Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
Dan Gun Open 2014
About tournament
Documents
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
FIGHTS
POOMSAE
CLUB
Activ
Dan-Gun
Dubrava
DUGA RESA
GACKA
JAKOVLJE
Jastreb
JURAJ DALMATINAC
Karlovac
KWON
MAKSIMIR
Medvedgrad
Ogulin
Omega
ORKA AS
Osvit
Sárga Tenger Egyesület
SUSEDGRAD SOKOL
Tájfun SE
TK Prana Karlovac
TKD BRINJE
UTE
VRBOVEC
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Minnies (male)-27
Younger cadets (male) -43
Younger cadets (male) +51
Younger cadets (female) -36
Younger cadets (female) -43
Juniors A (male) -55
Minnies (male)-27
C.026
53
13
MATIJA TUNJIĆ (ORKAAS)
168
0
IVAN ĆUSAK (JAKOVLJ)
C.027
233
2
MATIJA HUZJAK (TKV)
198
4
DAVOR MLINAC (OMEGA)
C.033
53
7
MATIJA TUNJIĆ (ORKAAS)
198
2
DAVOR MLINAC (OMEGA)
Medalists
1. MATIJA TUNJIĆ, ORKA AS
2. DAVOR MLINAC, Omega
3. IVAN ĆUSAK, JAKOVLJE
3. MATIJA HUZJAK, VRBOVEC
Younger cadets (male) -43
A041
256
13
ANTUN VIMAN (MED)
99
0
FILIP HABUS (MAKSMR)
4
MARIN HLAD (JAKOVLJ)
A063
256
4
ANTUN VIMAN (MED)
4
5
MARIN HLAD (JAKOVLJ)
Medalists
1. MARIN HLAD, JAKOVLJE
2. ANTUN VIMAN, Medvedgrad
3. FILIP HABUS, MAKSIMIR
3. ----
Younger cadets (male) +51
B006
272
7
VITO KRPAN (OSVI)
179
4
BRUNO RAVENŠČAK (OMEGA)
B007
163
7
LUKA ĆUSAK (JAKOVLJ)
186
2
PATRIK VRAGOVIĆ (TKD KAR)
B045
272
3
VITO KRPAN (OSVI)
163
5
LUKA ĆUSAK (JAKOVLJ)
Medalists
1. LUKA ĆUSAK, JAKOVLJE
2. VITO KRPAN, Osvit
3. PATRIK VRAGOVIĆ, Karlovac
3. BRUNO RAVENŠČAK, Omega
Younger cadets (female) -36
A021
192
8
ELA JELIĆ (OMEGA)
61
0
KLARA SENIČIĆ (JAKOVLJ)
148
SARA ŠAVORIĆ (DUBRAVA)
A022
142
6
EMA GALIĆ (DUBRAVA)
158
3
NIKOLINA MESIĆ (JASTREB)
122
LUCIJA DESANIĆ (SIBENIK)
A050
192
17
ELA JELIĆ (OMEGA)
148
5
SARA ŠAVORIĆ (DUBRAVA)
A051
142
15
EMA GALIĆ (DUBRAVA)
122
2
LUCIJA DESANIĆ (SIBENIK)
A068
192
2
ELA JELIĆ (OMEGA)
142
8
EMA GALIĆ (DUBRAVA)
Medalists
1. EMA GALIĆ, Dubrava
2. ELA JELIĆ, Omega
3. LUCIJA DESANIĆ, JURAJ DALMATINAC
3. SARA ŠAVORIĆ, Dubrava
Younger cadets (female) -43
A023
124
1
MELANIE MATIĆ (SIBENIK)
242
7
DORA PERIĆ (MAKSMR)
280
CARLA ŠAKORONJA (OSVI)
A024
281
5
PETRA MRZLJAK (OSVI)
153
7
KARLA KIRIN (JASTREB)
93
MELANI PAVLIŠKO (JAKOVLJ)
A052
242
15
DORA PERIĆ (MAKSMR)
280
6
CARLA ŠAKORONJA (OSVI)
A053
153
12
KARLA KIRIN (JASTREB)
93
3
MELANI PAVLIŠKO (JAKOVLJ)
A069
242
3
DORA PERIĆ (MAKSMR)
153
4
KARLA KIRIN (JASTREB)
Medalists
1. KARLA KIRIN, Jastreb
2. DORA PERIĆ, MAKSIMIR
3. MELANI PAVLIŠKO, JAKOVLJE
3. CARLA ŠAKORONJA, Osvit
Juniors A (male) -55
B027
211
7
JURICA SEVER (DUBRAVA)
289
3
MARINO OKANOVIĆ (OSVI)
62
PAVLE ŠIMEK (JAKOVLJ)
B057
211
10
JURICA SEVER (DUBRAVA)
62
1
PAVLE ŠIMEK (JAKOVLJ)
Medalists
1. JURICA SEVER, Dubrava
2. PAVLE ŠIMEK, JAKOVLJE
3. MARINO OKANOVIĆ, Osvit
3. ----