Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
European Tae Kwon Do International Championship 2019.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
NAČIN PRIKAZA
pojedinačno po kategoriji
sumarno po kategoriji
pojedinačno po klubu
sumarno po klubu
Sparring-continuous (264)
1.
Acocks Green / Castle Vale TAGB
2
2.
Ady Jones TKD
1
3.
Ainslie Park
7
4.
Asociación Grupo Escorpio TKD
12
5.
BEDWORTH
1
6.
Bewdley
1
7.
Birmingham TAGB
1
8.
Birstall/Batley TAGB
1
9.
Bradford TAGB
1
10.
Bradford_TAGB
1
11.
Brighouse TAGB
4
12.
Bromsgrove tagb
1
13.
Chelmsley TAGB
3
14.
club sportif amateur mizrana arts martiaux
1
15.
CROATIA TI TEAM
15
16.
Cwmbran & Pontypool TAGB
9
17.
DARJAY TAGB
2
18.
Davos
1
19.
Deeside
2
20.
Duncan's TKD TAGB
2
21.
Ebbw Vale TAGB (Wales)
1
22.
England
2
23.
England
9
24.
España GRUPO ESCORPIO
3
25.
Federation Traditional taekwon-do Russia (RUSSIA TI)
23
26.
Gazija, Bužim, BiH
12
27.
GF TKD TAGB
2
28.
Hereford
2
29.
Honiton TAGB
1
30.
INTENSE
4
31.
ITF TAEKWONDO TEAM OF SERBIA
4
32.
KBS "ZINO" Bihac
6
33.
Kilmarnock TAGB
4
34.
Kingston
1
35.
Lytham TAGB
3
36.
Middlewich/northwich TAGB
2
37.
Netherlands
7
38.
NewportTAGB
4
39.
Nicola Turecek Tae Kwon do
1
40.
North Hykeham Tae Kwon Do Club
3
41.
Northwood TAGB
1
42.
NOTTINGHAM TAGB
1
43.
Portishead TAGB
1
44.
RhooseTAGB
2
45.
Rhyl - Wales TAGB
3
46.
Rutherglen TAGB
1
47.
Scunthorpe TAGB
1
48.
Sheffield
3
49.
Sparta
36
50.
Taekwon-Do ITF Sered
12
51.
TAGB MURCOTT
5
52.
Team Bajsa
2
53.
TKD ŠKOLA BRATISLAVA
10
54.
Uddingston TAGB
6
55.
Walsall Elite Martial Arts
1
56.
Warsop/Mansfield TAGB
1
57.
welsh tagb team
11
58.
Wirral & Chester
5
Sparring-point stop (250)
1.
Acocks Green / Castle Vale TAGB
2
2.
Ady Jones TKD
1
3.
Ainslie Park
7
4.
Asociación Grupo Escorpio TKD
9
5.
BEDWORTH
1
6.
Bewdley
1
7.
Birmingham TAGB
2
8.
Birstall/Batley TAGB
3
9.
Bradford
1
10.
Bradford TAGB
1
11.
Bradford_TAGB
1
12.
Brighouse TAGB
5
13.
Bromsgrove tagb
1
14.
Chelmsley TAGB
3
15.
CROATIA TI TEAM
16
16.
Cwmbran & Pontypool TAGB
11
17.
DARJAY TAGB
2
18.
Davos
1
19.
Deeside
4
20.
Duncan's TKD TAGB
2
21.
Ebbw Vale TAGB (Wales)
1
22.
England
2
23.
England
11
24.
España GRUPO ESCORPIO
3
25.
Federation Traditional taekwon-do Russia (RUSSIA TI)
23
26.
Gazija, Bužim, BiH
2
27.
GF TKD TAGB
2
28.
Hereford
2
29.
Honiton TAGB
1
30.
HORANGI Bratislava SVK
1
31.
INTENSE
4
32.
ITF TAEKWONDO TEAM OF SERBIA
3
33.
KBS "ZINO" Bihac
6
34.
Kilmarnock TAGB
6
35.
Kingston
1
36.
Lytham TAGB
4
37.
Middlewich/northwich TAGB
2
38.
Netherlands
7
39.
NewportTAGB
4
40.
Nicola Turecek Tae Kwon do
1
41.
North Hykeham Tae Kwon Do Club
5
42.
Northwood TAGB
1
43.
Norway TaeKwondo Association
2
44.
NOTTINGHAM TAGB
1
45.
Portishead TAGB
1
46.
RhooseTAGB
2
47.
Rhyl - Wales TAGB
3
48.
Rutherglen TAGB
3
49.
Scunthorpe TAGB
1
50.
Sheffield
5
51.
Sparta
19
52.
Taekwon-Do ITF Sered
1
53.
TAGB MURCOTT
7
54.
TKD ŠKOLA BRATISLAVA
10
55.
Uddingston TAGB
7
56.
Walsall Elite Martial Arts
1
57.
Warsop/Mansfield TAGB
1
58.
welsh tagb team
13
59.
Wirral & Chester
7
Tull (196)
1.
Acocks Green / Castle Vale TAGB
2
2.
Ainslie Park
4
3.
Asociación Grupo Escorpio TKD
9
4.
Bewdley
3
5.
Birmingham TAGB
3
6.
Bradford
1
7.
Bradford TAGB
1
8.
Bradford_TAGB
1
9.
Brighouse TAGB
5
10.
Chelmsley TAGB
2
11.
club sportif amateur mizrana arts martiaux
3
12.
Cwmbran & Pontypool TAGB
13
13.
DARJAY TAGB
2
14.
Davos
1
15.
Deeside
4
16.
Ebbw Vale TAGB (Wales)
1
17.
England
2
18.
England
4
19.
España GRUPO ESCORPIO
3
20.
Federation Traditional taekwon-do Russia (RUSSIA TI)
23
21.
Gazija, Bužim, BiH
11
22.
GF TKD TAGB
2
23.
Hereford
2
24.
Honiton TAGB
1
25.
Kilmarnock TAGB
5
26.
Lytham TAGB
4
27.
Middlewich/northwich TAGB
1
28.
Netherlands
4
29.
Newcastle TAGB
2
30.
NewportTAGB
3
31.
North Hykeham Tae Kwon Do Club
5
32.
Northwood TAGB
1
33.
Norway TaeKwondo Association
3
34.
NOTTINGHAM TAGB
1
35.
Portishead TAGB
2
36.
Rhyl - Wales TAGB
5
37.
Scunthorpe TAGB
1
38.
Sheffield
4
39.
Taekwon-Do ITF Sered
11
40.
TAGB MURCOTT
5
41.
Team Bajsa
6
42.
TKD ŠKOLA BRATISLAVA
9
43.
Uddingston TAGB
4
44.
Warsop/Mansfield TAGB
1
45.
welsh tagb team
10
46.
Wirral & Chester
6
Special technique (11)
1.
Bewdley
1
2.
Bradford TAGB
1
3.
Bradford_TAGB
1
4.
club sportif amateur mizrana arts martiaux
2
5.
Honiton TAGB
1
6.
Lytham TAGB
3
7.
North Hykeham Tae Kwon Do Club
1
8.
Northwood TAGB
1
Power test (24)
1.
Birmingham TAGB
2
2.
Birstall/Batley TAGB
3
3.
Bradford TAGB
1
4.
Bradford_TAGB
1
5.
club sportif amateur mizrana arts martiaux
2
6.
Cwmbran & Pontypool TAGB
1
7.
Deeside
1
8.
Gazija, Bužim, BiH
1
9.
haider martial arts
2
10.
Lytham TAGB
2
11.
Northwood TAGB
1
12.
Norway TaeKwondo Association
5
13.
TABG
1
14.
Warsop/Mansfield TAGB
1
Hosinsul (0)
No records to display.
Coaches (37)
1.
Ainslie Park
1
2.
Asociación Grupo Escorpio TKD
1
3.
Birstall/Batley TAGB
1
4.
Brighouse TAGB
1
5.
Cwmbran & Pontypool TAGB
1
6.
España GRUPO ESCORPIO
1
7.
Federation Traditional taekwon-do Russia (RUSSIA TI)
5
8.
Gazija, Bužim, BiH
3
9.
GF TKD TAGB
1
10.
INTENSE
1
11.
Kilmarnock TAGB
1
12.
Lytham TAGB
2
13.
Netherlands
2
14.
Norway TaeKwondo Association
1
15.
Portishead TAGB
1
16.
RhooseTAGB
1
17.
Rhyl - Wales TAGB
1
18.
Sparta
7
19.
Taekwon-Do ITF Sered
3
20.
Uddingston TAGB
1
21.
Wirral & Chester
1
Refferees (31)
1.
Birmingham TAGB
2
2.
Birstall/Batley TAGB
1
3.
Cranbrook and Broadclyst TAGB
1
4.
CROATIA TI TEAM
10
5.
Cwmbran & Pontypool TAGB
2
6.
DARJAY TAGB
3
7.
Gazija, Bužim, BiH
3
8.
Northwood TAGB
1
9.
Scunthorpe TAGB
1
10.
Sidmouth & Ottery St Mary
2
11.
TAGB MURCOTT
4
12.
Wirral & Chester
1