Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
CROATIA KARLOVAC OPEN 2015
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
CLUB
"NUR"
AKADEMIJA JALE
Baghada team
BESA
Bistra
Bjelovar
BUGOJNO
Centro Taekwondo Alessandria
Contra
Cro Star - Mostar
Čigra
Dubrava
DUGA RESA
Elit
Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
Fast Kick
FENIKS-VUKOMEREC
Forteca Korčula
Fox
GACKA
GAIANA
GROBNIK-ČAVLE
Ilyo TKD SKP Kosice
Imotski
Jastreb
Karlovac
KORYO Slovenia
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
Koryo Tomislavgrad
KUKKIWON - LUXEMBOURG
Lekenik
Ljubija-Prijedor
MAKSIMIR
MASTER
Medvedgrad
METALAC
MONTENEGRO STARS - BUDVA
neryo
Novi Grad Sarajevo
Ogulin
Olimpic Sarajevo
Omega
ORKA AS
Ozalj
Pantera
Petrovec
Plitvice
PLOVANIJA-ZADAR
Rječina
Rovinj.
RUGVICA
Scardona Combat
SENJ
SOKOL
SOLARIS ŠIBENIK
SSDRL CORPO LIBERO
St-kwan
ŠUJICA Tomislavgrad
Taekwondo klub OTOK
Tigar Zagreb
TK Prana Karlovac
TK TRNJE
TKD "ČAPLJINA"
TKD BRINJE
TKD-KBK-MARIBOR
UTE
VUKOVI
Zagreb
ZG-DUBRAVA
Zrenjanin
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađi kadeti B -36
Mlađi kadeti B -43
Mlađe kadetkinje B -30
Mlađe kadetkinje B -36
Kadeti A -45
Kadetkinje A -55
Juniori A -73
Mali olimpijci - A -24
Mlađi kadeti B -36
4001
861
2
LOVRO BIONDA (PLTVICE)
128
8
MATIJA OBROVAC (TKD KAR)
4002
453
2
FILIP FUČEK (ZGDUB)
735
14
MIROSLAV FRGOLEC (FALCON)
4003
65
6
NEJC LAZAR (TKD KBK)
304
5
GRGA KECERIN (DUBRAVA)
679
NEMANJA KOTARAS (LJUBIJA)
4004
643
15
GORAN LISICA (OGULIN)
257
3
LUKA MARIĆ (ZADAR)
234
IVAN MUŠURA (NERYO)
4005
147
4
GABRIEL SRNKO (GROBNIK)
855
3
PETAR ARAMBAŠIĆ (ČIGRA)
571
MARTIN ŠTEFANAC (TKD KAR)
4025
128
3
MATIJA OBROVAC (TKD KAR)
735
8
MIROSLAV FRGOLEC (FALCON)
4026
65
2
NEJC LAZAR (TKD KBK)
679
10
NEMANJA KOTARAS (LJUBIJA)
4027
643
2
GORAN LISICA (OGULIN)
234
0
IVAN MUŠURA (NERYO)
4028
147
7
GABRIEL SRNKO (GROBNIK)
571
12
MARTIN ŠTEFANAC (TKD KAR)
4053
735
5
MIROSLAV FRGOLEC (FALCON)
679
4
NEMANJA KOTARAS (LJUBIJA)
4054
643
7
GORAN LISICA (OGULIN)
571
5
MARTIN ŠTEFANAC (TKD KAR)
4073
735
4
MIROSLAV FRGOLEC (FALCON)
643
1
GORAN LISICA (OGULIN)
Medalists
1. MIROSLAV FRGOLEC, Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
2. GORAN LISICA, Ogulin
3. NEMANJA KOTARAS, Ljubija-Prijedor
3. MARTIN ŠTEFANAC, Karlovac
Mlađi kadeti B -43
4019
698
4
TEO MARKOVIĆ (GACKA)
837
16
MARINO DUJMOVIĆ (PLTVICE)
4020
865
1
ROKO GRGAC (ČIGRA)
794
13
FILIP MILOŠEVIĆ (FOX)
4021
766
2
TOMÁŠ KUVIK (FALCON)
244
11
DUJE ROMIĆ (NERYO)
860
VITO KREŠO-LOVRIĆ (ČIGRA)
4049
837
5
MARINO DUJMOVIĆ (PLTVICE)
794
13
FILIP MILOŠEVIĆ (FOX)
4050
244
14
DUJE ROMIĆ (NERYO)
860
13
VITO KREŠO-LOVRIĆ (ČIGRA)
4071
794
14
FILIP MILOŠEVIĆ (FOX)
244
2
DUJE ROMIĆ (NERYO)
Medalists
1. FILIP MILOŠEVIĆ, Fox
2. DUJE ROMIĆ, neryo
3. MARINO DUJMOVIĆ, Plitvice
3. VITO KREŠO-LOVRIĆ, Čigra
Mlađe kadetkinje B -30
3015
542
11
NINA ĐOGANI (TKDNGS)
634
3
KARLA SMOLIĆ ROČAK (MED)
3016
640
2
PATRICIA ŠPRAJC (OGULIN)
131
0
ŽELJANA MANDIĆ (TKD KAR)
3017
702
2
ANA CIPETIĆ (ZAGREB)
610
4
ENA KULIĆ (MED)
750
ANETA LUKÁČOVÁ (FALCON)
3018
143
4
LAURA SULJKANOVIĆ (RUG)
716
2
LUCIJA OMEJC (METALC)
324
DINA SELAK (SENJ)
3019
608
4
EMA SEVER (BIST)
624
5
LUCIJA JELIC (PANTERA)
615
LANA KAŠĆELAN (MED)
3044
542
0
NINA ĐOGANI (TKDNGS)
640
7
PATRICIA ŠPRAJC (OGULIN)
3045
610
5
ENA KULIĆ (MED)
750
6
ANETA LUKÁČOVÁ (FALCON)
3046
143
2
LAURA SULJKANOVIĆ (RUG)
324
6
DINA SELAK (SENJ)
3047
624
16
LUCIJA JELIC (PANTERA)
615
0
LANA KAŠĆELAN (MED)
3062
640
12
PATRICIA ŠPRAJC (OGULIN)
750
0
ANETA LUKÁČOVÁ (FALCON)
3063
324
1
DINA SELAK (SENJ)
624
4
LUCIJA JELIC (PANTERA)
3073
640
1
PATRICIA ŠPRAJC (OGULIN)
624
0
LUCIJA JELIC (PANTERA)
Medalists
1. PATRICIA ŠPRAJC, Ogulin
2. LUCIJA JELIC, Pantera
3. ANETA LUKÁČOVÁ, Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
3. DINA SELAK, SENJ
Mlađe kadetkinje B -36
4010
769
3
LAURA DAVIDOVA (FALCON)
607
0
LUCIJA BARIŠIĆ (MED)
4011
641
8
HELENA DUJMIĆ (OGULIN)
781
1
KAROLINA KIŠ (OMEGA)
4012
341
0
MARINA ANIČIĆ (CROSTAR)
581
0
LEA VORKAPIĆ (TKD KAR)
700
KARLA LONČAR (GACKA)
4013
470
7
PETRA GEČEK (ORKAAS)
613
1
NIKA STAŽNIK (MED)
528
MAGDALENA IVIĆ (JASTREB)
4014
148
0
MATEA KAUZLARIĆ (GROBNIK)
770
15
VERONIKA FULIR (ZGDUB)
612
IMAN OPARDIJA (MED)
4033
769
4
LAURA DAVIDOVA (FALCON)
641
2
HELENA DUJMIĆ (OGULIN)
4034
341
0
MARINA ANIČIĆ (CROSTAR)
700
3
KARLA LONČAR (GACKA)
4035
470
0
PETRA GEČEK (ORKAAS)
528
3
MAGDALENA IVIĆ (JASTREB)
4036
770
11
VERONIKA FULIR (ZGDUB)
612
1
IMAN OPARDIJA (MED)
4057
769
2
LAURA DAVIDOVA (FALCON)
700
0
KARLA LONČAR (GACKA)
4058
528
0
MAGDALENA IVIĆ (JASTREB)
770
4
VERONIKA FULIR (ZGDUB)
4075
769
3
LAURA DAVIDOVA (FALCON)
770
0
VERONIKA FULIR (ZGDUB)
Medalists
1. LAURA DAVIDOVA, Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
2. VERONIKA FULIR, ZG-DUBRAVA
3. KARLA LONČAR, GACKA
3. MAGDALENA IVIĆ, Jastreb
Kadeti A -45
6001
709
4
ANGELO ŠVEC (ZAGREB)
243
8
JOSIP COCE (NERYO)
6002
875
3
TOMAS CERNAK (ILYO KE)
386
9
HRVOJE GRČIĆ (TKD KAR)
6003
654
5
JOSIP PAUŠIĆ (OGULIN)
497
4
MATEJ HORVAT (JASTREB)
391
MATIJA MIŠKOVIĆ (TKD KAR)
6004
705
9
MATEO BILUŠ (ZAGREB)
799
13
MATEO PRIŠLIN (FOX)
6005
539
4
HARIS ĐELIĆ (TKDNGS)
384
7
GORAN BUNČIĆ (TKD KAR)
6006
757
17
GIOVANNI SLANEC (FALCON)
90
4
DANIJEL BEŠIĆ (TKD KAR)
491
TIN MALEČIĆ (JASTREB)
6024
243
12
JOSIP COCE (NERYO)
386
13
HRVOJE GRČIĆ (TKD KAR)
6025
654
7
JOSIP PAUŠIĆ (OGULIN)
391
4
MATIJA MIŠKOVIĆ (TKD KAR)
6026
799
4
MATEO PRIŠLIN (FOX)
384
3
GORAN BUNČIĆ (TKD KAR)
6027
757
9
GIOVANNI SLANEC (FALCON)
491
2
TIN MALEČIĆ (JASTREB)
6052
386
7
HRVOJE GRČIĆ (TKD KAR)
654
1
JOSIP PAUŠIĆ (OGULIN)
6053
799
1
MATEO PRIŠLIN (FOX)
757
5
GIOVANNI SLANEC (FALCON)
6068
386
3
HRVOJE GRČIĆ (TKD KAR)
757
6
GIOVANNI SLANEC (FALCON)
Medalists
1. GIOVANNI SLANEC, Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
2. HRVOJE GRČIĆ, Karlovac
3. MATEO PRIŠLIN, Fox
3. JOSIP PAUŠIĆ, Ogulin
Kadetkinje A -55
7009
649
16
ŠEJLA VEHAB (TKD NUR)
835
9
JELENA BUČAR (ORKAAS)
7010
760
1
KAROLÍNA MRAVCOVÁ (FALCON)
307
14
DORA PONGRAC (DUBRAVA)
7011
821
0
MARIJA GRGURIĆ (GROBNIK)
836
13
ANTONELA ABRAMOVIĆ (OTOK)
839
MIHAELA KLAIĆ (ORKAAS)
7039
649
11
ŠEJLA VEHAB (TKD NUR)
307
13
DORA PONGRAC (DUBRAVA)
7040
836
6
ANTONELA ABRAMOVIĆ (OTOK)
839
12
MIHAELA KLAIĆ (ORKAAS)
7063
307
11
DORA PONGRAC (DUBRAVA)
839
7
MIHAELA KLAIĆ (ORKAAS)
Medalists
1. DORA PONGRAC, Dubrava
2. MIHAELA KLAIĆ, ORKA AS
3. ŠEJLA VEHAB, "NUR"
3. ANTONELA ABRAMOVIĆ, Taekwondo klub OTOK
Juniori A -73
8045
761
7
MAREK ÚREK (FALCON)
552
8
ANTONIO SVRAČAK (SOLARIS)
Medalists
1. ANTONIO SVRAČAK, SOLARIS ŠIBENIK
2. MAREK ÚREK, Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
3. ----
3. ----
Mali olimpijci - A -24
1001
814
25
DAMJAN LAKIĆ (ČIGRA)
503
28
IVOR ANIĆ (TKD PRA)
331
PETAR FRANULOVIĆ (FORTECA)
811
BORNA VURAIĆ JOVETIĆ (ČIGRA)
513
HUNOR SZOKE (UJPEST)
808
ALEN IMŠIROVIĆ (ČIGRA)
699
DAMIEN FRGOLEC (FALCON)
676
MAURO VRANIĆ (TKD PRA)
450
TIN PRUGOVEČKI (ZGDUB)
1011
503
7
IVOR ANIĆ (TKD PRA)
331
5
PETAR FRANULOVIĆ (FORTECA)
1012
811
2
BORNA VURAIĆ JOVETIĆ (ČIGRA)
513
14
HUNOR SZOKE (UJPEST)
1013
808
0
ALEN IMŠIROVIĆ (ČIGRA)
699
9
DAMIEN FRGOLEC (FALCON)
1014
676
6
MAURO VRANIĆ (TKD PRA)
450
9
TIN PRUGOVEČKI (ZGDUB)
1039
503
13
IVOR ANIĆ (TKD PRA)
513
16
HUNOR SZOKE (UJPEST)
1040
699
14
DAMIEN FRGOLEC (FALCON)
450
2
TIN PRUGOVEČKI (ZGDUB)
1067
513
3
HUNOR SZOKE (UJPEST)
699
15
DAMIEN FRGOLEC (FALCON)
Medalists
1. DAMIEN FRGOLEC, Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
2. HUNOR SZOKE, UTE
3. TIN PRUGOVEČKI, ZG-DUBRAVA
3. IVOR ANIĆ, TK Prana Karlovac