Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
Croatia Karlovac Open 2016
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
Activ
AKADEMIJA JALE
ARANY TIGRIS - HUNGARY
Asia Budo Graz
BESA
Bistra
Black Tiger Snina
BUDUCNOST
BUGOJNO
Casper
Centro Taekwondo Alessandria
CRNI LABUDOVI
Čigra
DERVENTA
DUGA RESA
Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
Fast Kick
Forteca Korčula
FREE SPIRIT TRIESTE
GACKA
GAIANA
GROBNIK-ČAVLE
Gusar
HBD Vodice
Ilyo TKD SKP Kosice
Imotski
Jastreb
JURAJ DALMATINAC
Karlovac
Kobra
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
KUKKIWON - LUXEMBOURG
Lav
LOTUS
Ljubija-Prijedor
MAKSIMIR
Ogulin
Omega
Orao Odzaci
ORIENT TKD
ORKA AS
Ozalj
Pantera
PLOVANIJA-ZADAR
Rovinj
RUGVICA
Sárga Tenger Taekwondo Klub
Sárga-Tenger Taekwondo Klub
SELEKCIJA ZE-DO KANTONA
SENJ
Skp Ryong Bratislava
Slovak national team
SOLARIS ŠIBENIK
Sparta
SSDRL CORPO LIBERO
SUSEDGRAD SOKOL
TaeKwonDo Club FOKUS
Taekwondo klub Koryo
TK Prana Karlovac
TK TRNJE
TKD "ČAPLJINA"
TKD BRINJE
tkd frenki
TKD-KBK-MARIBOR
VARAŽDIN 1
Zagorje-SLO
Zaprešić_
Zeljeznicar
TEŽINE / UZRASTI
Mlađi kadeti A -27
Mlađi kadeti A -43
Mlađi kadeti A -51
Mlađi kadeti B -33
Mlađi kadeti B -36
Mlađi kadeti B -39
Mlađi kadeti B -43
Mlađi kadeti B -47
Mlađe kadetkinje B -36
Mlađe kadetkinje B -39
Mlađe kadetkinje B -43
Kadeti A -37
Kadeti B -41
Kadeti B -53
Kadeti B -61
Kadeti B +65
Juniori A -68
Juniori A -73
Juniori B -63
Juniori B -68
Male olimpijke - A -24
Mali olimpijci - B -22
Male olimpijke - B -22
Mlađi kadeti B -36
6008
225
8
FRAN DOMBOŠ (TKD PRA)
533
10
FILIP SPICEK (BIST)
6009
443
5
JONA VUJEVIĆ (ZADAR)
235
7
BRUNO SEGVIC DRAGOJLOVIC (PANTERA)
6010
764
0
MLADEN MADŽAR (LJUBIJA)
277
0
JAKA BABIĆ (TKD KBK)
6011
351
2
IVANO BELAVIĆ (TKDDRHR)
15
11
ĐORĐE BUNČIĆ (TKD KAR)
6012
821
5
DINO CERIC (LJUBIJA)
628
7
TIN SLOVENEC (BIST)
6013
428
12
MARTON PFEIFER (PECS)
360
0
FRAN SUTLIĆ (TKD KAR)
6014
733
7
LEON SKENDEROVIĆ (BUGOJNO)
559
8
LAN KREMPL (TKD KBK)
6015
350
4
LUKA BOHLER (KUKKIWO)
105
6
LOVRO BIŠČAN (TKD KAR)
6033
533
6
FILIP SPICEK (BIST)
235
4
BRUNO SEGVIC DRAGOJLOVIC (PANTERA)
6034
764
0
MLADEN MADŽAR (LJUBIJA)
15
9
ĐORĐE BUNČIĆ (TKD KAR)
6035
628
10
TIN SLOVENEC (BIST)
428
20
MARTON PFEIFER (PECS)
6036
559
16
LAN KREMPL (TKD KBK)
105
0
LOVRO BIŠČAN (TKD KAR)
6056
533
7
FILIP SPICEK (BIST)
15
15
ĐORĐE BUNČIĆ (TKD KAR)
6057
428
10
MARTON PFEIFER (PECS)
559
9
LAN KREMPL (TKD KBK)
6071
15
19
ĐORĐE BUNČIĆ (TKD KAR)
428
15
MARTON PFEIFER (PECS)
Osvajači medalja
1. ĐORĐE BUNČIĆ, Karlovac
2. MARTON PFEIFER, ARANY TIGRIS - HUNGARY
3. FILIP SPICEK, Bistra
3. LAN KREMPL, TKD-KBK-MARIBOR