Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
CROATIA KARLOVAC OPEN 2015
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
CLUB
"NUR"
AKADEMIJA JALE
Baghada team
BESA
Bistra
Bjelovar
BUGOJNO
Centro Taekwondo Alessandria
Contra
Cro Star - Mostar
Čigra
Dubrava
DUGA RESA
Elit
Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
Fast Kick
FENIKS-VUKOMEREC
Forteca Korčula
Fox
GACKA
GAIANA
GROBNIK-ČAVLE
Ilyo TKD SKP Kosice
Imotski
Jastreb
Karlovac
KORYO Slovenia
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
Koryo Tomislavgrad
KUKKIWON - LUXEMBOURG
Lekenik
Ljubija-Prijedor
MAKSIMIR
MASTER
Medvedgrad
METALAC
MONTENEGRO STARS - BUDVA
neryo
Novi Grad Sarajevo
Ogulin
Olimpic Sarajevo
Omega
ORKA AS
Ozalj
Pantera
Petrovec
Plitvice
PLOVANIJA-ZADAR
Rječina
Rovinj.
RUGVICA
Scardona Combat
SENJ
SOKOL
SOLARIS ŠIBENIK
SSDRL CORPO LIBERO
St-kwan
ŠUJICA Tomislavgrad
Taekwondo klub OTOK
Tigar Zagreb
TK Prana Karlovac
TK TRNJE
TKD "ČAPLJINA"
TKD BRINJE
TKD-KBK-MARIBOR
UTE
VUKOVI
Zagreb
ZG-DUBRAVA
Zrenjanin
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
Mlađi kadeti A -39
Kadeti A -33
Male olimpijke - A -30
Male olimpijke - A -36
Male olimpijke - B -30
Mlađi kadeti A -39
2027
217
1
DARDAN LULGJURAJ (BES)
784
9
IVAN ŠIMIĆ (ŠUJICA )
2028
61
12
LIN KOVACIC (TKD KBK)
792
0
MARKO OSMOKROVIĆ (FOX)
2029
309
0
DORIAN JURIĆ (LEKENIK)
832
3
LUKA VARGA (OTOK)
431
ADRIJAN JANDROKOVIĆ (MASTER)
2054
784
0
IVAN ŠIMIĆ (ŠUJICA )
61
2
LIN KOVACIC (TKD KBK)
2055
832
1
LUKA VARGA (OTOK)
431
2
ADRIJAN JANDROKOVIĆ (MASTER)
2070
61
18
LIN KOVACIC (TKD KBK)
431
2
ADRIJAN JANDROKOVIĆ (MASTER)
Medalists
1. LIN KOVACIC, TKD-KBK-MARIBOR
2. ADRIJAN JANDROKOVIĆ, MASTER
3. IVAN ŠIMIĆ, ŠUJICA Tomislavgrad
3. LUKA VARGA, Taekwondo klub OTOK
Kadeti A -33
6011
623
22
IAN MIDZOR (PANTERA)
385
10
NIKOLA BRNARDIĆ (TKD KAR)
308
DAVID STOJČEVIĆ (LEKENIK)
844
ABDULAH MOHAMMED AHMED (BAGHADA)
877
BORNA KRČAR (RUG)
6040
623
14
IAN MIDZOR (PANTERA)
308
0
DAVID STOJČEVIĆ (LEKENIK)
6041
844
0
ABDULAH MOHAMMED AHMED (BAGHADA)
877
0
BORNA KRČAR (RUG)
6062
623
6
IAN MIDZOR (PANTERA)
844
4
ABDULAH MOHAMMED AHMED (BAGHADA)
Medalists
1. IAN MIDZOR, Pantera
2. ABDULAH MOHAMMED AHMED, Baghada team
3. DAVID STOJČEVIĆ, Lekenik
3. BORNA KRČAR, RUGVICA
Male olimpijke - A -30
1022
825
1
KARLA JANČIĆ (ČIGRA)
708
6
TARA CRNCEVIC (LJUBIJA)
1023
46
0
GITA ILIJIĆ (MAKSMR)
311
0
KLARA ALAGIĆ (LEKENIK)
1056
708
5
TARA CRNCEVIC (LJUBIJA)
311
12
KLARA ALAGIĆ (LEKENIK)
Medalists
1. KLARA ALAGIĆ, Lekenik
2. TARA CRNCEVIC, Ljubija-Prijedor
3. GITA ILIJIĆ, MAKSIMIR
3. KARLA JANČIĆ, Čigra
Male olimpijke - A -36
1044
456
20
JOVANA TOPIĆ (LJUBIJA)
310
8
DOROTEA JURIĆ (LEKENIK)
Medalists
1. JOVANA TOPIĆ, Ljubija-Prijedor
2. DOROTEA JURIĆ, Lekenik
3. ----
3. ----
Male olimpijke - B -30
1050
604
5
KIARA ŠKRLIN (BIST)
599
7
DOLORES JURIĆ (LEKENIK)
Medalists
1. DOLORES JURIĆ, Lekenik
2. KIARA ŠKRLIN, Bistra
3. ----
3. ----