Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
CROATIA KARLOVAC OPEN 2015
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
"NUR"
AKADEMIJA JALE
Baghada team
BESA
Bistra
Bjelovar
BUGOJNO
Centro Taekwondo Alessandria
Contra
Cro Star - Mostar
Čigra
Dubrava
DUGA RESA
Elit
Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
Fast Kick
FENIKS-VUKOMEREC
Forteca Korčula
Fox
GACKA
GAIANA
GROBNIK-ČAVLE
Ilyo TKD SKP Kosice
Imotski
Jastreb
Karlovac
KORYO Slovenia
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
Koryo Tomislavgrad
KUKKIWON - LUXEMBOURG
Lekenik
Ljubija-Prijedor
MAKSIMIR
MASTER
Medvedgrad
METALAC
MONTENEGRO STARS - BUDVA
neryo
Novi Grad Sarajevo
Ogulin
Olimpic Sarajevo
Omega
ORKA AS
Ozalj
Pantera
Petrovec
Plitvice
PLOVANIJA-ZADAR
Rječina
Rovinj.
RUGVICA
Scardona Combat
SENJ
SOKOL
SOLARIS ŠIBENIK
SSDRL CORPO LIBERO
St-kwan
ŠUJICA Tomislavgrad
Taekwondo klub OTOK
Tigar Zagreb
TK Prana Karlovac
TK TRNJE
TKD "ČAPLJINA"
TKD BRINJE
TKD-KBK-MARIBOR
UTE
VUKOVI
Zagreb
ZG-DUBRAVA
Zrenjanin
TEŽA/LETO
Juniori A -45
Juniori B -55
Seniori A - 58
Seniori A - 68
Seniori B - 68
Seniori B +80
Mali olimpijci - A -20
Juniori A -45
7020
457
8
ALEN RABIHIĆ (ORKAAS)
807
1
VIKTOR LUČIĆ (NERYO)
428
MATEO MARKOVIĆ (OMEGA)
508
MARIO MUTAK (TKD PRA)
213
TARIK HORIĆ (TKDJALE)
7047
457
9
ALEN RABIHIĆ (ORKAAS)
428
4
MATEO MARKOVIĆ (OMEGA)
7048
508
8
MARIO MUTAK (TKD PRA)
213
16
TARIK HORIĆ (TKDJALE)
7067
457
10
ALEN RABIHIĆ (ORKAAS)
213
3
TARIK HORIĆ (TKDJALE)
Dobitniki medalj
1. ALEN RABIHIĆ, ORKA AS
2. TARIK HORIĆ, AKADEMIJA JALE
3. MATEO MARKOVIĆ, Omega
3. MARIO MUTAK, TK Prana Karlovac
Juniori B -55
8020
509
6
LUKA MUTAK (TKD PRA)
754
11
MAID JUSIĆ (BUGOJNO)
8021
212
16
AMAR SUBOTIĆ (TKDJALE)
92
7
DOMINIK JOSIP SKOKO (TKD KAR)
8057
754
8
MAID JUSIĆ (BUGOJNO)
212
7
AMAR SUBOTIĆ (TKDJALE)
Dobitniki medalj
1. MAID JUSIĆ, BUGOJNO
2. AMAR SUBOTIĆ, AKADEMIJA JALE
3. LUKA MUTAK, TK Prana Karlovac
3. DOMINIK JOSIP SKOKO, Karlovac
Seniori A - 58
8003
425
14
LUKA GRGIĆ (OMEGA)
208
8
ANEL AMBEŠKOVIĆ (TKDJALE)
661
ĐORĐE STEVANOVIĆ (SOKOL)
847
BASHIR SAAD ABDUL AMIR (BAGHADA)
211
MUATEZ FILAN (TKDJALE)
8035
425
4
LUKA GRGIĆ (OMEGA)
661
11
ĐORĐE STEVANOVIĆ (SOKOL)
8036
847
4
BASHIR SAAD ABDUL AMIR (BAGHADA)
211
5
MUATEZ FILAN (TKDJALE)
8065
661
16
ĐORĐE STEVANOVIĆ (SOKOL)
211
4
MUATEZ FILAN (TKDJALE)
Dobitniki medalj
1. ĐORĐE STEVANOVIĆ, SOKOL
2. MUATEZ FILAN, AKADEMIJA JALE
3. LUKA GRGIĆ, Omega
3. BASHIR SAAD ABDUL AMIR, Baghada team
Seniori A - 68
8004
410
24
IVAN HORVAT (TKD KAR)
13
2
JAKUB KRISTOF (ILYO KE)
8005
350
1
FRAN RAZUMIĆ (OZALJ)
207
16
ALMEDIN ČIČAK (TKDJALE)
8006
504
5
ZDENKO ITRIĆ (TKD PRA)
655
10
MATEJ IVANAC (OGULIN)
8007
433
2
MARIO MIŠMAŠ (MASTER)
494
10
TONI ŠEGEDIN (FORTECA)
8037
410
18
IVAN HORVAT (TKD KAR)
207
11
ALMEDIN ČIČAK (TKDJALE)
8038
655
0
MATEJ IVANAC (OGULIN)
494
12
TONI ŠEGEDIN (FORTECA)
8066
410
4
IVAN HORVAT (TKD KAR)
494
1
TONI ŠEGEDIN (FORTECA)
Dobitniki medalj
1. IVAN HORVAT, Karlovac
2. TONI ŠEGEDIN, Forteca Korčula
3. ALMEDIN ČIČAK, AKADEMIJA JALE
3. MATEJ IVANAC, Ogulin
Seniori B - 68
8009
531
2
ROBERT CERIN (TKTRNJE)
215
27
HALIM DELIĆ (TKDJALE)
706
DARREN MOHOROVIĆ (RVSGRAD)
58
DEJAN SEVIĆ (SRBIJA)
270
JOE KAYSER (KUKKIWO)
8041
215
19
HALIM DELIĆ (TKDJALE)
706
2
DARREN MOHOROVIĆ (RVSGRAD)
8042
58
10
DEJAN SEVIĆ (SRBIJA)
270
3
JOE KAYSER (KUKKIWO)
8068
215
3
HALIM DELIĆ (TKDJALE)
58
6
DEJAN SEVIĆ (SRBIJA)
Dobitniki medalj
1. DEJAN SEVIĆ, Zrenjanin
2. HALIM DELIĆ, AKADEMIJA JALE
3. JOE KAYSER, KUKKIWON - LUXEMBOURG
3. DARREN MOHOROVIĆ, Rovinj.
Seniori B +80
8030
715
0
BOJAN GAVRAN (RVSGRAD)
209
0
DŽEJLAN HARBINJA (TKDJALE)
337
ROKO LUČIĆ (FORTECA)
8062
209
0
DŽEJLAN HARBINJA (TKDJALE)
337
13
ROKO LUČIĆ (FORTECA)
Dobitniki medalj
1. ROKO LUČIĆ, Forteca Korčula
2. DŽEJLAN HARBINJA, AKADEMIJA JALE
3. ----
3. ----
Mali olimpijci - A -20
1041
210
5
HANAN JUSUFOVIĆ (TKDJALE)
51
2
ISMAELE DORIA (DIAFANO)
Dobitniki medalj
1. HANAN JUSUFOVIĆ, AKADEMIJA JALE
2. ISMAELE DORIA, SSDRL CORPO LIBERO
3. ----
3. ----