRO STARS - BUDVA
Mlađi kadeti B -33
3001
853
1
TOMISLAV BIĆANIĆ (PLTVICE)
596
13
DAMJAN IVANKOVIĆ (BIST)
609
LEON ČAČKO (MED)
3002
729
10
ĐORĐE BUNČIĆ (TKD KAR)
262
8
KARLO SMOLIĆ ANTIŠIN (ZADAR)
568
LAN LAVRINC (TKD KBK)
3003
756
2
MLADEN MADŽAR (LJUBIJA)
748
14
ANTE GRBAVAC (IM)
790
OGNJEN KOMATINA (MNESTAR)
3004
379
5
SAŠA MIŠLJENOVIĆ (TKD KAR)
272
3
ALEKSA ZIVANOVIC (RALE)
157
MARK ADRIAN GAVRANIĆ (FORTECA)
3005
852
14
NIKOLA FRANOVIĆ (ČIGRA)
751
2
PETAR KAVELJ (IM)
605
MARINO PARENTA (MED)
3006
129
0
FILIP OBROVAC (TKD KAR)
279
0
BORNA ANČIĆ (FORTECA)
255
MIHOVIL BERAM (ZADAR)
3007
338
5
LUKA PENAVIĆ (CROSTAR)
241
2
PETAR LJUBIĆ (NERYO)
383
RENATO CVITKOVIC (TKD KAR)
3008
826
3
LEO LAGANČIĆ (OTOK)
461
4
LUKA VLASTELICA (METALC)
637
MIHAJLO STEPANOVIC (ELIT)
3025
596
6
DAMJAN IVANKOVIĆ (BIST)
609
5
LEON ČAČKO (MED)
3026
729
6
ĐORĐE BUNČIĆ (TKD KAR)
568
7
LAN LAVRINC (TKD KBK)
3027
748
4
ANTE GRBAVAC (IM)
790
3
OGNJEN KOMATINA (MNESTAR)
3028
379
5
SAŠA MIŠLJENOVIĆ (TKD KAR)
157
0
MARK ADRIAN GAVRANIĆ (FORTECA)
3029
852
3
NIKOLA FRANOVIĆ (ČIGRA)
605
4
MARINO PARENTA (MED)
3030
279
3
BORNA ANČIĆ (FORTECA)
255
2
MIHOVIL BERAM (ZADAR)
3031
338
10
LUKA PENAVIĆ (CROSTAR)
383
1
RENATO CVITKOVIC (TKD KAR)
3032
461
7
LUKA VLASTELICA (METALC)
637
1
MIHAJLO STEPANOVIC (ELIT)
3052
596
3
DAMJAN IVANKOVIĆ (BIST)
568
2
LAN LAVRINC (TKD KBK)
3053
748
1
ANTE GRBAVAC (IM)
379
4
SAŠA MIŠLJENOVIĆ (TKD KAR)
3054
605
0
MARINO PARENTA (MED)
279
0
BORNA ANČIĆ (FORTECA)
3055
338
11
LUKA PENAVIĆ (CROSTAR)
461
6
LUKA VLASTELICA (METALC)
3066
596
0
DAMJAN IVANKOVIĆ (BIST)
379
1
SAŠA MIŠLJENOVIĆ (TKD KAR)
3067
279
0
BORNA ANČIĆ (FORTECA)
338
0
LUKA PENAVIĆ (CROSTAR)
3075
379
8
SAŠA MIŠLJENOVIĆ (TKD KAR)
338
2
LUKA PENAVIĆ (CROSTAR)
Medalists
1. SAŠA MIŠLJENOVIĆ, Karlovac
2. LUKA PENAVIĆ, Cro Star - Mostar
3. DAMJAN IVANKOVIĆ, Bistra
3. BORNA ANČIĆ, Forteca Korčula
Mlađi kadeti B -36
4001
861
2
LOVRO BIONDA (PLTVICE)
128
8
MATIJA OBROVAC (TKD KAR)
4002
453
2
FILIP FUČEK (ZGDUB)
735
14
MIROSLAV FRGOLEC (FALCON)
4003
65
6
NEJC LAZAR (TKD KBK)
304
5
GRGA KECERIN (DUBRAVA)
679
NEMANJA KOTARAS (LJUBIJA)
4004
643
15
GORAN LISICA (OGULIN)
257
3
LUKA MARIĆ (ZADAR)
234
IVAN MUŠURA (NERYO)
4005
147
4
GABRIEL SRNKO (GROBNIK)
855
3
PETAR ARAMBAŠIĆ (ČIGRA)
571
MARTIN ŠTEFANAC (TKD KAR)
4025
128
3
MATIJA OBROVAC (TKD KAR)
735
8
MIROSLAV FRGOLEC (FALCON)
4026
65
2
NEJC LAZAR (TKD KBK)
679
10
NEMANJA KOTARAS (LJUBIJA)
4027
643
2
GORAN LISICA (OGULIN)
234
0
IVAN MUŠURA (NERYO)
4028
147
7
GABRIEL SRNKO (GROBNIK)
571
12
MARTIN ŠTEFANAC (TKD KAR)
4053
735
5
MIROSLAV FRGOLEC (FALCON)
679
4
NEMANJA KOTARAS (LJUBIJA)
4054
643
7
GORAN LISICA (OGULIN)
571
5
MARTIN ŠTEFANAC (TKD KAR)
4073
735
4
MIROSLAV FRGOLEC (FALCON)
643
1
GORAN LISICA (OGULIN)
Medalists
1. MIROSLAV FRGOLEC, Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
2. GORAN LISICA, Ogulin
3. NEMANJA KOTARAS, Ljubija-Prijedor
3. MARTIN ŠTEFANAC, Karlovac
Mlađi kadeti B -51
4043
582
0
JOSIP KRZNARIĆ (TKD KAR)
783
0
MIHAJLO KOVACEVIC (LJUBIJA)
734
MILOS JELICIC (LJUBIJA)
4067
783
2
MIHAJLO KOVACEVIC (LJUBIJA)
734
9
MILOS JELICIC (LJUBIJA)
Medalists
1. MILOS JELICIC, Ljubija-Prijedor
2. MIHAJLO KOVACEVIC, Ljubija-Prijedor
3. JOSIP KRZNARIĆ, Karlovac
3. ----
Mlađe kadetkinje B -33
3020
345
3
EVA DAMJANOVIĆ (CROSTAR)
533
1
DONATA LEDNICKI (JASTREB)
3021
809
1
ANA ROGINIĆ (ČIGRA)
880
13
LANA DEMETER (MAKSMR)
3022
739
6
ADRIJANA JAKIC (LJUBIJA)
864
0
VEDRANA VUKOŠIĆ PETROVIĆ (PLTVICE)
759
MIHAELA SUŠIĆ (IM)
3023
101
18
BOJANA JOSIC (LJUBIJA)
831
6
ANTONELA ANTONIĆ (PLTVICE)
510
ANNA SOMOGYI (UJPEST)
3024
810
12
ANA STOJEVIĆ (ČIGRA)
229
0
ANETA KULIC (NERYO)
691
MARTA TURČIĆ (JASTREB)
3048
345
0
EVA DAMJANOVIĆ (CROSTAR)
880
0
LANA DEMETER (MAKSMR)
3049
739
4
ADRIJANA JAKIC (LJUBIJA)
759
5
MIHAELA SUŠIĆ (IM)
3050
101
2
BOJANA JOSIC (LJUBIJA)
510
4
ANNA SOMOGYI (UJPEST)
3051
810
6
ANA STOJEVIĆ (ČIGRA)
691
0
MARTA TURČIĆ (JASTREB)
3064
345
3
EVA DAMJANOVIĆ (CROSTAR)
759
1
MIHAELA SUŠIĆ (IM)
3065
510
0
ANNA SOMOGYI (UJPEST)
810
3
ANA STOJEVIĆ (ČIGRA)
3074
345
1
EVA DAMJANOVIĆ (CROSTAR)
810
7
ANA STOJEVIĆ (ČIGRA)
Medalists
1. ANA STOJEVIĆ, Čigra
2. EVA DAMJANOVIĆ, Cro Star - Mostar
3. ANNA SOMOGYI, UTE
3. MIHAELA SUŠIĆ, Imotski
Mlađe kadetkinje B -39
4022
788
1
ANDREA KOMATINA (MNESTAR)
352
0
ANAMARIA PRPIĆ (GROBNIK)
4023
849
8
NIKA AĆIMOVIĆ PINTARIĆ (ČIGRA)
722
3
MIJA DEJAK (CONTRA)
4024
805
0
ENA ANIĆ (RUG)
85
0
ANA LUCIA BOHAČEK (TKD KAR)
520
JELENA DOSEN (LJUBIJA)
4051
788
5
ANDREA KOMATINA (MNESTAR)
849
6
NIKA AĆIMOVIĆ PINTARIĆ (ČIGRA)
4052
805
2
ENA ANIĆ (RUG)
520
10
JELENA DOSEN (LJUBIJA)
4072
849
4
NIKA AĆIMOVIĆ PINTARIĆ (ČIGRA)
520
9
JELENA DOSEN (LJUBIJA)
Medalists
1. JELENA DOSEN, Ljubija-Prijedor
2. NIKA AĆIMOVIĆ PINTARIĆ, Čigra
3. ENA ANIĆ, RUGVICA
3. ANDREA KOMATINA, MONTENEGRO STARS - BUDVA
Mali olimpijci - A -22
1002
685
21
JOVAN KOVACEVIC (LJUBIJA)
181
9
MARINO MATIĆ (RUG)
724
SIMON LEŠ (CONTRA)
660
ALEKSANDAR BERIC (ELIT)
120
FILIP JAZVIĆ (RUG)
1029
685
14
JOVAN KOVACEVIC (LJUBIJA)
724
2
SIMON LEŠ (CONTRA)
1030
660
5
ALEKSANDAR BERIC (ELIT)
120
6
FILIP JAZVIĆ (RUG)
1062
685
3
JOVAN KOVACEVIC (LJUBIJA)
120
5
FILIP JAZVIĆ (RUG)
Medalists
1. FILIP JAZVIĆ, RUGVICA
2. JOVAN KOVACEVIC, Ljubija-Prijedor
3. ALEKSANDAR BERIC, Elit
3. SIMON LEŠ, Contra
Mali olimpijci - A -30
1005
323
4
DENIS KANDRAC (ILYO KE)
523
8
DINO CERIC (LJUBIJA)
1006
881
6
MARIN JARNEVIĆ (TKD KAR)
524
11
TARIK KUNOVAC (TKDNGS)
1007
871
3
ADAM CHUDIK (ILYO KE)
525
10
EMIR KUNOVAC (TKDNGS)
1008
819
3
GABRIEL GRBAC (PLTVICE)
629
4
BRUNO SEGVIC DRAGOJLOVIC (PANTERA)
1033
523
20
DINO CERIC (LJUBIJA)
524
12
TARIK KUNOVAC (TKDNGS)
1034
525
6
EMIR KUNOVAC (TKDNGS)
629
3
BRUNO SEGVIC DRAGOJLOVIC (PANTERA)
1064
523
10
DINO CERIC (LJUBIJA)
525
3
EMIR KUNOVAC (TKDNGS)
Medalists
1. DINO CERIC, Ljubija-Prijedor
2. EMIR KUNOVAC, Novi Grad Sarajevo
3. TARIK KUNOVAC, Novi Grad Sarajevo
3. BRUNO SEGVIC DRAGOJLOVIC, Pantera
Mali olimpijci - A -36
1018
820
4
JAN JELOVAC (ČIGRA)
590
0
ADRIJANO KUKAVICA (LJUBIJA)
1019
674
2
FILIP SPICEK (BIST)
591
10
STEFAN TADIĆ (LJUBIJA)
1053
820
1
JAN JELOVAC (ČIGRA)
591
3
STEFAN TADIĆ (LJUBIJA)
Medalists
1. STEFAN TADIĆ, Ljubija-Prijedor
2. JAN JELOVAC, Čigra
3. FILIP SPICEK, Bistra
3. ADRIJANO KUKAVICA, Ljubija-Prijedor
Mali olimpijci - A +36
1042
514
17
OGNJEN PUZIC (LJUBIJA)
264
5
TIM SIEBENALER (KUKKIWO)
Medalists
1. OGNJEN PUZIC, Ljubija-Prijedor
2. TIM SIEBENALER, KUKKIWON - LUXEMBOURG
3. ----
3. ----
Male olimpijke - A -26
1021.1
34
7
MIA BABIC (LJUBIJA)
838
4
MARTA HORVAT (ČIGRA)
726
DALIJA BUNČIĆ (TKD KAR)
1055
34
7
MIA BABIC (LJUBIJA)
726
5
DALIJA BUNČIĆ (TKD KAR)
Medalists
1. MIA BABIC, Ljubija-Prijedor
2. DALIJA BUNČIĆ, Karlovac
3. MARTA HORVAT, Čigra
3. ----
Male olimpijke - A -28
1021.2
764
0
MANUELA KUKAVICA (LJUBIJA)
886
3
NINA MAZULOVIĆ (MED)
763
SARA TOPIC (LJUBIJA)
1043
886
4
NINA MAZULOVIĆ (MED)
763
0
SARA TOPIC (LJUBIJA)
Medalists
1. NINA MAZULOVIĆ, Medvedgrad
2. SARA TOPIC, Ljubija-Prijedor
3. MANUELA KUKAVICA, Ljubija-Prijedor
3. ----
Male olimpijke - A -30
1022
825
1
KARLA JANČIĆ (ČIGRA)
708
6
TARA CRNCEVIC (LJUBIJA)
1023
46
0
GITA ILIJIĆ (MAKSMR)
311
0
KLARA ALAGIĆ (LEKENIK)
1056
708
5
TARA CRNCEVIC (LJUBIJA)
311
12
KLARA ALAGIĆ (LEKENIK)
Medalists
1. KLARA ALAGIĆ, Lekenik
2. TARA CRNCEVIC, Ljubija-Prijedor
3. GITA ILIJIĆ, MAKSIMIR
3. KARLA JANČIĆ, Čigra
Male olimpijke - A -36
1044
456
20
JOVANA TOPIĆ (LJUBIJA)
310
8
DOROTEA JURIĆ (LEKENIK)
Medalists
1. JOVANA TOPIĆ, Ljubija-Prijedor
2. DOROTEA JURIĆ, Lekenik
3. ----
3. ----