Dolazeći
Završeni
Prijavi se
Pomoć
Oprema
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Obdabrano takmičenje:
Croatia Karlovac Open 2016
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Lista takmičara
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
Activ
AKADEMIJA JALE
ARANY TIGRIS - HUNGARY
Asia Budo Graz
BESA
Bistra
Black Tiger Snina
BUDUCNOST
BUGOJNO
Casper
Centro Taekwondo Alessandria
CRNI LABUDOVI
Čigra
DERVENTA
DUGA RESA
Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
Fast Kick
Forteca Korčula
FREE SPIRIT TRIESTE
GACKA
GAIANA
GROBNIK-ČAVLE
Gusar
HBD Vodice
Ilyo TKD SKP Kosice
Imotski
Jastreb
JURAJ DALMATINAC
Karlovac
Kobra
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
KUKKIWON - LUXEMBOURG
Lav
LOTUS
Ljubija-Prijedor
MAKSIMIR
Ogulin
Omega
Orao Odzaci
ORIENT TKD
ORKA AS
Ozalj
Pantera
PLOVANIJA-ZADAR
Rovinj
RUGVICA
Sárga Tenger Taekwondo Klub
Sárga-Tenger Taekwondo Klub
SELEKCIJA ZE-DO KANTONA
SENJ
Skp Ryong Bratislava
Slovak national team
SOLARIS ŠIBENIK
Sparta
SSDRL CORPO LIBERO
SUSEDGRAD SOKOL
TaeKwonDo Club FOKUS
Taekwondo klub Koryo
TK Prana Karlovac
TK TRNJE
TKD "ČAPLJINA"
TKD BRINJE
tkd frenki
TKD-KBK-MARIBOR
VARAŽDIN 1
Zagorje-SLO
Zaprešić_
Zeljeznicar
TEŽINE / UZRASTI
Mlađi kadeti B -33
Kadeti A -41
Kadeti B -45
Mali olimpijci - A -26
Mali olimpijci - A -28
Male olimpijke - A -30
Mali olimpijci - B -22
Male olimpijke - B -22
Kick (muški) -2 (2008)
Kick (muški) -3 (2009)
Kick (muški) -4 (2010)
Kick (muški) -5 (2011)
Kick (ženski) -2 (2008)
Kick (ženski) -4 (2010)
Kadeti A -41
3002
143
8
LUCA DE MATTIA (FS_TS)
374
6
MATEJ HORVATH (KOSICE)
3003
547
8
MUHAMMED SMAJIĆ (TKDJALE)
597
5
JOSIP BLAŽUN (OZALJ)
3004
437
5
IVAN MATIĆ (RUG)
760
10
MIROSLAV FRGOLEC (FALCON)
3005
4
14
SERGEJ TEOFILOVIĆ (DERVENT)
514
1
MARIN LUCIĆ (SOLARIS)
3027
143
3
LUCA DE MATTIA (FS_TS)
547
14
MUHAMMED SMAJIĆ (TKDJALE)
3028
760
2
MIROSLAV FRGOLEC (FALCON)
4
14
SERGEJ TEOFILOVIĆ (DERVENT)
3051
547
2
MUHAMMED SMAJIĆ (TKDJALE)
4
4
SERGEJ TEOFILOVIĆ (DERVENT)
Osvajači medalja
1. SERGEJ TEOFILOVIĆ, DERVENTA
2. MUHAMMED SMAJIĆ, AKADEMIJA JALE
3. MIROSLAV FRGOLEC, Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
3. LUCA DE MATTIA, FREE SPIRIT TRIESTE