001 | 1/8 | Mlađi kadeti B -30 | IRENEJ STJEPAN (Rovinj) |
WDR | MATEJ MIHOLIĆ (Jastreb) |
002 | 1/8 | Mlađi kadeti B -30 | IVAN PALEKA (LOTUS) |
PTF 9:4 | THOMAS ANDOLINA (SSDRL CORPO LIBERO) |
003 | 1/8 | Mlađi kadeti B -30 | MATE VULIĆ (Gusar) |
PTG 20:2 | DORIAN MACIUCA (Karlovac) |
004 | 1/8 | Mlađi kadeti B -30 | IVAN VUCENOVIC (Ljubija-Prijedor) |
PTF 7:1 | NEMANJA TOSIC (Kobra) |
005 | 1/8 | Mlađi kadeti B -30 | DENIS SALAY (Skp Ryong Bratislava) |
PTF 7:10 | SVEN KOLEVSKI (Jastreb) |
006 | 1/8 | Mlađi kadeti B -30 | ŠIMUN BARIĆ (HBD Vodice) |
WDR | MUHAMMED HADZIC (tkd frenki) |
007 | 1/8 | Mlađi kadeti B -30 | MARIN MILJAK (Forteca Korčula) |
PTF 4:3 | MATEJ ARBAŠ (Karlovac) |
008 | 1/8 | Mlađi kadeti B -30 | LJUBO HERCEG (Gusar) |
PTF 4:11 | VASILIJE NESTOROVIC (BUDUCNOST) |
009 | 1/8 | Mlađi kadeti B -39 | ERIC LIKOVIĆ (TK Prana Karlovac) |
PTF 8:4 | XING YU CHEN (JURAJ DALMATINAC) |
010 | 1/8 | Mlađi kadeti B -39 | ŠIME TROSKOT (PLOVANIJA-ZADAR) |
PTF 5:12 | NEMANJA ZIVANIC (Ljubija-Prijedor) |
011 | 1/8 | Mlađi kadeti B -39 | ANTE KAVELJ (Imotski) |
WDR | ALEKSA ZIVANOVIC (Fast Kick) |
012 | 1/8 | Mlađe kadetkinje B -30 | MAJA KOLIĆ (Karlovac) |
PTG 14:0 | MARIEL ČAGALJ (Forteca Korčula) |
013 | 1/8 | Mlađe kadetkinje B -30 | LAURA MARINOV (LOTUS) |
SDP 3:2 | ALLEGRA LOUGH (SSDRL CORPO LIBERO) |
014 | 1/8 | Mlađe kadetkinje B -30 | NORA LOKAS (JURAJ DALMATINAC) |
- | KARMEN JELOVIĆ (Gusar) |
015 | 1/8 | Mlađe kadetkinje B -30 | LORENA VUKŠIĆ (Karlovac) |
PTF 4:3 | EMA BUGARINOVIĆ (Omega) |
016 | 1/8 | Mlađe kadetkinje B -30 | LORENA PETRUŠIĆ (Karlovac) |
- | MARTA OSTERMANN (Pantera) |
017 | 1/8 | Mlađe kadetkinje B -33 | ADNA DŽIN (SELEKCIJA ZE-DO KANTONA) |
PTF 7:1 | MAGDALENA ŠITUM (Imotski) |
018 | 1/8 | Mlađe kadetkinje B -33 | LAURA SULJKANOVIĆ (RUGVICA) |
PTF 5:7 | TEA GRABOVAC (Gusar) |
019 | 1/8 | Mlađe kadetkinje B -33 | NAIDA ĆESIR (TaeKwonDo Club FOKUS) |
PTF 1:13 | DIJANA MRŠIĆ (Imotski) |
020 | 1/4 | Mlađi kadeti A -43 | BORNA MATIJEVIĆ (GROBNIK-ČAVLE) |
- | TOMMASO DE CARLI (Fast Kick) |
021 | 1/4 | Mlađi kadeti A -43 | LUKA MARIĆ (PLOVANIJA-ZADAR) |
PTF 4:11 | BORNA MARINKOV (Jastreb) |
022 | 1/4 | Mlađi kadeti A -43 | EDI ĐEMAILJI (PLOVANIJA-ZADAR) |
PTF 10:2 | JAN PINTAR (Jastreb) |
023 | 1/4 | Mlađi kadeti B -27 | ANDREJ TUŠKAN (Karlovac) |
PTF 16:4 | MARTIN FRANOVIĆ (Čigra) |
024 | 1/4 | Mlađi kadeti B -27 | MARINO STORIĆ (HBD Vodice) |
PTF 6:2 | EUGEN PLEŠKO (Jastreb) |
025 | 1/4 | Mlađe kadetkinje B -27 | MARGARITA VUKIĆ (ORKA AS) |
PTF 6:0 | TARA TUČEK (Activ) |
026 | 1/4 | Mlađe kadetkinje B -27 | BARBARA ŠPIŠIĆ (TK Prana Karlovac) |
PTF 4:12 | MAGDALENA LJUBIĆ (Karlovac) |
027 | 1/4 | Mlađe kadetkinje B -39 | NELA SARIC (PLOVANIJA-ZADAR) |
WDR | KATRINA ŠPEHAR (Karlovac) |
028 | 1/4 | Mlađe kadetkinje B -39 | JOVANA MARKOVIC (Kobra) |
RSC 0:3 | CHIARA MILIŠA (LOTUS) |
029 | 1/4 | Mlađi kadeti B -30 | MATEJ MIHOLIĆ (Jastreb) |
PTF 12:2 | IVAN PALEKA (LOTUS) |
030 | 1/4 | Mlađi kadeti B -30 | MATE VULIĆ (Gusar) |
RSC 1:6 | IVAN VUCENOVIC (Ljubija-Prijedor) |
031 | 1/4 | Mlađi kadeti B -30 | SVEN KOLEVSKI (Jastreb) |
PTF 15:5 | MUHAMMED HADZIC (tkd frenki) |
032 | 1/4 | Mlađi kadeti B -30 | MARIN MILJAK (Forteca Korčula) |
PTG 0:12 | VASILIJE NESTOROVIC (BUDUCNOST) |
033 | 1/4 | Mlađi kadeti B -39 | ERIC LIKOVIĆ (TK Prana Karlovac) |
PTF 10:20 | MIRZA DURANOVIĆ (SELEKCIJA ZE-DO KANTONA) |
034 | 1/4 | Mlađi kadeti B -39 | NEMANJA ZIVANIC (Ljubija-Prijedor) |
PTF 5:11 | ADAM JANKO (Sárga Tenger Taekwondo Klub) |
035 | 1/4 | Mlađi kadeti B -39 | ANTE KAVELJ (Imotski) |
PTF 2:3 | STEFAN TADIĆ (Ljubija-Prijedor) |
036 | 1/4 | Mlađi kadeti B -39 | GORAN LISICA (Ogulin) |
PTF 8:6 | MUHAMED SELIMANOVIĆ (AKADEMIJA JALE) |
037 | 1/4 | Mlađe kadetkinje B -30 | MAJA KOLIĆ (Karlovac) |
PTF 5:2 | LAURA MARINOV (LOTUS) |
038 | 1/4 | Mlađe kadetkinje B -30 | KARMEN JELOVIĆ (Gusar) |
PTF 17:6 | IVANA PROFOZ (Karlovac) |
039 | 1/4 | Mlađe kadetkinje B -30 | LORENA VUKŠIĆ (Karlovac) |
PTF 1:2 | MIHAELA FLANJAK (TKD BRINJE) |
040 | 1/4 | Mlađe kadetkinje B -30 | LORENA PETRUŠIĆ (Karlovac) |
PTF 18:16 | EMA JURIČEVIĆ (Gusar) |
041 | 1/4 | Mlađe kadetkinje B -33 | ADNA DŽIN (SELEKCIJA ZE-DO KANTONA) |
PTF 8:12 | ANETA LUKÁČOVÁ (Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota) |
042 | 1/4 | Mlađe kadetkinje B -33 | TEA GRABOVAC (Gusar) |
PTF 2:11 | DOROTEA MAGDIĆ (Ogulin) |
043 | 1/4 | Mlađe kadetkinje B -33 | DIJANA MRŠIĆ (Imotski) |
RSC 16:4 | EMA MATEŠA (DUGA RESA) |
044 | 1/4 | Mlađe kadetkinje B -33 | MONIKA FRANJETIĆ (Karlovac) |
RSC 1:13 | PETRA ČAGALJ (Gusar) |
045 | 1/2 | Mlađi kadeti A -43 | BORNA MATIJEVIĆ (GROBNIK-ČAVLE) |
- | BORNA MARINKOV (Jastreb) |
046 | 1/2 | Mlađi kadeti A -43 | EDI ĐEMAILJI (PLOVANIJA-ZADAR) |
PTF 3:1 | LUKA MIKARIC (TKD-KBK-MARIBOR) |
047 | 1/2 | Mlađi kadeti B -27 | ANDREJ TUŠKAN (Karlovac) |
PTF 14:6 | MARIN RUŽIĆ (HBD Vodice) |
048 | 1/2 | Mlađi kadeti B -27 | MARINO STORIĆ (HBD Vodice) |
PTF 6:7 | MARKO MIHELIĆ (Karlovac) |
049 | 1/2 | Mlađe kadetkinje B -27 | MARGARITA VUKIĆ (ORKA AS) |
PTF 11:0 | KALA MIDŽOR (Pantera) |
050 | 1/2 | Mlađe kadetkinje B -27 | MAGDALENA LJUBIĆ (Karlovac) |
PTF 11:6 | EMA KEGALJ (Gusar) |
051 | 1/2 | Mlađe kadetkinje B -39 | NELA SARIC (PLOVANIJA-ZADAR) |
RSC 0:1 | MARIJA KRZNARIĆ (Ogulin) |
052 | 1/2 | Mlađe kadetkinje B -39 | CHIARA MILIŠA (LOTUS) |
WDR 17:5 | TENA JEĐUD (Karlovac) |
053 | 1/2 | Mlađi kadeti B -30 | MATEJ MIHOLIĆ (Jastreb) |
PTF 4:12 | IVAN VUCENOVIC (Ljubija-Prijedor) |
054 | 1/2 | Mlađi kadeti B -30 | SVEN KOLEVSKI (Jastreb) |
PTF 13:3 | VASILIJE NESTOROVIC (BUDUCNOST) |
055 | 1/2 | Mlađi kadeti B -39 | MIRZA DURANOVIĆ (SELEKCIJA ZE-DO KANTONA) |
PTF 2:5 | ADAM JANKO (Sárga Tenger Taekwondo Klub) |
056 | 1/2 | Mlađi kadeti B -39 | STEFAN TADIĆ (Ljubija-Prijedor) |
WDR 0:2 | GORAN LISICA (Ogulin) |
057 | 1/2 | Mlađe kadetkinje B -30 | MAJA KOLIĆ (Karlovac) |
PTF 7:9 | KARMEN JELOVIĆ (Gusar) |
058 | 1/2 | Mlađe kadetkinje B -30 | MIHAELA FLANJAK (TKD BRINJE) |
WDR 1:10 | LORENA PETRUŠIĆ (Karlovac) |
059 | 1/2 | Mlađe kadetkinje B -33 | ANETA LUKÁČOVÁ (Falcon Taekwondo klub Rimavská Sobota) |
PTF 1:5 | DOROTEA MAGDIĆ (Ogulin) |
060 | 1/2 | Mlađe kadetkinje B -33 | DIJANA MRŠIĆ (Imotski) |
PTF 14:11 | PETRA ČAGALJ (Gusar) |
061 | 1/1 | Mlađi kadeti A -47 | FRANJO ŠPIŠIĆ (TK Prana Karlovac) |
PTF 6:14 | TEO MARKOVIĆ (GACKA) |
062 | 1/1 | Mlađi kadeti A -43 | BORNA MARINKOV (Jastreb) |
PTF 2:0 | EDI ĐEMAILJI (PLOVANIJA-ZADAR) |
063 | 1/1 | Mlađi kadeti B -27 | ANDREJ TUŠKAN (Karlovac) |
PTF 12:0 | MARKO MIHELIĆ (Karlovac) |
064 | 1/1 | Mlađe kadetkinje B -27 | MARGARITA VUKIĆ (ORKA AS) |
PTG 14:1 | MAGDALENA LJUBIĆ (Karlovac) |
065 | 1/1 | Mlađe kadetkinje B -39 | MARIJA KRZNARIĆ (Ogulin) |
PTF 6:4 | CHIARA MILIŠA (LOTUS) |
066 | 1/1 | Mlađi kadeti B -30 | IVAN VUCENOVIC (Ljubija-Prijedor) |
PTF 4:5 | SVEN KOLEVSKI (Jastreb) |
067 | 1/1 | Mlađi kadeti B -39 | ADAM JANKO (Sárga Tenger Taekwondo Klub) |
PTG 4:17 | GORAN LISICA (Ogulin) |
068 | 1/1 | Mlađe kadetkinje B -30 | KARMEN JELOVIĆ (Gusar) |
PTF 7:14 | LORENA PETRUŠIĆ (Karlovac) |
069 | 1/1 | Mlađe kadetkinje B -33 | DOROTEA MAGDIĆ (Ogulin) |
PTF 10:3 | DIJANA MRŠIĆ (Imotski) |