Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
ITF TAEKWON-DO PRVENSTVO HRVATSKE 2022
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
Sparring - Ml. kadeti
Sparring - Ml. kadetkinje
Sparring - St. kadeti
Sparring - St. kadetkinje
Sparring - Juniori
Sparring - Juniorke
Sparring - Seniori
Sparring - Seniorke
Forme - Ml. kadeti
Forme - Ml. kadetkinje
Forme - St. kadeti
Forme - St. kadetkinje
Forme - Juniori
Forme - Juniorke
Forme - Seniori
TEŽINE / UZRASTI
Juniori -51
Juniori -57
Juniori -63
Juniori -69
Juniori +75
Juniori -51
2006
76
0
IVAN UDOVIĆ (ISTRA)
173
0
LEON ŽAJGAR (ALFA)
Osvajači medalja
1. LEON ŽAJGAR, TITKD ALFA BROD
2. IVAN UDOVIĆ, Istra - Pula
3. ----
3. ----
Juniori -57
2007
96
0
SANDI STENTA (ISTRA)
86
0
MATAN KATALINIĆ (ISTRA)
2008
92
0
NOA JAKLIN (ISTRA)
273
0
BORNA PAVLOVIĆ (SOKOLGR)
2009
86
0
MATAN KATALINIĆ (ISTRA)
92
0
NOA JAKLIN (ISTRA)
Osvajači medalja
1. MATAN KATALINIĆ, Istra - Pula
2. NOA JAKLIN, Istra - Pula
3. SANDI STENTA, Istra - Pula
3. BORNA PAVLOVIĆ, Sokol Gradište
Juniori -63
274
LEON JOVANOVAC (SOKOLGR)
2019
274
0
LEON JOVANOVAC (SOKOLGR)
89
0
MORIS TRBULIN (ISTRA)
2010
275
0
FRANJO JOVANOVAC (SOKOLGR)
89
0
MORIS TRBULIN (ISTRA)
15
LEONARD TERLEVIĆ (FUTMED)
274
LEON JOVANOVAC (SOKOLGR)
51
KARLO KATINIĆ (RIJEKA)
211
EMANUEL PARAŠILOVAC (SOKOLGR)
136
MARINO STORIĆ (VODICE)
222
MATEJ VARGA (SOKOL V)
55
MATEJ SARVAŠ (RIJEKA)
2011
89
0
MORIS TRBULIN (ISTRA)
15
0
LEONARD TERLEVIĆ (FUTMED)
2012
274
0
LEON JOVANOVAC (SOKOLGR)
51
0
KARLO KATINIĆ (RIJEKA)
2013
211
0
EMANUEL PARAŠILOVAC (SOKOLGR)
136
0
MARINO STORIĆ (VODICE)
2014
222
0
MATEJ VARGA (SOKOL V)
55
0
MATEJ SARVAŠ (RIJEKA)
2015
89
0
MORIS TRBULIN (ISTRA)
51
0
KARLO KATINIĆ (RIJEKA)
2016
136
0
MARINO STORIĆ (VODICE)
55
0
MATEJ SARVAŠ (RIJEKA)
2021
51
0
KARLO KATINIĆ (RIJEKA)
55
0
MATEJ SARVAŠ (RIJEKA)
222
MATEJ VARGA (SOKOL V)
2020
136
0
MARINO STORIĆ (VODICE)
222
0
MATEJ VARGA (SOKOL V)
Osvajači medalja
1. MATEJ SARVAŠ, RIJEKA
2. KARLO KATINIĆ, RIJEKA
3. MORIS TRBULIN, Istra - Pula
3. MATEJ VARGA, SOKOL VOĐINCI-MIKANOVCI
Juniori -69
1022
87
0
MICHAEL STENTA (ISTRA)
203
0
JOSIP UDOVIČIĆ (SOKOL V)
Osvajači medalja
1. MICHAEL STENTA, Istra - Pula
2. JOSIP UDOVIČIĆ, SOKOL VOĐINCI-MIKANOVCI
3. ----
3. ----
Juniori +75
1023
77
0
IVANO ČELIĆ (ISTRA)
159
0
ILIJA JEMRIĆ (ZRINSKI)
1024
174
0
STJEPAN ANDRIĆ (ALFA)
135
0
DINO IVAS (VODICE)
1025
77
0
IVANO ČELIĆ (ISTRA)
174
0
STJEPAN ANDRIĆ (ALFA)
Osvajači medalja
1. IVANO ČELIĆ, Istra - Pula
2. STJEPAN ANDRIĆ, TITKD ALFA BROD
3. ILIJA JEMRIĆ, Zrinski Bošnjaci
3. DINO IVAS, HBD Vodice