Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
INTERNATIONAL YOUTH OPEN 2022.
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
Sparing - U9 (M)
Sparing - U9 (F)
Sparing - U11 (M)
Sparing - U11 (F)
Sparing - U13 (M)
Sparing - U13 (F)
Sparing - U15 (M)
Sparing - U15 (F)
Tull - Boys (U9)
Tull - Girls (U9)
Tull - Y.Cadets (M) (U11)
Tull - Y.Cadets (F) (U11)
Tull - Cadets (M) (U13)
Tull - Cadets (F) (U13)
Tull - O.Cadets (M) (U15)
Tull - O.Cadets (F) (U15)
KSC - U9 (M)
KSC - U9 (F)
KSC - U11 (M)
KSC - U11 (F)
KSC - U13 (M)
KSC - U13 (F)
KSC - U15 (M)
KSC - U15 (F)
TEŽINE / UZRASTI
KSC - U13 (M) - Yellow 8.,7. cup
KSC - U13 (M) - Blue 4.,3. cup
KSC - U13 (M) - Red 2.,1. cup
KSC - U13 (M) - Yellow 8.,7. cup
K
161
0
ROBERT ŠUMANOVAC (ZRINSKI)
232
0
NARDO ŠKUGOR (VODICE)
180
IVAN ZUBAK (SOKOLGR)
85
ALEN LIŠINOVIĆ (FORMA)
213
KARLO VIŠNJIĆ (VODICE)
248
ŠIMUN KRAMARIĆ (RIJEKA)
231
TOMA BABIĆ (VODICE)
10
IVAN PAIĆ (FORMA)
126
IVAN NENADIĆ (ALFA)
K
161
0
ROBERT ŠUMANOVAC (ZRINSKI)
180
0
IVAN ZUBAK (SOKOLGR)
K
85
0
ALEN LIŠINOVIĆ (FORMA)
213
0
KARLO VIŠNJIĆ (VODICE)
K
248
0
ŠIMUN KRAMARIĆ (RIJEKA)
231
0
TOMA BABIĆ (VODICE)
K
10
0
IVAN PAIĆ (FORMA)
126
0
IVAN NENADIĆ (ALFA)
K
161
0
ROBERT ŠUMANOVAC (ZRINSKI)
85
0
ALEN LIŠINOVIĆ (FORMA)
K
248
0
ŠIMUN KRAMARIĆ (RIJEKA)
126
0
IVAN NENADIĆ (ALFA)
K
161
0
ROBERT ŠUMANOVAC (ZRINSKI)
248
0
ŠIMUN KRAMARIĆ (RIJEKA)
Osvajači medalja
1. ŠIMUN KRAMARIĆ, RIJEKA
2. ROBERT ŠUMANOVAC, Zrinski Bošnjaci
3. IVAN NENADIĆ, TITKD ALFA BROD
3. ALEN LIŠINOVIĆ, FORMA
KSC - U13 (M) - Blue 4.,3. cup
K050
215
0
LEO MARIN (VODICE)
284
0
EMIL BANFIČ (TKD SUN)
K051
183
0
MARKO KARALIĆ (SOKOLGR)
339
0
MATEVŽ BASLE (TKD SUN)
K052
215
0
LEO MARIN (VODICE)
339
0
MATEVŽ BASLE (TKD SUN)
Osvajači medalja
1. MATEVŽ BASLE, SUN BRASLOVČE
2. LEO MARIN, HBD Vodice
3. ----
3. EMIL BANFIČ, SUN BRASLOVČE
KSC - U13 (M) - Red 2.,1. cup
K053
7
0
FILIP MIGLES (FORMA)
283
0
BRAD FLIS (TKD SUN)
Osvajači medalja
1. FILIP MIGLES, FORMA
2. BRAD FLIS, SUN BRASLOVČE
3. ----
3. ----