Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Croatia Karlovac Open 2016
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
FIGHTS
POOMSAE
KLUB
Activ
AKADEMIJA JALE
ARANY TIGRIS - HUNGARY
Asia Budo Graz
BESA
Bistra
Black Tiger Snina
BUDUCNOST
BUGOJNO
Casper
Centro Taekwondo Alessandria
CRNI LABUDOVI
Čigra
DERVENTA
DUGA RESA
Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota
Fast Kick
Forteca Korčula
FREE SPIRIT TRIESTE
GACKA
GAIANA
GROBNIK-ČAVLE
Gusar
HBD Vodice
Ilyo TKD SKP Kosice
Imotski
Jastreb
JURAJ DALMATINAC
Karlovac
Kobra
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
KUKKIWON - LUXEMBOURG
Lav
LOTUS
Ljubija-Prijedor
MAKSIMIR
Ogulin
Omega
Orao Odzaci
ORIENT TKD
ORKA AS
Ozalj
Pantera
PLOVANIJA-ZADAR
Rovinj
RUGVICA
Sárga Tenger Taekwondo Klub
Sárga-Tenger Taekwondo Klub
SELEKCIJA ZE-DO KANTONA
SENJ
Skp Ryong Bratislava
Slovak national team
SOLARIS ŠIBENIK
Sparta
SSDRL CORPO LIBERO
SUSEDGRAD SOKOL
TaeKwonDo Club FOKUS
Taekwondo klub Koryo
TK Prana Karlovac
TK TRNJE
TKD "ČAPLJINA"
TKD BRINJE
tkd frenki
TKD-KBK-MARIBOR
VARAŽDIN 1
Zagorje-SLO
Zaprešić_
Zeljeznicar
TEŽINE / UZRASTI
Mlađi kadeti A -30
Mlađi kadeti B -39
Mlađe kadetkinje B -33
Kadeti A -49
Kadetkinje A -44
Kadetkinje A -59
Kadeti B -49
Juniori A -63
Juniori A -68
Juniori A -73
Juniorke A -52
Juniorke A -55
Juniorke A -59
Juniorke A -68
Juniorke A +68
Juniorke B -55
Seniori A -80
Seniori A +87
Seniorke A -49
Seniori B - 80
Kadeti A -49
3001
515
3
FILIP ŠUMERA (SOLARIS)
770
14
ADNAN MAŠIĆ (ZE-DO)
288
TIMOTEJ MLINARIC (TKD KBK)
172
ZEJD GULAMIC (BUDOGRA)
469
KRISTIJAN KUŠTER (PRVACI)
256
GIACOMO SPANALATTE (FS_TS)
408
TOMAS CERNAK (ILYO KE)
632
DENIS IVOŠEVIĆ (OGULIN)
787
PATRIK BOGELJIĆ (ZE-DO)
3017
770
16
ADNAN MAŠIĆ (ZE-DO)
288
1
TIMOTEJ MLINARIC (TKD KBK)
3018
172
1
ZEJD GULAMIC (BUDOGRA)
469
4
KRISTIJAN KUŠTER (PRVACI)
3019
256
6
GIACOMO SPANALATTE (FS_TS)
408
2
TOMAS CERNAK (ILYO KE)
3020
632
7
DENIS IVOŠEVIĆ (OGULIN)
787
2
PATRIK BOGELJIĆ (ZE-DO)
3043
770
14
ADNAN MAŠIĆ (ZE-DO)
469
1
KRISTIJAN KUŠTER (PRVACI)
3044
256
3
GIACOMO SPANALATTE (FS_TS)
632
7
DENIS IVOŠEVIĆ (OGULIN)
3059
770
18
ADNAN MAŠIĆ (ZE-DO)
632
12
DENIS IVOŠEVIĆ (OGULIN)
Osvajači medalja
1. ADNAN MAŠIĆ, SELEKCIJA ZE-DO KANTONA
2. DENIS IVOŠEVIĆ, Ogulin
3. KRISTIJAN KUŠTER, VARAŽDIN 1
3. GIACOMO SPANALATTE, FREE SPIRIT TRIESTE