Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
Oprema
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
Croatia Karlovac Open 2016
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
Activ
AKADEMIJA JALE
ARANY TIGRIS - HUNGARY
Asia Budo Graz
BESA
Bistra
Black Tiger Snina
BUDUCNOST
BUGOJNO
Casper
Centro Taekwondo Alessandria
CRNI LABUDOVI
Čigra
DERVENTA
DUGA RESA
Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
Fast Kick
Forteca Korčula
FREE SPIRIT TRIESTE
GACKA
GAIANA
GROBNIK-ČAVLE
Gusar
HBD Vodice
Ilyo TKD SKP Kosice
Imotski
Jastreb
JURAJ DALMATINAC
Karlovac
Kobra
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
KUKKIWON - LUXEMBOURG
Lav
LOTUS
Ljubija-Prijedor
MAKSIMIR
Ogulin
Omega
Orao Odzaci
ORIENT TKD
ORKA AS
Ozalj
Pantera
PLOVANIJA-ZADAR
Rovinj
RUGVICA
Sárga Tenger Taekwondo Klub
Sárga-Tenger Taekwondo Klub
SELEKCIJA ZE-DO KANTONA
SENJ
Skp Ryong Bratislava
Slovak national team
SOLARIS ŠIBENIK
Sparta
SSDRL CORPO LIBERO
SUSEDGRAD SOKOL
TaeKwonDo Club FOKUS
Taekwondo klub Koryo
TK Prana Karlovac
TK TRNJE
TKD "ČAPLJINA"
TKD BRINJE
tkd frenki
TKD-KBK-MARIBOR
VARAŽDIN 1
Zagorje-SLO
Zaprešić_
Zeljeznicar
TEŽINE / UZRASTI
Mlađi kadeti A -33
Mlađi kadeti A -47
Mlađi kadeti B -36
Mlađi kadeti B -39
Mlađi kadeti B +51
Mlađe kadetkinje B -27
Mlađe kadetkinje B -47
Kadeti B -53
Kadetkinje B -44
Kadetkinje B -59
Juniorke A +68
Juniori B -63
Seniorke A -57
Mali olimpijci - A -26
Mali olimpijci - A -28
Mali olimpijci - A -33
Male olimpijke - A -22
Male olimpijke - A -28
Mali olimpijci - B -26
Male olimpijke - B -22
Mali olimpijci - A -26
7003
365
3
LOVRO DOMLADOVAC (TKD KAR)
490
12
AJMAN FARHAT (MAKSMR)
7004
600
9
JAKOV BOGOVIĆ (OZALJ)
230
1
ČORAK GABRIJEL (TKD PRA)
7005
829
25
GABRIEL POLDRUHÁK (TAEKWON)
541
17
EMIN HALILOVIĆ (TKDJALE)
7006
797
11
BORNA VURAIĆ JOVETIĆ (ČIGRA)
487
21
IVOR ANIĆ (TKD PRA)
7036
490
2
AJMAN FARHAT (MAKSMR)
600
14
JAKOV BOGOVIĆ (OZALJ)
7037
829
8
GABRIEL POLDRUHÁK (TAEKWON)
487
2
IVOR ANIĆ (TKD PRA)
7074
600
0
JAKOV BOGOVIĆ (OZALJ)
829
12
GABRIEL POLDRUHÁK (TAEKWON)
Osvajači medalja
1. GABRIEL POLDRUHÁK, Black Tiger Snina
2. JAKOV BOGOVIĆ, Ozalj
3. IVOR ANIĆ, TK Prana Karlovac
3. AJMAN FARHAT, MAKSIMIR