Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
CROATIA OPEN ZAGREB 2013 - ITF
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
DISCIPLINE
Sparing
Forme
Timski sparing
All
DISPLAY TYPE
Individual results
Per report groups
Per club
All
Sparing - Mlađi kadeti
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
LEON BENEDETTI
RIJEKA
SPR-MKAD-M-32
3
3
0
0
0
2.
DUJE IVAS
HBD Vodice
SPR-MKAD-M+40
2
2
0
0
0
3.
FRAN PLAZINA
METALAC ITF
SPR-MKAD-M-40
2
2
0
0
0
4.
FRANCO KUŠEK
METALAC ITF
SPR-MKAD-M-28
2
2
0
0
0
5.
LUKA VOJNIĆ
METALAC ITF
SPR-MKAD-M-36
2
2
0
0
0
6.
LUKA PINTAR
Slatina
SPR-MKAD-M+40
3
2
0
0
0
7.
ADNAN OMERAGIĆ
METALAC ITF
SPR-MKAD-M-40
2
1
0
0
0
8.
IAN MIDŽOR
METALAC ITF
SPR-MKAD-M-32
2
1
0
0
0
9.
KARLO NOVAK
METALAC ITF
SPR-MKAD-M+40
2
1
0
0
0
10.
KLEMEN STROJANŠEK
SUN BRASLOVČE
SPR-MKAD-M-36
2
1
0
0
0
11.
LIN MARTIN VILIČ
Keter Hwarang
SPR-MKAD-M-28
2
1
0
0
0
12.
NIK JAMŠEK GROBELNIK
Keter Hwarang
SPR-MKAD-M-32
2
1
0
0
0
13.
ALJAŽ VODOVNIK
SUN BRASLOVČE
SPR-MKAD-M-40
1
0
0
0
0
14.
ANDRE ŠKREBLIN
METALAC ITF
SPR-MKAD-M-32
1
0
0
0
0
15.
ANŽE SMOLNIKAR
SUN BRASLOVČE
SPR-MKAD-M-28
1
0
0
0
0
16.
EMIL BALTIĆ HRSAN
METALAC ITF
SPR-MKAD-M-36
1
0
0
0
0
17.
LUKA KLARIĆ
METALAC ITF
SPR-MKAD-M-32
1
0
0
0
0
18.
MARKO LIUBIMIRESCU PEČAR
SUN BRASLOVČE
SPR-MKAD-M-28
1
0
0
0
0
19.
MATEO DABO
Novalja
SPR-MKAD-M-36
1
0
0
0
0
20.
NIKOLA TREBUS
METALAC ITF
SPR-MKAD-M-32
1
0
0
0
0
21.
PETAR GRUJOSKI
METALAC ITF
SPR-MKAD-M+40
1
0
0
0
0
22.
SIMON ZAJC
SUN BRASLOVČE
SPR-MKAD-M+40
1
0
0
0
0
23.
TOMA BARIŠIĆ
METALAC ITF
SPR-MKAD-M-40
1
0
0
0
0
24.
VALENTINO DENONA
Novalja
SPR-MKAD-M+40
1
0
0
0
0
Sparing - Mlađe kadetkinje
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
LARA BARBIR
TIGAR Županja
SPR-MKAD-Ž-28
3
3
0
0
0
2.
KLARA ŠAVORIĆ
METALAC ITF
SPR-MKAD-Ž-36
1
1
0
0
0
3.
MARIJETA PETRIC
LOTUS
SPR-MKAD-Ž-40
1
1
0
0
0
4.
NINA JELIĆ
RIJEKA
SPR-MKAD-Ž+40
1
1
0
0
0
5.
NIKOLINA CAFUK
Hwarang Ivanec
SPR-MKAD-Ž-28
3
2
0
0
0
6.
JASNA JELIČIĆ
Prnjavor
SPR-MKAD-Ž-40
2
1
0
0
0
7.
EMINA JAŠARAGIĆ
BOSNA
SPR-MKAD-Ž-28
1
0
0
0
0
8.
HULIJA JAŠARAGIĆ
BOSNA
SPR-MKAD-Ž-40
1
0
0
0
0
9.
LAMIJA ĆEHAIĆ
BOSNA
SPR-MKAD-Ž-28
1
0
0
0
0
10.
LUCIJA MRNJEC
Slatina
SPR-MKAD-Ž-36
1
0
0
0
0
11.
MIHAELA KAŠNAR
METALAC ITF
SPR-MKAD-Ž+40
1
0
0
0
0
12.
NIKA BRNELIĆ
RIJEKA
SPR-MKAD-Ž-28
1
0
0
0
0
13.
VILMA BALTIĆ HRSAN
METALAC ITF
SPR-MKAD-Ž-28
1
0
0
0
0
Sparing - Stariji kadeti
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
DUJE BERAČ
TIGAR Županja
SPR-KAD-M+50
4
4
0
0
0
2.
ALEN PRELOŽNIK
Keter Hwarang
SPR-KAD-M-45
3
3
0
0
0
3.
JANIN ŽNUDERL
Keter Hwarang
SPR-KAD-M-35
3
3
0
0
0
4.
SVEN HOJS
Keter Hwarang
SPR-KAD-M-40
3
3
0
0
0
5.
LOVRE TOPIĆ
LOTUS
SPR-KAD-M-50
2
2
0
0
0
6.
BORIS BESEK
TIGAR Županja
SPR-KAD-M-35
3
2
0
0
0
7.
DORIAN SEMENČIĆ
Novalja
SPR-KAD-M-45
3
2
0
0
0
8.
JAN TOMAŽ ŠTURM
Keter Hwarang
SPR-KAD-M+50
3
2
0
0
0
9.
TONY RUBELJ
HBD Vodice
SPR-KAD-M-40
3
2
0
0
0
10.
ADAM HERCOG
TITKD ALFA BROD
SPR-KAD-M-40
2
1
0
0
0
11.
ANTONIO JURMAN
Istra - Pula
SPR-KAD-M-35
2
1
0
0
0
12.
BLAŽ SAKAČ
Keter Hwarang
SPR-KAD-M-45
2
1
0
0
0
13.
DAVID STANIŠIĆ
Prnjavor
SPR-KAD-M+50
2
1
0
0
0
14.
FILIP ČEMELJIĆ
Novalja
SPR-KAD-M-50
2
1
0
0
0
15.
IVAN KLARIĆ
METALAC ITF
SPR-KAD-M-50
2
1
0
0
0
16.
KLEMEN STROJANŠEK
SUN BRASLOVČE
SPR-KAD-M-35
2
1
0
0
0
17.
LUKAS ŠEKRST
Slatina
SPR-KAD-M-45
2
1
0
0
0
18.
MATEJ TURAK
RIJEKA
SPR-KAD-M+50
2
1
0
0
0
19.
NEDŽAD VELIĆ
Hamza
SPR-KAD-M-40
2
1
0
0
0
20.
SAVA NJEGOVAN
Prnjavor
SPR-KAD-M+50
2
1
0
0
0
21.
ALVIN GLAVIĆ
Buzet
SPR-KAD-M-40
1
0
0
0
0
22.
ALJAŽ VODOVNIK
SUN BRASLOVČE
SPR-KAD-M-40
1
0
0
0
0
23.
ANEJ RAVNAK
SUN BRASLOVČE
SPR-KAD-M-35
1
0
0
0
0
24.
ANTONIO ŠKREBLIN
METALAC ITF
SPR-KAD-M-45
1
0
0
0
0
25.
DENIS JELAČA
Tekvon-do klub SPARTAK Subotica
SPR-KAD-M-45
1
0
0
0
0
26.
IVAN MARTIĆ
Slatina
SPR-KAD-M+50
1
0
0
0
0
27.
IVAN BATARELO
LOTUS
SPR-KAD-M-40
1
0
0
0
0
28.
KARLO KRAŠEVAC
KAPELŠČAK
SPR-KAD-M-35
1
0
0
0
0
29.
LAURO DRANDIĆ
Istra - Pula
SPR-KAD-M-35
1
0
0
0
0
30.
LUKA BISKUPIĆ
Novalja
SPR-KAD-M-50
1
0
0
0
0
31.
MAKSIMILIJAN TUPEK
PUNTAR
SPR-KAD-M+50
1
0
0
0
0
32.
NEMANJA SAVKOVIC
Prnjavor
SPR-KAD-M-40
1
0
0
0
0
33.
PATRIK RAVNAK
SUN BRASLOVČE
SPR-KAD-M-45
1
0
0
0
0
34.
SIMON ZAJC
SUN BRASLOVČE
SPR-KAD-M+50
1
0
0
0
0
35.
SRĐAN GUNJEVIĆ
Prnjavor
SPR-KAD-M+50
1
0
0
0
0
36.
SRĐAN TODOROVIĆ
Prnjavor
SPR-KAD-M+50
1
0
0
0
0
37.
STEFAN KOVAČEVIĆ
TKD klub ''Doboj'' Doboj
SPR-KAD-M-50
1
0
0
0
0
38.
TOMISLAV KATUŠIĆ
TITKD ALFA BROD
SPR-KAD-M-45
1
0
0
0
0
39.
TOMISLAV TIPURIĆ
TITKD ALFA BROD
SPR-KAD-M-35
1
0
0
0
0
Sparing - Starije kadetkinje
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
ENA ORUČ
TKD SARAJEVO
SPR-KAD-Ž+50
3
3
0
0
0
2.
MARA VICELJA
RIJEKA
SPR-KAD-Ž-45
3
3
0
0
0
3.
GRAZIELA DESPOTOVIĆ
METALAC ITF
SPR-KAD-Ž-50
2
2
0
0
0
4.
SARA PEŠUT
RIJEKA
SPR-KAD-Ž-35
2
2
0
0
0
5.
EMA REPIĆ
Slatina
SPR-KAD-Ž-40
1
1
0
0
0
6.
ELDA MEŠIĆ
Prnjavor
SPR-KAD-Ž+50
3
2
0
0
0
7.
KORINA ZUGAN
Buzet
SPR-KAD-Ž+50
3
2
0
0
0
8.
MATEA PETOHLEB
Buzet
SPR-KAD-Ž+50
3
2
0
0
0
9.
ANJA SAKAČ
Keter Hwarang
SPR-KAD-Ž-45
2
1
0
0
0
10.
LORENA JURIŠIĆ
RIJEKA
SPR-KAD-Ž-45
2
1
0
0
0
11.
MILICA MITRIĆ
Prnjavor
SPR-KAD-Ž+50
2
1
0
0
0
12.
NINA ORLOVIĆ
RIJEKA
SPR-KAD-Ž+50
2
1
0
0
0
13.
SARA BARIĆ
RIJEKA
SPR-KAD-Ž-50
2
1
0
0
0
14.
AHMEDINA JAŠARAGIĆ
BOSNA
SPR-KAD-Ž-35
1
0
0
0
0
15.
GORANA DJURIĆ
RIJEKA
SPR-KAD-Ž+50
1
0
0
0
0
16.
IVANA BILIĆ-ERIĆ
Slatina
SPR-KAD-Ž-45
1
0
0
0
0
17.
JOSIPA TERZIĆ
Slatina
SPR-KAD-Ž-35
1
0
0
0
0
18.
JOSIPA RIBIĆ
METALAC ITF
SPR-KAD-Ž+50
1
0
0
0
0
19.
KRISTINA TOMIĆ
TKD klub ''Doboj'' Doboj
SPR-KAD-Ž+50
1
0
0
0
0
20.
LANA DABO
Novalja
SPR-KAD-Ž-40
1
0
0
0
0
21.
LEONARDA ŠIMIĆ
METALAC ITF
SPR-KAD-Ž-50
1
0
0
0
0
22.
MAJA GMAZ
RIJEKA
SPR-KAD-Ž+50
1
0
0
0
0
23.
MATEA MILIŠA
RIJEKA
SPR-KAD-Ž-50
1
0
0
0
0
24.
MIHAELA VLAHOVIĆ
PUNTAR
SPR-KAD-Ž-45
1
0
0
0
0
25.
TEA CVITANOVIĆ
LOTUS
SPR-KAD-Ž+50
1
0
0
0
0
26.
UNA MARAVIĆ
Slatina
SPR-KAD-Ž-45
1
0
0
0
0
27.
VANESSA ŠAJHER
Keter Hwarang
SPR-KAD-Ž+50
1
0
0
0
0
Sparing - Juniori
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
MARKO JELIĆ
RIJEKA
SPR-JUN-M-63
3
3
0
0
0
2.
MARKO TUSTONJA
METALAC ITF
SPR-JUN-M+69
3
3
0
0
0
3.
KRISTIJAN KATUŠIĆ
TITKD ALFA BROD
SPR-JUN-M-51
2
2
0
0
0
4.
MARKO STOJANOVIĆ
RIJEKA
SPR-JUN-M-69
2
2
0
0
0
5.
TOMISLAV JALŠOVEČKI
METALAC ITF
SPR-JUN-M-57
2
2
0
0
0
6.
LOVRE ŠTOKIĆ
SOLARIS ŠIBENIK
SPR-JUN-M+69
4
3
0
0
0
7.
DAVID ĐURAŠ
Prnjavor
SPR-JUN-M-57
3
2
0
0
0
8.
ROKO BERAČ
TIGAR Županja
SPR-JUN-M-63
3
2
0
0
0
9.
BOJAN KOSIC
JO-SHUA-DO Fight Club Vienna
SPR-JUN-M+69
2
1
0
0
0
10.
DANIEL LAZAR
TITKD ALFA BROD
SPR-JUN-M-69
2
1
0
0
0
11.
FILIP DOGAN
KAPELŠČAK
SPR-JUN-M+69
2
1
0
0
0
12.
IVAN KOSTANJEVAC
Hwarang Ivanec
SPR-JUN-M+69
2
1
0
0
0
13.
KRISTIAN BENEDETTI
RIJEKA
SPR-JUN-M-63
2
1
0
0
0
14.
STJEPAN ŠAVORIĆ
METALAC ITF
SPR-JUN-M-69
2
1
0
0
0
15.
ŠEMSUDIN ALEŠEVIĆ
Hamza
SPR-JUN-M+69
2
1
0
0
0
16.
ALVIN GLAVIĆ
Buzet
SPR-JUN-M-51
1
0
0
0
0
17.
AMAR MURATOVIĆ
Prnjavor
SPR-JUN-M-51
1
0
0
0
0
18.
ANTE BONAČIĆ KREŠIĆ
METALAC ITF
SPR-JUN-M+69
1
0
0
0
0
19.
ANTONIO ČALETA
SOLARIS ŠIBENIK
SPR-JUN-M+69
1
0
0
0
0
20.
ARMANDO DJOKAJ
LOTUS
SPR-JUN-M-69
1
0
0
0
0
21.
CARLO MIALJEVIĆ
HBD Vodice
SPR-JUN-M-63
1
0
0
0
0
22.
DANIJEL RUBELJ
HBD Vodice
SPR-JUN-M-57
1
0
0
0
0
23.
DAVOR ĐEREK
RIJEKA
SPR-JUN-M+69
1
0
0
0
0
24.
DOMINIK FRŽOP
HBD Vodice
SPR-JUN-M+69
1
0
0
0
0
25.
IVAN BALIĆ
Slatina
SPR-JUN-M-63
1
0
0
0
0
26.
JOSIP BALIĆ
SOLARIS ŠIBENIK
SPR-JUN-M+69
1
0
0
0
0
27.
KENAN ŠEPEROVIĆ
Istra - Pula
SPR-JUN-M-63
1
0
0
0
0
28.
MARKO BOLJAT
LOTUS
SPR-JUN-M-69
1
0
0
0
0
29.
MATEJ NENADIĆ
TITKD ALFA BROD
SPR-JUN-M-57
1
0
0
0
0
30.
ROKO BABUN
HBD Vodice
SPR-JUN-M-57
1
0
0
0
0
31.
VELJKO BURIĆ
Prnjavor
SPR-JUN-M-63
1
0
0
0
0
Sparing - Juniorke
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
KATARINA MIJAT
HBD Vodice
SPR-JUN-Ž-64
3
3
0
0
0
2.
LUCIJA REGVAT
METALAC ITF
SPR-JUN-Ž-58
3
3
0
0
0
3.
URŠA TERDIN
Keter Hwarang
SPR-JUN-Ž+64
3
3
0
0
0
4.
PARIS CARBONARI
UKTA
SPR-JUN-Ž-52
2
2
0
0
0
5.
EMINA LJUBIJANKIĆ
Hamza
SPR-JUN-Ž+64
3
2
0
0
0
6.
FILIPA MERČEP
LOTUS
SPR-JUN-Ž-64
3
2
0
0
0
7.
MATEA SAGADIN
Istra - Pula
SPR-JUN-Ž-52
3
2
0
0
0
8.
URŠKA GAZVODA
Keter Hwarang
SPR-JUN-Ž-58
3
2
0
0
0
9.
ELA MANDALENIĆ
Buzet
SPR-JUN-Ž-58
2
1
0
0
0
10.
MARLENA FIŠTER
KAPELŠČAK
SPR-JUN-Ž+64
2
1
0
0
0
11.
MATEA PETOHLEB
Buzet
SPR-JUN-Ž-58
2
1
0
0
0
12.
PAULA DOLOVSKI
SOLARIS ŠIBENIK
SPR-JUN-Ž-58
2
1
0
0
0
13.
DOROTEA BARIĆ
Slatina
SPR-JUN-Ž+64
1
0
0
0
0
14.
EMA LETIĆ
GIMNAZIJA-POŽEGA
SPR-JUN-Ž-52
1
0
0
0
0
15.
ENA ORUČ
TKD SARAJEVO
SPR-JUN-Ž-64
1
0
0
0
0
16.
GORDANA ŠUĆUR
TKD klub ''Doboj'' Doboj
SPR-JUN-Ž-64
1
0
0
0
0
17.
INES AVDIĆ
METALAC ITF
SPR-JUN-Ž-64
1
0
0
0
0
18.
IRIS GUDELJ
TKD SARAJEVO
SPR-JUN-Ž-58
1
0
0
0
0
19.
KLARA ORLOVIĆ
RIJEKA
SPR-JUN-Ž+64
1
0
0
0
0
20.
KORINA ZUGAN
Buzet
SPR-JUN-Ž-58
1
0
0
0
0
21.
LAURA PAŠIĆ
RIJEKA
SPR-JUN-Ž-52
1
0
0
0
0
22.
LUCIJA GORŠE
KAPELŠČAK
SPR-JUN-Ž+64
1
0
0
0
0
23.
PETRA JALŠOVEČKI
METALAC ITF
SPR-JUN-Ž-52
1
0
0
0
0
24.
TINA ALIJEVIĆ
Tekvon-do klub SPARTAK Subotica
SPR-JUN-Ž-58
1
0
0
0
0
25.
TONKA LOKAS
SOLARIS ŠIBENIK
SPR-JUN-Ž-58
1
0
0
0
0
26.
URŠKA SENEKOVIČ
Keter Hwarang
SPR-JUN-Ž+64
1
0
0
0
0
27.
VANESSA ŠAJHER
Keter Hwarang
SPR-JUN-Ž-64
1
0
0
0
0
Sparing - Seniori
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
MALCOLM WHITE
UKTA
SPR-SEN-M+78
3
3
0
0
0
2.
RICKY DE WINTEN
UKTA
SPR-SEN-M-78
2
2
0
0
0
3.
STEFAN DIMKOV
JO-SHUA-DO Fight Club Vienna
SPR-SEN-M-64
2
2
0
0
0
4.
JAMES DILLEY
UKTA
SPR-SEN-M-71
1
1
0
0
0
5.
CARL DAVIS
UKTA
SPR-SEN-M-78
3
2
0
0
0
6.
ALAN RAFFITY
UKTA
SPR-SEN-M-78
2
1
0
0
0
7.
ANDJELKO DZAKULA
JO-SHUA-DO Fight Club Vienna
SPR-SEN-M+78
2
1
0
0
0
8.
CONNAR PROSSER
UKTA
SPR-SEN-M-64
2
1
0
0
0
9.
DAVOR GAVRAN
GIMNAZIJA-POŽEGA
SPR-SEN-M-71
2
1
0
0
0
10.
ANTE JUKICA
SOLARIS ŠIBENIK
SPR-SEN-M+78
1
0
0
0
0
11.
DJORDJE DEBELJAK
JO-SHUA-DO Fight Club Vienna
SPR-SEN-M+78
1
0
0
0
0
12.
FILIP DOGAN
KAPELŠČAK
SPR-SEN-M-78
1
0
0
0
0
13.
JOVAN MARKOVIĆ
Tekvon-do klub SPARTAK Subotica
SPR-SEN-M-64
1
0
0
0
0
14.
NEJC GAZVODA
Keter Hwarang
SPR-SEN-M-71
1
0
0
0
0
15.
NENAD GOJKOVIĆ
Tekvon-do klub SPARTAK Subotica
SPR-SEN-M-64
1
0
0
0
0
16.
PERO TOMIC
JO-SHUA-DO Fight Club Vienna
SPR-SEN-M+78
1
0
0
0
0
17.
SASA STANISAVLJEV
JO-SHUA-DO Fight Club Vienna
SPR-SEN-M-78
1
0
0
0
0
18.
TARAS TERJAŠEK
SUN BRASLOVČE
SPR-SEN-M-78
1
0
0
0
0
Sparing - Seniorke
Full name
Club
Category
Fght.
Win
Sco
TKO
Diff
1.
KRISTINA MIJAT
HBD Vodice
SPR-SEN-Ž-63
2
2
0
0
0
2.
SABINA BEC
SUN BRASLOVČE
SPR-SEN-Ž-57
2
2
0
0
0
3.
ANDREJA IVAS
HBD Vodice
SPR-SEN-Ž+69
1
1
0
0
0
4.
ANDREA KORAĆ
Prnjavor
SPR-SEN-Ž-57
1
0
0
0
0
5.
EMINA LJUBIJANKIĆ
Hamza
SPR-SEN-Ž+69
1
0
0
0
0
6.
GABRIJELA KAPETANIĆ
GIMNAZIJA-POŽEGA
SPR-SEN-Ž-63
1
0
0
0
0
7.
PETRA ŠAGUD
KAPELŠČAK
SPR-SEN-Ž-57
1
0
0
0
0
8.
WALLNER NATALIE
JO-SHUA-DO Fight Club Vienna
SPR-SEN-Ž-63
1
0
0
0
0
Sparing - Mlađi kadeti, Sparing - Mlađe kadetkinje
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
METALAC ITF
9
1.
3
1.
12
4
3
5
1.
2.
SUN BRASLOVČE
4
2.
0
9.
4
0
1
3
2.
3.
RIJEKA
1
5.
2
2.
3
2
0
1
3.
4.
Slatina
1
5.
1
3.
2
0
2
0
4.
5.
Keter Hwarang
2
3.
0
9.
2
0
1
1
5.
6.
Novalja
2
3.
0
9.
2
0
0
2
6.
7.
LOTUS
0
8.
1
3.
1
1
0
0
7.
8.
TIGAR Županja
0
8.
1
3.
1
1
0
0
7.
9.
HBD Vodice
1
5.
0
9.
1
1
0
0
7.
10.
Hwarang Ivanec
0
8.
1
3.
1
0
1
0
10.
11.
Prnjavor
0
8.
1
3.
1
0
1
0
10.
12.
BOSNA
0
8.
1
3.
1
0
0
1
12.
Sparing - Stariji kadeti, Sparing - Starije kadetkinje
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
Keter Hwarang
5
1.
1
5.
6
3
2
1
1.
2.
RIJEKA
1
4.
5
1.
6
2
1
3
2.
3.
Slatina
1
4.
3
2.
4
1
1
2
3.
4.
Novalja
3
2.
1
5.
4
0
2
2
4.
5.
METALAC ITF
1
4.
2
3.
3
1
1
1
5.
6.
TIGAR Županja
2
3.
0
10.
2
1
1
0
6.
7.
Buzet
0
14.
2
3.
2
0
1
1
7.
8.
Prnjavor
1
4.
1
5.
2
0
0
2
8.
9.
LOTUS
1
4.
0
10.
1
1
0
0
9.
10.
TKD SARAJEVO
0
14.
1
5.
1
1
0
0
9.
11.
HBD Vodice
1
4.
0
10.
1
0
1
0
11.
12.
Hamza
1
4.
0
10.
1
0
0
1
12.
13.
Istra - Pula
1
4.
0
10.
1
0
0
1
12.
14.
SUN BRASLOVČE
1
4.
0
10.
1
0
0
1
12.
15.
TITKD ALFA BROD
1
4.
0
10.
1
0
0
1
12.
16.
BOSNA
0
14.
1
5.
1
0
0
1
12.
17.
KAPELŠČAK
0
14.
0
10.
0
0
0
0
17.
18.
PUNTAR
0
14.
0
10.
0
0
0
0
17.
19.
Tekvon-do klub SPARTAK Subotica
0
14.
0
10.
0
0
0
0
17.
20.
TKD klub ''Doboj'' Doboj
0
14.
0
10.
0
0
0
0
17.
Sparing - Juniori, Sparing - Juniorke
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
METALAC ITF
3
1.
2
1.
5
3
0
2
1.
2.
RIJEKA
3
1.
0
14.
3
2
0
1
2.
3.
TITKD ALFA BROD
3
1.
0
14.
3
1
1
1
3.
4.
Keter Hwarang
0
13.
2
1.
2
1
1
0
4.
5.
HBD Vodice
1
5.
1
4.
2
1
0
1
5.
6.
Buzet
1
5.
1
4.
2
0
1
1
6.
7.
Hamza
1
5.
1
4.
2
0
1
1
6.
8.
Istra - Pula
1
5.
1
4.
2
0
1
1
6.
9.
LOTUS
1
5.
1
4.
2
0
1
1
6.
10.
SOLARIS ŠIBENIK
1
5.
1
4.
2
0
1
1
6.
11.
Prnjavor
2
4.
0
14.
2
0
1
1
6.
12.
KAPELŠČAK
0
13.
2
1.
2
0
0
2
12.
13.
UKTA
0
13.
1
4.
1
1
0
0
13.
14.
TIGAR Županja
1
5.
0
14.
1
0
1
0
14.
15.
GIMNAZIJA-POŽEGA
0
13.
1
4.
1
0
0
1
15.
16.
TKD klub ''Doboj'' Doboj
0
13.
1
4.
1
0
0
1
15.
17.
TKD SARAJEVO
0
13.
1
4.
1
0
0
1
15.
18.
Hwarang Ivanec
1
5.
0
14.
1
0
0
1
15.
19.
JO-SHUA-DO Fight Club Vienna
0
13.
0
14.
0
0
0
0
19.
20.
Slatina
0
13.
0
14.
0
0
0
0
19.
21.
Tekvon-do klub SPARTAK Subotica
0
13.
0
14.
0
0
0
0
19.
Sparing - Seniori, Sparing - Seniorke
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
UKTA
6
1.
0
8.
6
3
2
1
1.
2.
JO-SHUA-DO Fight Club Vienna
3
2.
1
2.
4
1
1
2
2.
3.
HBD Vodice
0
8.
2
1.
2
2
0
0
3.
4.
GIMNAZIJA-POŽEGA
1
4.
1
2.
2
0
2
0
4.
5.
KAPELŠČAK
1
4.
1
2.
2
0
0
2
5.
6.
Tekvon-do klub SPARTAK Subotica
2
3.
0
8.
2
0
0
2
5.
7.
SUN BRASLOVČE
0
8.
1
2.
1
1
0
0
7.
8.
Hamza
0
8.
1
2.
1
0
1
0
8.
9.
Prnjavor
0
8.
1
2.
1
0
1
0
8.
10.
Keter Hwarang
1
4.
0
8.
1
0
0
1
10.
11.
SOLARIS ŠIBENIK
1
4.
0
8.
1
0
0
1
10.
Total
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
METALAC ITF
13
1.
7
1.
20
8
4
8
1.
2.
RIJEKA
5
4.
7
1.
12
6
1
5
2.
3.
Keter Hwarang
8
2.
3
4.
11
4
4
3
3.
4.
UKTA
6
3.
1
14.
7
4
2
1
4.
5.
HBD Vodice
3
8.
3
4.
6
4
1
1
5.
6.
Slatina
2
12.
4
3.
6
1
3
2
6.
7.
SUN BRASLOVČE
5
4.
1
14.
6
1
1
4
7.
8.
Prnjavor
3
8.
3
4.
6
0
3
3
8.
9.
Novalja
5
4.
1
14.
6
0
2
4
9.
10.
TIGAR Županja
3
8.
1
14.
4
2
2
0
10.
11.
LOTUS
2
12.
2
9.
4
2
1
1
11.
12.
JO-SHUA-DO Fight Club Vienna
3
8.
1
14.
4
1
1
2
12.
13.
TITKD ALFA BROD
4
7.
0
23.
4
1
1
2
12.
14.
Hamza
2
12.
2
9.
4
0
2
2
14.
15.
Buzet
1
18.
3
4.
4
0
2
2
14.
16.
KAPELŠČAK
1
18.
3
4.
4
0
0
4
16.
17.
GIMNAZIJA-POŽEGA
1
18.
2
9.
3
0
2
1
17.
18.
Istra - Pula
2
12.
1
14.
3
0
1
2
18.
19.
SOLARIS ŠIBENIK
2
12.
1
14.
3
0
1
2
18.
20.
TKD SARAJEVO
0
22.
2
9.
2
1
0
1
20.
21.
Hwarang Ivanec
1
18.
1
14.
2
0
1
1
21.
22.
BOSNA
0
22.
2
9.
2
0
0
2
22.
23.
Tekvon-do klub SPARTAK Subotica
2
12.
0
23.
2
0
0
2
22.
24.
TKD klub ''Doboj'' Doboj
0
22.
1
14.
1
0
0
1
24.
25.
PUNTAR
0
22.
0
23.
0
0
0
0
25.