Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Finale Adidas otroške lige 2017.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
Cicibani
Cicibanke
Mlajši kadeti
Mlajše kadetinje
Kick (M)
Kick (Ž)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Mlajši kadeti -30
Mlajši kadeti -33
Mlajši kadeti -36
Mlajši kadeti -39
Mlajši kadeti -43
Mlajši kadeti -47
Mlajši kadeti -30
1002
54
13
MAKS BRČAN (TKDKANG)
100
8
JURE JESENOVEC (PANTAR)
1003
89
14
ALJAŽ MIKLAVČIČ (PANTAR)
16
9
ALEX SEVŠEK (RP-TKD)
1004
71
13
ALEŠ TIJAN (ORIENT1)
13
28
GAL JAMŠEK GROBELNIK (RP-TKD)
94
MARK PETKOVŠEK HRIBERNIK (PANTAR)
1015
54
12
MAKS BRČAN (TKDKANG)
89
21
ALJAŽ MIKLAVČIČ (PANTAR)
1016
13
6
GAL JAMŠEK GROBELNIK (RP-TKD)
94
8
MARK PETKOVŠEK HRIBERNIK (PANTAR)
1030
89
14
ALJAŽ MIKLAVČIČ (PANTAR)
94
10
MARK PETKOVŠEK HRIBERNIK (PANTAR)
Medalists
1. ALJAŽ MIKLAVČIČ, TKD PANTAR
2. MARK PETKOVŠEK HRIBERNIK, TKD PANTAR
3. MAKS BRČAN, TKD klub Kang
3. GAL JAMŠEK GROBELNIK, Red Power
Mlajši kadeti -33
1006
98
27
OŽBOLT MOLJ (PANTAR)
44
6
JOŠT SMREKAR (ŠMARTNO)
63
ŽAN PEČNIK (TEMPO)
1025
98
34
OŽBOLT MOLJ (PANTAR)
63
14
ŽAN PEČNIK (TEMPO)
Medalists
1. OŽBOLT MOLJ, TKD PANTAR
2. ŽAN PEČNIK, TEMPO
3. JOŠT SMREKAR, Šmartno-Litija
3. ----
Mlajši kadeti -36
1020
72
0
MIHA KOVACEC (TKD KBK)
101
0
JURIJ LEBINGER (GAIAN)
Medalists
1. MIHA KOVACEC, TKD-KBK-MARIBOR
2. JURIJ LEBINGER, GAIANA
3. ----
3. ----
Mlajši kadeti -39
1007
65
16
LAN KREMPL (TKD KBK)
95
2
JAKA VOLJČ (PANTAR)
1008
92
13
ŽAN GABRŠČEK (PANTAR)
96
12
GABRIEL KOPI (PANTAR)
1026
65
23
LAN KREMPL (TKD KBK)
92
4
ŽAN GABRŠČEK (PANTAR)
Medalists
1. LAN KREMPL, TKD-KBK-MARIBOR
2. ŽAN GABRŠČEK, TKD PANTAR
3. JAKA VOLJČ, TKD PANTAR
3. GABRIEL KOPI, TKD PANTAR
Mlajši kadeti -43
1009
64
0
JAKA BABIĆ (TKD KBK)
11
0
ENEJ RODOŠEK (RP-TKD)
1010
66
35
JAN RASKOVIC (TKD KBK)
22
0
AMADEJ KRIČAJ KOTNIK (RP-TKD)
1027
64
0
JAKA BABIĆ (TKD KBK)
66
28
JAN RASKOVIC (TKD KBK)
Medalists
1. JAN RASKOVIC, TKD-KBK-MARIBOR
2. JAKA BABIĆ, TKD-KBK-MARIBOR
3. AMADEJ KRIČAJ KOTNIK, Red Power
3. ----
Mlajši kadeti -47
1021
46
15
OGNJEN BJELOŠEVIĆ (RP-TKD)
45
3
LAMAR BUZOV (RP-TKD)
Medalists
1. OGNJEN BJELOŠEVIĆ, Red Power
2. LAMAR BUZOV, Red Power
3. ----
3. ----