Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
I° TROFEO CITTA' di TRIESTE
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
DISCIPLINE
Esordienti, Cadetti
All
DISPLAY TYPE
Individual results
Per report groups
Per club
All
Esordienti A (maschio), Esordienti A (femminile)
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
Ljubija-Prijedor
43
1.
0
3.
43
5
0
0
1.
2.
Olimpico Trieste
16
3.
5
2.
21
1
3
2
2.
3.
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
18
2.
0
3.
18
2
0
0
3.
4.
FREE SPIRIT TRIESTE
14
4.
0
3.
14
0
3
3
4.
5.
Karlovac
0
12.
10
1.
10
1
0
1
5.
6.
A.S.D White Tigers TS.
5
5.
0
3.
5
0
1
1
6.
7.
A.S.D . CENTRO TAEKWONDO SACILE
4
6.
0
3.
4
0
1
0
7.
8.
TKD-KBK-MARIBOR
3
7.
0
3.
3
0
1
0
8.
9.
BLACK HAWKS
2
8.
0
3.
2
0
0
2
9.
10.
Beograd
1
9.
0
3.
1
0
0
1
10.
11.
Fast Kick
1
9.
0
3.
1
0
0
1
10.
12.
TKD TEAM 2000 ARZIGNANO
1
9.
0
3.
1
0
0
1
10.
Esordienti B (maschio), Esordienti B (femminile)
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
Ljubija-Prijedor
11
2.
32
1.
43
4
3
0
1.
2.
BLACK HAWKS
12
1.
0
4.
12
1
1
0
2.
3.
FREE SPIRIT TRIESTE
5
5.
5
2.
10
0
2
2
3.
4.
Ads Accademia Taekwondo Treviso
9
3.
0
4.
9
1
0
0
4.
5.
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
8
4.
0
4.
8
1
0
0
5.
6.
Olimpico Trieste
3
6.
1
3.
4
0
1
1
6.
7.
SSDRL CORPO LIBERO
0
7.
0
4.
0
0
0
0
7.
Cadets A (maschio), Cadets A (femminile)
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
Koryo TKD Slavia UPJS Kosice
28
3.
14
1.
42
4
2
0
1.
2.
Karlovac
30
2.
8
4.
38
4
1
1
2.
3.
FREE SPIRIT TRIESTE
33
1.
4
6.
37
2
5
5
3.
4.
Fast Kick
22
4.
0
9.
22
2
1
2
4.
5.
BLACK HAWKS
9
10.
11
2.
20
2
0
2
5.
6.
Beograd
8
11.
9
3.
17
2
0
0
6.
7.
Ilyo TKD SKP Kosice
16
6.
1
7.
17
1
2
1
7.
8.
RUGVICA
17
5.
0
9.
17
1
2
1
7.
9.
Šabac
16
6.
0
9.
16
2
0
0
9.
10.
Olimpico Trieste
7
12.
7
5.
14
0
4
2
10.
11.
SSDRL CORPO LIBERO
13
8.
0
9.
13
1
1
1
11.
12.
Asd Taekwondo Team Venezia
13
8.
0
9.
13
1
1
0
12.
13.
TKD-KBK-MARIBOR
3
13.
1
7.
4
0
1
1
13.
14.
TKD klub Kang
2
14.
0
9.
2
0
0
2
14.
Cadets B (maschio), Cadets B (femminile)
Club
MalePnt
MaleRank
FemalePnt
FemaleRank
TotalPnt
1st places
2nd places
3th places
TotalRank
1.
Ljubija-Prijedor
12
3.
34
1.
46
3
6
1
1.
2.
BLACK HAWKS
17
1.
13
2.
30
3
1
1
2.
3.
Beograd
9
6.
11
3.
20
2
1
0
3.
4.
RUGVICA
8
8.
9
4.
17
2
0
0
4.
5.
Fast Kick
15
2.
0
10.
15
1
2
1
5.
6.
A.S.D . CENTRO TAEKWONDO SACILE
11
4.
0
10.
11
1
1
0
6.
7.
FIGHTING CENTER
11
4.
0
10.
11
1
1
0
6.
8.
TKD TEAM 2000 ARZIGNANO
3
14.
8
5.
11
1
1
0
6.
9.
Olimpico Trieste
6
12.
4
6.
10
0
3
1
9.
10.
FREE SPIRIT TRIESTE
8
8.
1
9.
9
1
0
1
10.
11.
Ads Accademia Taekwondo Treviso
9
6.
0
10.
9
1
0
0
11.
12.
Šabac
8
8.
0
10.
8
1
0
0
12.
13.
TKD-KBK-MARIBOR
8
8.
0
10.
8
1
0
0
12.
14.
A.S.D White Tigers TS.
4
13.
2
8.
6
0
1
2
14.
15.
GAIANA
0
16.
3
7.
3
0
1
0
15.
16.
SSDRL CORPO LIBERO
1
15.
0
10.
1
0
0
1
16.