Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
CROATIA KARLOVAC OPEN 2015
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
"NUR"
AKADEMIJA JALE
Baghada team
BESA
Bistra
Bjelovar
BUGOJNO
Centro Taekwondo Alessandria
Contra
Cro Star - Mostar
Čigra
Dubrava
DUGA RESA
Elit
Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
Fast Kick
FENIKS-VUKOMEREC
Forteca Korčula
Fox
GACKA
GAIANA
GROBNIK-ČAVLE
Ilyo TKD SKP Kosice
Imotski
Jastreb
Karlovac
KORYO Slovenia
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
Koryo Tomislavgrad
KUKKIWON - LUXEMBOURG
Lekenik
Ljubija-Prijedor
MAKSIMIR
MASTER
Medvedgrad
METALAC
MONTENEGRO STARS - BUDVA
neryo
Novi Grad Sarajevo
Ogulin
Olimpic Sarajevo
Omega
ORKA AS
Ozalj
Pantera
Petrovec
Plitvice
PLOVANIJA-ZADAR
Rječina
Rovinj.
RUGVICA
Scardona Combat
SENJ
SOKOL
SOLARIS ŠIBENIK
SSDRL CORPO LIBERO
St-kwan
ŠUJICA Tomislavgrad
Taekwondo klub OTOK
Tigar Zagreb
TK Prana Karlovac
TK TRNJE
TKD "ČAPLJINA"
TKD BRINJE
TKD-KBK-MARIBOR
UTE
VUKOVI
Zagreb
ZG-DUBRAVA
Zrenjanin
TEŽA/LETO
Mlađi kadeti A -30
Mlađi kadeti A -47
Mlađe kadetkinje A -30
Mlađe kadetkinje B -36
Kadeti A -61
Kadetkinje A -37
Juniori A -45
Juniori A -68
Juniori A -78
Juniorke A -63
Seniori A - 58
Mlađi kadeti A -30
2008
774
1
LUKA ČORDAŠ (TKD_BJE)
630
8
SRDJAN TOMIC (ELIT)
231
BORNA BRADARIĆ (NERYO)
2009
427
0
MARTIN MATAK (OMEGA)
296
12
JAN FLEGAR (BIST)
505
SVEN ANIĆ (TKD PRA)
2010
775
2
DAVOR MLINAC (OMEGA)
617
12
DANIN HASANAGIC (KORYO)
380
MIHOVIL ŠAVOR RADIČEVIĆ (TKD KAR)
712
FRAN ŠERER (ZAGREB)
418
BRUNO GRĐAN (OMEGA)
2038
630
12
SRDJAN TOMIC (ELIT)
231
0
BORNA BRADARIĆ (NERYO)
2039
296
13
JAN FLEGAR (BIST)
505
7
SVEN ANIĆ (TKD PRA)
2040
617
2
DANIN HASANAGIC (KORYO)
380
0
MIHOVIL ŠAVOR RADIČEVIĆ (TKD KAR)
2041
712
5
FRAN ŠERER (ZAGREB)
418
0
BRUNO GRĐAN (OMEGA)
2062
630
9
SRDJAN TOMIC (ELIT)
296
3
JAN FLEGAR (BIST)
2063
617
6
DANIN HASANAGIC (KORYO)
712
4
FRAN ŠERER (ZAGREB)
2074
630
7
SRDJAN TOMIC (ELIT)
617
2
DANIN HASANAGIC (KORYO)
Dobitniki medalj
1. SRDJAN TOMIC, Elit
2. DANIN HASANAGIC, KORYO Slovenia
3. JAN FLEGAR, Bistra
3. FRAN ŠERER, Zagreb
Mlađi kadeti A -47
4059
422
2
KARLO PELENGIĆ (OMEGA)
746
14
UBEJD DŽEVAHIRIĆ (BUGOJNO)
Dobitniki medalj
1. UBEJD DŽEVAHIRIĆ, BUGOJNO
2. KARLO PELENGIĆ, Omega
3. ----
3. ----
Mlađe kadetkinje A -30
2030
714
10
FRIDA ĆUŽE (CONTRA)
361
5
DORA ČERNELIĆ (TKDDRHR)
2031
395
13
PIA JURIČIĆ (RJEČINA)
69
1
SPELA SOSTARIC (TKD KBK)
2032
778
1
ENA DASKIJEVIĆ (OMEGA)
306
2
KORINA HOLJEVAC (DUBRAVA)
432
LANA PRĐUN (MASTER)
2056
714
1
FRIDA ĆUŽE (CONTRA)
395
2
PIA JURIČIĆ (RJEČINA)
2057
306
3
KORINA HOLJEVAC (DUBRAVA)
432
5
LANA PRĐUN (MASTER)
2071
395
3
PIA JURIČIĆ (RJEČINA)
432
6
LANA PRĐUN (MASTER)
Dobitniki medalj
1. LANA PRĐUN, MASTER
2. PIA JURIČIĆ, Rječina
3. KORINA HOLJEVAC, Dubrava
3. FRIDA ĆUŽE, Contra
Mlađe kadetkinje B -36
4010
769
3
LAURA DAVIDOVA (FALCON)
607
0
LUCIJA BARIŠIĆ (MED)
4011
641
8
HELENA DUJMIĆ (OGULIN)
781
1
KAROLINA KIŠ (OMEGA)
4012
341
0
MARINA ANIČIĆ (CROSTAR)
581
0
LEA VORKAPIĆ (TKD KAR)
700
KARLA LONČAR (GACKA)
4013
470
7
PETRA GEČEK (ORKAAS)
613
1
NIKA STAŽNIK (MED)
528
MAGDALENA IVIĆ (JASTREB)
4014
148
0
MATEA KAUZLARIĆ (GROBNIK)
770
15
VERONIKA FULIR (ZGDUB)
612
IMAN OPARDIJA (MED)
4033
769
4
LAURA DAVIDOVA (FALCON)
641
2
HELENA DUJMIĆ (OGULIN)
4034
341
0
MARINA ANIČIĆ (CROSTAR)
700
3
KARLA LONČAR (GACKA)
4035
470
0
PETRA GEČEK (ORKAAS)
528
3
MAGDALENA IVIĆ (JASTREB)
4036
770
11
VERONIKA FULIR (ZGDUB)
612
1
IMAN OPARDIJA (MED)
4057
769
2
LAURA DAVIDOVA (FALCON)
700
0
KARLA LONČAR (GACKA)
4058
528
0
MAGDALENA IVIĆ (JASTREB)
770
4
VERONIKA FULIR (ZGDUB)
4075
769
3
LAURA DAVIDOVA (FALCON)
770
0
VERONIKA FULIR (ZGDUB)
Dobitniki medalj
1. LAURA DAVIDOVA, Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
2. VERONIKA FULIR, ZG-DUBRAVA
3. KARLA LONČAR, GACKA
3. MAGDALENA IVIĆ, Jastreb
Kadeti A -61
7026
419
14
DARIO HUMLJANOVIĆ (OMEGA)
484
17
EDISON OLLURI (JASTREB)
7027
374
10
JOSIP VIMAN (MED)
600
2
IVAN URUKALO (SCOMBAT)
7055
484
14
EDISON OLLURI (JASTREB)
374
11
JOSIP VIMAN (MED)
Dobitniki medalj
1. EDISON OLLURI, Jastreb
2. JOSIP VIMAN, Medvedgrad
3. DARIO HUMLJANOVIĆ, Omega
3. IVAN URUKALO, Scardona Combat
Kadetkinje A -37
6032
420
9
ELA JELIĆ (OMEGA)
496
11
IVONA STRAŠĆEK (JASTREB)
6033
651
2
AMINA GRAHIĆ (TKD NUR)
740
1
MAJA MIKŠIĆ (TKD KAR)
6057
496
3
IVONA STRAŠĆEK (JASTREB)
651
0
AMINA GRAHIĆ (TKD NUR)
Dobitniki medalj
1. IVONA STRAŠĆEK, Jastreb
2. AMINA GRAHIĆ, "NUR"
3. ELA JELIĆ, Omega
3. MAJA MIKŠIĆ, Karlovac
Juniori A -45
7020
457
8
ALEN RABIHIĆ (ORKAAS)
807
1
VIKTOR LUČIĆ (NERYO)
428
MATEO MARKOVIĆ (OMEGA)
508
MARIO MUTAK (TKD PRA)
213
TARIK HORIĆ (TKDJALE)
7047
457
9
ALEN RABIHIĆ (ORKAAS)
428
4
MATEO MARKOVIĆ (OMEGA)
7048
508
8
MARIO MUTAK (TKD PRA)
213
16
TARIK HORIĆ (TKDJALE)
7067
457
10
ALEN RABIHIĆ (ORKAAS)
213
3
TARIK HORIĆ (TKDJALE)
Dobitniki medalj
1. ALEN RABIHIĆ, ORKA AS
2. TARIK HORIĆ, AKADEMIJA JALE
3. MATEO MARKOVIĆ, Omega
3. MARIO MUTAK, TK Prana Karlovac
Juniori A -68
8001
518
0
BRUNO RAHIJA (TKD PRA)
426
7
LUKA PANDUREVIĆ (OMEGA)
406
MATIJA VULJANIĆ (TKD KAR)
246
DOMINIK ŠARIĆ (ZADAR)
557
LUCIANO SVRAČAK (SOLARIS)
8031
426
18
LUKA PANDUREVIĆ (OMEGA)
406
3
MATIJA VULJANIĆ (TKD KAR)
8032
246
0
DOMINIK ŠARIĆ (ZADAR)
557
0
LUCIANO SVRAČAK (SOLARIS)
8063
426
8
LUKA PANDUREVIĆ (OMEGA)
246
4
DOMINIK ŠARIĆ (ZADAR)
Dobitniki medalj
1. LUKA PANDUREVIĆ, Omega
2. DOMINIK ŠARIĆ, PLOVANIJA-ZADAR
3. MATIJA VULJANIĆ, Karlovac
3. LUCIANO SVRAČAK, SOLARIS ŠIBENIK
Juniori A -78
8013
707
0
IVAN MARINIĆ (ZAGREB)
682
0
NIK JUNCAJ (BES)
423
KRISTIJAN ŠEJIĆ (OMEGA)
8053
707
7
IVAN MARINIĆ (ZAGREB)
423
9
KRISTIJAN ŠEJIĆ (OMEGA)
Dobitniki medalj
1. KRISTIJAN ŠEJIĆ, Omega
2. IVAN MARINIĆ, Zagreb
3. NIK JUNCAJ, BESA
3. ----
Juniorke A -63
8046
417
14
ANA PIRAGIĆ (OMEGA)
866
2
ANA ĐELALIJA (NERYO)
Dobitniki medalj
1. ANA PIRAGIĆ, Omega
2. ANA ĐELALIJA, neryo
3. ----
3. ----
Seniori A - 58
8003
425
14
LUKA GRGIĆ (OMEGA)
208
8
ANEL AMBEŠKOVIĆ (TKDJALE)
661
ĐORĐE STEVANOVIĆ (SOKOL)
847
BASHIR SAAD ABDUL AMIR (BAGHADA)
211
MUATEZ FILAN (TKDJALE)
8035
425
4
LUKA GRGIĆ (OMEGA)
661
11
ĐORĐE STEVANOVIĆ (SOKOL)
8036
847
4
BASHIR SAAD ABDUL AMIR (BAGHADA)
211
5
MUATEZ FILAN (TKDJALE)
8065
661
16
ĐORĐE STEVANOVIĆ (SOKOL)
211
4
MUATEZ FILAN (TKDJALE)
Dobitniki medalj
1. ĐORĐE STEVANOVIĆ, SOKOL
2. MUATEZ FILAN, AKADEMIJA JALE
3. LUKA GRGIĆ, Omega
3. BASHIR SAAD ABDUL AMIR, Baghada team