Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
INTERNATIONAL YOUTH OPEN 2022.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
Sparing - U9 (M)
Sparing - U9 (F)
Sparing - U11 (M)
Sparing - U11 (F)
Sparing - U13 (M)
Sparing - U13 (F)
Sparing - U15 (M)
Sparing - U15 (F)
Tull - Boys (U9)
Tull - Girls (U9)
Tull - Y.Cadets (M) (U11)
Tull - Y.Cadets (F) (U11)
Tull - Cadets (M) (U13)
Tull - Cadets (F) (U13)
Tull - O.Cadets (M) (U15)
Tull - O.Cadets (F) (U15)
KSC - U9 (M)
KSC - U9 (F)
KSC - U11 (M)
KSC - U11 (F)
KSC - U13 (M)
KSC - U13 (F)
KSC - U15 (M)
KSC - U15 (F)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
Sparing - U15 (M) -45
Sparing - U15 (M) -50
Sparing - U15 (M) -55
Sparing - U15 (M) -60
Sparing - U15 (M) -65
Sparing - U15 (M) +65
Sparing - U15 (M) -45
B027
35
0
NOA ŠVEGER (BUZET)
29
0
FILIP MIGLES (FORMA)
Medalists
1. FILIP MIGLES, FORMA
2. NOA ŠVEGER, Buzet
3. ----
3. ----
Sparing - U15 (M) -50
B028
127
0
MATIJA JUZVIŠEN (ALFA)
116
0
PATRICK PETRIĆ (ISTRA)
Medalists
1. PATRICK PETRIĆ, Istra - Pula
2. MATIJA JUZVIŠEN, TITKD ALFA BROD
3. ----
3. ----
Sparing - U15 (M) -55
B029
130
0
GREGORY SUPRUN (KYCHKO)
277
0
ŽAN KOVAČIČ (TKD SUN)
Medalists
1. ŽAN KOVAČIČ, SUN BRASLOVČE
2. GREGORY SUPRUN, Kychko Fight Club
3. ----
3. ----
Sparing - U15 (M) -60
B030
291
0
GABRIJEL JUKIĆ (SOKOLGR)
324
0
ANTONIO KARDUM TOMAŽIN (VODICE)
Medalists
1. GABRIJEL JUKIĆ, Sokol Gradište
2. ANTONIO KARDUM TOMAŽIN, HBD Vodice
3. ----
3. ----
Sparing - U15 (M) -65
B031
269
0
SAMO OREHOVEC (TKD SUN)
216
0
MARINO STORIĆ (VODICE)
Medalists
1. MARINO STORIĆ, HBD Vodice
2. SAMO OREHOVEC, SUN BRASLOVČE
3. ----
3. ----
Sparing - U15 (M) +65
B032
252
0
VIKTOR DODIK (RIJEKA)
74
0
DOMAGOJ TOKIĆ (FORMA)
155
ILIJA JEMRIĆ (ZRINSKI)
B034
252
0
VIKTOR DODIK (RIJEKA)
155
0
ILIJA JEMRIĆ (ZRINSKI)
Medalists
1. ILIJA JEMRIĆ, Zrinski Bošnjaci
2. VIKTOR DODIK, RIJEKA
3. DOMAGOJ TOKIĆ, FORMA
3. ----