Prihodnji
Končani
Prijavi
Pomoč
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Izbrano tekmovanje:
DALMACIJA KUP 2014
O turnirju
Dokumenti
Prijava tekmovalcev
Pregled tekmovalcev
Žreb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borišču
Po klubu
Po številki borbe
STAROST
Mlađi kadeti
Mlađe kadetkinje
Kadeti
Kadetkinje
Juniori
Juniorke
Kick (muški)
Kick (ženski)
TEŽA/LETO
Juniori -45
Juniori -55
Juniori -59
Juniori -63
Juniori -68
Juniori -45
C047
115
0
BRANIMIR FRANOVIĆ (MARJAN)
240
0
LUCIAN JERAK (TK ZD)
Dobitniki medalj
1. LUCIAN JERAK, TK Zadar
2. ----
3. ----
3. ----
Juniori -55
D021
109
8
IVAN JUKIĆ (MARJAN)
391
5
TONĆI MIKELIĆ (NERYO)
137
MARKO TRIVA (MARJAN)
D046
109
0
IVAN JUKIĆ (MARJAN)
137
4
MARKO TRIVA (MARJAN)
Dobitniki medalj
1. MARKO TRIVA, Marjan
2. IVAN JUKIĆ, Marjan
3. TONĆI MIKELIĆ, neryo
3. ----
Juniori -59
D041
334
0
ARIJAN JELENOVIĆ (TKD KAR)
304
18
MARIN BEGIĆ (POSKOK)
Dobitniki medalj
1. MARIN BEGIĆ, POSKOK - POSUŠJE
2. ARIJAN JELENOVIĆ, Karlovac
3. ----
3. ----
Juniori -63
D009
361
5
MARIO GUDELJ (KOCUNAR)
139
8
GORAN VIDIĆ (MARJAN)
377
MARINO BORJAN (ST-KWAN)
D010
359
4
MARIN BLAŽEVIĆ (KOCUNAR)
263
3
DOMINIK ŠARIĆ (ZADAR)
13
LEONARDO GRAHOVAC (GACKA)
D034
139
11
GORAN VIDIĆ (MARJAN)
377
8
MARINO BORJAN (ST-KWAN)
D035
359
1
MARIN BLAŽEVIĆ (KOCUNAR)
13
9
LEONARDO GRAHOVAC (GACKA)
D054
139
12
GORAN VIDIĆ (MARJAN)
13
10
LEONARDO GRAHOVAC (GACKA)
Dobitniki medalj
1. GORAN VIDIĆ, Marjan
2. LEONARDO GRAHOVAC, GACKA
3. MARINO BORJAN, St-kwan
3. MARIN BLAŽEVIĆ, KOCUNAR
Juniori -68
D011
190
1
DOMINIK ORLOVIĆ (GACKA)
375
11
DUJE MILJEVIĆ (ST-KWAN)
D012
308
15
LUCIAN MEŠTROV (NOVIZ)
246
2
MIRKO IVAN ČOLINA (TK ZD)
D013
289
8
MIHOVIL SELAK (MONTR)
251
3
ŠIME IVKOVIĆ (TK ZD)
D014
213
2
LUKA ĐAKULOVIĆ (ST-KWAN)
299
14
LUKA BAKOVIĆ (GALEBST)
D036
375
8
DUJE MILJEVIĆ (ST-KWAN)
308
4
LUCIAN MEŠTROV (NOVIZ)
D037
289
3
MIHOVIL SELAK (MONTR)
299
8
LUKA BAKOVIĆ (GALEBST)
D055
375
8
DUJE MILJEVIĆ (ST-KWAN)
299
4
LUKA BAKOVIĆ (GALEBST)
Dobitniki medalj
1. DUJE MILJEVIĆ, St-kwan
2. LUKA BAKOVIĆ, Galeb - Split
3. LUCIAN MEŠTROV, Novi Zagreb
3. MIHOVIL SELAK, Monter