Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Croatia Karlovac Open 2016
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
CLUB
Activ
AKADEMIJA JALE
ARANY TIGRIS - HUNGARY
Asia Budo Graz
BESA
Bistra
Black Tiger Snina
BUDUCNOST
BUGOJNO
Casper
Centro Taekwondo Alessandria
CRNI LABUDOVI
Čigra
DERVENTA
DUGA RESA
Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
Fast Kick
Forteca Korčula
FREE SPIRIT TRIESTE
GACKA
GAIANA
GROBNIK-ČAVLE
Gusar
HBD Vodice
Ilyo TKD SKP Kosice
Imotski
Jastreb
JURAJ DALMATINAC
Karlovac
Kobra
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
KUKKIWON - LUXEMBOURG
Lav
LOTUS
Ljubija-Prijedor
MAKSIMIR
Ogulin
Omega
Orao Odzaci
ORIENT TKD
ORKA AS
Ozalj
Pantera
PLOVANIJA-ZADAR
Rovinj
RUGVICA
Sárga Tenger Taekwondo Klub
Sárga-Tenger Taekwondo Klub
SELEKCIJA ZE-DO KANTONA
SENJ
Skp Ryong Bratislava
Slovak national team
SOLARIS ŠIBENIK
Sparta
SSDRL CORPO LIBERO
SUSEDGRAD SOKOL
TaeKwonDo Club FOKUS
Taekwondo klub Koryo
TK Prana Karlovac
TK TRNJE
TKD "ČAPLJINA"
TKD BRINJE
tkd frenki
TKD-KBK-MARIBOR
VARAŽDIN 1
Zagorje-SLO
Zaprešić_
Zeljeznicar
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađi kadeti A -27
Mlađi kadeti A -43
Mlađi kadeti A -51
Mlađi kadeti B -33
Mlađi kadeti B -36
Mlađi kadeti B -39
Mlađi kadeti B -43
Mlađi kadeti B -47
Mlađe kadetkinje B -36
Mlađe kadetkinje B -39
Mlađe kadetkinje B -43
Kadeti A -37
Kadeti B -41
Kadeti B -53
Kadeti B -61
Kadeti B +65
Juniori A -68
Juniori A -73
Juniori B -63
Juniori B -68
Male olimpijke - A -24
Mali olimpijci - B -22
Male olimpijke - B -22
Mlađi kadeti B -39
5009
553
8
ERIC LIKOVIĆ (TKD PRA)
392
4
XING YU CHEN (SIBENIK)
786
MIRZA DURANOVIĆ (ZE-DO)
5010
200
5
ŠIME TROSKOT (ZADAR)
782
12
NEMANJA ZIVANIC (LJUBIJA)
504
ADAM JANKO (STTK)
5011
621
0
ANTE KAVELJ (IM)
86
0
ALEKSA ZIVANOVIC (RALE)
761
STEFAN TADIĆ (LJUBIJA)
634
GORAN LISICA (OGULIN)
551
MUHAMED SELIMANOVIĆ (TKDJALE)
5033
553
10
ERIC LIKOVIĆ (TKD PRA)
786
20
MIRZA DURANOVIĆ (ZE-DO)
5034
782
5
NEMANJA ZIVANIC (LJUBIJA)
504
11
ADAM JANKO (STTK)
5035
621
2
ANTE KAVELJ (IM)
761
3
STEFAN TADIĆ (LJUBIJA)
5036
634
8
GORAN LISICA (OGULIN)
551
6
MUHAMED SELIMANOVIĆ (TKDJALE)
5055
786
2
MIRZA DURANOVIĆ (ZE-DO)
504
5
ADAM JANKO (STTK)
5056
761
0
STEFAN TADIĆ (LJUBIJA)
634
2
GORAN LISICA (OGULIN)
5067
504
4
ADAM JANKO (STTK)
634
17
GORAN LISICA (OGULIN)
Medalists
1. GORAN LISICA, Ogulin
2. ADAM JANKO, Sárga Tenger Taekwondo Klub
3. STEFAN TADIĆ, Ljubija-Prijedor
3. MIRZA DURANOVIĆ, SELEKCIJA ZE-DO KANTONA