Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Croatia Karlovac Open 2016
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
CLUB
Activ
AKADEMIJA JALE
ARANY TIGRIS - HUNGARY
Asia Budo Graz
BESA
Bistra
Black Tiger Snina
BUDUCNOST
BUGOJNO
Casper
Centro Taekwondo Alessandria
CRNI LABUDOVI
Čigra
DERVENTA
DUGA RESA
Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
Fast Kick
Forteca Korčula
FREE SPIRIT TRIESTE
GACKA
GAIANA
GROBNIK-ČAVLE
Gusar
HBD Vodice
Ilyo TKD SKP Kosice
Imotski
Jastreb
JURAJ DALMATINAC
Karlovac
Kobra
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
KUKKIWON - LUXEMBOURG
Lav
LOTUS
Ljubija-Prijedor
MAKSIMIR
Ogulin
Omega
Orao Odzaci
ORIENT TKD
ORKA AS
Ozalj
Pantera
PLOVANIJA-ZADAR
Rovinj
RUGVICA
Sárga Tenger Taekwondo Klub
Sárga-Tenger Taekwondo Klub
SELEKCIJA ZE-DO KANTONA
SENJ
Skp Ryong Bratislava
Slovak national team
SOLARIS ŠIBENIK
Sparta
SSDRL CORPO LIBERO
SUSEDGRAD SOKOL
TaeKwonDo Club FOKUS
Taekwondo klub Koryo
TK Prana Karlovac
TK TRNJE
TKD "ČAPLJINA"
TKD BRINJE
tkd frenki
TKD-KBK-MARIBOR
VARAŽDIN 1
Zagorje-SLO
Zaprešić_
Zeljeznicar
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlađi kadeti A -39
Kadeti A -41
Juniori A -68
Juniorke A -55
Juniorke A -59
Mlađi kadeti A -39
6022
449
9
ROKO ŠOLIĆ (TKDGUSA)
535
2
SRĐAN TEOFILOVIĆ (DERVENT)
6023
476
1
KARLO MALEČIĆ (JASTREB)
291
2
LUKA RASKOVIC (TKD KBK)
6024
313
17
ADNAN ALAGIĆ (JASTREB)
152
4
BENJAMIN PETROVIĆ (GROBNIK)
117
JOSIP FRANJICEVIC (ČAPLJIN)
6046
449
4
ROKO ŠOLIĆ (TKDGUSA)
291
2
LUKA RASKOVIC (TKD KBK)
6047
313
13
ADNAN ALAGIĆ (JASTREB)
117
8
JOSIP FRANJICEVIC (ČAPLJIN)
6066
449
3
ROKO ŠOLIĆ (TKDGUSA)
313
6
ADNAN ALAGIĆ (JASTREB)
Medalists
1. ADNAN ALAGIĆ, Jastreb
2. ROKO ŠOLIĆ, Gusar
3. JOSIP FRANJICEVIC, TKD "ČAPLJINA"
3. LUKA RASKOVIC, TKD-KBK-MARIBOR
Kadeti A -41
3002
143
8
LUCA DE MATTIA (FS_TS)
374
6
MATEJ HORVATH (KOSICE)
3003
547
8
MUHAMMED SMAJIĆ (TKDJALE)
597
5
JOSIP BLAŽUN (OZALJ)
3004
437
5
IVAN MATIĆ (RUG)
760
10
MIROSLAV FRGOLEC (FALCON)
3005
4
14
SERGEJ TEOFILOVIĆ (DERVENT)
514
1
MARIN LUCIĆ (SOLARIS)
3027
143
3
LUCA DE MATTIA (FS_TS)
547
14
MUHAMMED SMAJIĆ (TKDJALE)
3028
760
2
MIROSLAV FRGOLEC (FALCON)
4
14
SERGEJ TEOFILOVIĆ (DERVENT)
3051
547
2
MUHAMMED SMAJIĆ (TKDJALE)
4
4
SERGEJ TEOFILOVIĆ (DERVENT)
Medalists
1. SERGEJ TEOFILOVIĆ, DERVENTA
2. MUHAMMED SMAJIĆ, AKADEMIJA JALE
3. MIROSLAV FRGOLEC, Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
3. LUCA DE MATTIA, FREE SPIRIT TRIESTE
Juniori A -68
1002
578
5
EUGEN ŠTEKO (TKTRNJE)
771
17
EVELIN PILJUG (ZE-DO)
1002B
175
0
BEN SCHUMACHER (KUKKIWO)
824
0
ZINEDIN BEQAJ (BES)
1003
467
15
KARLO ČOVRAN (PRVACI)
191
12
MARTIN PEDIĆ (ZADAR)
91
DAVID CVIJANIKIĆ (DERVENT)
1020
771
8
EVELIN PILJUG (ZE-DO)
824
10
ZINEDIN BEQAJ (BES)
1021
467
10
KARLO ČOVRAN (PRVACI)
91
11
DAVID CVIJANIKIĆ (DERVENT)
1048
824
13
ZINEDIN BEQAJ (BES)
91
1
DAVID CVIJANIKIĆ (DERVENT)
Medalists
1. ZINEDIN BEQAJ, BESA
2. DAVID CVIJANIKIĆ, DERVENTA
3. EVELIN PILJUG, SELEKCIJA ZE-DO KANTONA
3. KARLO ČOVRAN, VARAŽDIN 1
Juniorke A -55
1001
666
14
LUCIJA POLOVIĆ (TKDDRHR)
410
4
MICHAELA TAUSOVA (ILYO KE)
176
NIKITA DALLA VEDOVA (KUKKIWO)
789
ASIJA ŠAHIĆ (ZE-DO)
522
ANĐELA IVEC (SOLARIS)
93
KRISTINA LAZAREVIĆ (DERVENT)
563
MARIJA ČURILOVIĆ (TKD KAR)
550
ZEHRA FILAN (TKDJALE)
660
EVA RAC (GROBNIK)
1008
666
25
LUCIJA POLOVIĆ (TKDDRHR)
176
1
NIKITA DALLA VEDOVA (KUKKIWO)
1009
789
10
ASIJA ŠAHIĆ (ZE-DO)
522
12
ANĐELA IVEC (SOLARIS)
1010
93
17
KRISTINA LAZAREVIĆ (DERVENT)
563
1
MARIJA ČURILOVIĆ (TKD KAR)
1011
550
10
ZEHRA FILAN (TKDJALE)
660
6
EVA RAC (GROBNIK)
1030
666
24
LUCIJA POLOVIĆ (TKDDRHR)
522
4
ANĐELA IVEC (SOLARIS)
1031
93
12
KRISTINA LAZAREVIĆ (DERVENT)
550
0
ZEHRA FILAN (TKDJALE)
1053
666
20
LUCIJA POLOVIĆ (TKDDRHR)
93
17
KRISTINA LAZAREVIĆ (DERVENT)
Medalists
1. LUCIJA POLOVIĆ, DUGA RESA
2. KRISTINA LAZAREVIĆ, DERVENTA
3. ANĐELA IVEC, SOLARIS ŠIBENIK
3. ZEHRA FILAN, AKADEMIJA JALE
Juniorke A -59
2008
793
25
RUMEJSA RIBO (ZE-DO)
641
6
IVONA KAUZLARIĆ (GROBNIK)
2009
629
14
ANA KUČINIĆ (OGULIN)
357
4
MATEJA KASUNIĆ (TKDDRHR)
2010
94
11
MILICA KARANOVIĆ (DERVENT)
373
1
PETRA LISCINSKA (KOSICE)
479
NUSA URNAUT (TKD KBK)
2030
793
13
RUMEJSA RIBO (ZE-DO)
629
12
ANA KUČINIĆ (OGULIN)
2031
94
13
MILICA KARANOVIĆ (DERVENT)
479
1
NUSA URNAUT (TKD KBK)
2055
793
0
RUMEJSA RIBO (ZE-DO)
94
11
MILICA KARANOVIĆ (DERVENT)
Medalists
1. MILICA KARANOVIĆ, DERVENTA
2. RUMEJSA RIBO, SELEKCIJA ZE-DO KANTONA
3. NUSA URNAUT, TKD-KBK-MARIBOR
3. ANA KUČINIĆ, Ogulin